Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2020., 05:01   #1
Jačanje imuniteta propolis

znači pijem već mjesec i pol imunosal po jednu tabletu dnevno, danas sam prvi put od majke uzeo vitamin c prirpodni koji ona uzima neko vrijeme i mislio sam i njega nastaviti, dali na to mogu dodati propolis i koji je u ljekarnama najbolji , hvala
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 07:53   #2
Za imunitet su ti bitni D3 i zinc
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 08:10   #3
Quote:
Frankie kaže: Pogledaj post
Za imunitet su ti bitni D3 i zinc
sigurno su bitni, ali meni osobno propolis i matična mliječ najbolje jačaju imunitet. doduše, nemam nikakav znanstveni dokaz, samo osobni dožvljaj.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 15:57   #4
ja pijem imunosal i od jucer konopljin cvijet CBD + prirodni vitamin c jer se moze na to i propolis ?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 19:09   #5
Od jeseni uzimam žličicu meda, 10 kapi propolisa i sok od pola limuna svaki dan. Ovi zimu sam imala samo jednu blažu upalu sinusa. I da, okružena sam s dvoje djece vrtićke dobi koji su više doma nego u vrtiću jer stalno nešto pokupe.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 21:39   #6
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
ja pijem imunosal i od jucer konopljin cvijet CBD + prirodni vitamin c jer se moze na to i propolis ?
ne znam šta će ti toliko toga, ali mislim da možeš dodat i propolis. malo proguglaj postoji li kakva interakcija između svih tih preparata.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 22:23   #7
kupio propolis stavio 6 kapi na kocku secera , okus mi je ok gora mi je kocka secera ima li neo drugo rjesenje
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 22:24   #8
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
ne znam šta će ti toliko toga, ali mislim da možeš dodat i propolis. malo proguglaj postoji li kakva interakcija između svih tih preparata.
pitao u ljekarni kaze da se proprolis i imunosal ne podudaraju a ovaj treci nezna jer nije iz ljekarne
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 22:24   #9
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Od jeseni uzimam žličicu meda, 10 kapi propolisa i sok od pola limuna svaki dan. Ovi zimu sam imala samo jednu blažu upalu sinusa. I da, okružena sam s dvoje djece vrtićke dobi koji su više doma nego u vrtiću jer stalno nešto pokupe.
meni kaze da uzimam 6 x 3 snedno da to pise na kutiji
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2020., 09:06   #10
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
kupio propolis stavio 6 kapi na kocku secera , okus mi je ok gora mi je kocka secera ima li neo drugo rjesenje
ja pomiješam sa medom
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2020., 21:06   #11
Kako mjerite "jačanje" imuniteta?

Po čemu točno znate, da ste "ojačali" imunitet?

Koji su vam "ulazni" parametri i koliko moraju biti "veliki izlazni parametri" a da biste to proglasili "ojačanim" imunitetom?
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2020., 21:56   #12
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Kako mjerite "jačanje" imuniteta?

Po čemu točno znate, da ste "ojačali" imunitet?

Koji su vam "ulazni" parametri i koliko moraju biti "veliki izlazni parametri" a da biste to proglasili "ojačanim" imunitetom?
joj prijatelju, to ti je u rangu onih detoksikacija

koji otrov? koji organ? gdje? pojma, ali eto detoksikacija
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2020., 09:08   #13
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Kako mjerite "jačanje" imuniteta?

Po čemu točno znate, da ste "ojačali" imunitet?

Koji su vam "ulazni" parametri i koliko moraju biti "veliki izlazni parametri" a da biste to proglasili "ojačanim" imunitetom?
ja sam se već "ogradila" od ovakvih upita jer sam napisala da nemam nikakav znanstveni dokaz, samo osobni doživljaj.

prije nego sam počela uzimat propolis, i još neke dodatke prehrani koje više ne uzimam, više puta godišnje sam imala raznorazne virusne i bakterijske upale. otkad sam poradila na imunitetu, razbolim se jednom ili dvaput godišnje, i to nešto "sitno", a sad imam i dvoje male dice tj. dvi kliconoše. da sam ih imala u vrime slabijeg imuniteta, sad bi vjerojatno bila pokojna.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2020., 20:23   #14
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
kupio propolis stavio 6 kapi na kocku secera , okus mi je ok gora mi je kocka secera ima li neo drugo rjesenje
https://www.tvornicazdravehrane.com/...roizvod-54938/
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2020., 20:55   #15
Obično bi od 10. mjeseca do sada imala najmanje 3 viroze koje mi se zakompliciraju s upalom sinusa i antibioticima, ove zime je bila samo jedna. Radim na istom mjestu, imam iste životne navike, djeca jednako (ne)idu u vrtić. Jačanje imuniteta ili kako god to nazvali, meni je svejedno, važno da sam manje šmrkava.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2021., 12:56   #16
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
kupio propolis stavio 6 kapi na kocku secera , okus mi je ok gora mi je kocka secera ima li neo drugo rjesenje
Umjesto kapi, bolje su ti kapsule. Bolji i kvalitetniji jer se ovaj u tekucem obliku dodatno filtrira i razvodnjuje. Provjeri Hederu i njihov propolis u kapsulama.

Koristim ih i osjecam se bolje, ali kao sto je body hallek rekao, sto, gdje i kako to mjerimo, neznam ali osjecaj je tu. Da li placebo ili ne....
CopywriterHR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.