Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2011., 16:45   #1
iPhone se nece spojiti na WiFI (HELP)

Evo ovako imam jedan problem a to je da mi se iphone nece spojiti na wifi mrezu koju imam, problem je u tome sto on nađe tu moju wifi mrezu koja ima WP-PSK zastitu, ja upisem ispravnu lozinku, ali on mi pokazuje "unable to join network", a playstation 2 mi se uredno spoji na tu mrezu !! I da jos jedna stvar je da kad stavim da mi mreza ne trazi lozinku onda se iphone spoji bez problema ! U cemu je problem ??
deva_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 16:57   #2
...ukloni lozinku , spoji se sa iPhone, i vrati lozinku natrag...
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 17:27   #3
...i stha sam time dobio, spojio se kad je mreza bila unsecured a kad sam vratio lozinku da trazi onda se odspojio i kad se ponovno htio spojiti trazi lozinku, ja ukucam i ponovno unable to join network !!
deva_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 18:04   #4
...to je onda pitanje za tvoj internet modem,
a ne za spajanje iPhone-a na wireles...
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 11:38   #5
Mozes probati ovako: odes u postavke -> wifi -> ime tvoje mreže ->tap na onaj kruzic sa strelicom -> u ovome sto se otvori gdje ti pise IP adresa i ostalo na vrhu imas "Zaboravi ovu mrežu", tap na to, pa pokusaj ispocetka sa spajanjem, mozda pomogne...

Zna se ponekad dogoditi da Iphone zapamti neke ranije postavke mreze i onda ne surađuje...
__________________
2rac - Club mix Funny majice http://www.zazzle.com/jozha_store
Jozha20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:09   #6
Applovi uredaji nemogu se spojiti na wireles koji ima WPA-PSK I WPA-PSK2
U tome je problem,
Smanji zastitu rutera na wep ili wpa

Zadnje uređivanje The_Cr4cker : 12.03.2011. at 20:10. Reason: greska pri pisanju
The_Cr4cker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 13:58   #7
iPhone 3G os 4.3 upravo updejtam preko itunsa
sve sljaka osim sto wifi neradi,zasto neznam
jednostavno ga neprepoznaje,laptop radi,iphone 4 radi al 3g ga ni neraspoznaje? sta radit ?
mosqito17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:19   #8
…pročitaš drugi post u ovoj temi…
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:29   #9
ni meni se iPhone 4 ne spaja. U stvari wi-fi oznaka mi je upaljena, no kad otvorim safari ili bilo što drugo, javlja mi da nema pristupa netu...heeelp
noelzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 23:23   #10
pozz
mozda se i moje pitanje ne uklapa ovdje,ali je vezano. kako da uspostavim vezu sa svog iPhone-a sa kucnim racunalom preko wiFi-a? kaj bi sve trebao napraviti na racunalu i na telefonu??? p.s,jailbreakan je ,3g i imam os 4.0.1
sinekzg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 02:04   #11
...na iPhone bi trebao uključiti Wi-Fi...
...na računalu ništa ne trebaš raditi...
...ako još i modem sa WiFi imaš,
onda ovisno o proizvođaču promijeniš postavke i uključiš WiFi...
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 19:09   #12
ovako, moj problem..dosad mi se normalno spajao preko wifija na moju mrežu ali od danas ujutro ne želi..piše da je spojeno i kvačica je sa strane i oznaka je gore, one crtice ali dok idem na internet piše da nije na internetu..i par puta mi je onak izbacilo kao da mi je našlo tu mrežu i tražilo me lozinku i ja upišem i piše nemoguće se spojit, al lozinka je dobra..u čem je problem? ne razumijem se baš previše u iPhone pa možda sam u nekoj gluposti zeznula..
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 20:57   #13
promijenila sam na wep..jel mi može ko objasnit razliku između wpa-psk i wep? šta mi se može dogodit ak samnjim tu zaštitu?
malenadv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 09:19   #14
wpa pruža bolju zaštitu bežične mreže. ako baš ne živiš u bliskom susjedstvu hakera, već si recimo poput mene u kući gdje jedva loviš vlastiti signal u pojedinim djelovima kuće, ne trebaš se brinuti.

e da, prije svega napravi reset network i svakako provjeri još jednom unosiš li ispravnu lozinku.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 16:26   #15
To se meni vec par puta desilo...samo restartaj svoj ruter od wifi-ja i bice ok...
milkyinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 09:30   #16
Koliko mi je poznato Apple ima problema sa wi-fi na iOS 4.3 i iOS 4.3.1. Meni na iPhone 4 sve radi kako treba ali prijatelju kad dođe sa svojim iPhone 4 ne radi. Nađe mrežu i spoji se ali ne može ići na internet. U njega doma ide sve radi ali ne baš normalno brzina mu je kao da je spojen na modem. Sporo učitava stranice. Oba imamo iOS 4.3.1. I ćitao sam da dolazi update koji bi to trebao popraviti.

Zadnje uređivanje tomisličak : 14.04.2011. at 11:24.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 21:34   #17
helpp

Oprostite što ponovo dižem temu, ali čemu otvarati novu ako postoji već postoječa sa naslovom mojeg problema...

Ovako, imam iphone 4 i kao što piše u naslovu ne želi mi se spojit na wifi.
Pokušao sam i sa zaštitom i bez nje, ali jednostavno kada kliknem na mobitelu da mi se spoji vrti se onaj kružić skroz lijevo kao da se spaja, ali nikako da se spoji nego se kružić vrti do iznemoglosti.

Ako je potrebno koristim verziju 5.1.1 i jailbrejkan je...

Zadnje uređivanje t-macsija : 23.09.2012. at 21:35. Reason: Pravopisna pogreška
t-macsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 21:41   #18
...pokušajte ugasiti ruter, pa upaliti, i iPhone ugasiti pa upaliti...
...nakon restarta bi spajanje na iOS 5.1.1 trebalo glatko proteći...
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 11:34   #19
iphone 4s neće da se spoji na internet

Imam problem..Moj iphone 4s neće da se spoji na wifi..Neprikaziva nikako wifi mreže koje bi se trebale pojaviti kada se uključi wifi..Nosila sam ga na popravak ali su mi rekli da se mora ponovno softver instalirati i da se brisu svi podatci sa njega..Kako ponovno instalirati softver? Pomozite miiiii
ivana1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 12:00   #20
Softver se instalira tako da se iphon spoji na itunse i klikne se obnovi iphon. Prvo napraviš sigurnosnu kopiju u itunsu ili lcloudu. Ne smiješ obnavljati softver ako ti je mob zaključan na neku mrežu pa ne neki softverski način otključan. Malo komplicirano. Treba nam više podataka. Koji je iOS i BB na mobu.
Pozdrav.


Sent from my iPhone 3gs using Tapatalk 2
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.