Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2016., 13:15   #41
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
kickboks definitivno nek ti bude prvi izbor, jer uz partnera i trenera naučit češ se kretat, pravilno udarat i rukama i nogama, vodit brigu o kukovima, o disanju i kako bit rastezljiv.a osnove češ lako povatat ako imaš mota, ako si smotan, ako nisi okretan i lepršav onda si falija hobi...meni su najdraži ti momci tvojih godina kad dođu na trening, još ako su nabacili nešto mase pa misle da mogu odma u ring...tribaš svladat osnove kako uopće kontrolirat i ruke i noge a na samo mantat rukama i vrtit kružne ka debil.posli se pribaci na parter, al osobno nije mi to nikad bilo zanimljivo iako je velika prednost znat i borbu u parteru.eto ja san nedavno dobija kolino u nos a nismo ni počeli sparing u biti jer san krenija neoprezno.i akko ti je savjetovano već, ispiši se iz teretane jer ti neće tribat ako si u borilačkom treningu, jer je i kondicija i snaga sastavni dio svakog kickboks treninga.i ne budi egoist van dvorane sa junačenjima kako treniraš i kako si opasan.vodi brigu o zagrijavanju kao i rastezanju posli treninga i koristi preparate ako imaš potribe za njima.za godinu dana si već u biznisu ako si odlučija ozbiljno postić neku vještinu i disciplinu.ako ti je svrha naučit se isključivo tuć, onda se uvati najbolje studiranja točaka pritiska koje moraš poznavat ako želiš sakatit okolo bez previše akcijanja.pamet u glavu.
hahaha, dobar si
GlavasZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.