Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 11:30   #801
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Ovisi - što su to pristupačne cijene ali vani se sasvim normalno njeguje kultura gostionica iako i one postaju malo skupe ali to je više problem globalne inflacije i urušavanje tržišta negoli dizanjem cijena bez razloga.
mislio sam na cijene od 8 do 15 eura..ili možda u billi ili nekom supermarketu za kupiti gotova hrana..
LAMPA8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 11:42   #802
Quote:
LAMPA8 kaže: Pogledaj post
mislio sam na cijene od 8 do 15 eura..ili možda u billi ili nekom supermarketu za kupiti gotova hrana..
ma kakav supermarket...
U kvartu iza Volkstheatera - desno od Muzejske četvrti ,u pivnicama i krčmama se za 15 era može baš fino i jesti i popiti.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 14:21   #803
piva ti se krece oko 3 do 3.60 , tocena .....klopa zavisi di jedes, becki ti je na dobrim lokacijama 6-7 eura sa prilogom.....a imas i dobrih hr restorana s dobrom ribom i vinom , al tu ce te oderat
trljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 14:23   #804
Quote:
sweetpea kaže: Pogledaj post
Nikako.. prosle godine smo frendica i ja isle iz Zagreba za Bec.. bez ikakvih studentskih popusta i icega svaku nas je izasla karta za vlak 360kn.. povratna, dakako.. Samo se mora dovoljno rano nabaviti i sto je veci broj ljudi, mislim da je jeftinija karta.
evo ovak , bus povratna je nekih 50 eura, znaci 350kuna, vlakom povratna iz beca nije manje od 100 eura ziher, jedino ak si student, skolarac, dijete, penzic il imas vorteilscard....zato ne vjerujem da je iz zagreba 360 kuna do beca i nazad ak si normalan covjek u normalnim godinama i ne putujes u nekoj grupi....
trljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 14:35   #805
Quote:
trljator kaže: Pogledaj post
evo ovak , bus povratna je nekih 50 eura, znaci 350kuna, vlakom povratna iz beca nije manje od 100 eura ziher, jedino ak si student, skolarac, dijete, penzic il imas vorteilscard....zato ne vjerujem da je iz zagreba 360 kuna do beca i nazad ak si normalan covjek u normalnim godinama i ne putujes u nekoj grupi....
karta povratna je 406 kn...

i za vlak je,dođe se popodne u 2..
LAMPA8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 15:34   #806
Jel ima iz Beča za Zagreb bus u nedjelju koji polazi u 17h ili ima samo onaj što kreće u ponoć
ivo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 20:17   #807
Quote:
LAMPA8 kaže: Pogledaj post
mislio sam na cijene od 8 do 15 eura..ili možda u billi ili nekom supermarketu za kupiti gotova hrana..

Za te pare se sasvim fino naklopaš - mani se supermarketa, topla hrana je ipak prednost.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 20:34   #808
Quote:
ivo08 kaže: Pogledaj post
Jel ima iz Beča za Zagreb bus u nedjelju koji polazi u 17h ili ima samo onaj što kreće u ponoć
http://www.croatiabus.hr/ruta.php?id=139
LAMPA8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:33   #809
Preporuka za smještaj, jedna noć do 50€ po osobi.
Hvala.
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:53   #810
pogledaj malo gore, stavila sam neke linkove za smjestaj. ima do 5o eura po osobi.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 22:05   #811
idem evo.
nije mi tolko problem nać smještaj kolko to što ne znam di mi je najbolje bit. pošto se radi o vikendu samo htio bi nešto u centru da ne gubim vrijeme na transport.
koje su adrese ili nešto što mi može biti orijentir da sam blizu?
hvala
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 23:21   #812
Quote:
malimrav85 kaže: Pogledaj post
idem evo.
nije mi tolko problem nać smještaj kolko to što ne znam di mi je najbolje bit. pošto se radi o vikendu samo htio bi nešto u centru da ne gubim vrijeme na transport.
koje su adrese ili nešto što mi može biti orijentir da sam blizu?
hvala
beč se dijeli u bezirk-e. to na njemackom znaci distrikt, cetvrt,kvart.
za smjestaj bi bilo idealan 1.distrikt (strogi centar, pa je to i najskuplje), i onda 6. i 7. bezirk.
ako nadjes nesto povoljno, a nisi siguran/na za adresu, pitaj pa cu ti reci je li ok adresa
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 23:41   #813
bila u beču u subotu, došli tamo oko 10h ujutro, a vraćali se oko pola 10 h navečer. kod njih je neki sasvim drugačiji ugođaj nego kod nas, cijeli grad je okićen i osvijetljen, pogotovo dio kod rathausplatza predivno bilo je puno ljudi na božićnom sajmu, iako je bilo dosta hladno, ali nema zime kad ima kuhanog vina (a i šalicu možeš ponijet doma; naravno, sve to oni dobro naplate) ugl, razgledali centar, obavili shoping, šetali, probali kobasice koje su bile preodlične (punjene sa sirom, a cijena prava sitnica, 3 eura), jeli u nekom kineskom restaču all you can eat za 7 eura, obišli božićni sajam, popili kuhano vino i vratili se doma što drugo reći nego da je bilo dobro, super proveden dan, samo savjet svima koji se spremaju u beč, obucite debele zimske jakne, šal, kapa i rukavice pod obavezno!
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 01:12   #814
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
beč se dijeli u bezirk-e. to na njemackom znaci distrikt, cetvrt,kvart.
za smjestaj bi bilo idealan 1.distrikt (strogi centar, pa je to i najskuplje), i onda 6. i 7. bezirk.
ako nadjes nesto povoljno, a nisi siguran/na za adresu, pitaj pa cu ti reci je li ok adresa
Ma gledam na booking i rates to go pa ne znam po čemu da se orijentiram, neku ulicu bi trebao ili tako nešto.
nisam još krug suzio



edit
skužio sam na karti koje je centar
hvala, javim se kad smanjim broj

Zadnje uređivanje malimrav85 : 23.11.2010. at 01:29.
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:44   #815
Ovdje vas ima dosta iz Beca, posto sam od ponedjeljka tamo, molila bih za preporuku...jazz club...
__________________
"Be still like a mountain and flow like a great river!"
marleyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 21:41   #816
Quote:
malimrav85 kaže: Pogledaj post
Ma gledam na booking i rates to go pa ne znam po čemu da se orijentiram, neku ulicu bi trebao ili tako nešto.
nisam još krug suzio



edit
skužio sam na karti koje je centar
hvala, javim se kad smanjim broj
Ja sam odsjeo u sporednoj ulici od Mariahilfer strasse koja je kao nekakva šoping zona koliko sam vidio...ali je ok lokacija, ide od westbahnofa prema ringu
amstel is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 22:22   #817
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Ja sam odsjeo u sporednoj ulici od Mariahilfer strasse koja je kao nekakva šoping zona koliko sam vidio...ali je ok lokacija, ide od westbahnofa prema ringu
pa Mariahilferstrasse je glavna soping ulica u Becu
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:08   #818
Molim vas, izludit ću od čitanja zbrkanih stranica na njemačkom: da li netko zna gdje se u Beču može parkirati na duže od dva sata, a da me ne dođe to 50 eura???

Trebao bi mi parking na otprilike 24 sata ( može i duže), a da nije totalno van centra.
Pliz pomagajte!
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:15   #819
Da si samo dvije stranice unatrag prevrtio naletio bi na ovaj odgovor:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=753
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 16:02   #820
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Da si samo dvije stranice unatrag prevrtio naletio bi na ovaj odgovor:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=753
Slažem se, ali nije mi se dalo pregledavati hrpu postova jer sam nakon par strana skužila da svi uglavnom samo pitaju što treba vidjeti u Beču.
Hvala na odgovoru. Jel znaš možda koliko je to daleko od centra, na karti izgleda prilično daleko, ali ne mogu sa sigurnošću reći...
jel ima još koja takva garaža, u slučaju da ova bude zauzeta?
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.