Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2012., 11:14   #1
MMA fanzone vol.2

Quote:
Milko63 kaže: Pogledaj post
U utorak 24. siječnja Mirko Cro Cop Filipović će točno u 12h službeno najaviti svoju priredbu "Cro Cop Final Fight".

Press konferencija se održava u Grand Ballroom dvorani hotela Sheraton u Zagrebu a priredba sa CRO COP-om bi trebala biti održana u zagrebačkoj Areni 10. ožujka.

Cijena karata će se kretati od 200kn do 1000kn, biti će pušteno u prodaju oko 12.000 ulaznica
Mirko protiv Rey Sefa 10.ožujka. Da ce nastaviti karijeru u K1?
__________________
"Očito je da se prevelika sloboda neće izroditi ni u što drugo nego u pravo ropstvo, i za pojedinca i za državu. Dakle, vjerojatno je da tiranija neće nastati ni iz kakvog drugog ustroja nego iz demokracije, iz najveće slobode nastat će najveće i najokrutnije ropstvo." - Platon trolla SAD
Trumbettoo is offline  
Old 25.01.2012., 07:48   #2
mislim da mirko gubi brutalnim KO ... gori i od gonzaginog, mirovog i nelsonovog zajedno. jbt pa mirko ne moze 5 puta zamahnit ruku a da se ne uzdise.
BB87 is offline  
Old 25.01.2012., 19:18   #3
zajebano za mirka, sefa je nemoguće nokautirat, isti je kao mark hunt, i još je srčan, mirko će se zadihat i samo pomicat unazad
__________________
Where The Wild Things Are....
Milko63 is offline  
Old 26.01.2012., 00:01   #4
Quote:
Milko63 kaže: Pogledaj post
U utorak 24. siječnja Mirko Cro Cop Filipović će točno u 12h službeno najaviti svoju priredbu "Cro Cop Final Fight".
"Cro Cop Final Fight", a već je rekao da bi (ako pobjedi) mogao nastupiti na K-1 Grand Prixu.
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Old 26.01.2012., 08:25   #5
da on misli nastaviti karijeru u k1, pristal bi se boriti besplatno, to je samo zgrtanje love, kakav k1, kečeri u japanu i gg
kepmip is offline  
Old 26.01.2012., 09:33   #6
mislim da nije baš tako..on je najviše snage gubio u klinču/parteru ovdje toga nema..nekažem da če osvojit k-1 al mislim da če bit ok..,i ove priče o zgrtanju love u areni su u najmanju ruku smiješne..,dobit če nešto ali 200 000 e kako se spominje na pfs-u je proljev...

nekuži šta su svi protiv toga da čovjek uzme neki novac u sportu u kojem kod nas nemožeš dobit hladne vode..,a nogometaši koji milijune dobivaju na tjednoj bazi nemogu pobjedit makedoniju i katar ..,150 kn ču dat za ulaz iz poštovanja nije on poznat po cijelom svijetu zato što je piso po forumima..
D.I is offline  
Old 27.01.2012., 03:10   #7
Quote:
D.I kaže: Pogledaj post
mislim da nije baš tako..on je najviše snage gubio u klinču/parteru ovdje toga nema..nekažem da če osvojit k-1 al mislim da če bit ok..,i ove priče o zgrtanju love u areni su u najmanju ruku smiješne..,dobit če nešto ali 200 000 e kako se spominje na pfs-u je proljev...

nekuži šta su svi protiv toga da čovjek uzme neki novac u sportu u kojem kod nas nemožeš dobit hladne vode..,a nogometaši koji milijune dobivaju na tjednoj bazi nemogu pobjedit makedoniju i katar ..,150 kn ču dat za ulaz iz poštovanja nije on poznat po cijelom svijetu zato što je piso po forumima..
nemam ja ništ protiv toga da on zgrće pare, na njegovom mjestu bi i ja tak, al sumnjam da bi se išel borit besplatno u k1, još k tome ni u k1 više nije dobar, spor je jako
kepmip is offline  
Old 27.01.2012., 05:30   #8
mirko je prekilav za k1 a koliko ga poznam nabijat ce masu, umjesto da spusti na 100 kg i malo poradi na brzini a ne snazi.

+ star je + ima staklenu bradu.

nema mirko sta traziti ni u k1 ni u mma.

(osim $ i €)
BB87 is offline  
Old 27.01.2012., 12:25   #9
Quote:
BB87 kaže: Pogledaj post
mirko je prekilav za k1 a koliko ga poznam nabijat ce masu, umjesto da spusti na 100 kg i malo poradi na brzini a ne snazi.

+ star je + ima staklenu bradu.

nema mirko sta traziti ni u k1 ni u mma.

(osim $ i €)
Sine,meljes gluposti Mirko je jedan od najboljih stand up boraca.Naravno da nema vise onu brzinu i agresivnost od prije,ali definitivno se moze nositi u stojci s vecinom boraca. Ono sto mu nije bas islo je mma(2 dio mma karijere). Nikako nije star za K1. Sumljam da ce ga osvojiti,ali da nam moze prirediti jos pokoji dobar mec u stojci-moze. Iako prognoziram da ce Sefo dobiti nadolazeci mec.
Gladijator is offline  
Old 27.01.2012., 13:26   #10
Tu gdje ne postoji opasnost od rušenja Mirko ima velike šanse, tj. tu je on glavni. Tu ne treba obraćat pažnju i gubit koncentraciju na moguće bacanje protivnika u svoje noge, pa valjanje po podu itd....dakle, Mirko je nakon dugo vremena konačno na svojem terenu. Lova je tu manja, batine su tu manje, ali mogućnost pobjede je veća.
bonecrusher is offline  
Old 27.01.2012., 18:25   #11
mislim da se mirko neće dobro zabavit u k1. to se dobro vidilo u meču sa barryem u prvih par minuta, koji je kickboksač, barry ga je izdominirao, dok je sa tipičnim mma borcima konstantno išao u nazad i bio pasivan u stand up-u. ima puno zahebanih likova u k1 koji se nepovlače: aerts, lebanner, semmy shilt + nova mlada garda. sefo će njega spustiti na zemlju. mirko treba bit zahvalan što su se overeem i badr hari povukli
__________________
Where The Wild Things Are....
Milko63 is offline  
Old 28.01.2012., 08:12   #12
Quote:
D.I kaže: Pogledaj post
mislim da nije baš tako..on je najviše snage gubio u klinču/parteru ovdje toga nema..nekažem da če osvojit k-1 al mislim da če bit ok..,i ove priče o zgrtanju love u areni su u najmanju ruku smiješne..,dobit če nešto ali 200 000 e kako se spominje na pfs-u je proljev...

nekuži šta su svi protiv toga da čovjek uzme neki novac u sportu u kojem kod nas nemožeš dobit hladne vode..,a nogometaši koji milijune dobivaju na tjednoj bazi nemogu pobjedit makedoniju i katar ..,150 kn ču dat za ulaz iz poštovanja nije on poznat po cijelom svijetu zato što je piso po forumima..
To je zato što se ludi narod pjeni na njih! KAd bi ih svi bojkotirali otišli bi u kurac što i zaslužuju! Razmažene pičkice! (ne samo naši, svi u svijetu)...
Jedino pravo gladijatorstvo jest u mma! Svi ostali sportovi
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 28.01.2012., 11:59   #13
dobro malo je oštro reći da su svi ostali sportovi loši svaki sport je zanimljiv određenoj grupi ljudi i svaki ima neku tradiciju..,

evo ovo je lijepo za pročitat..

http://www.24sata.hr/fight-club/hrva...-karata-251263
D.I is offline  
Old 28.01.2012., 12:29   #14
Ajmo prognoze za večeras!

Sonnen gazi Bispinga

Davis dobija Evansa na bodove

Maia dobija Weidmana
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 28.01.2012., 14:17   #15
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Davis dobija Evansa na bodove
Ne, nego nokautom u prvoj, eventualno drugoj rundi. Ipak mislim da ce biti prva.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 28.01.2012., 17:04   #16
Sonnen ce pomesti kavez Bispingom
Evans nokautirati Davisa..
Maia bi mogao izgubiti..

link za stream: http://www.firstrow.tv/sport/boxing-wwe-ufc.html
Dexy is offline  
Old 28.01.2012., 20:03   #17
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
To je zato što se ludi narod pjeni na njih! KAd bi ih svi bojkotirali otišli bi u kurac što i zaslužuju! Razmažene pičkice! (ne samo naši, svi u svijetu)...
Jedino pravo gladijatorstvo jest u mma! Svi ostali sportovi


Po meni nitko ne zaslužuje milijune mjesečno ako trči za loptom (pa čak niti ako se tuče u ufc-u), ali govoriti o sportovima tako je dno dna.

Zadnje uređivanje dosokomentirati : 28.01.2012. at 20:09.
dosokomentirati is offline  
Old 28.01.2012., 23:33   #18
sonnen UD, rashad TKO 2. runda, za maiu nemam pojma....
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 29.01.2012., 01:16   #19
jbt,ovaj Einemo ima kondiciju malo bolju nego Sapp
Pepy the Killer is offline  
Old 29.01.2012., 01:30   #20
Quote:
Pepy the Killer kaže: Pogledaj post
jbt,ovaj Einemo ima kondiciju malo bolju nego Sapp
Baš me razočarao, kao da je došao pokupit plaću i otić kući. Kapa dolje Russowu, nema svatko muda u parter sa nositeljem crnog pojasa u BJJ...
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.