Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2016., 01:29   #641
Ving Chun kung fu - ljetni seminar, Nin 2016

VING CHUN SHAOLIN KUNG FU
10. MEĐUNARODNI LJETNI SEMINAR, NIN 2016. (01.08.-12.08.)





Upoznajte vještinu borenja tradicionalnog izvornog Ving Chuna.

Nema programa
Nema kombinacija
Nema pravila...

Seminar otvoren za sve zainteresirane, bez obzira na stupanj znanja u Ving Chunu ili nekoj drugoj borilačkoj vještini.


Tema seminara: Kuen Siu Kuen

Dodatno: Tradicionalni nunchaku


Poseban trening za instruktore - osigurava diplomu sa tradicijom

Seminar vodi si-fu Krunoslav Bagadur, osobni učenik majstora Wong Shun Leunga, s preko 35 godina iskustva u Ving Chunu.

Obavijesti: 098 / 166 4 661; [email protected]

Provjerite što nas čini drugačijima od drugih!


Više slika:
05. Kolovoz, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, slobodno za sve koji žele saznati više, a nisu se usudili pitati.

NI HAO! Još nije kasno da upoznate izvorni Ving Chun Shaolin kung fu.


Ving Chun kung fu klub Istok-Zagreb na novoj adresi - Zagrebačka cesta 143 A, AC fitness, Zagreb
Treninzi svakodnevno.
Bagadur Krunoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 11:29   #642
Borbeni Koncept (Bo.K.) započinje novu sezonu treninga samoobrane.

Individualno, grupno, svi spolovi i (skoro) sve dobi, termini po dogovoru.

Tekstovi vezani za Bo.K. treninge:
http://borbeniblog.bloger.index.hr/default.aspx

Fejs:
https://www.facebook.com/events/257647384588973/

"Nasilje je rješenje samo kad je nasilje JEDINO rješenje."
Borbeni Koncept is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 23:37   #643
Tenshin no Michi Dojo

Bujinkan Ninjutsu
Koryu Ju Jutsu
GBC

Novu trening sezonu počinjemo 12.09.2016.
Sve info u vezi toga pogledajte na www.gikan.simplesite.com
__________________
Tenshin Soshi

www.gikan.simplesite.com
DARKO GOLUBIČIĆ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 09:35   #644
Post FMA - filipinske bor vještine (Kali Arnis Eskrima)

Vještinu podučavaju u mnogim vladinim organizacijama i specijalnim postrojbama diljem svijeta, a i često možete vidjeti tehnike kako se koriste u filmovima (npr. Jason Bourne filmovi).

Pokriva borbu s palicama, nožem, karambitom, dugom oštricom (poput mačete ili kratkog mača), fleksibilnim i improviziranim oružjem i oruđem (npr. sarong, šal, remen, majica,...) i dr.

S novom sezonom počinju upisi za one koji su zainteresirani isprobati i vježbati filipinske borilačke vještine (Filipino Martial Arts / FMA). Treninzi počinju sada u rujnu u Combat centru Zagreb.

Više informacija:
Web: http://www.ccz.hr/
FB (https://www.facebook.com/ptkkalistascroatia)
Tel. 095/487-1898
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	14188669_1112179895531904_981146656527664694_o.jpg‎
Views:	22
Size:	5.0 KB
ID:	17253  
roGue1x4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:07   #645
Klub BJJ Team Arrow (Alliance)

Raspored
Pon-Sri-Pet 20.30-22.00 Sub 12.30-14 Open Mat
Lokacija
4All Gym Ilica 288
Trener: Krešo Jurković (smeđi pojas - Alliance)

http://www.4allgym.hr/ponuda/bjj-brazilian-jiu-jitsu
https://www.facebook.com/BJJ-Team-Ar...32818/?fref=ts
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 20:30   #646
Samuraji, ninje, vojna mašinerija...

Prodajem knjige borilačke i vojne tematike.
Odlično očuvane, cijena 50 - 200 kn.





Bookman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 21:17   #647
Narode, klinac 6g želi na TKD. Klub Jastreb nam je blizu u zapadnom dijelu grada. Ima i klub u Gornjem Vrapču (Sokol), ali nam je daleko. Kakva su iskustva s ovim "pticama"? Jastreb ili Sokol? Molim neutralnu pomoć, hvala!
kopileNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 09:46   #648
Post Krav Maga Hrvatska - ZG - Kvatrić

Krav Maga Zagreb - Kvatrić

Upisi jos traju.... početni tečaj!

Krav Maga - utorak i četvrtak od 20h

Stand Up Core i udarački treninzi - ponedjeljak 19.30h i subota 11h

Novo - kondicijski treninzi
Ponedjeljak, srijeda i petak od 18h
Kettlebell, vježbe sa opterečenjem i ground game

Brazilian jiu jitsu
Pon 20.30h, srijeda i petak 20h, subota 13h

Dobrodošli !
roGue1x4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 11:23   #649
Prodaje se set trening DVD-a za taekwondo od Irena Fargasa. Cijena 1500 kuna.

http://www.tkdscore.com/m5/17--ireno...m-dvd-set.html
FCSKALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 15:46   #650
Povratak otpisanog

Lijep pozdrav svima i ispričavam se na duljem postu.

Imat ću uskoro 28 godina. Bavio sam se 7-8 godina plivanjem ko klinac, nakon toga periodično teretana. Uglavnom sam u dosta dobroj fizičkoj spremi ali cijeli život živim dosta poročno. Do kraja siječnja imam poslovni projekt i ne mogu ništa ozbiljnije, ali od onda želim počet život od početka.

Ljetos sam imao polomljenu šaku, napuknuto rebro, salmonelu i prekinuo sam sa curom sa kojom sam živio 5 godina i planirao svadbu.. To me dovelo da sa solidinih 82 kg padnem na 69 tokom par mjeseci. Sad sam počeo lagano radit u teretani i vrećam se polako (na 74-5 kg sam) i do kraja siječnja ću tako (poznavajuć svoj organizam tada bi mogao imati nekih 80 i višak bf-a).

Onda bi se htio neko vrijeme posvetit sebi, završit ću fakultet i neću radit neko vrijeme... Htio bi se posvetit teretani i ako je ikako moguće nekoj borilačkoj vještini (u principu me zanimaju boks i hrvanje samo). Htio bi raditi sa nekim ko je u tom điru(i kog bi naravno plaćao).
Preferiram više "oldschool" dvorane i trenere od ovih novih "fensi".

Očekujem suradnju na duže staze, ali isto tako očekujem i brze rezultate i nekog tko bi se usudio eksperimentirat sa "suplementacijom".
Ovo će zvučat djetinjasto ali neki uzor bi mi bio lik Toma Hardya iz filma Warrior (estetski, ne fajterski naravno).

ps Visok sam +-177 ako je bitno...

ps2 Može u inbox (tražim već sad opcije jer nemam vremena niti volje radit stvari u zadnji čas)
doherty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:25   #651
Međunarodni Wing Chun Seminar u Rijeci

Ovoga proljeća uživajte u vježbanju, druženju i morskom zraku na Međunarodnom proljetnom Wing Chun seminaru koji će se od 26. do 28.05.2017. održati u Rijeci.

Više informacija možete dobiti upitom na [email protected] ili na službenoj Facebook stranici događaja https://www.facebook.com/Internation...SpringSeminar/

Vidimo se!!!
WingChunRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 10:37   #652
Muay Thai Pantera - Tajlandski boks

Muay Thai Pantera se bavi rekreativnim treniranjem tajlandskog boksa za srednjoškolske i odrasle uzraste.

+ podizanje opće tjelesne spreme
+ učenje ispravnih udaračkih i obrambenih tehnika
+ vježbe u parovima

Termini treninga : UTO - ČET - PET / 20:30 - 22:00

Članarina : 250 kn

(razne kombinacije treninga po dogovoru - ako bi radili samo snagu i kondiciju i sl.)

Dvorana je prozračna, uredna i opremljena je podlogom za vježbanje, vrećama, ringom, urednim sanitarnim čvorom i tuševima.
Veliki parkirni prostor iz zgrade.

Adresa: Šubićeva 55 (zgrada preko puta placa), ulaz s dvorišne strane, drugi ulaz lijevo, II kat.

https://www.google.hr/maps/@45.81325...7i13312!8i6656

kONTAKT: 091/ 9287 - 182

https://www.facebook.com/groups/173323393149079/

https://www.facebook.com/MuayThaiPantera/



“Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one” Bruce Lee

Zadnje uređivanje Tong Po : 25.03.2017. at 10:57.
Tong Po is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 14:18   #653
Spontani krug – izvorna vještina dinamičko energetskog Qigong-a



Jedna stara i mudra izreka glasi: 'Život je pokret' – specifičan i pravilan pokret odlučuje o zdravlju, emocijama, psihi, optimizmu, radosti i sreći. Pokret je komunikacija sa svojom unutrašnjom mudrošću, životnom energijom i silom, prostorom i svjetlošću. Pokažite malo ljubavi i odgovornosti prema svome tijelu, načinite prvi korak i počnite na svim razinama čišćenje i detoksikaciju jedine kuće koju imate – vašeg tijela.

"Kada je srce mirno, Nebo i Zemlja su u Jedinstvu." Vitalna životna energija i krv su zdravi i slobodno se kreću. Zbog toga razvijanje unutarnjeg znanja počinje kroz spoznaju samoga sebe, svojih prirodom danih potencijala i mogućnosti - svoje staze srca.

Vještinu iscjeljivanja života možete spoznati kroz specifične spiralne opuštajuće pokrete, rezonancu zvuka, posebnu tehniku disanja i mudre (eneregetske pozicije prstiju ruku).

Vještina 'Spontani krug' obuhvaća niz specifičnih pokreta stvorenih na osnovu esencijalne mudrosti odakle jedino može da poteče osnovni princip izvorne vještine. Radi se o vještini postizanja jedinstva uma (spirita), vitalne sile (energije) i tijela (materije).

Seminar će se održati 22. i 23.04.2017. u Zagrebu u Češkom narodnom domu, Pavla Šubića 20 u sljedećim terminima: subota (10:00 - 13:00) i nedjelja (09:00 - 13:00). Seminar organizira udruga TAI Centar za tradicionalne istočnjačke vještine, a vodi majstor Mario Topolšek.

Prijavnicu za seminar možete pronaći klikom na :
Spontani krug - prijavnica_informacije - travanj 2017.pdf

Dodatne informacije o seminaru kao i način prijave možete pronaći klikom na :
Spontani krug - travanj 2017

ili pozivom na mobitel 098/762-699 ili upitom na email adresu [email protected].
GrleREB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 15:18   #654
Seminar kali borbe nožem. 15 mjesta.

https://www.facebook.com/events/622057047989955
FCSKALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:57   #655
Ving Chun kung fu - ljetni seminar, Nin 2017

VING CHUN SHAOLIN KUNG FU
11. MEĐUNARODNI LJETNI SEMINAR, NIN 2017. (31.07.-12.08.)





Upoznajte vještinu borenja tradicionalnog izvornog Ving Chuna.

Nema programa
Nema kombinacija
Nema pravila...

Seminar otvoren za sve zainteresirane, bez obzira na stupanj znanja u Ving Chunu ili nekoj drugoj borilačkoj vještini.


Tema seminara: Kuen Siu Kuen

Dodatno: BART CHAM DAO


Poseban trening za instruktore - osigurava diplomu sa tradicijom

Seminar vodi si-fu Krunoslav Bagadur, osobni učenik majstora Wong Shun Leunga, s preko 35 godina iskustva u Ving Chunu.

Obavijesti: 098 / 166 4 661; [email protected]

Provjerite što nas čini drugačijima od drugih!


Više slika:


05. Kolovoz, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, slobodno za sve koji žele saznati više, a nisu se usudili pitati.

NI HAO! Još nije kasno da upoznate izvorni Ving Chun Shaolin kung fu.


Ving Chun kung fu klub Istok-Zagreb na novoj adresi - Zagrebačka cesta 146, AC fitness, Zagreb
Treninzi svakodnevno.
Bagadur Krunoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 21:05   #656


Obavijest svima koji su zainteresirani za Ninjutsu i Ju Jutsu treninge.
Nova sezona treninga, učenja i predavanja počinjeme 04.09. 2017.
Sve važno o nama i našem Dojo-u te o terminima i kontaktima potražite na našoj stranici www.gikan.simplesite.com
__________________
Tenshin Soshi

www.gikan.simplesite.com
DARKO GOLUBIČIĆ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:43   #657
Talking me ne

Ja sam dugi niz g trenirao katedo i onda nije više bilo nikog na treningu i ja sam jednostvno produžio u drugi klub u kojem sam jako zabbrinu za treninge jer nas je još nekoliko prešlo iz jednog kluba u drugi dok se nije sav raspao,
Dino T is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:14   #658
hvala ti na obavijesti
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 15:00   #659
Spontani krug – izvorna vještina dinamičko energetskog Qigong-a



Jedna stara i mudra izreka glasi: 'Život je pokret' – specifičan i pravilan pokret odlučuje o zdravlju, emocijama, psihi, optimizmu, radosti i sreći. Pokret je komunikacija sa svojom unutrašnjom mudrošću, životnom energijom i silom, prostorom i svjetlošću. Pokažite malo ljubavi i odgovornosti prema svome tijelu, načinite prvi korak i počnite na svim razinama čišćenje i detoksikaciju jedine kuće koju imate – vašeg tijela.

"Kada je srce mirno, Nebo i Zemlja su u Jedinstvu." Vitalna životna energija i krv su zdravi i slobodno se kreću. Zbog toga razvijanje unutarnjeg znanja počinje kroz spoznaju samoga sebe, svojih prirodom danih potencijala i mogućnosti - svoje staze srca.

Vještinu iscjeljivanja života možete spoznati kroz specifične spiralne opuštajuće pokrete, rezonancu zvuka, posebnu tehniku disanja i mudre (eneregetske pozicije prstiju ruku).

Vještina 'Spontani krug' obuhvaća niz specifičnih pokreta stvorenih na osnovu esencijalne mudrosti odakle jedino može da poteče osnovni princip izvorne vještine. Radi se o vještini postizanja jedinstva uma (spirita), vitalne sile (energije) i tijela (materije).

Seminar će se održati 28. i 29.04.2018. u Zagrebu u Češkom narodnom domu, Pavla Šubića 20 u sljedećim terminima: subota (10:00 - 13:00) i nedjelja (09:00 - 13:00). Seminar organizira udruga TAI Centar za tradicionalne istočnjačke vještine, a vodi majstor Mario Topolšek.

Prijavnicu za seminar možete pronaći klikom na :
Spontani krug - prijavnica_informacije - travanj 2018.pdf

Dodatne informacije o seminaru kao i način prijave možete pronaći klikom na :
Spontani krug - travanj 2018.

ili pozivom na mobitel 098/762-699 ili upitom na email adresu [email protected].
GrleREB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2020., 22:38   #660
Muay Thai Predator
Zagorska 43
18-19.30, 19.30-21
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.