Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2014., 06:57   #1
Manjak samopouzdanja, vrijeme se promjenilo?

Pozz svima.,

Eh, odakle poceti. Vjerovatno vecina koja prati ovakve teme po xy put cita ovako nesto, posto nisam u nekom velikom vremenu da sve prolistam, napisat cu svoj "problem".

Uglavnom, izasao prije godinu dana iz trogodisnje velike ljubavi - veze, prebrodilo se i to, krenulo se dalje, udise se punim plucima, cisto da znate temelj ovog problema. Vrtim film unazad prije veze, osvojiti curu je bilo kad god mi je to palo na pamet, oces za jednu noc, oces za ovo, oces za ono, oces za vezu normalnu curu, sto god i naravno usao u vezu sve super divno krasno nisam obracao paznju jer me nije niti zanimalo kakvo je stanje oko mene dok je meni sve divno i krasno. Izadjem iz veze, kao da sam se ponovno rodio. Od starog da se tako izrazim "smekera" koji je dobivao brojeve kao iz sale i obarao cure, pa do da budem direktan sada papucara. Istina da se i vrijeme promjenilo - s pravom to kazem jer mi je i sam posao biti u jako jako velikom okruzenju ljudi i bitnih stvari i nije da sam se samo jednom uvjerio da su cure postale sponze, materijalne stvari i te sheme, a sto je meni samome po prirodi da sam dobar, pristojan, vrijedan i eto s 20 godina imam svoj samostalan zivot, 2 posla i uzivam u tome da ostvarim nesto u zivotu. Sto se tice samog izgleda, prema ostalim sudovima sa zenske strane znam da izgledam, necu sam sebe komentirati ali privlacim zene od same price pa i do izgleda jer sam veliki saljivdzija sto je i dodatan point. Ali nakon prekida, znaci godinu dana, imao sam jedan sex i to preko ledja mog posla kojeg se bavim, a pokusaja nalazenja, dopisivanja upoznavanja i svega i niti jedna ne prolazi. Bit cu bezobrazan prema sebi u cijelom postu i direktan, ali 30 uleta najmanje di su i same rekle da sam mozda presavrsen i ne prolazi nista... Veza me kostala mojih igrica i pizdarija, pa mi je to bila skola da me dovede do zrelog stanja u glavi da vise ne radim gluposti, i rekao sam sam sebi da necu vise nikada zbog gluposti dovesti u pitanje svoju vezu i izgubit osobu do koje mi je stalo i koju volim.. Naime, moja ekipa svi imaju cure, slave se Blagdani skupa a ja soliram, malo tuzan osjecaj mada se drzim kao da me briga, a ustvari nije jer svakome fali onaj netko blizi i njeznji. Ne privlace me sve cure jer sam uzasno izbirljiv i kao sto rekoh necu si ni dopustiti da bi sebe uveselio nekim sexom ili barenjem cisto da si popunim potrebu za tim da povrijedim neku osobu opet... Bit cu iskren ali bojim se nakon svih tih odjeba uletit curi. Imao sam masu sansi, neke sam i iskoristio a ocito krive sam odabrao i nije upalilo... Ne znam vise ni sam.. Onak razmisljam sam sa sobom neki dan, bjezim od toga. Neuspjeh me pojeo, samopouzdanje nula... Sorry na dugom postu, ali eto... Ocito je na kraju krajeva duga veza napravila svoj posao...
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 08:55   #2
Posalji sliku ako si tak kak velis "za ne bacit" uletit cu ja trbi nis ne brini
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 09:18   #3
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Pozz svima.,

Eh, odakle poceti. Vjerovatno vecina koja prati ovakve teme po xy put cita ovako nesto, posto nisam u nekom velikom vremenu da sve prolistam, napisat cu svoj "problem".

Uglavnom, izasao prije godinu dana iz trogodisnje velike ljubavi - veze, prebrodilo se i to, krenulo se dalje, udise se punim plucima, cisto da znate temelj ovog problema. Vrtim film unazad prije veze, osvojiti curu je bilo kad god mi je to palo na pamet, oces za jednu noc, oces za ovo, oces za ono, oces za vezu normalnu curu, sto god i naravno usao u vezu sve super divno krasno nisam obracao paznju jer me nije niti zanimalo kakvo je stanje oko mene dok je meni sve divno i krasno. Izadjem iz veze, kao da sam se ponovno rodio. Od starog da se tako izrazim "smekera" koji je dobivao brojeve kao iz sale i obarao cure, pa do da budem direktan sada papucara. Istina da se i vrijeme promjenilo - s pravom to kazem jer mi je i sam posao biti u jako jako velikom okruzenju ljudi i bitnih stvari i nije da sam se samo jednom uvjerio da su cure postale sponze, materijalne stvari i te sheme, a sto je meni samome po prirodi da sam dobar, pristojan, vrijedan i eto s 20 godina imam svoj samostalan zivot, 2 posla i uzivam u tome da ostvarim nesto u zivotu. Sto se tice samog izgleda, prema ostalim sudovima sa zenske strane znam da izgledam, necu sam sebe komentirati ali privlacim zene od same price pa i do izgleda jer sam veliki saljivdzija sto je i dodatan point. Ali nakon prekida, znaci godinu dana, imao sam jedan sex i to preko ledja mog posla kojeg se bavim, a pokusaja nalazenja, dopisivanja upoznavanja i svega i niti jedna ne prolazi. Bit cu bezobrazan prema sebi u cijelom postu i direktan, ali 30 uleta najmanje di su i same rekle da sam mozda presavrsen i ne prolazi nista... Veza me kostala mojih igrica i pizdarija, pa mi je to bila skola da me dovede do zrelog stanja u glavi da vise ne radim gluposti, i rekao sam sam sebi da necu vise nikada zbog gluposti dovesti u pitanje svoju vezu i izgubit osobu do koje mi je stalo i koju volim.. Naime, moja ekipa svi imaju cure, slave se Blagdani skupa a ja soliram, malo tuzan osjecaj mada se drzim kao da me briga, a ustvari nije jer svakome fali onaj netko blizi i njeznji. Ne privlace me sve cure jer sam uzasno izbirljiv i kao sto rekoh necu si ni dopustiti da bi sebe uveselio nekim sexom ili barenjem cisto da si popunim potrebu za tim da povrijedim neku osobu opet... Bit cu iskren ali bojim se nakon svih tih odjeba uletit curi. Imao sam masu sansi, neke sam i iskoristio a ocito krive sam odabrao i nije upalilo... Ne znam vise ni sam.. Onak razmisljam sam sa sobom neki dan, bjezim od toga. Neuspjeh me pojeo, samopouzdanje nula... Sorry na dugom postu, ali eto... Ocito je na kraju krajeva duga veza napravila svoj posao...

Ovo me podsjetilo na 2 i pol muškarca
lastchance381 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 11:11   #4
oprosti dečko, ali sa 20 godina ovakve stvari govoriti...

ajde da imaš 40-50 pa da gleaš kako se generacije mjenjaju i da cure nisu više onakve kao kad si bio mlad....

možda je stvar u tome da si ranije bario cure srednjoškolke/tinejđerke a sad su one malo odraslije i vjerovatno zrelije (hočeš nečeš, cure ranije sazrijevaju).

mislim da tražiš cure na krivom mjestu:
kažeš da si izbirljiv (što razumjem, želiš neku koja če tebi biti posebna, ne bilo šta) a istovremeno tvrdiš kako su sve iste, materijalistice i sponzoruše.
__________________
Dal želite da budete anonimni?
anonymus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 11:54   #5
Ulomci su jedna jako dobra stvar

Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, izasao prije godinu dana iz trogodisnje velike ljubavi - veze, prebrodilo se i to, krenulo se dalje, udise se punim plucima, cisto da znate temelj ovog problema.
Ovo nije temelj za problem, ovo je temelj za zdrav život
Znači imao si priliku iskusiti podužu vezu, i to još vrlo mlad, a ako sam dobro skužio, to je bio nastavak srednjoškolske veze, a to je pohvalno ako se održala čak i nakon kraja srednje, jer mnoge ne prežive taj kraj. Dakle taj dio super, imao si priliku koju mnogi nemaju, i još si i prebrodio kraj te veze, super.

Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Vrtim film unazad prije veze, osvojiti curu je bilo kad god mi je to palo na pamet, oces za jednu noc, oces za ovo, oces za ono, oces za vezu normalnu curu, sto god i naravno usao u vezu sve super divno krasno nisam obracao paznju jer me nije niti zanimalo kakvo je stanje oko mene dok je meni sve divno i krasno.
Erm...ti si napisao da sada imaš 20 godina, u vezi si bio 3 godine, znači, kada si imao 17 si osvajao cure? Pa srednjoškolke i nisu baš neki uzorak za život, ne možeš očekivati da će ti stvari biti iste kao i kada si imao 15-16 godina, ljudi odrastu...

Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Istina da se i vrijeme promjenilo - s pravom to kazem jer mi je i sam posao biti u jako jako velikom okruzenju ljudi i bitnih stvari i nije da sam se samo jednom uvjerio da su cure postale sponze, materijalne stvari i te sheme
Super, drži se ovog stava, daleko ćeš doći u životu

Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
jer svakome fali onaj netko blizi i njeznji.
Pa nije istina...neki ljudi vole i grublje

Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Ne privlace me sve cure jer sam uzasno izbirljiv i kao sto rekoh necu si ni dopustiti da bi sebe uveselio nekim sexom ili barenjem cisto da si popunim potrebu za tim da povrijedim neku osobu opet...
Užasno izbirljiv, a našao si preko 30 cura kod kojih si pokušao uletiti unutar godine dana, i još pretpostavljam da nisi počeo pokušavati instant nakon prekida, nego je valjda i tu bila faza mirovanja neka. Sve skupa...


Uglavnom, samopouzdanje je zeznuta stvar, moj pristup u životu je da pokušavam ne razmišljati o njemu
I lako je pasti pod blagdansku depresiju kada baš želiš biti s nekime, ali eto...ništa, još će i Valentinovo doći brzo, a ako si sada solo, vjerojatno budeš i tada, bed

No da dam i svoje mišljenje o svemu skupa, zvučiš mi dosta ljigavo. Pomalo kao oni likovi iz američkih filmova, koji su u srednjoj bili sportaši, pa žive na toj staroj slavi, a dalje od toga nisu baš nešto postigli u životu, pa sve kritiziraju, svijet ne valja, bla bla bla

Ok, u srednjoj ti je bilo tako kako je, nisi više u srednjoj, ljudi oko tebe su odrasli, ti očito imaš super mišljenje o sebi, super, ali jel to znači da moraš imati loše mišljenje o ljudima zato što im se ne sviđaš? Ne, nisu sve žene sponze, ne, nisi san svih njih, ne, nisi presavršen da bi cura bila s tobom, i ne, nisu se ni vremena ni generacije promijenile, posebice ne u zadnje 3 godine, to su jednostavno gluposti.

Poradi na stavu prema drugim ljudima, i ako ti nakon 30 puta još uvijek ne prolazi, probaj na drugim mjestima možda
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 13:47   #6
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Istina da se i vrijeme promjenilo...
di su i same rekle da sam mozda presavrsen i ne prolazi nista...
Neuspjeh me pojeo, samopouzdanje nula...
Nije se vrijeme promijenilo, pogotovo u zadnje tri godine. Neku su curice koje si zavađao u srednjoj školi odrasle, postale zrelije i ozbiljnije, i iste fore ti ne prolaze.

Problem lako moguće leži u tome što misliš da si presavršen. Nisi. Cure ne odbijaju takvog, i sasvim sigurno to nije razlog prekida.
Ono... presavršen je. Kaj ću ja jadna kraj njega takvog divnog i krasnog. Right.

I da, samopouzdanje. Vidi se kad je čovjek nesretan. I očajan. I to je prilični turn off.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 19:25   #7
Ostao si na istom, dečko. Ostao u vremenu, kao što je onaj gore Tesla rekao, živiš na račun stare slave dok život ide dalje. One klinke od kojih si ti nekoć kupio brojeve i svašta nešto su sada odrasle djevojke koje sada žele nešto drugo. Više im u planu nisu mangupi iz srednje škole već malo ozbiljniji likovi, sa nekom podlogom za život jelte. Ti izašao iz dugogodišnje veze i krenuo malo u lov i opaaa, ne ide. Oni stari folovi golovi na koje su se mnoge pice vlažile više ne pale. Nisu se vremena promjenila već su ljudi odrasli a ti ostao na istom.

Pokušaj zaboraviti na bivšu kao prvo, možda je to tvoj mostobran kojeg treba srušiti. A i trebaš više ženskoj društa da sagledaš neke stvari. Pozovi ekipu negdje vani...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 18:51   #8
22 godine imam pardon!

Bivsu sam prebolio, necu lagati volim ju jos uvijek no to ni malo ne utjece na moje zapocinjanje nove ljubavi ili necega.
Nisam zavodio ovo sto govorim u srednjoj vec na poslu di se krecem di ima jako puno zenskog drustva itd..
Ne znam ni sam iskreno u cem je problem.?
Jesam mozda predobar pa to ne pali? Znam kad treba bit malo zlocest, ali sam dobra dusa i mrzim iz dna duse iskvarene osobe, umisljene likove, glumatat neki k sto bi i mogao s obzirom na moju pozadinu uspjehe i sve stvari do sada. Mozda to zvuci jako smjesno jer imam 22 godine, ali ne bih htio u javnosti o tome. Nisam takav tip osoba da na temelju mog uspjeha ili necega gradim nekakvu ljubav. Nego zelim da me osoba prihvati takvog kakvog jesam po osobnosti... Mogu nagadati sada masu stvari, mogu si srusit ego samo tako mada mi nije bajan ni sada ali eto.. gdje god krenem pokusam, ne ide.
Gore se ne bih slozio da zivim na nekoj staroj slavi jer razdoblje prije 3 godine i sada, uznapredovao sam 10 puta vise u ovome sto radim tko sam i sto sam i to me uopce ne opterecuje niti uopce imam na umu to.
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 19:11   #9
Kako si vlastite dvije godine "zaboravio" tako vjerojatno zaboravljas/previdjas i razne druge bitne stvari; eto ti odgovora na "promjene vremena".
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 19:20   #10
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
22 godine imam pardon!

Bivsu sam prebolio, necu lagati volim ju jos uvijek no to ni malo ne utjece na moje zapocinjanje nove ljubavi ili necega.
Nisam zavodio ovo sto govorim u srednjoj vec na poslu di se krecem di ima jako puno zenskog drustva itd..
Ne znam ni sam iskreno u cem je problem.?
Jesam mozda predobar pa to ne pali? Znam kad treba bit malo zlocest, ali sam dobra dusa i mrzim iz dna duse iskvarene osobe, umisljene likove, glumatat neki k sto bi i mogao s obzirom na moju pozadinu uspjehe i sve stvari do sada. Mozda to zvuci jako smjesno jer imam 22 godine, ali ne bih htio u javnosti o tome. Nisam takav tip osoba da na temelju mog uspjeha ili necega gradim nekakvu ljubav. Nego zelim da me osoba prihvati takvog kakvog jesam po osobnosti... Mogu nagadati sada masu stvari, mogu si srusit ego samo tako mada mi nije bajan ni sada ali eto.. gdje god krenem pokusam, ne ide.
Gore se ne bih slozio da zivim na nekoj staroj slavi jer razdoblje prije 3 godine i sada, uznapredovao sam 10 puta vise u ovome sto radim tko sam i sto sam i to me uopce ne opterecuje niti uopce imam na umu to.
A da ti nisi to malo umislio dečko ?
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 05:44   #11
Pa nisam umislio. Svjestan sam situacije i pomalo me zabrinjava. Jer ocito sam slijep ne vidim di grijesim.
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 08:15   #12
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Istina da se i vrijeme promjenilo...
Kad netko od 22 godine ovo napiše ili kaže a da ne misli na globalno zatopljenje, odmah pomislim da je previše vremena u djetinjstvu provodio s bakom ili depresivnom majkom koja je završila na burzi jer se vrijeme promijenilo.
Ok, pretjerujem, ali u ovom sektoru o kojem ti govoriš, autore teme, malo što se promijenilo. Promjene su više površinske, prezentacijske. I komunikacijski kanali su brojniji i brži - pa se čovjek može pogubiti između RL-a i virtuale, dojma da je izbor širok. Neki zbog toga padnu u malodušnost i površnost, troše previše energije na puno površne komunikacije s različitim ljudima pa nastupi zamor materijala a da se zapravo ni s kim ne komunicira ni približno dovoljno da bi ga se upoznalo.
Na što i koga da se usredotočiš a da ne gubiš vrijeme - to je bilo pitanje i nekad i sad, samo je sad zbog gore navedenog veća gužva i buka.

Dvostruko sam starija pa znam da se u barenju, željama i očekivanju malo što promijenilo, samo se rasipa više energije i brže se gubi strpljenje i samopouzdanje zbog privida "šire ponude" i dostupnosti više ljudi.

Suzi "lovište", usredotoči se na neku koja ti se sviđa i ne žali svog truda i vremena, ti ga barem imaš. Ako te ta neka i otkači, barem ćeš ozbiljnije obogatiti svoje iskustvo pokušajem da se zbližiš s jednom osobom a ne s njih deset paralelno.
Ostavljaš mi dojam da previše letaš naokolo, odašilješ upite na hrpu adresa a jedva da pričekaš odgovor.
Razumijem te, želiš instant-rješenje i utjehu, na adrenalinskom si tripu. Sad si se umorio pa uspori malo.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 13:53   #13
Quote:
ghostrider44 kaže: Pogledaj post
Pa nisam umislio. Svjestan sam situacije i pomalo me zabrinjava. Jer ocito sam slijep ne vidim di grijesim.
Pogrešno si me shvatio, mislio sam da ti nisi malo umislio da si presavršen, možda si baš naprotiv isti šit kao i svi samo eto ti ideš sa tom nekom iluzijom savršenstva. Sada si loma zgrožen kada te neka ženska odbije, očito nisi naučio na poraz, sve si dobio što si poželio. Eh dečko, dobrodošao u stvarni svijet...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 15:52   #14
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
. Eh dečko, dobrodošao u stvarni svijet...

Upravo tako! Kao klinac lakše nađeš curu jer je sve to manje-više dječja ljubav,sve je zafrkancija i to je to.

Uglavnom,vrijeme je došlo da se malo skuliraš i počneš normalno razmišljati,pare zaboravi jer, to je u vezi plus ali nije bitno za vezu.

Očajavanje naravno ne pomaže nigdje,a one vide da li si sretan ili ne (nikad mi to nije bilo jasno da točno vide tko je u vezi a tko slobodan)

Treba shvatiti da smo svi samo obični,prosječni ljudi koji smo možda sami sebi nešto više,ali to je samo iluzija.
lastchance381 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 02:46   #15
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Kad netko od 22 godine ovo napiše ili kaže a da ne misli na globalno zatopljenje, odmah pomislim da je previše vremena u djetinjstvu provodio s bakom ili depresivnom majkom koja je završila na burzi jer se vrijeme promijenilo.
Ok, pretjerujem, ali u ovom sektoru o kojem ti govoriš, autore teme, malo što se promijenilo. Promjene su više površinske, prezentacijske. I komunikacijski kanali su brojniji i brži - pa se čovjek može pogubiti između RL-a i virtuale, dojma da je izbor širok. Neki zbog toga padnu u malodušnost i površnost, troše previše energije na puno površne komunikacije s različitim ljudima pa nastupi zamor materijala a da se zapravo ni s kim ne komunicira ni približno dovoljno da bi ga se upoznalo.
Na što i koga da se usredotočiš a da ne gubiš vrijeme - to je bilo pitanje i nekad i sad, samo je sad zbog gore navedenog veća gužva i buka.

Dvostruko sam starija pa znam da se u barenju, željama i očekivanju malo što promijenilo, samo se rasipa više energije i brže se gubi strpljenje i samopouzdanje zbog privida "šire ponude" i dostupnosti više ljudi.

Suzi "lovište", usredotoči se na neku koja ti se sviđa i ne žali svog truda i vremena, ti ga barem imaš. Ako te ta neka i otkači, barem ćeš ozbiljnije obogatiti svoje iskustvo pokušajem da se zbližiš s jednom osobom a ne s njih deset paralelno.
Ostavljaš mi dojam da previše letaš naokolo, odašilješ upite na hrpu adresa a jedva da pričekaš odgovor.
Razumijem te, želiš instant-rješenje i utjehu, na adrenalinskom si tripu. Sad si se umorio pa uspori malo.

S ovim bi se dosta slozio.
I ja mislim da je tako.. Srljam okolo ko muha bez glave ne bi li nasao neku utjehu i to.
Nakon bivse malo mi je isparilo sve to, nemam onu svoju neku za koju sam zapeo i za koju ciljam, jer sto god da mi se do sada svidjelo nije proslo. Cak sam se i zaljubio jednom u curu prvi put nakon veze, i hvatala me ona tipicna fora zaljubljivanja, leptirici da se tako izrazim ali ni to na kraju nije uspjelo sto mi je dosta palo u egu. A ne mogu opisati koliko sam tad iznenadujuce i samome sebi bio sretan..
A i s druge strane, opet pomno biram jer ne mogu i nemam taj osjecaj za bezosjecajnost biti s nekime kao npr moja bivsa, da mi nije stalo do te osobe i da sam u vezi tek toliko da nisam sam, jer to na kraju krajeva je gubljenje vremena i njoj i meni i nece dovesti do nicega.
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 03:27   #16
Quote:
anonymus kaže: Pogledaj post

možda je stvar u tome da si ranije bario cure srednjoškolke/tinejđerke a sad su one malo odraslije i vjerovatno zrelije (hočeš nečeš, cure ranije sazrijevaju).


*hoćeš,nećeš
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.