Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2014., 23:02   #581
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ali prijateljstvo kao sto imam s nekom zenskom osobom, cisto sumnjam da je moguce.
naravno ako bi muškom frendu počela pričati kako te neki tip pali, ili okolnosti vaše veze (kao frendici) od njega bi dobila i savjet - u muškom stilu - tipa samo se ti izjebi dobro, ili pojebi se s drugim. seks je dobar
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 23:19   #582
Pricali smo o tim temama, ne preporucuje mi to dapace.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 13:19   #583
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
naravno ako bi muškom frendu počela pričati kako te neki tip pali, ili okolnosti vaše veze (kao frendici) od njega bi dobila i savjet - u muškom stilu - tipa samo se ti izjebi dobro, ili pojebi se s drugim. seks je dobar

Ne kužim,zašto bi nekoga nagovarao na prevaru,slažem se da monogamija nije interesantna ali ja bi u tom slučaju rađe predložio da razmisli što bi mogla dobiti a što izgubiti,ako je baš taj tip tako dobar,zašto ne? Možda je naišla bolja prilika
lastchance381 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 14:22   #584
Btw. ne treba mi savjet iz tog podrucja, hocu li ili ne prevariti decka

Jako dobro znam sebe kontrolirati.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 14:48   #585
Quote:
lastchance381 kaže: Pogledaj post
Ne kužim,zašto bi nekoga nagovarao na prevaru,slažem se da monogamija nije interesantna ali ja bi u tom slučaju rađe predložio da razmisli što bi mogla dobiti a što izgubiti,ako je baš taj tip tako dobar,zašto ne? Možda je naišla bolja prilika
ma ne on to kaže na muški način, taj nije za tebe probaj s nekim drugim. toliko i tako muškarcima znači kad su s nekim imali seks, odmah se mogu prešaltati na drugu. kod žena to tako baš i ne ide. dakle daje savjet iz muške perspektive, što nekad zna bit i dobro, ali nije uvijek primjenjivo na ženu. frendica ti nikad neće reći "nađi drugog i izjebi se dobro"...

ne mora biti prevara u pitanju, može biti u smislu da li da prekinem ili se pokušavam dalje truditi. ono ide "probaj s nekim drugim"
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 15:00   #586
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
ma ne on to kaže na muški način, taj nije za tebe probaj s nekim drugim. toliko i tako muškarcima znači kad su s nekim imali seks, odmah se mogu prešaltati na drugu. kod žena to tako baš i ne ide. dakle daje savjet iz muške perspektive, što nekad zna bit i dobro, ali nije uvijek primjenjivo na ženu. frendica ti nikad neće reći "nađi drugog i izjebi se dobro"...

ne mora biti prevara u pitanju, može biti u smislu da li da prekinem ili se pokušavam dalje truditi. ono ide "probaj s nekim drugim"
moji frendici koliko sam ih imala nisu imali te price, zapravo muski su uvijek imali dobre savjete i price, poglede na situaciju, a kao i neke moje druge zenske prijateljice

ima jedna moja kolegica koja savjetuje sex u svakim prilikama, a ne slusam je uopce.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 15:35   #587
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
moji frendici koliko sam ih imala nisu imali te price, zapravo muski su uvijek imali dobre savjete i price, poglede na situaciju, a kao i neke moje druge zenske prijateljice

ima jedna moja kolegica koja savjetuje sex u svakim prilikama, a ne slusam je uopce.
slažem se da muški imaju često dobru procjenu, ali savjeti im nisu uvijek primjenjivi na ženu, oni razmišljaju muški
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 15:30   #588
I na prijateljskim utakmicama se zabivaju golovi
Sashimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 17:56   #589
ima toga
geronimo12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.