Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2015., 08:34   #521
Sjetila sam se jutros jedne superstvari koja bi mogla biti himna seksoduzaca koji su tankoćutni i bijesni na žene površnog, mazohističkog ukusa a istodobno im se sviđaju takve pa se pjesmom od njih opraštaju i prepuštaju ih krkanima koji "psuju i biju"

Pjesma je "so `80", regionalni retro šik!

http://youtu.be/0UjCIHQJWUY
Valissa is offline  
Old 09.01.2015., 10:15   #522
Quote:
Juneborn kaže: Pogledaj post
Phiber: Ogdoj se jasno vidi na djetetovu ponašanju. Ne moraš biti genije da shvatiš da takva djeca nisu imala odgoj. Ne mora se nagađati, samo gledaj kako se dijete ponaša, i znaš kakav mu je odgoj. Kada cura ulazi u spolni odnos sa 14 godina onda mi je žao, ali odgoja tu nema. A većina roditelja nikad ne kaže djetetu da ne ulazi prerano u spolne odnose. Nisu ni moji roditelji rekli meni. Dapače, nisu sa mnom nikad ratgovarali o seksu. Sam sam stvorio svoje stavove, koji su proizašli iz mog promatranja društva, a iz promatranja znam da je društvo jebeno skrenulo sa bilo kakvog normalnog puta.
Interesantno, ja nagađam a ti vidiš, argumentacija suplja do bola. Kao nema nikakvih primjera gdje dijete dobije edukaciju od roditelja no svejedno 'zastrani' ? Osim toga, kako to da ako nisu rekli tebi, da ti nisi zastranio? Ocigledno jesi.

A frapantno je citati gluposti 'zene biraju' kad je jasno da biraju oba spola. Ako muskarac ne priđe zeni, kako tocno ona bira? Eto, nikako.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 09.01.2015. at 10:58.
phiber is offline  
Old 09.01.2015., 11:42   #523
Quote:
Juneborn kaže: Pogledaj post
Sa ovime se slažem. Makar ću samo napomenuti da je za muškarce ipak daleko teže što se prilaženja tiče.
Kako KOJEG muškarca. Shvaćaš? Kako kojeg.

Teže je onim muškarcima koji su u grču, nisu socijalizirani kako treba, nemaju krug ljudi s kojima ostvaruju kontakte, ne znaju kako voditi konverzaciju, a uz to su i neotesani, fizički neugledni i sl.

Ja ti garantiram da zgodan muškarac, realiziran, koji drži do sebe... ako ništa, barem će imati uspjeh uleta u tome da ostvari neki vid konverzacije.

Quote:
Dok žene dobivaju ponude doslovno na pladnju,
NEKE žene, u ukupnom broju žena gledano, jako mali broj.
Misliš da prosječna Barica dobiva hrpu ponuda gdje god se okrene? Za što točno? Avanturu u letu, pojebi pa odjebi?

Quote:
Pitaj muškarce koliko im uleta prolazi u prosjeku. Ali ajde, mislim da znaš. Još je teže za muškarca koji ima normalne i iskrene namjere sa curom, no svejedno dobije isti tretman kao neki jebač iz noćnog kluba. Prilaženje curama ja ogromna glavobolja za muškarce općenito.
Što se tiče moje okoline, muškarci nemaju problem prilaženja, uspostavljanja kontakta niti ostvarenja veze. Muškarac koji uistinu ima ozbiljne namjere, a uz to je i normalan, vjeruj, naći će curu prije ili kasnije. No on prije toga, mora znati sam sa sobom što želi, te odrediti ciljanu skupinu kojoj će prilaziti.

I ja ne kritiziram muškarce što ne prilaze, tuđi život, tuđi izbor.
Meadow is offline  
Old 09.01.2015., 12:33   #524
Da, znam, individualno je tko ima više uspjeha, tko manje. Ipak sam generalizirao neke stvari, no mislim da se ne treba napominjati da neki imaju više uspjeha i neki manje. To bi trebalo biti očito. Ja sam samo općenito govorio o onoj skupini kojoj je to problematično. Meni osobno nije problem prići. No sociljalni krug mi je uzak. Također mi je problematično naći curu određenih kvaliteta, koje žene danas rijetko imaju. Ali dobro, o tome nećemo ovdje raspravljati. Neću duljiti dalje na ovu temu Hvala na raspravi.

Phiber: Jasno mi je da biraju oba spola. No žene do izbora dolaze vrlo lako, muški ne baš. Kako tko, naravno, kao što je Meadow istaknula, no ipak stoji da je ženama lakše u globalu.

Zadnje uređivanje Juneborn : 09.01.2015. at 13:05.
Juneborn is offline  
Old 09.01.2015., 17:57   #525
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se jutros jedne superstvari koja bi mogla biti himna seksoduzaca koji su tankoćutni i bijesni na žene površnog, mazohističkog ukusa a istodobno im se sviđaju takve pa se pjesmom od njih opraštaju i prepuštaju ih krkanima koji "psuju i biju"

Pjesma je "so `80", regionalni retro šik!

http://youtu.be/0UjCIHQJWUY
Kako lijepa pjesmica.

No, evo jedne za one koji su, jadni, najviše seksodusom zadešni.
Lyss P. Hacker is offline  
Old 15.01.2015., 04:09   #526
Meadow bas si me razocarala. Fizicki neugledan ce imati hard time sa djevojkama nego ljepotancic, a ja mislio da ces reci nesto u stilu vazna je ososbnost, bla.bla.
BORO1054 is offline  
Old 22.04.2015., 19:08   #527
Why men won't get married anymore?

Nakon izuzetno popularnih Sexodus članaka, mainstream polako počinje obraćati pažnju na vrlo zanimljive trendove koji očito počinju i zabrinjavati. Zašto su žene, barem prema ovom članku, zabrinute? Čemu sanjati tamo neki brak kad se mogu ovako emancipirane posve suvereno brinuti za sebe?
Lyss P. Hacker is offline  
Old 23.04.2015., 18:05   #528
Veze su dosadne, a brak je mrak. Vrlo jednostavno.

A da ne pricam kako rastavom gubis pola imovine, moras placati alimentaciju itd.
JustOnPaper is offline  
Old 23.04.2015., 20:23   #529
Spomenuh emancipirane žene, no promotrimo još jednom tipične ženske reakcije u nešto težim situacijama, na koje niti ove emancipirane nisu imune. Žele li žene brak jer su svjesne da će im bez muškarca, koji je ovisnik o njenim čarima (svaka žena to zna), ipak biti teže u životu?
Lyss P. Hacker is offline  
Old 23.04.2015., 21:02   #530
Istu sekundu kad ova tema ode u pljuvacinu po zenama, to je to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 23.04.2015., 21:24   #531
Quote:
Lyss P. Hacker kaže: Pogledaj post
Spomenuh emancipirane žene, no promotrimo još jednom tipične ženske reakcije u nešto težim situacijama, na koje niti ove emancipirane nisu imune. Žele li žene brak jer su svjesne da će im bez muškarca, koji je ovisnik o njenim čarima (svaka žena to zna), ipak biti teže u životu?
Majstore, još jednom..dobronamjeran savjet..okani se tih članaka i čega sve ne jer postaješ "umišljeni bolesnik"..izađi među ljude i zabavljaj se..sociološke analize prepusti ljudima kojima je to zanimanje..

P.S. ako ovo radiš u znanstvene svrhe zanemari gore napisano..
Pijun is offline  
Old 25.04.2015., 03:09   #532
Pa majke milene, a kako ču ulazit u vezu kad me ženske doslovno opsijedaju i sve žele na moj kuki. Ne daju mi da se zaljubim, nego je to sve onako sportski.
Vaxxx is offline  
Old 25.04.2015., 06:44   #533
Kako cu uci u vezu kad upoznam jednu jednom godisnje.
BORO1054 is offline  
Old 25.04.2015., 07:30   #534
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Istu sekundu kad ova tema ode u pljuvacinu po zenama, to je to.
Ja nazovem muškarce ovisnicima, a ti detektiraš, odnosno nazireš pljuvačinu po ženama. Jesi li ti možda social justice warrior?
Lyss P. Hacker is offline  
Old 25.04.2015., 15:19   #535
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Kako cu uci u vezu kad upoznam jednu jednom godisnje.
Prestaneš s patetikom i očajnošću kojom odišeš, pa ćeš možda i upecati neku žensku. Žene ne vole mrtva puhala i depresivce pune negative.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 25.04.2015., 15:30   #536
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Prestaneš s patetikom i očajnošću kojom odišeš, pa ćeš možda i upecati neku žensku. Žene ne vole mrtva puhala i depresivce pune negative.
Mozes biti kakav zelis ako si zgodan.
Lomlja is offline  
Old 25.04.2015., 15:35   #537
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Mozes biti kakav zelis ako si zgodan.
To kurca vrijedi.
Jedan aspekt ne znači ništa. Možeš biti zgodan koliko hoćeš, mada ne znam koliko će neka cura trpjeti cviljenje i negativu koja se širi iz nekoga.
Puno toga ovisi i to sve u kupu daje konačnu sliku, a ne da samo jedna stvar odlučuje.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 25.04.2015., 23:11   #538
https://www.forum.hr/showpost.php?p=52793076&postcount=3
svaka jebena riječ stoji, žene žive debelo iznad svojih mogućnosti u biranju partnera

Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Mozes biti kakav zelis ako si zgodan.
biti "zgodan" je samo način da u početku privučeš drugu osobu, kasnije kroz razgovor kreče upoznavanje
Genscher is offline  
Old 26.04.2015., 08:28   #539
U kontekstu ovoga što pišu vidno seksualno frustrirani (ne mislim pritom ništa loše) muškarci rekao bih sljedeće. Vrijeme je da se muškarci riješe jednog nevjerojatnog mita koji dominira generacijama. Uvijek su postojali muškarci koji su prozrijeli taj mit, no uvijek su bili u manjini, nerijetko socijalno izolirani, a i mogućnosti širenja njihovih saznanja bila su vrlo ograničena. Dakle, vrijeme je da se muškarci riješe onoga oko čega grade svoj ego, a to je da su oni neke face koje upravljaju stvarima, ljudima, i svijetom općenito. Žene su one koje zaista, iza kulisa, upravljaju stvarima, nerijetko kroz muškarce, a sve češće i direktno nakon svih tih godina emancipacije. Ovo što sam napisao će većini muškaraca biti nerazumljivo i potpuno u suprotnosti s njihovim stavovima, pogotovo za one mlađe i/ili neiskusnije muškarce. Ne želim reći da muškarci nemaju moć, niti da žene imaju apsolutnu kontrolu, već da neminovno žene imaju kontrolu nad muškarcima, odnosno da su žene možda i znatno premoćnije u m-ž odnosima. Isto tako ne zanima me ocrnjavanje niti žena niti muškaraca, već stvarnost m-ž odnosa.

Nažalost ne mogu niti imam vremena ovdje ulaziti u detalje ove problematike, no preporučio bih par knjiga na ovu temu:
Anatomy of Female Power
The Manipulated Man
The Myth of Male Power
Lyss P. Hacker is offline  
Old 26.04.2015., 09:02   #540
@Lyss P. Hacker

To ti je zbog prirodne greske koja je stvorena kod muskarca da trce za zenskama ko muhe bez glave kako bi imali seks. Kad tu gresku iskljucis, zenska vise nema tu moc manipulacije preko seakualnosti jer ju muskarac vise nedozivljava kao bitnu osobu u njegovom zivotu.
To govori cinjenica da su muskarci seksualno jaci od zena i plodni su cak i do 70-te.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.