Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 20:30   #1801
Ako znate, moze li se kupiti Neverfull bez onog novcanika koji ide s njom? Na njemackoj stranici gledam, i nalazim samo sa tim dodatkom? Znaci li to da po novom ne mozes kupit samo torbu? Hvala
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 20:46   #1802
Quote:
dolcenera6 kaže: Pogledaj post
Ako znate, moze li se kupiti Neverfull bez onog novcanika koji ide s njom? Na njemackoj stranici gledam, i nalazim samo sa tim dodatkom? Znaci li to da po novom ne mozes kupit samo torbu? Hvala
Ne moze se kupiti bez.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 21:52   #1803
Hmda, ok..Tnx
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 21:17   #1804
Cure, ima tko LV Noe monogram, a da ju želi prodati?
Meni je ta torba preeedivna, onako baš za casual izdanja.
I je li tko kupovao torbu LV preko ebaya?
Shannaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 12:26   #1805
Quote:
Shannaya kaže: Pogledaj post
Cure, ima tko LV Noe monogram, a da ju želi prodati?
Meni je ta torba preeedivna, onako baš za casual izdanja.
I je li tko kupovao torbu LV preko ebaya?
Bok! Ja sam kupovala, Neverfull MM i speedy 30. Bitno je da ti pošalju što detaljnije slike, kopiju računa.... i da seller ima skoro pa 100 % feedback. Seller je bio iz Njemačke i poslali su ih tamo (rodbina :-) , zbog carine i ostalih možebitnih plaćanja.
loolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 13:57   #1806
Quote:
loolla kaže: Pogledaj post
Bok! Ja sam kupovala, Neverfull MM i speedy 30. Bitno je da ti pošalju što detaljnije slike, kopiju računa.... i da seller ima skoro pa 100 % feedback. Seller je bio iz Njemačke i poslali su ih tamo (rodbina :-) , zbog carine i ostalih možebitnih plaćanja.
Hvala na odgovoru, loolla. Možeš li mi reći ako nije problem koliko si platila speedy 30? Ja ju želim isto, meni se sviđa s remenom, bandouliere, ali ako ne nađem uzet ću bez. Kakva je stvar s carinom? Stvarno nisam nikad kupovala torbu preko ebaya pa me zanima kako to funkcionira. Tnx.
Shannaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 15:53   #1807
Otkad smo usli u EU puno je lakse, ako kupis u zemlji EU onda ne placas ni porez ni pdv na carini. A ako je van EU onda placas. Speedy 30 mon. canvas me dosla 550€, bez remena. Bila je stara 2 godine ali bez tragova nosenja, rucke nisu ni dobile patinu. Seller mi je poslao i sa kutijom i dustbagom.
loolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 17:26   #1808
Wink

Ajme, super, relativno novu torbu si kupila koja još nije dobila patinu, odlično. Većinom vidim da iz Japana nude LV torbe, a teško je naći iz EU, a da je u dobrom stanju. Kad i ako budeš prodavala, javi mi se.
Shannaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 10:56   #1809
Divim vam se kako se usudite dati 550E za nešto na eBayu bez obzira na rating sellera. Ako imam 550E onda ću navući još 200-300 i otići u Beč i kupiti torbu u ovlaštenom dućanu sa svim dodacima, papirima i garancijama koje joj pripadaju.
Marra is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:25   #1810
Naravno da je ljepse otici u ovlasteni ducan, cesto sam na putu pa imam prilike. Ali ako uhvatis dobru ponudu na ebay , zasto ne? Odavno znam razlikovati fejk od originala tako da mi kupovina na ebayu nije nikakav problem.
loolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:40   #1811
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Divim vam se kako se usudite dati 550E za nešto na eBayu bez obzira na rating sellera. Ako imam 550E onda ću navući još 200-300 i otići u Beč i kupiti torbu u ovlaštenom dućanu sa svim dodacima, papirima i garancijama koje joj pripadaju.
Točno to.

Prevaranti su poprilično vješti u zadnje vrijeme, o akrobacijama koje im dozvoljava internet radije ni ne bih počinjala. Ja se ne bih kockala.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 17:51   #1812
Razlikovati fejk od originala na monitoru samo zato što je netko stavio slike? Monitor (kao i papir) svašta trpi.
Marra is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 22:12   #1813
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
Evo odgovora: kao nova. Nosila sam je 3 puta, tj. ona je ustvari "sjedila" kraj mene (rockas, kavica, vecera):




Naravno da nosim i torbe drugih firmi, tih drugih firmi potpuno spontano cak i cesce.
No, buduci da je ovdje tema LV, i ja cu staviti sliku s iskljucivo LV. Na slici nedostaju 2 damier azura i 2 vecernja LV. Damier azur su po meni nekako iskljucivo proljetni/ljetni modeli, te sam ih ljetos namjerno ostavila u ZG. Na sliku nisam stavila etuie, kozm. torbice, novcanike (osim jednog) i sl., te putne torbe, kofere i sl., jer je na temi teziste na rucnim torbicama. (Keepall je izuzetak, nekako se nasao nadohvat ruke pri slikanju- nisam ga nakon kraceg puta jos pospremila u ormar).

Nadam se da ce biti nesto od gornje i ovdje donje slike; prvi put postam slike "direkt".



Ova zenska osoba sa slike nisam ja, i u mom prvobitnom postu sam slikala moje LV torbe, a sto su kolegice forumasice a) vidjele i b)komentirale u postovima ispod.
Mogu li mi modovi objasniti kako je slika ove meni potpuno nepoznate zenske osobe dospjela u moj post???????
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 22:20   #1814
dsvbo; ja na obje slike vidim torbe
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 14:56   #1815
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
dsvbo; ja na obje slike vidim torbe
Da, sada su PONOVO torbe.
Radilo se o donjoj slici, tu je bila fotka jedne zenske (neki Virus, Trojaner?). Zato sam bila napisala. Sad su opet torbe. Promatrat cemo odsad pozorno
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 15:41   #1816
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
Mogu li mi modovi objasniti kako je slika ove meni potpuno nepoznate zenske osobe dospjela u moj post???????
Tinypic reciklira linkove nakon nekog vremena, pa nikad ne znas sto mozes ocekivati nakon nekog vremena umjesto svoje slike.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 21:15   #1817
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Tinypic reciklira linkove nakon nekog vremena, pa nikad ne znas sto mozes ocekivati nakon nekog vremena umjesto svoje slike.
Hvala,
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 16:12   #1818
Pomoc...zna li netko SALJU LI LV torbe i ostale stvarcice u HR?Ono tipa...postom ili sl?-bez da se putuje u Rim,Bec,Pariz i sl.da se kupi torba...salju li k nama?moze vasa iskustva..tnx
BOLEYN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 18:52   #1819
Ne šalju.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 18:16   #1820
Da li moze se naruciti torba sa LOUIS VUITTON.UK stranice sluzbene?? Dal placamo onda pdv..carinu i sl..
Nemam priliku kupiti sama u nekom od ducana po Europi..pa bi mozda narucila sa sitea...ako salju k nama uopce��?
BOLEYN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.