Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2003., 19:19   #21
to pak kategoricki odbijam cak i ako si predstavnik muskog spola! Apsolutno i potpuno se ne slazem s tobom! Ne kazem da nikad ne pomisle na to, al je to prolazno ako si u cool odnosima, prijateljski. Boze moj, pa pomislimo i cure nesto u stilu kako bi "ga" zbarile ili nesto, al sve je to prolazno jer znamo sta vrijedi vise... isto tako i decki.
__________________

Somewhere after midnight
In my wildest fantasy
Somewhere just beyond my reach
There's someone reaching back for me
Racing on the thunder and rising with the heat
It's gonna take a superman to sweep me off my feet
surviver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 19:23   #22
Quote:
surviver kaže:
to pak kategoricki odbijam cak i ako si predstavnik muskog spola! Apsolutno i potpuno se ne slazem s tobom! Ne kazem da nikad ne pomisle na to, al je to prolazno ako si u cool odnosima, prijateljski. Boze moj, pa pomislimo i cure nesto u stilu kako bi "ga" zbarile ili nesto, al sve je to prolazno jer znamo sta vrijedi vise... isto tako i decki.
pa mozes se ti samnom slagat il ne, ali ja ti samo iznosim gole cinjenice... to jednostavno tako stoji...
a ti se misli kako je sve to cool....
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 19:26   #23
oK, a sta ak se i cura zeli povalit - onako prijateljski, bez obveza, pa se onda ponasat ka da nis nije bilo? Ima i toga
__________________

Somewhere after midnight
In my wildest fantasy
Somewhere just beyond my reach
There's someone reaching back for me
Racing on the thunder and rising with the heat
It's gonna take a superman to sweep me off my feet
surviver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 19:43   #24
Quote:
surviver kaže:
oK, a sta ak se i cura zeli povalit - onako prijateljski, bez obveza, pa se onda ponasat ka da nis nije bilo? Ima i toga
nis, nek se povali ako hoce
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 20:48   #25
Dečki su curama definitivno bolji prijatelji.Moji najbolji prijatelji su dečki.Oni su opušteniji i s njima se da i razgovarat i zaebavat.Žensko društvo više-manje izgleda uštogljeno. (Čast iznimkama)

Što se tiče mogućih međusobnih osjećaja-meni se to nikad nije desilo...
__________________
I used to have an open mind, but my brain kept falling out
jelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 21:46   #26
Quote:
Little Earthquake kaže:
Da...meni se u zivotu desava da su mi svi dobri decki prijatelji, a cim mi se netko svidi na nacin iznad toga, to je odmah znak da s tim nesto opako ne valja.
Zato imam hrpu krasnih prijatelja, a ljubavni zivot mi je jedan veliki niz katastrofetina.
Koje nikad ne bih preboljela da nemam tih svojih divnih prijatelja.
I samo se nadam da cu jednog dana upoznat nekog takvog prema kome cu osjecati i nesto vise.
Ja sam u potpuno istoj situaciji. Puno frendova, ljubavni život nešto između lošeg i katastrofalnog ... Ali u nadi je spas...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 21:51   #27
Quote:
desna ruka kaže:
Ta prijateljstva ne postoje. Možda samo u ženskim glavama. A i ove koje se hvale da imaju puno muških prijatelja samo poručuju kako su mačke i po oko kojih se motaju mačori, a one su toliko kul da čak kad im ne dadu blizu još su tu oko njih...
Hehe... Sorry, morala sam se nasmijat . Nekak baš ne spadam u kategoriju 'mačke i po' . Just an ordinary girl s puno muških prijatelja...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 21:55   #28
Quote:
nobrainatall kaže:
u zadnje vrijeme mi se dešava da one cure s kojima bih htjeo biti prijtelj se zacopaju u mene , a one koje bih samnom bile prijateljice me totalno fizički privlače tj. sve bi ih KARO


to se cesto i meni dogada,ali obrnuto:ja pokusam biti frendica s nekim deckom i bas kad si zabrijem da smo frendovi ono jebiga:moj ´frend´ se zacopa u mene i ajd sad ti njemu objasni svoje osjecaje prema njemu a da te nakraju ne pošalje u k...!
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 22:05   #29
Naravno da postoje musko zenska prijateljstva samo treba znat da sve ima svoje granice i ne prec ih
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 11:47   #30
Re: Re: Re: Re: Re: muško-ženska prijateljstva

Quote:
Doc385 kaže:
Gle stari kad vidim da netko ispod avatara ima sig kakav imas ti onda je svaki komentar suvisan...

ispod? gle stari, a sta ti se to tacno u mom "sigu" ne svidja?
bebac bucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 13:42   #31
Quote:
little wonder kaže:
Hehe... Sorry, morala sam se nasmijat . Nekak baš ne spadam u kategoriju 'mačke i po' . Just an ordinary girl s puno muških prijatelja...
Eto, opet se hvališ...

A i nemoj shvatit mačkaipo doslovno. Doduše mozda ti njima jesi mačkaipo a o sebi misliš da nisi.

No dobro, nemoj mislit da te kudim. Lijepo je imati puno dobrih prijatelja.
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 14:25   #32
Ja mislim da je u musko-zenskom prijateljstvu upravo obrnuto. Naime decki se ne druze bas s mackamaipol jer bi njih sevili. Cure koje su deckima best frendice su sasvim obicne, bez obzira dal su zgodne ili ne. Jer, necete vjerovat al i deckima je bitan karakter. A mackeipol u punom znacenju te rijeci, konstantno pricaju samo o make upu, najboljem frizeru u gradu i butiku koji se tek otvorio...
Htjela sam jos nesto strasno pametno dodati al sam zaboravila Koje pameti
__________________

Somewhere after midnight
In my wildest fantasy
Somewhere just beyond my reach
There's someone reaching back for me
Racing on the thunder and rising with the heat
It's gonna take a superman to sweep me off my feet
surviver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 14:27   #33
Quote:
desna ruka kaže:
Eto, opet se hvališ...

A i nemoj shvatit mačkaipo doslovno. Doduše mozda ti njima jesi mačkaipo a o sebi misliš da nisi.

No dobro, nemoj mislit da te kudim. Lijepo je imati puno dobrih prijatelja.
Ma znaš kaj... Evo samo za tebe jedna velika

And that's the kind of person I am...
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 15:18   #34
Quote:
Vodeni kaže:
pa mozes se ti samnom slagat il ne, ali ja ti samo iznosim gole cinjenice... to jednostavno tako stoji...
a ti se misli kako je sve to cool....
Ti si pomalo neiskusan...
__________________
What is worse?
...what you meant, but didn't say...or
...what you said, but didn’t mean...it all really depends...
Doc385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 15:50   #35
Quote:
Vodeni kaže:
cuj little, sve si to lijepo napisala, ali ocito ti ne poznajes muski um nimalo... oni ce uvijek razmisljati, pa makar u zadnjem kutku svog mozga kako bi te povalili... a to recimo prema nekim od njih nikad tebi ne bi palo na pamet... cuj muski su prakticni, njima je sirit sjeme genetski urodjeno, tako da pravog prijateljstva moze biti ali samo uz rezervu da bi te povalili cisto prijateljski
a zasto sam joj ja vratio pusu
Padobranac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 16:03   #36
Quote:
little wonder kaže:
Ma znaš kaj... Evo samo za tebe jedna velika

And that's the kind of person I am...
Eto, zbog imaš puno muških prijatelja. Muško voli kad ga se ljubi...

Daj još jedan kiss i postat ću ti frend...

Daj još jedan i postat ću ti the best friend...

Daj još jedan i... i... iiiii... hm... postat ću ti the best frendicaaaa!
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 19:55   #37
nazalost moje iskustvo je lose...uvijek kad bi pomislila da mi je netko super frend, da nema niceg osim prijateljstva,...ispalo bi da taj decko zeli nesto vise....
a bas bih htjela imati muskog frenda, mislim da su decki ugodniji nego frendice, manje dave, realniji su, a i uvijek je zgodno dobit savjet o komadima iz prve ruke.
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 21:16   #38
Quote:
Doc385 kaže:
Ti si pomalo neiskusan...
pa jesam, zar se primjeti
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 21:44   #39
Nikad ne biram prijatelje po spolu (negdje sam pročitala da je to prevelik luksuz)..

Ipak među mojim dobrim prijateljima je jako malo muških (samo dvojica). Ne znam je li slučajno ili ne..

Mislim da m/ž prijateljstvo definitivno postoji ali ga žena teško stječe, tj. teško može reći da je sigurna da je to real friendship.

Malo je neugodno kad osjetiš iskru od strane muškog koji je tebi samo prijatelj + potpuno aseksualan.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 22:26   #40
Quote:
Tinchi kaže:
Ipak među mojim dobrim prijateljima je jako malo muških (samo dvojica). Ne znam je li slučajno ili ne..

Imam dosta muških prijatelja. A ako se i pale, znaju da to ne smiju ni reć' ni pokazat
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.