Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2008., 13:42   #81
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Reci mu to za lancic da ti smeta, to je neukus nad neukusima da to nosi, mozda nije ni mislio na to, jer se navikao na njega, ali mislim da mu trebas reci da ti smeta, pa sta ako ste u vezi samo 3 meseca, cinjenica je da ste u vezi i da imas pravo reci mu sta ti smeta.
A možda ga i pali da lančić bivše cure ulazi za vrijeme sexa,u usta sadašnjoj curi.Malo izgleda nastrano....
zeljko_ri is offline  
Old 20.04.2008., 13:43   #82
Quote:
Zbunjena skroz kaže: Pogledaj post
Reci mu to za lancic da ti smeta, to je neukus nad neukusima da to nosi, mozda nije ni mislio na to, jer se navikao na njega, ali mislim da mu trebas reci da ti smeta, pa sta ako ste u vezi samo 3 meseca, cinjenica je da ste u vezi i da imas pravo reci mu sta ti smeta.
istina
bo* is offline  
Old 20.04.2008., 13:43   #83
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
kakav je to dečko koji pored svoje cure skuplja slike tuđih cura,jadno zbilja .....ja bi ga tak odjebao da to nema nigdje

ej imaš curu??
Black.Diamond is offline  
Old 20.04.2008., 13:43   #84
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post

ej imaš curu??
nemam al radim na tome,zašto?
Pali_andjeo is offline  
Old 20.04.2008., 13:44   #85
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post

ej imaš curu??
Evo ja isto ne skupljam sličice i nemam curu
zeljko_ri is offline  
Old 20.04.2008., 13:44   #86
neznam kaj da radim..sad bi mu poslala por sa stvarima koje me smetaju..nekak mu u facu to nemogu rec..nekak sam preemotivna..brijem da bi se rasplakala tam pred njim..

a i muci me zakaj bi ja njemu trebala to govorit..pa kaj je on tak glup da ne kuzi sam kaj radi..i da to kaj radi je pogresno..
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Old 20.04.2008., 13:44   #87
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A možda ga i pali da lančić bivše cure ulazi za vrijeme sexa,u usta sadašnjoj curi.Malo izgleda nastrano....





__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Old 20.04.2008., 13:45   #88
Quote:
...nyxica... kaže: Pogledaj post
neznam kaj da radim..sad bi mu poslala por sa stvarima koje me smetaju..nekak mu u facu to nemogu rec..nekak sam preemotivna..brijem da bi se rasplakala tam pred njim..

a i muci me zakaj bi ja njemu trebala to govorit..pa kaj je on tak glup da ne kuzi sam kaj radi..i da to kaj radi je pogresno..
A kako bi bilo da on "slučajno" pronađe na tvom kompu nekoliko golišavih muškaraca,pa čekaj reakciju....
zeljko_ri is offline  
Old 20.04.2008., 13:46   #89
Quote:
...nyxica... kaže: Pogledaj post
neznam kaj da radim..sad bi mu poslala por sa stvarima koje me smetaju..nekak mu u facu to nemogu rec..nekak sam preemotivna..brijem da bi se rasplakala tam pred njim..

a i muci me zakaj bi ja njemu trebala to govorit..pa kaj je on tak glup da ne kuzi sam kaj radi..i da to kaj radi je pogresno..
možda zato što to uopće ne smatra pogrešnim... oni puno puta ono što po nama rade krivo uopće ne smatraju lošim a nama itekako smeta
bo* is offline  
Old 20.04.2008., 13:46   #90
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
nemam al radim na tome,zašto?
zbog komentara!!
Takav se dečko traži,naravno ako stojiš iza svog komentara
Black.Diamond is offline  
Old 20.04.2008., 13:47   #91
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
zbog komentara!!
Takav se dečko traži,naravno ako stojiš iza svog komentara
eh,znam da se traži takav kao ja,zar misliš da su muški anđeli kao ostala muška bagra?
Pali_andjeo is offline  
Old 20.04.2008., 13:48   #92
Quote:
...nyxica... kaže: Pogledaj post
neznam kaj da radim..sad bi mu poslala por sa stvarima koje me smetaju..nekak mu u facu to nemogu rec..nekak sam preemotivna..brijem da bi se rasplakala tam pred njim..

a i muci me zakaj bi ja njemu trebala to govorit..pa kaj je on tak glup da ne kuzi sam kaj radi..i da to kaj radi je pogresno..
da,glup je
join the club
Black.Diamond is offline  
Old 20.04.2008., 13:50   #93
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
eh,znam da se traži takav kao ja,zar misliš da su muški anđeli kao ostala muška bagra?
a dolazi li slanje slika u obzir?
Black.Diamond is offline  
Old 20.04.2008., 13:50   #94
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
da,glup je
join the club
bo* is offline  
Old 20.04.2008., 13:51   #95
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
a dolazi li slanje slika u obzir?
Ne,on nije takav
zeljko_ri is offline  
Old 20.04.2008., 13:51   #96
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A kako bi bilo da on "slučajno" pronađe na tvom kompu nekoliko golišavih muškaraca,pa čekaj reakciju....
a to se nece tak brzo dogodit jer do mog kompa bas i nece doc..komp mi je kod buraza u sobi i njegov je..a mi smo stalno kod decka..jedino u mobu da imam..
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Old 20.04.2008., 13:52   #97
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
eh,znam da se traži takav kao ja,zar misliš da su muški anđeli kao ostala muška bagra?
ti bi kao odbio sliku neke nage djevojke????????
bo* is offline  
Old 20.04.2008., 13:52   #98
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
a dolazi li slanje slika u obzir?
znaš što,jesi crnka?...ako je odogovor potvrdan neću ti morat slat,već ćeš me slikat ti iz prve ruke
Pali_andjeo is offline  
Old 20.04.2008., 13:52   #99
Quote:
Black.Diamond kaže: Pogledaj post
da,glup je
join the club


moram poslat svoju sliku?
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Old 20.04.2008., 13:53   #100
Quote:
bo* kaže: Pogledaj post
ti bi kao odbio sliku neke nage djevojke????????
da,to me ne zanima....imam na netu takvih slika koiko mi srce žei,pa ih opet ne skidam,smatram da je to čisto glupo trošenje vremena
Pali_andjeo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger