Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2015., 01:07   #441
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Ako ima koja djevojka alternativnijeg pogleda na svijet,jednostavna, kojoj odlasci u kino,igranje igrica ili gledanje filmova u kasne večernje sate padaju zanimljivije nego odlasci nekud na tulum može se javiti...
još ako si zbunjeno simpatična,imaš neki čudan humor,nevoliš baš ljude,imaš imaginarne frendove i zanimaju te neke stvari koje drugi ljudi baš nevole još bolje.

Da još nadodam...recimo, voliš SF,fantasy..sve oblike....zimu..prirodu..životinje....mitologiju.. nadnaravno..povijest..ma možeš biti i vještica..ali neka dobra,neču zlu
mirna si i povučena..a može i otvorena ako voliš mirnije dečke..da ti nebude neugodno ako bi šutjeli svatko sa svojim mislima ponekad i telepatski komunicirali....telepatski se možemo spojiti kao Vulkanci, naučio sam tehniku

Eto...imam 27 god pa bi bilo dobro da si tu negdje od -4 pa do mojih godina.
Okolica Zg-a sam..dakle središnja Kroejša bi bila prednost.
Eto tak nešt...ako imaš više pluseva nego minusa u ovom svemu možeš se javiti.



https://www.youtube.com/watch?v=VvAWxPNsNEk
Eto dosadno mi je pa opet ponavljam
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 17:39   #442
Decko, 24 godine iz Splita kojemu su cajke i nocni klubovi oteli vecinu prijatelja trazi zensku osobu kojoj je draze otici na Marjan ili u kino ili pogledati nesto zanimljivo na TVu ili otici na kolac ili gledati zalazak sunca ili raspravljati o kolonizaciji Mjeseca ili uzgajati kaktuse ili...
Ehm, ma dobro, uglavnom bilosto samo da ne camim u 4 zida ili da nisam negdje gdje muzika tresti tako jako da ne mogu cuti vlastite misli.
Pa ako postoje zenska bica kojima jos uvijek laska kad te sugovornik odvede na mjesto gdje te moze i cuti, prijatelji mi jos od jaslica govore da sam jako dobar u slusanju xD.

Mozemo se prvo dopisivati, neobvezatno otici na pice, slati si golubove pismonose, nemam dimnjak pa ne mogu jedino s vrha zgrade odasiljat dimne signale.

Uvjeti?
Pa, da si normalna ili sarmantno nenormalna ili nenormalno normalna ili normalno normalna ili nenormalno nenormalna tako da smo si kompatibilni, da si ponekad vesela/tuzna/zivcana/presretna/lijena/hiperaktivna ali u dubini duse opet nekako opustena tako da ti usred najgoreg dana moze neki sitni detalj iz vedra neba ipak izmamiti osmjeh.

I da ne ispadam sada kao da ne cijenim curu s jako lijepim karakterom koja bih se htjela dopisivati iducih 8 godina, ali posto mi se ponekad jave one koje nisu zainteresirane za eventualni izlazak ili vec imaju decka, ja bih jednu koja ga jos uvijek nema.

Hm, takoder bih da obitavas u Splitu jer ako moram placati avionske karte do Ulan Batora u Mongoliji nece nam ostati nista za sladoled

I kao sto rekoh, imam 24 godine, pa ako se jos sjecas Austro-Ugarske ili si rodena u 21. stoljecu to bih ipak bio malo preveliki jaz.


I kao sto rekoh, moras imati, barem ponekad, lijepi osmjeh .
st360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 00:47   #443
Ima li iti jedna ženska duša iz Zadra koju su kao mene napustili prijatelji (čitaj otišli iz Hrvatske i sl.) ili su se jednostavno odselili daleko, oženili i imaju djecu pa za njih više prijateljstva ne postoje ili jednostavno nemaju vremena za vas? Tražim neku čudakinju kao ja, al ne u smislu "jedem bube i imam leš u ledenici" nego onako osobu koju uvijek svi smatraju misunderstood, a zapravo nemaju smisla za humor, ne kuže sarkazam ili su jednostavno obdareni manjkom inteligencije. Prijateljstvo, dopisivanje, relativno upoznavanje ako kliknemo. Ne volim cajke nit vecinu hrvatske muzike. Ne zelim pricati o religiji i politici jer se izivciram (osim ako imamo isto misljenje) Nisam girly girl, al volim shopping, makeup i sl. Ne volim rozu boju, sljokice ni stikle. Volim macke, kavu i horoskop...i igre na srecu x) Ignoriraj nadimak, imala sam 16 kad sam ga napravila.
__________________
Lalalalalal
Gadura114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 20:17   #444
Quote:
Krug u krugu kaže: Pogledaj post
Bok

Ja sam djevojka od 29 godina, 178 visoka, prekokrasna izvana i jos prekokrasnija iznutra
Ima tamo na podforumu Baš razno i moja slicica

Trazim osobe/osobu priblizno svojih godina, optimisticnu po prirodi, otvorenih pogleda na svijet. Ljubitelji narodne glazbe i cajki, vjerski fanatici i sl. isključeni.

Živim u Vž-u, ne zanima me dopisivanje kojem nikad nema kraja. A ako imate problema sa slanjem svoje fotke preskočite me

Eto, to je i više nego dovoljno za ovaj oglas
X
Krug u krugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 20:53   #445
ja bi curu oko 25 godinica, koja više manje. Dobar sam i simpatičan...navodno. Uglavnom sam ljenčuga ali zaradim i koju kunu tu i tamo.
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 19:15   #446
Quote:
OngBak kaže: Pogledaj post
hej


Iako sam pomalo skeptičan prema ovakvim stvarima, iz razloga što volim kad doživim kemiju s nekim, padnem na nekoga uživo, kad me prođu trnci i mislim si "kada ću je ponovno sresti", ipak sam odlučio staviti i svoj oglas ovdje... Zato što mi se ovo što opisujem iznad nije već duuugo dogodilo... pa možda to doživim upravo razgovorom na pm...

Zašto baš ovdje?

S godinama sam postao pomalo rezervirana osoba, pa otuda razlog.
Prema rijetkima razvijem interes u RL iz razloga što me ne privlače površni ljudi, interesi, ni bjesomučno ganjanje karijere. Čak i ako mi se netko fizički svidi, nije to to ako nema kemije, i iste valne duljine, intelektualne povezanosti...

Tražim:

Nekoga tko ima kvalitete u glavi i na lijevoj strani prsnog koša. Nekoga s kime ću moći gledati u zajedničkom smjeru. Osjećajnu i vjernu curu/ženu na koju se mogu osloniti i koja će biti tu za mene. I obrnuto. Godine nisu toliko važne. Nekoga tko će mi biti vjeran. Tko će biti uz mene, u dobru i zlu. Tko će me voljeti(eventualno, ako se desi...), biti mi podrška. Nekoga s kim neću morati forsirat razgovor. S kim ću moći smijati se do suza, uživati u tišini, sakriti se pod deku i uživati. Otići van ili ostat nekad doma i gledat filmove. Nekoga tko će me pokušati razumjeti i prihvatiti me ovakvog kakvav jesam, sa svim manama i vrlinama. Nekoga tko će, kada mi je teško, zagrliti me snažno i reći da će sve biti u redu. Nekoga tko se ne plaši vezati za jednu osobu i jednog dana razmišljati o budućnosti.

Ja sam:

Visine 177cm, ugodne vanjštine (kažu he he). Volim sport, ali nisam "bolesno zaluđen time". Imam 31g, živim sam, zaposlen.Samostalan. Iz Zg sam. Iskren sam i preferiram fer play. Transparentna sam osoba i također tražim to zauzvrat. Današnjem muškarcu nije lako. Naime,ako je pun sebe, onda ispada bahat, a ako je pre miran, onda ispada mlakonja, a žene ne vole niti jedno niti drugo. Za sebe smatram da dobro koketiram izmedu te dvije linije. Otvorena sam osoba i kažem sve što mislim. Jednostavan sam. Kada volim, onda se predajem u potpunosti. U vezi se znam ponašati. Nisam mutav, samnom nema neugodne tišine, uvijek imam poneku temu, o kojoj ponešto znam. Školovan sam i imam kućni odgoj. Pristojan, nenametljiv.. Nemam nekih repova iz prošlosti. Emocionalan sam, ali i realno stojim na zemlji kada je to potrebno. No obzirom da je ovo forum, ne mogu reći da tražim nekog za ozbiljnu vezu, barem dok se ne upoznamo, iako je upravo to ono što tražim. Ali bez forsiranja. Volim spontanost. Dobar izlazak, kino, poslje pizza.. Volim prirodu i životinje, volim povezanost čovjeka s prirodom. Nisam neki freak, samo volim uživati u životu. Kao soba sam preiskren. Vjeran sam, direktan, ispunim sve sto kazem - obecam. Tvrdoglav sam, volim se zezati, smijeh je uvijek dobrodosao. Relativno sam normalna osoba iako je tesko reci sta je ili nije normalno u danasnje doba. No, barem ne skrivam neke mracne tajne.
Ne mogu smisliti cajke i sve tome slicno, seljacku muziku. Inace, obozavam glazbu. Sto se tice izlaska-nije mi jaca strana, to mi je mozda i najveca mana. Kako bi se reklo "mrzi me".
Izlazim samo kada mi se da ili ako mi je netko zanimljiv u drustvu
Ne pusim (ne smeta ako suprotni spol da)..., nisam se drogirao niti cu se ikada... Sto se tice izgleda, opet sve u normali. Da, bitno mi je kako netko izgleda, ne mozemo si lagati i reci kako nismo povrsni. Svi smo povrsni, samo netko vise drugi manje (pomirimo se s tim). Izgled je ono sto te prvo privuce a, onda dode karakter. Ako to zovete povrsnost, onda jbg takav sam... Kada mozes puno od sebe dati drugom, onda takoder trazis dosta za uzvrat! ( ne mislim na fizicki izgled)..
Molim takoder ljude koju su relativno sredeni u zivotu tj. bolje receno sami sa sobom. Da nisu full plitki, te da imaju o cemu pricati, otvoreni, druzeljubivi, veseli - te da znaju sta zele.
Ne zelim trositi vrijeme na ljude koji ni sami ne znaju sta zele sa sobom i svojim vremenom....

Neka me preskoče:

- One koje slušaju cajke
- One koje zanimaju isključivo usputne afere
- One koji se javljaju na svaki oglas
- Partijanerice, narkomanke, potencijalne narkomanke, droce, sponzoruse, ludakinje, nerealne cure itd...


Ako se nekome svidi ovaj oglas, neka se javi, nije mi problem razmjeniti fotke, napisati duži pm... Molim samo da, ukoliko se javljate, napišete malo više o sebi, a ne samo "evo mene..." :klap:
Aktualan i dalje, podizem !
OngBak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 21:02   #447
Tražim družicu

A
Lijepi pozdrav, drage dame!
Zovem se Barba Branko i ovim putem tražim družicu. Naglašavam družicu, a ne kućnu pomoćnici, ili ne daj Bože sluškinju, a još manje ženskicu da mi pere moje usrane gaće. To znam i sam. Tražim ženskicu, koja se želi trajno preseliti u Poreč i da osnujemo zajedničko domaćinstvo.
Nedavno sam pročitao u novinama da su se roditelji tadašnjeg pape pronašli preko oglasa u novinama. Moja pokojna supruga i ja smo se također upoznali preko novima. Živjeli smo u sretnom braku 39 godina. Nikad je nisam slagao i nikad je nisam prevario.

Rođen sam 20.12.1935 godine, od majke Mađarice i oca Srbina iz Hercegovine. U skladu sa motom: „Matora komunjara“ ja sam po uvjerenju agnostik i smatram sve religije svijeta ispravnim, sve dotle dok se provode u izvornom obliku. Komunizam je u izvornom obliku također bio dobar, samo su ga zli ljudi izvitoperili do neprepoznatljivosti i nepodnošljivosti. Ali, kako reče drug Roko: „Neću politiku u svoju butigu.“

Školska naobrazba: Diplomirao sam na Višoj školi Hotelijerskog fakulteta u Opatiji.
Radni staž: Prvih deset godina šef računovodstva, zatim četiri godine privremenog rada u SAD-u Zadnjih dvadeset i osam godina sam proveo na raznim dužnostima u OOUR-u Brulo, hotelskoga poduzeća Riviera u Poreču. Zadnje radno mjesto mi je bilo Entertainment Manager. U zasluženu mirovinu sam otišao 2000 godine, sa navršenih 65 godina života i ukupnog radnog staža 42 godine.

Volio bih, da moja družica bude intelektualka, elegantna i njegovana. Da ima oko 60 i nešto godina, da ne puši i da nema obveza. Mislim ono djeca, unuci i sl.

Šta za mene znači riječ družica? Sama riječ kaže: simpatična ženskica sa kojom bih se volio družiti, razgovarati, šetati, dogovarati se o svakodnevnim aktivnostima, sa naglaskom na DOGOVARATI. Dogovoriti se šta ćemo jesti taj dan i tko će kuhati. Ja dosta dobro kuham. Šta ćemo gledati na telki (nisam ljubitelj nogometa).

Lijepo molim kratak CV na PM, zajedno sa e-mail adresom.

P.s.: Ovdje sam napisao samo ono što je bilo potrebno napisati. Ostalo preko PM i maila. A usmeno o svemu onome, što se govori u četiri oka.
B.B.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 22:52   #448
Tvrdoglava lavica koja jos uvijek vjeruje da ljubav postoji i da nije istina da samo jednom se ljubi...

TEBI:
Negdje mora da postojis, samo nikako da te nadjem... s osmijehom od uha do uha bez obzira koji je dan u mjesecu, godisnja dob i dali su oblaci pokrili zvijezde te noci..punog zivota, mladog duha (moze i tijela ), da znas uzivati u svakom trenutku zivota.ali i realan, odgovoran, ljudsko bice u pravom smislu te rijeci..da cijenis i postujes partnera kako bi ti isto bilo uzvraceno..
I budi dostojanstven, ne ocekuj da te drugi financira sa placom manjom od tvoje
Godina 40+, vitak ali u mojim ocima da ne prelazis 47-+2g ?
ehh daaa i iznad 190 jer ja sam 178

Ne zanima me tvoja boja ociju nego njihov sjaj; niti ruke nego tvoj zagrljaj; bogatstvo je vazno - ali ono unutarnje, a paznje i njeznosti nikada dosta..i strasti od koje ti lupa srce.

Ovdje je njezno bice over over 40, koje uziva u laganoj muzici, ali i slomi noge na visokim stiklama u diskoteci plesuci, koje trazi ravnopravnost, odbija biti icija Pepeljuga i zna cijeniti i uzvratiti istom mjerom...dobrom ili losom, pravedna... ma dragulj jedan samo jos nisam prestala pusiti ehh
Nisam selojtep, zelim i ja imati svoje trenutke... nastaviti svojim zivotom ali nositi te u sebi i povremeno vidjati...paaa se vidi s vremenom, samo pooolakoo ...
Jer iznenadjenjima nikad kraja, vise negativnim nego pozitivnim.

Trazim te vec neko vrijeme izmedju polica u supermarketima, u setnji po ulicama, na merkatu, navecer...ali gdje si se skrio?
Nemoj mi samo reci da nisi u Puli nego negdje daleko, u tom slucaju nemoj se ni javiti. Ostavi me u uvjerenju da cu te ipak jednog dana upoznati jer znam da postojis..ZNAM!!!

ZA SVE OSTALE
Lijepo vas molim da zaboravite ovaj oglas cim ste dosli do zadnje rijeci.
Nemam potrebe da citam vase kritike i komentare. Nisam virtualna osoba (sto se i vidi po broju oglasa u svim ovim godinama), zelim zivjeti u realnom zivotu, onom iza ekrana preko kojeg u ovom trenutku vidim zvijezde i idem si bas jednu zapaliti na balkon, uz deci crnog vina, uzivajuci u sjajnim tockicama na nebeskom bespucu.
Svima vama koji budete postivali moj zahtjev, hvala na razumijevanju.

©Tiina
tiina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 23:39   #449
trazim decka koji je ozbiljan ( pod ozbiljno podrazumijevam da je ozbiljan sto se tice ovog foruma i mog posta na njemu, ne zelim neke laznjake pedofile i slicno)

imam 20 god, iz bj-a trenutno ostavljena i uzasno razocarana, trazim nekog zgodusnog decka koji nije muljator, lazov, koji je iskren, romantican, i najvaznije ne kladi se jer zbog toga sam i izgubila decka evo pa javite se ostale inf u porukama
__________________
Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe
blue_eyes94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 08:29   #450
25 god, 195cm, 98 kg trazi neku curu za dopisivanje, pa poslije sta bude, djevac sam, za sve ostalo tu je privatna poruka
__________________
Druga recenica je istina, prva recenica je laž.
povrijeden is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 11:08   #451
Ja sam Dalmatinka;normalna,otvorena,društvena,lajava po potrebi (to nam je u krvi)
Tražim nekoga za dopisivanje,od 28-38 god.,volim upoznavati široke mase Seksualno ugroženi nek me se klonu,ne šaljem obnažene slike a ne želim ih ni primati od nepoznatih frajera.
Eto ukratko,koga više zanima inbox is open
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 21:38   #452
Göteborg, po mogućnosti južna strana.
Ako bi htjela koji put sa uscuvanim 46-ogodisnjakom izaći na kavu....
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 22:06   #453
Tražim frendicu do 35 godina, Zagreb. Veze baš i ne bih jer već pikiram momka koji mi se sviđa (biseksualna sam, da kasnije ne bi bilo čuđenja etc). Iskrenu frendicu bih, ne onu koja će me zanemarit čim se posvađa s dečkom, onu koja će mi sarkastično predbacivati "hej, pa nisam ja ta koja se žali da izgleda loše!" (to me do sad najteže povrijedilo) ili onu koja bi se navodno "okružila s kvalitetnim ljudima" ali me odjebe svaki put kada probam malo s njom chatati/suptilno dati do znanja da sam za kavu (jer ionako već ima tonu ljudi/aktivnosti) oko sebe.

Communication stuff: koristim facebook (iako ga ne dajem odmah, kao ni broj moba). Može i gtalk. Email svakako. Ili dobar stari forum koji svakih 5 minuta ima database error.

Disclaimer: imam nepredvidljive reakcije i čudne misli zbog psihotropnih lijekova, ali se na duge staze uvijek ispričam ako nešto zajebem.
CynicallyTested is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 23:35   #454
O meni:

Muško,28 godina,crna kosa, smeđe oči,visok,intelektualac, informatičar-geek, radim u struci,škorpion u horoskopu,flegmatičan, lokacija piše u profilu. Više volim mala privatna druženja, nego gužvu i naguravanje. Introvert sam, dakle volim manja društva.

Obožavam slušati glazbu, slušam uglavnom rock,blues, metal te punk, ali znam zalutati i u druge žanrove ako se radi o kvalitetnoj glazbi.

U slobodno vrijeme gledam serije,filmove, volim sve od klasičnih Nior filmova, do najnovijih hitova,od serija volim sitcome i policijske te krimi serije.

Volim čitati knjige uglavnom krimi tematike i trilere,a posebno obožavam Bukowskog.

Volim šetati gradom,ali i prirodom,volim fotografirati ono što mi se učini kao dobar motiv.

Volim jesti, ali i volim kuhati kada imam vremena.

Preko tjedna ne pijem, ali vikendom volim popiti par pivi doma ili u omiljenom kafiću uz dobru glazbu da se opustim, ako nekome to smeta ne treba se javljati.

Nisam pobornik zdravog života i zdrave hrane, smatram da je život samo jedan i da treba u njemu uživati.

Sportom se ne bavim jer sam antitalent za takve stvari, ali volim pogledati dobar nogomet.

Smatram se kreativnom, duhovitom, tolerantnom i šarmantnom osobom.

Tražim:

Tražim žensku osobu 18-30,za kavu, cugu, pizzu ili ćevape,zajedničko gledanje filmova, serija, raspravljnje o smislu i besmislu, iz čega se možda izrodi i nešto više.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 00:47   #455
Ja sam izvanzemaljac kojega su poslali na ovaj planet da prouci zene - od komunikacije pa sve do kopulacije. Sve zene od 18-35 godina iz Zagreba i okolice mogu sudjelovati u ovom galaktickom istrazivanju. Buduci da je vrijeme ove istrazivacke misije ograniceno sve zene koje se zele dopisivati mjesecima neka se ne javljaju. Buduci da je na ovom planetu gravitacija jaca imam malih problema s vecim tezinama pa bih molio da se javljaju samo cure normalih tezina.
Zivite dugo i uspjesno.
Tom55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 12:14   #456
imam 30 godina, visok, plave oči, kratka smeđa kosa, mršav (ako je to nekome bitno), rijetko izlazim zbog prirode posla, pa sam pomalo usamljen, tražim neku djevojku/ženu za upoznavanje, razgovor, a kasnije kako bude....

Nemam nikakve astronomske zahtjeve. Budi ono kaj jesi, i odlično ćemo se slagati.
__________________
Oni su se smijali meni jer sam drugaciji, a ja sam se smijao njima, jer su svi isti. Bukowski
hefest85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 09:08   #457
Quote:
chuspy kaže: Pogledaj post
Dakle decko, 29 godina i Splita, koji vise voli prirodu i otvoren prostor od zadimljenih klubova trazi istu takvu: savrseno nesvrsenu strebericu koja voli prirodu, dobar film, umjetnost. Nekog ko voli otic na izlet i s kime se moze smijat kako sebi tako i drugima. Sve u svemu savrseno nesavrsenu olsobu sa zlicicom simpaticnosti

Ako imas 23-35g i prepoznajes se u oglasu cekam tvoju porukicu u inboxu
Jos uvijek u potrazi
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 09:13   #458
Testing, testing... 1, 2, 3,...

... pa-pa-pa-paara

- Dečko, 47 godina , infantilan ali ne i retardiran, monogaman, abnormalno sentimentalan, mentalno nije kvaran, društveno-politički neuspješan, al nije zato neutješan. Nematerijalist, egzibicionist, egzistencijalist, ateist, anarhosindikalist, larpurlartist. Mladolik, raznolik, melankolik, kolerik, sangvinik, histerik, flegmatik, tiktalik, romantik, dogmatik, fanatik, skeptik, asketik, fonetik, načitan i neobrazovan, vrrlo izazovan ... (ak vam nije bilo dosta pogledajte si ovaj video. )

- Želi snubit iskrenu osjećajnu poštenu žensku osobu slobodnih nazora i širokih svjetonazora, izazovne figure, oku ugodne teksture, razvijene muskulature... ma možeš bit i ŽaŽa Gabor, neću brojat svaki nabor, samo nek Ti se pod kosom svijetle neuroni, da ih nisu pojeli prioni... sve poradi najozbiljne veze -dosta mi je čiste hipoteze.

Volim sve što vole mladi iz XIX stoljeća, volim životinje, volim i ljude koji se ne ponašaju kao životinje (iako smo svi životinje), sitniju dječicu obožavam, krupniju podnosim, muževe izbjegavam.
Izuzetno je poželjno da dotična gospoja/dama/djevojka/djevica/cura obitava u Zgb ili bližoj okolici (osim ak ima u dvorišću parkiran helikolipter -ja nemam).

- Lijepo molim da mi se ne javljaju neutažive obožavateljice alfa-mužjaka ni kronične hibristofoličarke, jer im se ja sigurno neću svidjeti (a to bi moglo biti i uzajamno), kao ni one sa nerasčišćenim veznim statusom.
Evo još jedan prigodni muzički broj.

Eh da, već sam jednom dao oglas, ovaj -bogme je infantilan, a po malo i retardiran.
I da; ovaj puta sam ozbiljan po pitanju elementarnog broja postova radi ustanovljavanja autentičnog karaktera -neću da mi se javljaju internetski predatori i čisti stalkeri. Za sve ostalo tu je Iskrica.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 20:13   #459
e

Dakle, ja sam musko, iz Zagreba/Spansko.
Nedavno napunio 32 godine (vodenjak, ak nekog zanima ).
188 cm visok / 95 kg tezak
kratka smedja kosa, smedje oci

Zaposlen u IT firmi, imam stan, nemam auto. Nije da si ga ne mogu priustiti, ali mi auto trenutno ne treba.

Rekreativno se bavim sportom. Idem u teretanu, vozim bicikl. Volim otici na badminton sa kolegama sa posla. Volim planinarenja, i biljar sa frendom.
Volim ici u kino (preferiram SF i fantasy filmove), a sa citanjem knjiga sam malo zapeo u zadnje vrijeme...
Znam i volim si skuhati jednostavna jela (riza, meso, tjestenina, povrce...).
Dok sam doma, cesto gledam neke tutorijale i ucim nove stvari. Trenutno sam u fazi ucenja programiranja.
Slusam muziku tipa Queen, The Killers, stariji rock... (trenutno mi je odlican soundtrack iz serije Blacklist). Tu i tamo mi zapnu za uho i noviji hitovi. Izlazim rijetko, no kada idem van, volim mjesta tipe Vintage/BBF...

Tip sam osobe koja ce pokusati dati savjet i pokusati pomoci, umjesto da samo kritizira. Ako ne znam kako bih mogao pomoci, tada cu probati salusati i dati ideju najbolje sta mogu. Ili cu jednostavno priznati da ne znam sta reci. Isto tako izbjegavam osobe koje samo prigovaraju. Ako ti nesto ne valja, ili se makni i suti, ili pokusaj pomoci.

Ne filozofiram oko stvari koje ne razumijem ili me ne zanimaju. Nemam komentar na svaku temu o kojoj se prica. I ne znam voditi besmislene razgovore uz kavu. Radje sutim i gledam svijet oko sebe.

Pokusavam zadrzati taj neki jednostavni nacin razmisljanja koji smo imali kao djeca. Masta je po meni jako bitna u zivotu, jer da bi izvukao najbolje iz nekih situacija, nekada moras vidjeti neke stvari koje nisu ocite... Ovo me ujedno i cinilo pomalo naivnim u proslosti, ali s vremenom naucis vidjeti prave namjere prije nego prodju u djela...

Mislim da imam Ok smisao za humor. Bar mi se prijatelji i kolege cesto nasmiju na sale.

Nisam metroseksualac (ak se to tak jos uvijek zove) i ne lickam se. 90% vremena imam trodnevnu bradicu jer bolje izgledam s njom nego kad sam potpuno obrijan.

Volim zivotinje (pse vise, macke manje, odojke i janjce najvise ), no nemam kucnog ljubimca iz razloga jer nekada putujem poslovno, pa se nema tko za njega brinuti.
Planiram si kupiti par kaktusa...

Sta trazim:
Kao i vecina ovdje, trazim nekoga za druzenje/vezu. Ne zelim dopisivanja u nedogled... Zelim nekoga upoznati u zivo, druziti se neko vrijeme i onda vidjeti da li to kamo vodi. Ak da, super, a ak ne, budemo nastavili traziti
Znaci, zensku osobu mojih godina. Nekako bi mi bilo draze da si mladja od mene (smajli kaj namiguje)
Bitno mi je da nisi pusac...
Trazim nekoga tko ce me drzati za ruku dok gledamo neki horor film. (smajli)
Nekoga tko ili ima posao ili ga aktivno trazi. Ovo napominjem samo zato jer ne mislim biti sponzor nikome. Ako si normalna osoba, nece biti problema.
Sta se fizickog izgleda tice, razmijenit cemo fotke, no ipak volim kada je cura normalne/sportske gradje. Naravno, par kila manje-vise nije problem.
Ako volis sport, voznju biciklom ili planinarenja, super. Ak ne, nema veze... Ima i drugih nacina rekreacije... :P


eto....
mogao bih puno vise pisati, ali bit ce dosta za sada...
Ak se koja zeli javiti, inbox je prazan

p.s. dobijem error kada saljem post da imam previse smajlija i nece da objavi... pa kamo ide ovaj svijet... (smajli koji siri ruke i gleda u nebo)
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 18:12   #460
Niškorist iz Zadra traži sugrađanku za zajedničko pokoravanje svijetova u onlajn igrama, gledanje i komentiranje serija i filmova te za ostale aktivnosti...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.