Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2014., 01:46   #101
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ima, prije sam bila fakat party osoba stalno nekamo, akcija vamo tamo, sad idem samo po kava i to u zadnje vrijeme ako bas mora, dosadilo mi je to sve iskreno, veci gust mi je bavit se nekim svojim stvarima nego visit po citavu noc vani, al dobro ja sam svoje fakat prosla tak da mi penzija godi
i to je ok, mary, ne treba ići protiv sebe ako ti je ovak dobro
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 18:01   #102
je li te prošla depra?
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 21:36   #103
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
je li te prošla depra?
Gdje ovo iskopa?

Well, I still have my ups and downs, ali generalno u puno boljem sam stanju, nego kada sam otvarao ovaj topic. Razlog za to je intenzivnije kretanje, upoznavanje novih ljudi, bavljenje nekim obavezama koje sam imao u proteklom periodu. Uglavnom dosta drugačija situacija nego ljetos.
Soyleyin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 21:41   #104
Quote:
Soyleyin kaže: Pogledaj post
Gdje ovo iskopa?

Well, I still have my ups and downs, ali generalno u puno boljem sam stanju, nego kada sam otvarao ovaj topic. Razlog za to je intenzivnije kretanje, upoznavanje novih ljudi, bavljenje nekim obavezama koje sam imao u proteklom periodu. Uglavnom dosta drugačija situacija nego ljetos.
Drago mi je čut. Upamti, kad te hvata depra, to te zaje... ono govno od mozga, pa mu se osveti čašicom. Kad pobiješ par stanica u njemu, onda će se smirit.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 22:43   #105
Quote:
Soyleyin kaže: Pogledaj post
Toliko me je uhvatila, da mi se neda pisati neki suvisliji post.

Kako se nositi sa dosadom i usamljenošću? Je li moguće izbjeći depru, čini mi se da je ona obavezno popratni inventar, ili se varam? Postoji li neko uspješno rješenje, biti sam i uz to sretan?
Meni je baš tako ovih dana... Beznadni decembar. Pretpostavljam da se ugađam na negativne božićne frekvencije kojih ima sva sila. Nemam nikoga.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 21:45   #106
Meni je trenutno dosta slično. Život mi sve sveo na rutinu kuća-poso-poso-kuća. Svaki dan mi je isti, dizanje ujutro, kava i doručak, onda posao, povratak s posla,večera, zujanje po netu i izležavanje pred televizorom. Društvo se nakon završetka faksa raspalo, što zbog preseljenja, što iz nekih drugih razloga. Ponekad je ured jedino mjesto gdje uživo komuniciram s ljudima. Kada se kojim slučajem nađem u nekom društvu, nemam baš previše tema za razgovor jer mi se u životu ništa ne događa, nemam o čemu pričati, o nikakvim doživljajima, osim o poslu ili o nekim neutralnim temama tipa, filmovi, igrice, serije, sport, vrijeme. Preko proljeća i ljeta sam dosta boravio na otvorenom, jer volim šetat, a i znao sam otići na plivanje, sada po zimi je najgore, hladno je, sunca je malo, dan je kratak pa puno puta nakon posla nemam volje ni želje za bilo što osim kreveta. Najgore je kad se pojavi neka tuga, melankolija, nemam se kome obratiti, s nekim popričati, našaliti se. Sve u svemu dosadno mi je pa sam time vjerojatno dosadan drugima te mi je tako teško upoznati nove ljude.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 11:37   #107
Bas se osjeca ta neka predblagdanska zurba u zraku, i to mi bas ne pase, i vrijeme mi znatno sporije prolazi, a zbog toplog vremena, koncentracija pada, a nostalgija se pojacava
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 12:42   #108
Meni je fora gužva , samo dok nije u tramvaju . Odmah sam veseliji, sunčano, hrpa događanja po gradu
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 12:46   #109
Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ja sam usamljen na vise razina. Depresija je moja prijateljica vec godinama. Toliko me preuzela da mi nikakvo drustvo ne pomaze. I sve je gore i gore. S ljudima se druzim silom. Silom se smijem, silom se veselim. Unutra sam mrtav. Kad sam s ljudima idu mi na nerve, a kad sam sam fale mi. Metak.
I mene je mučio taj isti problem,ali sad sam došao u fazu da mi nitko više ne treba,gasim telefon,obrisao sam mail,u biti mislim da nam je to ova tehnika priredila,bio sam sretniji bez tih igračaka u đepovima,družio sam se s ljudima,gdje je to nestalo? Da nas taj mali komad elektronike toliko može razdvojiti umjesto da nas poveže. Ne znam što reći ali već dulje vrijeme nemam volje za ništa,legnem hiberniram i to je to.
lastchance381 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 00:02   #110
Quote:
Soyleyin kaže: Pogledaj post
Toliko me je uhvatila, da mi se neda pisati neki suvisliji post.

Kako se nositi sa dosadom i usamljenošću? Je li moguće izbjeći depru, čini mi se da je ona obavezno popratni inventar, ili se varam? Postoji li neko uspješno rješenje, biti sam i uz to sretan?
Jednostavno je. Ako si gladan najedes se ako ti je dosadno izades vanka. vjeruj mi znam po sebi najgore je ostat kuxi izmedu 4 zida i razmisljat o tome. Izadi makar na ulicu i gledaj prolaznike sve samo ne kuci. Zaokupi misli s necim
Sashimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 16:55   #111
prokleta hladnoca
geronimo12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.