Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 19:54   #41
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Zapelo mi za oko da nitko nije naveo drogu.

Ispada da mogu bit narkomanka i svaki dan ubrizgati u sebe cijelu afganistansku žetvu heroina sve dok imam velike sise.
ukratko i otprilike, da...

Zadnje uređivanje el-ing : 18.12.2014. at 20:04.
el-ing is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 20:45   #42
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Evo, još jedan dealbreaker. Kad vidim žensku na blagajni koja kupuje recimo nekih 8 stvari i apsolutno svaka od tih stvari je neka nezdrava hrana. Kao da namjerno želi sve nezdravo jest i pit. Coca Cola, neki krekeri, naresci, onaj toast nadomjestak za sir koji nije vidio krave, mliječni namazi, cookies... Niti jedna jabuka, luk, ili nešto što je zdravo. Kao da ima doma tablicu nezdrave prehrane a zabunom joj piše 'zdrava hrana' i brije po tome.
Kak ti znaš za koga ona kupuje? Možda su joj doma muž/klinci ovisni o tim stvarima.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 22:34   #43
cajke ..nikako ..ali ni c
tetovaže na ženi ..horor
pirsevi ..apokalipsa
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 23:48   #44
- nehigijena s kućnim ljubimcima
- netolerancija na jazz
Decadent Pozer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 23:57   #45
Quote:
Decadent Pozer kaže: Pogledaj post
- netolerancija na jazz
Ja mislim da su ljudi koji slušaju klasičnu muziku ili jazz totalni pozeri koji nemaju veze s 21. stoljećem. Ono što su nekoć bili klasična muzika i jazz danas su hard rock i heavy metal, pa nismo više u 50-im godinama 20. stoljeća da se furamo na jazz. Neki ljudi fakat ne žele živjet u 21. stoljeću.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:16   #46
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su ljudi koji slušaju klasičnu muziku ili jazz totalni pozeri koji nemaju veze s 21. stoljećem. Ono što su nekoć bili klasična muzika i jazz danas su hard rock i heavy metal, pa nismo više u 50-im godinama 20. stoljeća da se furamo na jazz. Neki ljudi fakat ne žele živjet u 21. stoljeću.
Nije bitno što ti ili ja mislimo nego me fascinira kad netko kategorički tvrdi da ne voli jazz ili bilo što drugo što ima toliko pravaca tj. toliko je širok pojam da je jednostavno nemoguće da ti se ništa od toga ne sviđa već prije odaje dojam površnosti.
Decadent Pozer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:44   #47
Nekoć su klasična muzika i jazz bili ozbiljna muzika, ali sad je ful moderno vrijeme i pomalo je djetinjasto ne pomaknuti se prema nečemu sofisticiranijem. Jazz sad više ne zvuči kao ozbiljna muzika jer je totalno drugačije i modernizirano vrijeme. Danas su ozbiljna muzika hard rock i heavy metal, u skladu s ovim ubrzanim životom punim tehnologije. Od jazza zapravo i jest počeo rock ali sam jazz je bio ozbiljna i sofisticirana muzika 50-ih godina, danas je to polusmiješno. Zato kažem da su ljudi koji to slušaju pozeri koji se ne žele pomaknuti u današnje supermoderno vrijeme, i svakako to ulazi u moje dealbreakere. Ja poštujem jazz kao preteču rocka ali da mi netko 2014. kaže 'dealbreaker mi je netolerancija na jazz' shvaćam kao obično poziranje i kvazi intelektualizam.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:56   #48
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Nekoć su klasična muzika i jazz bili ozbiljna muzika, ali sad je ful moderno vrijeme i pomalo je djetinjasto ne pomaknuti se prema nečemu sofisticiranijem. Jazz sad više ne zvuči kao ozbiljna muzika jer je totalno drugačije i modernizirano vrijeme. Danas su ozbiljna muzika hard rock i heavy metal, u skladu s ovim ubrzanim životom punim tehnologije. Od jazza zapravo i jest počeo rock ali sam jazz je bio ozbiljna i sofisticirana muzika 50-ih godina, danas je to polusmiješno. Zato kažem da su ljudi koji to slušaju pozeri koji se ne žele pomaknuti u današnje supermoderno vrijeme, i svakako to ulazi u moje dealbreakere. Ja poštujem jazz kao preteču rocka ali da mi netko 2014. kaže 'dealbreaker mi je netolerancija na jazz' shvaćam kao obično poziranje i kvazi intelektualizam.
Necu uopce komentirati ovo napisano, ali savjetovala bih ti da nastavis na Glazbi, jer ovo nije mjesto za glazbene lekcije. Kakve god one bile.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 01:22   #49
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Necu uopce komentirati ovo napisano, ali savjetovala bih ti da nastavis na Glazbi, jer ovo nije mjesto za glazbene lekcije. Kakve god one bile.
Ne bih rekao da su glazbene lekcije, više psihološke lekcije, što ljudi doživljavaju kao ozbiljno i na čemu grade dealbreakere. Netko je spomenuo ljude koji ne slušaju Rozgu i Severinu pa misle da su intelektualci, ja sam ovdje nadopunio to pitanje kvazi intelektualizma na primjeru jazza. Dakle, dealbreaker su mi kvazi intelektualci, a ljudi koji slušaju jazz su mi vrlo dobar primjer takvih kvazi intelektualaca, na što me podsjetio jedan forumaš koji je spomenuo jazz.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 02:07   #50
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao da su glazbene lekcije, više psihološke lekcije, što ljudi doživljavaju kao ozbiljno i na čemu grade dealbreakere. Netko je spomenuo ljude koji ne slušaju Rozgu i Severinu pa misle da su intelektualci, ja sam ovdje nadopunio to pitanje kvazi intelektualizma na primjeru jazza. Dakle, dealbreaker su mi kvazi intelektualci, a ljudi koji slušaju jazz su mi vrlo dobar primjer takvih kvazi intelektualaca, na što me podsjetio jedan forumaš koji je spomenuo jazz.
al si tolerantan
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 02:23   #51
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
al si tolerantan
Iskustvo, stari, iskustvo. Znam ja gdje zmije vrebaju al gdje se nitko ne usudi reć. Najlakše je lupat po cajkama gdje si siguran da će ti proć. Ja volim lupat po ovima po kojima se nitko ne usudi, al sam ih skužio. Kvazi intelektualna ekipa koju nitko ne dira. Joj, joj. Gdje se zmije skrivaju...
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 08:40   #52
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Šta je to hrenovka u haustoru?
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tako se tjesi ekipa s malim kurcem, jer im je glavni kontra argument 'ima zena i sa sirokom pickom hue hue hue '.
Big vagina


Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su ljudi koji slušaju klasičnu muziku ili jazz totalni pozeri koji nemaju veze s 21. stoljećem.

Nekoć su klasična muzika i jazz bili ozbiljna muzika, ali sad je ful moderno vrijeme
Glazba ima rok trajanja? Zanimljivo.

Eto, tabasco upravo demonstrirao jedan od većih dealbreakera.
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 08:48   #53
Meni je bezveze kad je nekome išta s muzikom dealbrejker. Kaj smo 7b? Who cares, slušaj što hoćeš i pusti drugoga da sluša kaj hoće, svatko ima svoje slušalice u ušima i uživa u svojoj glazbi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:02   #54
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Nekoć su klasična muzika i jazz bili ozbiljna muzika, ali sad je ful moderno vrijeme i pomalo je djetinjasto ne pomaknuti se prema nečemu sofisticiranijem. Jazz sad više ne zvuči kao ozbiljna muzika jer je totalno drugačije i modernizirano vrijeme. Danas su ozbiljna muzika hard rock i heavy metal, u skladu s ovim ubrzanim životom punim tehnologije. Od jazza zapravo i jest počeo rock ali sam jazz je bio ozbiljna i sofisticirana muzika 50-ih godina, danas je to polusmiješno. Zato kažem da su ljudi koji to slušaju pozeri koji se ne žele pomaknuti u današnje supermoderno vrijeme, i svakako to ulazi u moje dealbreakere. Ja poštujem jazz kao preteču rocka ali da mi netko 2014. kaže 'dealbreaker mi je netolerancija na jazz' shvaćam kao obično poziranje i kvazi intelektualizam.
Jebate, ovo ne da je ispuhano laprdanje, ovo je tragikomično sranje

I da, jazz uopće nije preteča rocka, blues jest
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:06   #55
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Meni je bezveze kad je nekome išta s muzikom dealbrejker. Kaj smo 7b? Who cares, slušaj što hoćeš i pusti drugoga da sluša kaj hoće, svatko ima svoje slušalice u ušima i uživa u svojoj glazbi.

Via Tapatalk
Muzika, knjige koje citaju i filmovi koje gledaju hovore jako puno o ljudima. 'Slusam sve sto se vrti na radiju' je meni dovoljno da znam da ta osoba i ja nemamo puno zajednicko. Isto mi vrijedi i zabpoliticke preferencije. 'Ne da mi se raspravljati' ili 'svi su oni isti' meni znaci samo jedno - ne da mi se razmisljati.

Nitko ne kaze da bi takve osobe trebalo maknuti od postenih ljudi, ali dopusti da nekinod nas imaju taj kriterij. Ljudima koji se bave glazbom je cest dealbreaker ne bavljenje glazbom i meni ne bi palo na pamet nekog glazbenika uvjeravati da je glup jer ga ja mogu razumijeti jednako kao i bas gitarist iz benda. Ne mogu. I sta sad. Neka bira kog hoce
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:15   #56
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Jebate, ovo ne da je ispuhano laprdanje, ovo je tragikomično sranje

I da, jazz uopće nije preteča rocka, blues jest
Ok, sad si joj napisao i gotovo je. Tema su dealbreakeri. I njen post bi mogao biti jako dobar primjer dealbreakera.

Meni to vise znaci da sam upoznala nekog tko mi je super (a ne obozavatelja Zeljke Markic ili ludaka koji trga sjedala na stadionu), druzimo se i i onda odjednom izjavi nesto kao sto je izjavila ta forumasica. Mislim da bih izgubila volju za daljnjim upoznavanjem
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:17   #57
Razumijem to, al opet za mene postoji razlika između važno mi je nešto i nešto što je dealbrejker odmah na mjestu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:24   #58
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Razumijem to, al opet za mene postoji razlika između važno mi je nešto i nešto što je dealbrejker odmah na mjestu.

Via Tapatalk
I tako svima nama. I svi biramo za sebe Meni je, recimo, urednost dosta nisko na listi, a nekome je dealbreaker kad vidi carape na podu.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 11:13   #59
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Meni je bezveze kad je nekome išta s muzikom dealbrejker. Kaj smo 7b? Who cares, slušaj što hoćeš i pusti drugoga da sluša kaj hoće, svatko ima svoje slušalice u ušima i uživa u svojoj glazbi.

Via Tapatalk
To baš i nije moguće u svakodnevici s partnerom.
Druga su stvar prijatelji koji imaju različit glazbeni ukus od tebe, ali se družite u situacijama u kojima glazba ne mora biti toliko bitna.

Što ako ste vi poprilično različiti po pitanju glazbenog ukusa, kako ćeš riješiti problem pomoću slušalica u ušima tijekom vožnje autom, boravka u stanu, zajedničkih izlazaka? Ako tu nema poklapanja barem u ponekom žanru, onda to sve nema nekog smisla, osim ako jedno neće izlaziti iz kuće svaki put kada drugi pusti nešto što se ovome ne sviđa. A to nema nekog popriličnog smisla na duge staze.

Da je bitno da oboje slušaju i vole sve identično, baš i nije, ali da niti jedan nema preference od kojih se drugoj strani riga, i da imaju barem poneki žanr kao dodirnu točku, to je itekako bitno.

Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Muzika, knjige koje citaju i filmovi koje gledaju hovore jako puno o ljudima. 'Slusam sve sto se vrti na radiju' je meni dovoljno da znam da ta osoba i ja nemamo puno zajednicko. Isto mi vrijedi i zabpoliticke preferencije. 'Ne da mi se raspravljati' ili 'svi su oni isti' meni znaci samo jedno - ne da mi se razmisljati.
Ah, Eowyn

Kad sam ja davno prije, bit će ima i više od 10-ak godina, kao mladi, nadobudni curetak, išla profilirati udvarače za potencijalne dečke.... bože sačuvaj komedije. Spomeni samo nešto iz političkog života, ili trenutačnu društvenu aktualnost... odmah vrtnja očima, puhanje.... ja sam čudna, koje su mi to teme, pričajmo o vremenu i nogometu, zašto to sad potežem, kakva su to čudna pitanja.

Na prste jedne ruke mogu nabrojati one koji su stvarno bili zainteresirani zapravo i ozbiljno popričati, i još da su i znali nešto reći o tim stvarima. Bila sam jako razočarana takvim načinom razmišljanja.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 11:37   #60
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Iskustvo, stari, iskustvo. Znam ja gdje zmije vrebaju al gdje se nitko ne usudi reć. Najlakše je lupat po cajkama gdje si siguran da će ti proć. Ja volim lupat po ovima po kojima se nitko ne usudi, al sam ih skužio. Kvazi intelektualna ekipa koju nitko ne dira. Joj, joj. Gdje se zmije skrivaju...
Za nekog mojih godina tko bi bio ovako isključiv u stvarima koje su pitanje ukusa i osobnog unutrašnjeg osjećaja smatrala bih da ga treba zaobić.
Al budući da si vrlo mlad, mogu se samo nasmijat i poželit ti da uživaš u svojim umotvorinama dok možeš.

No, jako mi je drago kad s nekim dijelim isti ukus - što se tiče filmova, knjiga, muzike, hrane, estetike.
To je očaravajuće.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.