Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2015., 18:49   #61
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
dobro, kako god bilo istina je da je demografija jedan od najvećih problema razvijenog svijeta

Točno... nema druge nego raditi djecu.
Djecu rađaju žene.
Nužno je doći do žene i oploditi je.
Ali malo je zajebano cijeli život trpiti ženu i odgajati djecu, velike su to žrtve za modernog, urbanog zapadnjaka.
Onda dođu MGTOW-aši pa vele, "U današnje doba , cijelo društvo je okrenuto samo ženama, protiv nas muškaraca! Zapadna civilizacija propada radi feminizma!"
Riješenje: "idemo mi svojim putem", što god to značilo, a meni se čini da to znači sve ono što nekome to znači, samo da ne uključuje ono standardno- žene, pravljenje i odgoj djece.
Dakle, muškarce se potiče da odu svojim putem i doviđenja.
"Ne želimo sudjelovati u tome". U čemu?
Vječno biti kao brucoš- san svakog pravog muškarca.


(Nisam imun na taj san. )
Tomislav B is offline  
Old 01.01.2015., 18:49   #62
Mori i mene ko i sve druge

Al necu tu ici sjeci glave svim muskarcima
Maddie is offline  
Old 01.01.2015., 18:50   #63
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Icuce, ovo više nikad neću raditi.
jebena kata-strofa.


Ništa ne možeš raditi umjetno i gađati svjesno. Točka.

Nakon što si se jedva iskopao iz brda zbirki Matematika 3, sav umazan vlastitom spermom.



edit: identično kao i get rich quick vrsta knjiga i seminara
To se uglavnom prodaje teškom šljamu ili sirotinji koja nema nikakve šanse financijski uspjeti. Koja nema pojma šta je novac, i kako ga se uglavnom najčešće može proizvesti.

Zadnje uređivanje Brogan : 01.01.2015. at 19:07.
Brogan is offline  
Old 01.01.2015., 19:13   #64
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
jebena kata-strofa.
Je. Pogotovo što sam to radio nesvjesno i iz dosade kada me frend znao daviti David Icke spikama. Morat ću na terapiju.

Inače, ja mislim da se može raditi na samopouzdanju i svom ponašanju (u ovom slučaju u odnosu na suprotni spol).

Sviđa mi se krilatica iz naslova posta, ali ne iz mržnje prema cijelom spolu koje obično kao i mnogi drugi aspekti mržnje proizlaze iz nerazumijevanja i povreda.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 01.01.2015., 19:34   #65
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Točno... nema druge nego raditi djecu.
Djecu rađaju žene.
Nužno je doći do žene i oploditi je.
Ali malo je zajebano cijeli život trpiti ženu i odgajati djecu, velike su to žrtve za modernog, urbanog zapadnjaka.
Onda dođu MGTOW-aši pa vele, "U današnje doba , cijelo društvo je okrenuto samo ženama, protiv nas muškaraca! Zapadna civilizacija propada radi feminizma!"
Riješenje: "idemo mi svojim putem", što god to značilo, a meni se čini da to znači sve ono što nekome to znači, samo da ne uključuje ono standardno- žene, pravljenje i odgoj djece.
Dakle, muškarce se potiče da odu svojim putem i doviđenja.
"Ne želimo sudjelovati u tome". U čemu?
Vječno biti kao brucoš- san svakog pravog muškarca.


(Nisam imun na taj san. )
Mislim da je u konačnici sloboda ono čemu, možda i nesvjesno, teži većina muškaraca. No, istinska sloboda nije besplatna. Ili, kao što jednom reče Thomas Jefferson "The price of liberty is eternal vigilance." Težnja za bivanjem vječiti brucošem, pogotovo ako se pod tim podrazumijeva manjak osobne odgovornosti i neki bezbrižan pristup životu, mislim da ne može istinski zadovoljiti većinu muškaraca. Stoga ne bih pojam MGTOW izjednačavao sa tim težnjama.

Smatram da je i jedan od razloga postajanja ocem i suprugom upravo manifestacija te težnje za smislenom samorealizacijom. Sama činjenica da je ta uloga vrlo zahtjevna čini ju smislenom i vjerojano jedinstvenim iskustvom. S druge strane, kao što pokazuju primjeri, u realnosti realizacija tih ponekad idealiziranih uloga oca i supruga može biti vrlo problematična, i to ne nužno samo zbog nepogodnosti s kojima su, prema pisanju mnogi iz MGTWO i MRA zajednica, muškarci suočeni, nego i zbog osobne muškarčeve dizorijentiranosti i neizgrađenosti. Drugim riječima, nitko muškarce striktno ne školuje da bi postali dobri očevi i supruzi, pa stoga nije niti za očekivati da većina to mogu postati "bacanjem u vatru" (simbolički rečeno).

Smatram da je "ići svojim putem", iako sugerira proizvoljnost, zapravo vrlo zahtjevan izbor, na drugačiji način od onog s kojim su suočeni tradicionalnije orijentirani očevi i supruzi. Iako se teško pripremiti za ulogu oca i supruga, ipak postoje primjeri, počevši sa muškarčevim ocem, koji mogu služiti kao dobri primjeri. Dodatno, jednom kada je suočen sa brigom za djecu, muškarac vjerojatno jednostavno mora, bez puno filozofiranja, napraviti što treba u datoj situaciji. Uloga oca i supruga je i društveno prihvaćena kao vrlo pozitivna. Želim reći da muškarac koji postane otac i suprug nije u tolikoj mjeri součen sa pitanjima sa kojima bi mogao biti suočen onaj koji je "otišao svojim putem", a ona se svode na izazove traženja i kreiranja smisla u toj praznini koja se pojavljuje nakon odbacivanja onoga što je društveno uobičajno i prihvaćeno.

Naravno, svi mi zapravo "idemo svojim putem", no muškarac u svojoj tradicionalnijoj ulozi svoj put je odabirom te uloge dobrim dijelom već isplanirao, ili u znatno višoj mjeri nego onaj koji kroči nešto eksperimentalnijim putevima.
Lyss P. Hacker is offline  
Old 01.01.2015., 19:40   #66
a kaj je sa suprugom koji jednostavno nije otac? Ali je suprug. samo suprug.
Brogan is offline  
Old 01.01.2015., 19:57   #67
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
a kaj je sa suprugom koji jednostavno nije otac? Ali je suprug. samo suprug.
Ne znam na što točno cilja tvoje pitanje. Ako je samo suprug, onda je samo suprug. Djeca u svakom slučaju potpuno mijenjaju situaciju, kao što mogu potvrditi mnogi parovi. Ne mislim u nužno negativnom smislu, već jednostavno predstavljaju veliku brigu i odgovornost.

No, čitajući malo onu knjigu koju sam linkao, došao sam do zaključka da je jedan od ključnih stvari koje MGTOW-ovci ne mogu prihvatiti tzv. "gynocentrism". Kao što je već rekao forumaš JesusReborn, radi se o davanju posebnog statusa ženama, po nekom defaultu, samo zato što su žene, i to na individualnom i na društvenom nivou. Već sam dosta čitao o tome, a i primjetio nešto takvo u osobnim iskustvima, no trebat ću se malo više informirati na tu temu da bih mogao generalizirati (postoji jedna knjiga na tu temu). Osobno smatram da takve tendencije mogu imati, pa vjerojato i imaju, negativne utjecaje na muško-ženske odnose, jer stvaraju disbalanse, i to bezrazložno jer su žene potencijalno sa svojim posebnostima jednako sposobne kao i muškarci, što onda rezultira nezadovoljstvom, ljutnjom i sl., prije svega muškaraca, a onda i žena.
Lyss P. Hacker is offline  
Old 01.01.2015., 20:09   #68
na kraju krajeva radikalne feministice su dosta uočljive ? ponašanjem ,odijevanjem ,riječnikom itd...i to je ok !?pa se ni ne pokušavaš klaunirat jer nema te fore koja če ju nasmijat više od spike o vazektomiji DD
problem nastaje ..kad te i takve rade u institucijama koje pravdu znače : sudstvo , prof na faxu,socijalna skrb za djecu ,psihologija klinička i forenzika ....e to je problem ..na tom treba radit
martin007 is offline  
Old 01.01.2015., 20:14   #69
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
na kraju krajeva radikalne feministice su dosta uočljive ? ponašanjem ,odijevanjem ,riječnikom itd...i to je ok !?pa se ni ne pokušavaš klaunirat jer nema te fore koja če ju nasmijat više od spike o vazektomiji DD
problem nastaje ..kad te i takve rade u institucijama koje pravdu znače : sudstvo , prof na faxu,socijalna skrb za djecu ,psihologija klinička i forenzika ....e to je problem ..na tom treba radit
to je istina.
da neka naci feministica profesorica nekakvom mom mogućem budućem sinu radi probleme, podjebava ga - grde bi se stvari dogodile. Grde!!
Brogan is offline  
Old 01.01.2015., 20:28   #70
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
na kraju krajeva radikalne feministice su dosta uočljive ? ponašanjem ,odijevanjem ,riječnikom itd...i to je ok !?pa se ni ne pokušavaš klaunirat jer nema te fore koja če ju nasmijat više od spike o vazektomiji DD
problem nastaje ..kad te i takve rade u institucijama koje pravdu znače : sudstvo , prof na faxu,socijalna skrb za djecu ,psihologija klinička i forenzika ....e to je problem ..na tom treba radit
aaaa, to je ona

feministkinja = rugoba
Maddie is offline  
Old 01.01.2015., 20:34   #71
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
to je istina.
da neka naci feministica profesorica nekakvom mom mogućem budućem sinu radi probleme, podjebava ga - grde bi se stvari dogodile. Grde!!
e vidiš ...ti bi tu bio navučen u mrežu zločudnu njihovu bio bi označen ko nasilnik i klasificiran kao muška svinja agresivna (što je njima - radikalnim feministicama u cilju -da što više muškaraca bude bljak ) to su skliski tereni ...zato treba institucionalno to regulirat jer ko jedinka izgoriš
martin007 is offline  
Old 01.01.2015., 20:36   #72
Lijepe seksi žene, kod njih je feminizam seksi.
One su kao kada te psuje Ćiro Blažević .
Simpatičan ti je Ćiro, družio bi se s njim, platio mu piće... a Ćiro govori: "Jebem ti ja mater, šine!".

A kada vidiš neku debelu i ružnu ženu koja je feministica, a takve su obično najradikalnije, odmah pomisliš da njen feminizam nije iz uvjerenja nego iz kompleksa.

Slično je i sa zagovornicima muških prava po internetu.
Što je netko veči MGTOWovac, takav ili ne može do pičke ili mu je žena rospija, ili se razveo, a žena mu odnjela pare.
Tomislav B is offline  
Old 01.01.2015., 20:45   #73
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Lijepe seksi žene, kod njih je feminizam seksi.
One su kao kada te psuje Ćiro Blažević .
Simpatičan ti je Ćiro, družio bi se s njim, platio mu piće... a Ćiro govori: "Jebem ti ja mater, šine!".

A kada vidiš neku debelu i ružnu ženu koja je feministica, a takve su obično najradikalnije, odmah pomisliš da njen feminizam nije iz uvjerenja nego iz kompleksa.

Slično je i sa zagovornicima muških prava po internetu.
Što je netko veči MGTOWovac, takav ili ne može do pičke ili mu je žena rospija, ili se razveo, a žena mu odnjela pare.
nisi ni ti blesav ...pače praktičan si..al kad te institucionalnoošine presexi feministica u obliku sudkinje ( i neda ti da zineš i prozboriš ) još buš praktičniji
martin007 is offline  
Old 01.01.2015., 20:51   #74
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
ovaj put se moram složiti sa tobom
Pa, lijepo
Quote:
Lyss P. Hacker kaže: Pogledaj post
Vrlo zanimljivo razmišljanje. Rekao bih da si sumirao neke vrlo bitne teme o kojima se raspravlja u MGTOW svijetu.

No, što misliš koja je budućnost MGTOW i sličnih ideja? Mogu li muškarci u velikom broju zaista znatno promijeniti svoj modus operandi u kontekstu odnosa sa ženama? Čini se da bi takvo što zahtijevalo nešto poput osobne transformacije, spiritualnim riječnikom rečeno.

Osobno mislim da, ako se MGTOW i slične ideje dovoljno prošire, će muškarci reagirati na nekoliko načina. Dovoljno osvještena manjina će u nekoj mjeri uspjeti provesti potrebnu osobnu transformaciju što bi moglo omogućiti stvaranje partnerstva sa ženama na boljim osnovama, neki će zagreznuti u društvenoj izolaciji koja može biti posljedica eksperimetiranja sa takvim idejama, dok će neki adaptirati neku vrstu "bad boy" pristupa ženama.
Koja je budućnost MGTOW? Jačat će do te mjere dok se žene ne počnu mjenjati, na način da se malo spuste na zemlju. Kao i svaka grupacija, s vremenom će doći do ekstremizma u djelu grupe, muškaraca koji će apsolutno prekinuti sve kontakte sa ženskim spolom. Muškarci koji će početi raditi videe, članke i ostalu mediju da pokažu na koje smjerove sežu nepravde po njihovom mišljenju, a onda bi se mogla dogoditi i obrnuta pishoza unutar društva, kakva je danas zastupljena za muški svijet(npr. muško ne smije previše sjediti na klupici dok se djeca igraju u parku, jer bi ga netko mogao optužiti za pedofilstvo. To ovdje nije toliko vidljivo, ali vani je bilo takvih slučajeva) na način da žena što god napravi se smatra uvredljivim i feminističkim. Vrlo lako moguće da se ovakve stvari počnu dešavat ako pokret zaživi.

Bad boy pristup ženama nije MGTOW. Bad boy pristup ženama je usko povezan sa PUA debilanama. I bad guy sindrom i PUA su još uvijek u igri oko pičke i time pod njenom kontrolom. PUA izdiže pičku u sveti objekt i podređuje sve aktivnosti u životu da se dođe do tog objekta. I onda nešto seru da moraš prvo voljeti sebe i bla bla. Debilana. Ako voliš sebe, onda se ne trebaš moljakati okolo da bi dobio ovo ili ono. To rade samo oni kojima nešto treba, jer trenutno nisu zadovoljni.

Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
http://www.poticaj.net/?article=253

evo procitajte ako vas zanima
Mislim da slijedenjem PUA pravila sam sebi kopaš rupu i teško ulaziš u neku ozbiljniju vezu, baziranu na poštenju i vjerovanju. Možda muško dobije pičku, ali s obzirom koliko je vremena, energije, volje potrošio, mislim da je legitimno pitanje postaviti: ZAR JE TO STVARNO TOLIKO VRIJEDNO?
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 01.01.2015., 21:19   #75
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Inače, ja mislim da se može raditi na samopouzdanju i svom ponašanju (u ovom slučaju u odnosu na suprotni spol).

Sviđa mi se krilatica iz naslova posta, ali ne iz mržnje prema cijelom spolu koje obično kao i mnogi drugi aspekti mržnje proizlaze iz nerazumijevanja i povreda.
Raditi na svom samopouzdanju se može, ali sranje je što je šovinizam prečac do samopouzdanja. Ako smatraš žene manje vrijednima onda ti je odmah lakše zauzeti nekakav omaložavački stav prema njima, a problem je što dobar dio njih to voli - barem kratkotrajno. Meni se čini da je to PUA in a nutshell.
profilzaUS is offline  
Old 01.01.2015., 21:38   #76
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Koja je budućnost MGTOW? Jačat će do te mjere dok se žene ne počnu mjenjati, na način da se malo spuste na zemlju. Kao i svaka grupacija, s vremenom će doći do ekstremizma u djelu grupe, muškaraca koji će apsolutno prekinuti sve kontakte sa ženskim spolom. Muškarci koji će početi raditi videe, članke i ostalu mediju da pokažu na koje smjerove sežu nepravde po njihovom mišljenju, a onda bi se mogla dogoditi i obrnuta pishoza unutar društva, kakva je danas zastupljena za muški svijet(npr. muško ne smije previše sjediti na klupici dok se djeca igraju u parku, jer bi ga netko mogao optužiti za pedofilstvo. To ovdje nije toliko vidljivo, ali vani je bilo takvih slučajeva) na način da žena što god napravi se smatra uvredljivim i feminističkim. Vrlo lako moguće da se ovakve stvari počnu dešavat ako pokret zaživi.
No, mislim da postoji još jedno ključno pitanje, koje sam već i spomenuo. Naime, čini se da muškarci većinom nesvjesno mnogo toga što rade, rade s namjerom da postanu poželjniji ženama. I žene rade slično s muškarcima na umu, no postoji znatna razlika u sadržaju onoga što čine i kakve kriterije imaju za suprotni spol.

MGTOW pristup zapravo može vrlo lako rezultirati rušenjem kompletnog načina funkcioniranja mnogih muškaraca i forsira micanje fokusa sa ženskog odobravanja na nešto drugo. Pošto imam određenih iskustava sa pronalaženjem smisla, odnosno restrukturiranjem vlastitog motivacijskog sklopa, mislim da se radi o vrlo zahtjevnom "poslu". Ne bih htio sebe uzeti kao reprezentativni primjer, no mislim da se može reći da se radi o dosta bolnom i nepredvidivom procesu. Postoje na webu nekoliko MGTOW svjedočanstava koja uspoređuju taj proces (uzimanje red pill-a) sa skidanjem sa neke droge ili sl.

Dakle, mogu li muškarci u većem broju zaista pronaći svoj smisao koji nije direktno povezan sa ženama? Ili precizije, mogu li to napraviti bez riskiranja potencijalnih psiholoških oboljenja i sl. Ne želim pritom sugerirati da je po defaultu jedini muškarčev motiv žena, no sigurno je jedan od top 3 motiva. Ovo sve navodim hipotetski, jer u svojoj okolini još uvijek ne vidim na djelu procese o kojima ovdje diskutiramo, no koliko sam zapazio iz komentara JesusReborn-a (i na drugim temama) oni jesu prisutni.
Lyss P. Hacker is offline  
Old 01.01.2015., 22:33   #77
Quote:
Lyss P. Hacker kaže: Pogledaj post

Dakle, mogu li muškarci u većem broju zaista pronaći svoj smisao koji nije direktno povezan sa ženama? Ili precizije, mogu li to napraviti bez riskiranja potencijalnih psiholoških oboljenja i sl.
ne znam da li mogu ..ali ne želim se odreči svega onoga što žena ima ..ne samo sexualno nego u cijelosti ..nabu me par spaljenih baba okrenulo naglavačke ..onda bi ja bio radikalni ženomrzac i to je kontra produktivno
martin007 is offline  
Old 01.01.2015., 23:03   #78
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
ne znam da li mogu ..ali ne želim se odreči svega onoga što žena ima ..ne samo sexualno nego u cijelosti ..nabu me par spaljenih baba okrenulo naglavačke ..onda bi ja bio radikalni ženomrzac i to je kontra produktivno
Znam što pričaš, nije u našoj prirodi da se tako odvojimo jedni od drugih. Na žalost moju, ja sada vidim tu igru. Evo recimo jučer za doček Nove poslije roštiljama zaputili se u neki lokalni, poveći noćni klub. Dosta ljudi bilo i ajd uletimo unutra, otiđem za šank, gledam što ću naručit i neka cura do mene pije onu pivu Grička vještica. Pitam kolko dođe malo da započnem neki razgovor. Ona govori 19 kn i kako priča konobarica joj fura račun, valjda od nje i te neke njene prijateljice s kojom je bila ja krajičkom oka vidim da piše 28 kn na računu . Ova vadi pare i isfura 120 kn konobarici. Ova ide vraćat pare, a ova govori da je u redu?!? Ja naručim tu Gričku kad ono 24 kn a ne 19. Ugl. sva neka zbuki. Međutim sa svih strana ima udvarača di god se okrene. U kojem god pravcu, neki bjeli vitez isfurava spiku. Uzmem cugu, odem sa društvom do nekog mjesta na podiju i tamo malo pijuckamo, pričamo,plešemo. S lijeve strane hvatam oko nekoj relativno zgodnoj plavuši. Ništa posebno, standardno obučena. Pokušavam uhvatit pogled, ali prije nego što sam išta pokušavao, neki tip uleti. Počnu neku priču, a po reakcijama ne možeš ne primjetiti da joj do kraja ide niz dlaku. Glumi nekog polufrajera, a ova ga koristi svako tolko mu nešto kaže, pa se okrene na drugu stranu pa s nekim drugim. Pa otiđe plesati, pa joj se neki 3. tip ubaci. Pa se vrati prvome i tako stalno. Gledam, zajebi to, nema tu kruha, odem malo dublje u podij. Gledam DJ-a, plešem , zabavljam se. Prolaze minute, sati. Stojim na mjestu, ova jedna se valjda pod ogrmonom ruljom što je bila stalno trpa meni direktno na kurac. Pokušavam naći taj pogled koji govori da joj priđem, ali boga mi ne nalazim, pa pretpostavljam da nije zainteresirana. Napokon, nakon 3-4 sata guštanja i plesanja neka lijevo, zgodna plavuša pleše okolo sa 3 kolegice , hvata me pogledom. Malo se nećkam, al ajd priđem sa pitanjem kao kad se zatvara club. Počnemo nešto pričat, sviđa mi se , sve super, zainteresirana. I onda ono nezgodno pitanje , imaš dečka? DA. Meh...
Samo da zaokružim, ona prva malo mutava cura je završila sa nekim tipom. Ova druga iz priče je ošla sama, a 3. nemam pojma
Poanta priče: its fukin hard for dudes.
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 01.01.2015., 23:40   #79
Quote:
Lyss P. Hacker kaže: Pogledaj post
No, mislim da postoji još jedno ključno pitanje, koje sam već i spomenuo. Naime, čini se da muškarci većinom nesvjesno mnogo toga što rade, rade s namjerom da postanu poželjniji ženama. I žene rade slično s muškarcima na umu, no postoji znatna razlika u sadržaju onoga što čine i kakve kriterije imaju za suprotni spol.

MGTOW pristup zapravo može vrlo lako rezultirati rušenjem kompletnog načina funkcioniranja mnogih muškaraca i forsira micanje fokusa sa ženskog odobravanja na nešto drugo. Pošto imam određenih iskustava sa pronalaženjem smisla, odnosno restrukturiranjem vlastitog motivacijskog sklopa, mislim da se radi o vrlo zahtjevnom "poslu". Ne bih htio sebe uzeti kao reprezentativni primjer, no mislim da se može reći da se radi o dosta bolnom i nepredvidivom procesu. Postoje na webu nekoliko MGTOW svjedočanstava koja uspoređuju taj proces (uzimanje red pill-a) sa skidanjem sa neke droge ili sl.
Hormoni su nas kolektivno ugrabili u robstvo. Ja uopće ne reklamiram neku averziju prema ženama da se razumijemo, ali definitivno brijem da bi to trebalo biti van liste prioriteta. Možda čak i radikalno, potpuno ugašeno na neki period. Ključna riječ je na neki period.
Za ovo boldano, neznam. Mislim da je bolnije stalno ispaštati i udarati glavom u zid jer si prethodno bio neinformiran da postoji zid. Moje razmišljanje, možda sam u krivu.
Quote:
Lyss P. Hacker kaže: Pogledaj post
Dakle, mogu li muškarci u većem broju zaista pronaći svoj smisao koji nije direktno povezan sa ženama? Ili precizije, mogu li to napraviti bez riskiranja potencijalnih psiholoških oboljenja i sl. Ne želim pritom sugerirati da je po defaultu jedini muškarčev motiv žena, no sigurno je jedan od top 3 motiva. Ovo sve navodim hipotetski, jer u svojoj okolini još uvijek ne vidim na djelu procese o kojima ovdje diskutiramo, no koliko sam zapazio iz komentara JesusReborn-a (i na drugim temama) oni jesu prisutni.
Hipotetski ništa ne znači Ili treba probati ili rekao-kazao sa kojim nema prave vrijednosti ni napredka. Najbliži tome su svećenici svih vrsta. Dakle, moguće je. Nema nekih vidljivih psihičkih oboljenja kod njih koliko znam. Tu bi naglasio budističke svećenike koji su jedni od najsretnijih ljudi Svejedno, nasilno trpanje tih stvari u glavu i rigidna kontrola ne vidim kako će prouzročiti sretno stanje u umu. Najbitnije je razumjeti, onda ostale stvari dođu same od sebe
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 02.01.2015., 01:04   #80
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
e vidiš ...ti bi tu bio navučen u mrežu zločudnu njihovu bio bi označen ko nasilnik i klasificiran kao muška svinja agresivna (što je njima - radikalnim feministicama u cilju -da što više muškaraca bude bljak ) to su skliski tereni ...zato treba institucionalno to regulirat jer ko jedinka izgoriš
postoje suptilne metode pritisaka. Snaga i naci femi luđakinje klade valjaju, ali um jebe svima majku. mrtvu.
Brogan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.