Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2015., 16:23   #1
pozdrav :)

Dobar dan dragi forumaši i forumašice. Vjerojatno će neki pomisliti "još jedna sa glupom temom" , ali osjećam potrebu da se negdje izjadam. Cura sam u ranim 20-im. Otvorena, pričljiva, vesela. Moj najveći problem je taj što gledam kako mi mladost prolazi. Nemam dečka, nisam pretjerano frustrirana tim, jer sam imala možda i previše prilika, problem je što nemogu pronaći nekoga na svojoj valnoj duljini, ko bi dijelio bar slične interese i životne poglede sa mnom. Ne volim večernje izlaske,klubove,pijanke i sl. , a i velika većina "prijateljica" je udana,zauzeta tako da trenutno i nemam baš prilika za upoznati nekoga. Gledam sve ovo oko sebe i osjećam mučninu, pravih prijatelja gotovo pa i nema,svi gledaju svoju korist,dečki se žale da su današnje cure sponzoruše,a na takve i padaju, mislim se ,zar je stvarno potrebno ići vani, nositi oksudnu odjeću i tonu šminke da bi se upoznalo nekoga. Ako je onda bih radije ostala sama. Ovdje sam se upravo registrirala jer bih voljela upoznavati nove ljude,stjecati prijateljstva,razmjenjivati mišljenja. Hvala na čitanju. Pozdrav.
leenaa is offline  
Old 21.01.2015., 16:28   #2
Skupi 100 postova i napisi oglas.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.