Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 13:22   #21
božemesačuvaj..ne kužim kaj veličina penisa ima veze s time dal je netko gej ili ne
al vidim da se moj opus prati trol+klon.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 16:39   #22
Quote:
nisamskolovala kaže: Pogledaj post
@ur-faust

Iskreno, pročitao sam tvoj post nekoliko puta i velika većina toga što si napisao mi nije baš jasna mislim ne kužim šta si htio reći?
Da, ni ja.

Quote:
Ali da probam pojasniti, naime nije meni problem prići djevojci i započeti komunikaciju. Radim to svakodnevno no ono što je problem jest sljedeće: Zamislimo hipotetičnu situaciju - gledam djevojku koju ne poznajem direktno nego iz viđenja na nekom zajedničkoj zabavi, dosadno mi je i zelim se druziti s ljudima i ona me u datom momentu NE privlači, ali svejedno se upoznajem s njom i započinjem neobavezan razgovor. Sve ide dobro, problema nema no kada nastupi momenat da se u meni javi želja da budem s njom tu kreće taj osjećaj, miks uzbuđenja, nelagode, anksioznosti, agitacije neznam ni sam kako da opišem te sve modalitete i naravno nastupa uvjetovana reakcija, normalno tko bi se volio osjećati tako ako ne mora?
A tko ne bi volio?
Ekipa se puca s koječime da dobije takav feeling...

S vremenom će ti nelagoda nestati, ostat će ti sve ovo ostalo i još neki bonusi.

Kud ćeš bolje

Quote:
Ajde idem to pregrmiti, stisnem zube idem dalje i mozda od toga nesta bude na kraju ukoliko je, jel, zanimanje uzajamno. Umjesto da je to užitak i izazov meni je to patnja, evo neznam kako da se bolje izrazim.
Ah.
Postat će ti i užitak i izazov

Quote:
Sada u realnost, pričam sa djevojkom i normalno neznam sviđam li joj se ili ne, kako mogu znati, nemam pojma to iskreno iz nekog tako neobaveznog razgovora to ne mogu zaključiti i jednostavno sam bezidejan kako napraviti taj pomak iz verbalne u seksualnu komunikaciju i još uz sve to je prisutan navedeni osjećaj... Znaci tu je neki miks psihologije i načina kako nešta radiš... Recimo, kad dobijes 2 iz ispita sjedneš i naučiš bolje, kada izgubiš meč pogledaš gdje si pogrješio, osjetiš jesi li dovoljno spreman i razmisliš jesi li boksao glavom ili si se šorao i posljedično tome prilagodiš trening, ali ovo naprosto sjednem i neznam šta bi i kako bi dalje i ne znam gdje je problem. Evo neznam kako bi bolje opisao.
Eh sad jadikovka, pa je da, ali kako da se drugačije pričati o nečemu što te muči a da u tome nema doza jadanja?
Ma sve si ti dobro opisao.

Quote:
@uzadnjicas
Naravno da imam, imam dosta frendica s kojima se znam već godinama. Neke od njih su frei, i od tih dostupnih sa nekolicinom njih bi se mogao zabavljati ono po nekim općim, mojim, kriterijima dolaze u obzir. Kako sada nakon toliko godina krenut zvat na neke solo kave, počinjat flertat itd itd, malo je pre čudno i imam osjećaj da bi to bilo neuspješno.
Onda vjerojatno i bi

Quote:
@stipe
Ma video je šou.
"Pa evo od sutra.
Od sutra ću..."

Quote:
Hmm usmjeri konverzaciju, nije kao da planiram kako će razgovor teći jednostavno reagiram u momentu spontano tesko mi je sada ovako to skuziti kako i gdje usmjeravati razgovor u svrhu odašiljanja nekih signala ukoliko nemam sugovornika.
Kažeš


STOP



(Hammertime)


Kad velim usmjeri ne mislim na planove kako će razgovor teći. Možda usmjeri nije najpogodnija riječ, jer razgovori idu na neki način i sami od sebe.
Dovoljno je da pitaš što ti padne na pamet ili pričaš o nečemu što (i) tebe zanima.
Ako baš njih tri već priča o nečemu što te manje zanima, počneš s onom kraj sebe, četvrtom, o nečemu što te zanima više.

Znači, problem ti je ako si ih pitao, "Curke, da čujem... kako stojite s menstruacijama u zadnje vrijeme?"

Quote:
Ok, može, dogodit će se.... Tako čekam da se dogodi već godinama pa se ništa ne događa, a i ne vjerujem u čekanje da se nešta samo od sebe dogodi...
Ispravno

Quote:
Znam da ispada kao da forsiram, ali evo to me mučilo zadnjih mjeseci pa sam logično i usmjeren u to područje i htio bi neke promjene po tom pitanju.
Jest

Quote:
@dklaun
To što govoriš mi zvuči ispravno no isto tako je dosta apstraktno. Tesko je nekome reci kako da se ponaša, to se mora izgraditi.
U svakom slučaju uvažam post!
Kad vidim kako pričaš i kako se ophodiš s ljudima, stvarno mislim da će to tebi krenuti i da će ti super ići samo po sebi jednom kad ti sjedne.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 23:51   #23
Quote:
nisamskolovala kaže: Pogledaj post
Ponekada mi nije jasno zasto najjednostavnija stvar na svijetu meni mora biti najkompliciranija. Prije me to i nije toliko smetalo no kako vrijeme odmice sve me to vise kopka i odlucio sam to promijeniti. Zelim ici van, nalaziti razlicite cure, zabavljati se s njim i uzivati u svemu sto rade mladi al nekako kao da neznam kako...
Ako imate koji koristan savijet za mene slobodno napisite.
Cesto se sjetim jednog frenda koji kaze "Sredi se, skupi muda i odi zbari nesta..." ali ocito nesta fali. Jebiga sredit se mogu, ako mogu odraditi boksački meč ocito imam i muda, ali nesta tu ne stima.
Ovo ti je najveća greška!

Apsolutno se ne radi o najjednostavnijoj stvari na svijetu..!

Dapače, radi se o kompliciranosti, o radu, o iskustvu, o učenju metodom pokušaja i čestih pogrešaka...

U školovanje i boks si uložio ogromno vrijeme/trud/energiju.
Zamisli ovo sa nekih 15-16 godina škole..!
E sad mi reci koje se životno znanje može naučiti samo tako; jednostavno i odmah.

U tebi to ne čuči! Da jeste, cijela tvoja okolina bi to znala i učenje bi se dogodilo negdje u hodu.
Cure bi padale i padale, a ti bi samo živio svoj život.

Ovako ti treba mnogo više za barem nekakav uspjeh.

Mogu zamislit sebe u ringu. Trebale bi mi godine luđačkog rada. Pitanje je da li bih i tada izdržao par rundi.
Međutim, da me boks zanima; bio bih spreman zaroniti u to na godinu-dvije (pa šta košta da košta).

Ovo mora biti i tvoj put..!

Na tvoju veliku žalost, od strašno malog broja ljudi se traži da znaju primit udarac; a istovremeno od svih da znaju zbarit deset žena i sa jednom u idili proživit ostatak života.

Molim te zapamti sljedeće:

Nalazak djevojke nije ni desetina posla koji te čeka.
Prave opasnosti nastaju tek kada je nađeš.

Tada si najranjiviji (kao da meni neko stavi rukavice i ubaci me u ring).

Nadam se da nećeš nikada naletjeti na bezobzirnu manipulatoricu!

Sretno!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 00:17   #24
Briješ


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 15:57   #25
Quote:
nisamskolovala kaže: Pogledaj post
Pa evo kolege forumasi da vam se i ja malo obratim.
Kako listam forum i pregledavam teme vidim kako nisam jedini kojega muce pitanja vezana uz musko - zenske odnose i odlucih se napraviti svoju temu.

Evo da napisem nesta malo o sebi (po mogucnosti sve najbolje )
Imam 23 godine, prosjecne visine i tezine, aktivni ozbiljni sportas dobre gradje, poprilicno izdefiniran i po nekakvim komentarima zgodan frajer.
Bavim se boksom vec duzi niz godina, spremam se uspjesno zavrsiti, po nekima tezak po meni bas i ne toliko, fakultet i ici dalje u zivot sa jednim plemenitim i perspektivnim zanimanjem. Prilicno sam drustven i dosta glasan, ne bojim se komunikacije sa stranim ljudima, proputovao sam dosta, novaca imam normalno i nista mi u zivotu ne fali po tom pitanju. Siroko polje interesa i stvarno mogu pricati o svemu i puno toga me zanima. Evo bas sam se nahvalio, ali neka, ne stidim se kad smatram navedene stvari svojim najboljim kvalitetama.
Ono sto je moj problem je da nikada nisam imao curu i nisam se druzio sa zenskom populacijom na taj nacin. Nisam neki veliki partijaner ali ne bojim se izaci van i malo si popiti s vremena na vrijeme.
Krecem se u krugovima ljudi, komuniciram sa zenskim rodom, ali ono najbitnije nikada nisam znao pokazati zenama sto zapravo zelim. Nisam u potrazi za ljubavi svog zivota, ali mi je dosta vise biti izuzet iz tog bitnog segmenta zivota. Naprosto sam zeljan uzivanja, sexa, intimnog druzenja i isprobavanja razlicith stvari.
Da znam kako to ostvariti ne bi bio ovdje. Ono sto sam primjetio jest da sam poprilicno neaktivan kada se radi o pristupu zenama tj. moja komunikacija uvijek nekako ostaje na razini prijateljstva i nikada se ne pretvara u nesto vise. Mnogo sam o tome razmisljao i zapravo sam shvatio da i kada mi netko pridje ili da doznanja da je zainteresiran za mene, ja se povucem i kao da imam strah od intimnosti ne samo po pitanju sexa nego i svega ostaloga sto veza ili ons ili bilo sto drugo donosi.
Ponekada mi nije jasno zasto najjednostavnija stvar na svijetu meni mora biti najkompliciranija. Prije me to i nije toliko smetalo no kako vrijeme odmice sve me to vise kopka i odlucio sam to promijeniti. Zelim ici van, nalaziti razlicite cure, zabavljati se s njim i uzivati u svemu sto rade mladi al nekako kao da neznam kako...
Ako imate koji koristan savijet za mene slobodno napisite.
Cesto se sjetim jednog frenda koji kaze "Sredi se, skupi muda i odi zbari nesta..." ali ocito nesta fali. Jebiga sredit se mogu, ako mogu odraditi boksački meč ocito imam i muda, ali nesta tu ne stima.
Mlad covjek,23 godine,poduzetan,nacitan,uspjesan u onome sto radi razbija glavu zbog losih iskustava s curama (vjerojatno cure s balkana) ,zbilja?

Covjece bozji budi ponosan na sebe sto si takav kakav jesi,da je vise ovakvih ljudi u hrvatskoj ova drzava bi na nesto mozda i licila.Mozda ti zapravo mislis da zelis nesto s tim doticnim damama s kojima dolazis u kontakt ali ti unutarnji glas kaze da one ipak nisu ono sto ti trazis pa zato zablokiras ili izgubis interes kad druzenje dođe do "one" faze? Samo jedna od mogucih pretpostavki.

Ja se bavim poduzetnistvom od svoje 21 godine pa te kuzim da je u hrvatskoj dosta tesko nac zanimljive ljude slicne sebi.Vecinom se njihov zivotni interes i "uspjeh" bazira na tome da zavrse nekakav fakultet i da budu zaposlenici cijeli zivot nekom šefu u nekoj firmi,i eto,to je za vecinu uspjeh,krasno.

Vratimo se na žene,nisam bas ljubitelj zena s balkana jer smatram da nemaju neku objektivnu vrijednost (uvijek ima izuzetaka hvala bogu) al to je nekakva moja slika.Tako da se od hrvatica druzim jedino s mladim kolegicama poduzetnicama jer eto,slicni vole sebi slicne,logicno.Spavao sam samo s 2 hrvatice al nikad s njima nebi bio u braku.

Ok skuzio sam da zapravo pricam o sebi pa cu sad pricat o tebi,oprosti uzivio sam se.Uglavnom da skratim pricu,rekao si da cesto putujes? Pa cemu briga onda? U zapadnoj europi su zene ljubaznije i normalnije,i imaju objektivnu vrijednost.Na balkanu mozes samo nac (u nocnim klubovima) neakve "kul" zenske u minjacima upitne inteligencije kojima je smisao zivota bogato se udat.Samo su zaboravile jednu sitnicu,slicni traze sebi slicne.
Probaj upoznat amerikanke,one su ok,ja sam upoznao dvije u BIH prosle godine i bas smo se fino druzili.Uzivaj
ivanmadridista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 16:31   #26
well, ja nisam ni blizu tebi, nit licim na ista, nit imam para, nit sam skolovan, a i sinja sam kukavica....no jebacine ko u prici....jednom kad sam poceo sam se toliko zalaufao, da sam na kraju morao ic na testiranje da vidim nisam li pokupio sto...a prije nego sam poceo sam bio u blokadi. Nisam znao kako prici, sto reci, kako se postaviti, i kako doc do krajnjeg cilja i ne zavrsit frendzoniran....rijesio sam svoj problem laganjem....nagovorio sam frenda da uleti on, prikrpao se njemu, i prodao pricu o svemirskoj ljubavi mene prema njoj....sama je inicirala sevu....bed je sto sam se poslije seve zbilja zaljubio, pa je to lose zavrsilo...a sad, nekih 15 godina poslije svega, i ravno 17 recki, sam dosao do toga da mogu reci bilo sto...ne samo da me boli ona stvar hocu li se ja nekome svidjeti ili ne, nego sam toliko vjest postao da mogu najgori prikaz sebe pretvoriti u nesto pozeljno onoj koja mi se svidi. A takve su rijetke. Imam iskustva toliko da mogu vecinu cura nakon par recenica kategorizirati i skartati, uopce mi nije napeto gubiti vrijeme na nesto sto nema visoku ocjenu kod mene...Enivej, poceo sam srat o sebi...tebi mogu samo reci da ciljas na sluts...kad udjes u prostoriju, snimi situaciju oko sebe, i vidi koja te zdere ocima...sjedi se negdje, i uspostavi ocni kontakt....smajl i kad dobijes smajl back, pridji...pohvali njen izgled, osmijeh, oci, kosu, nokte, sto ti je vec upalo u oko kod nje i pitaj bi li izasla s tobom van...ako ne pristane, ispricaj se, reci da si krivo protumacio signale, sve gentlemanski, cool, a ako pristane, uzmi broj, i zovi odmah sutra, zeljezo se kuje dok je vruce...nemoj smisljati o cemu ces pricati, nek sve ide spontano, upoznaj se s njom kao sto bi sa nekim muskim, ali se potrudi u pravi tren dati kompliment, i iniciraj slijedeci susret, ili ako tako procijenis, ons...ovisi sto ce ona tit...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 14:02   #27
@gorštak
Hvala na praktičnom savjetu, znam da ce mnogi idealisti reći ne, nemoj tražiti u sluts kategoriji, odmah idi na ono što ima dugoročnu vrijednost. Probao bih i ovako i usput vidio hoće li netko vrijedan više pažnje spontano naići. Naime, kako prepoznati trenutak za dati kompliment? Ne bih trebao biti neugodan, pre napadan, a opet ni pre suzdržan, tanka i fina linija...?

@ivanmadrista
Hvala ti na komplimentu, no ljudi često sebe doživljavaju u kontekstu problema koji imaju. Nizak čovjek može imati sve i sva i opet nije zadovoljan svojim životom jer je nizak. Svi mi imamo zbog nečega biti sretni jer nismo gladni, nije nam zima i zdravi smo no da je tako ostali bismo živjet u pećinama, siti i gdje nam je toplo no ipak nije tako. Vjerojatno zato što mi je u životu poprilično dobro sam si uzeo za pravo priuštiti si luksuz da budem nezadovoljan sa time što nemogu naći žensku ili curu.
Da dosta putujem i volim upoznavati nove ljude. Naravno da sam upoznao cure i iz stranih država no u kontaktu s njima mi je među zadnjim ciljevima bilo barenje ili nešto tog tipa... Jednostavno sam se vodio logikom da necu svaki dan upoznati nekoga iz Brazila, Norveške ili Afrike pa sam išao na to da više upoznam te ljude i njihov način razmišljanja i funkcioniranja. Nemojmo si lagati, te cure nisu baš nešta bile ni zgodne niti su mi odašiljale neke signale ili ih možda ja nisam primjetio, no zasigurno da je to bila bomba da ne bi bas razmisljao samo o kulturi i razgovarao o vremenu i društvenim prilikama na drugim stranama svijeta. Mislim da bi bilo iznimno interesantno upoznati neku strankinju i biti s njom. Istina, mnogo su otvoreniji za razgovor i druženje, u globalu pristupačniji od naših ljudi no ne bih se baš upustio u neku globalizaciju na način na koji ti jesi. Vjerujem da i kod nas ima kvalitetnih djevojaka vrijednih pažnje, sad u kojem postotku to neznam jer nisam baš upoznao toliko različitih cura da mogu reći. Nikad me još ni jedna nije htjela "iskoristiti". Sve i da upoznam neku strankinju mogu se nadati da će kroz druženje samnom ona biti ta koja će odraditi ovaj dio oko kojeg se ja borim ili mi barem dati JASAN signal da krenem i postavim se ispravno. Zasigurno zanimljiv pogled s jedne druge strane na moj problem.

@trinaestipo
Sve stoji, ali onda očito nas ima malo koji moramo ulagati tako veliki trud za postizanje cilja koji je sam po sebi neminovan i očit za većinu ljudi kada nisam u svojoj okolini primjetio da se itko toliko pati i ulaže veliki trud, ali da vjerojatno jest tako.
Hmm kad nađem curu onda ću vidjeti kako će to sve ići, ali totada treba preskočiti tu stepenicu i početi s nečime pa makar to značilo i da veza propadne.

@stipe
Da, nisam ja pričao o zdravstvenim problemima nego su one same od sebe meni to krenule pričati misleći da sam ja pogodna osoba za to. Bilo bi super kada bi to krenulo samo od sebe i kada bi se neke stvari promijenile, ali očito moje komunikacijske vještine idu do te mjere da me ljudi poštuju i cijene, traže me za savijet i u meni vide vjernog i dobrog prijatelja, a sex i ostalo je rezervirano za druge koji su za to očito pogodniji od mene i znaju "iskomunicirat" tu privlačnost...

Malo imam obaveza pa ne stignem svako malo pisati po forumu, ali nemojte misliti da sam zaboravio na temu. Ukoliko nešta bude svakako ću javiti. Svi konstruktivni postovi i kritike su dobrodošli!
nisamskolovala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 14:07   #28
Quote:
nisamskolovala kaže: Pogledaj post
@gorštak
Hvala na praktičnom savjetu, znam da ce mnogi idealisti reći ne, nemoj tražiti u sluts kategoriji, odmah idi na ono što ima dugoročnu vrijednost. Probao bih i ovako i usput vidio hoće li netko vrijedan više pažnje spontano naići. Naime, kako prepoznati trenutak za dati kompliment? Ne bih trebao biti neugodan, pre napadan, a opet ni pre suzdržan, tanka i fina linija...?
Sve koje su davale su se poudavale, a ove sto su glumile neku igru, sa se jebu di god stignu...tako da su sluts sasvim oke kategorija, pogotovo ako si djevac..uostalom, i medju njima ima oke cura...a ovo drugo, jednostavno lijeci joj komplekse kad ih primjetis...zene obozavaju kukati, pa kad pocne kukat o necemu, daj rame za plakanje...izbjegavaj savjete kao sto sam sad ja dao tebi, to cuvaj za muske frendove, zenama treba suosjecanje, ne rijesenje problema...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 15:34   #29
Ajde da i ja prvi post šibnem.

Nisam baš siguran da ti je kod većine cura pozitivno to s boksom i faksom (pretpostavljam FER ili strojarstvo).

Slažem se s Gorštakom većinom, samo mislim da si i zapeo za tu neku vezu, nekako imam osjećaj. Mislim da ti fali treninga.

Ako ćemo iskreno, svi smo imali faze gdje ništa nije išlo, pa evo, ja znam da sam jedno vrijeme prilazio svim curama u vidokrugu. Ništa me nije brinulo, sviđa li mi se, ne sviđa, čisto da pričaš, nabacuješ se, pratiš reakcije. Ma čisto pokusiranje, nikog nije bilo briga.

Možeš počet s mlađima, curama koje su ti onako, čisto da razbiješ tremu. Naravno, nećeš je razbit do kraja, to nikad ne ide eto tako kod cure do koje će ti biti stalo, ali da će biti lakše, itekako hoće.

Malo snizi svoje očekivanje od samog sebe, mislim da te to ubija. Opušteno i ić će to bez problema. Nisam ja puno stariji od tebe, imam iskustva i sa odje*ima i sa uspjesima, tako da znam reć da si slab dok nemaš troznamenkasti broj odje*a.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.