Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2008., 21:36   #41
Quote:
uspavana ljepotica kaže: Pogledaj post
ako je to sve istina kaj si rekla za kondom i dečka tebi prvo treba psihijatar a onda ginekolog
bravo za doprinos
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 03.01.2008., 21:37   #42
donijet će ti roda bebu u kondomu, strpi se
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Old 03.01.2008., 21:43   #43
hmmm...stvarno zeznuta situacija.neznam šta bi ti rekla.nevjerujem da možeš ostati trudna.mislim da ti nitko tu ne može dati pretjerano pametan savjet,najbolje da odeš ginekologu da izvadi kondom i da provjeriš jeli sve u redu sretno
just_ordinary_girl20 is offline  
Old 03.01.2008., 21:50   #44
cura voli zajebavat jel...dabog da trudna ostala
marko356 is offline  
Old 03.01.2008., 21:56   #45
dai molim te...ne zajebavam se, već je sve to istina! on očito ne zna tu gumicu stavit...al bila je ukusna...brijem od banane...
Mica-Maca008 is offline  
Old 03.01.2008., 22:01   #46
Quote:
pacow kaže: Pogledaj post
Ostat ćeš trudna 100%, a dijete će ti se roditi sa kondomom u ustima


fakat jebena situacija......
Goran2@ is offline  
Old 03.01.2008., 22:03   #47
Quote:
Mica-Maca008 kaže: Pogledaj post
E ljudi pomagajte!!!!
Dogodila mi se jedna nezgodica prilikom sexa...naime, kondom je mom nestašnom dečku nekako uspio pobjeći i ostao u meni. Ja ne znam kako da ga izvadim jer je fakat pre duboko! Molim vas da mi pomognete...
Dali mogu ostati trudna? zapravo, kolike su šanse??? Heeeeelp!!!

Nađi dečka s većom kitom!! ..NEXT!
__________________
Svi cigani samo ja Rom!!!!!!!!!!!!!
ssanja is offline  
Old 03.01.2008., 22:09   #48
dobiti ces maloga bananka...








a sto se tice trojke, bolje da dodjem i ja bar da nas je 4oro...



__________________
...uzas
sexan3 is offline  
Old 03.01.2008., 22:24   #49
Quote:
Mica-Maca008 kaže: Pogledaj post
Zatekla sam dečka s naj frendicom i naravno, poludila sam...no nakon te prve reakcije malo sam promislila promatrajući ih i zapitala se: "Pa zašto samo gledati?"
Moram priznati da me taj cijeli prizor napalio više no što sam očekivala. Sad ne znam šta da radim? Dali da prekinem s njim zato šta me varao ili da iskušam nešto novo? Zajedno smo već dugo i glupo mi je sve naše prekidati, isto tako s frendicom, a uostalom mislim da bi bilo zabavno u troje....makar ona nije moj tip! Šta mislite?
šta sve neću ovdje pročitat,majke ti mile
pandora_5 is offline  
Old 03.01.2008., 22:28   #50
hahaha Koje situacije na ovom forumu.. aj dobro, barem vam nikad nije dosadno
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Old 03.01.2008., 22:38   #51
A ziher su koristili one za 5 kuna kaj kupiš... Meni se takav jedan bio doslovce rasprsnuo usred sexa... Pa sam otišla ginekologu da mi izvadi sve komadiće van... Iako u orginalu, taj od 5 kuna koristim za svoj vibrator, ali mom dečku, nebudi mu teško, se nije dalo do kioska po one durexove.... I eto nakon što mi se ginekolog prvo ismijao s sestrom iza leđa i održao cijelu lekciju, i nakon što sam se ja malo crvenila sad je ok....
Pepelguza is offline  
Old 03.01.2008., 22:39   #52
svašta...
__________________
Kaj će mi potpis?
peyton17 is offline  
Old 03.01.2008., 22:39   #53
MALA SKUPLJA AMBALAZU





__________________
...uzas
sexan3 is offline  
Old 03.01.2008., 22:56   #54
GLE, SUTRA ĆU KOD GINEKOLOGA, ALI RADJE BI TO UČINILA SAMA JER MI JE NEUGODNO IĆ DOKTORU I DA MI ON TO VADI...KOMA! ZATO VAS PITAM...MOŽETE MISLIT KAK JE MENI S KONDOMOM UNUTRA I NE ZNAM KAJ ĆE BIT........... P.S.
NARAVNO DA NISAM KORISTILA ONE ZA 5 KUNA!!!!
Mica-Maca008 is offline  
Old 03.01.2008., 22:59   #55
Pa gle bila sam u toj situaciji, i to puno goroj, jer ni ginekolog nije bio ziher da je povadio sve komade van... Ak ga sama nemožeš izvuć, bude ti on, kondom je cijeli i to je čas posla... Kaj sad, ziher mu nisi ni prva ni zadnja...
Pepelguza is offline  
Old 03.01.2008., 23:05   #56
Quote:
Piicek kaže: Pogledaj post
joj dajte molim vas.... kak kondom može ostat nutra, kaj frajer ima kitu od pol metra, da ja moram bit tak prosta, al me nebuloze iznerviraju..... mislim da nam se mica mora malo razbudit malo .....
moguće je i meni se dogodilo tako da.. .....samo što sam ga ja odmah izvadila van al svejedno me mučilo i još uvijek muči isto što i nju...
__________________
...you are my sunshine...my only sunshine...
gold star is offline  
Old 03.01.2008., 23:32   #57
Quote:
Mica-Maca008 kaže: Pogledaj post
GLE, SUTRA ĆU KOD GINEKOLOGA, ALI RADJE BI TO UČINILA SAMA JER MI JE NEUGODNO IĆ DOKTORU I DA MI ON TO VADI...KOMA! ZATO VAS PITAM...MOŽETE MISLIT KAK JE MENI S KONDOMOM UNUTRA I NE ZNAM KAJ ĆE BIT........... P.S.
NARAVNO DA NISAM KORISTILA ONE ZA 5 KUNA!!!!
pa nek ostane unutra , to je kondom za višekratnu uporabu , kad se napuni smo izliješ
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Old 04.01.2008., 00:47   #58
heh evo gledam ovo i nevjerujem mislim za onaj post sa frendicom...o boze,nekuzim kaj je tebi?prvo naj frendica...drugo decko s kojim si dugo u vezi..pa cek malo kai fakat nemas mozga....prvo sta bi napravila odjebla bi takvu frendicu stopama vjetra i nepomisljala da jun ikda vise pogledam.decka bi jos brze odjebala..hah ti se jos zelis pridruzit i u troje,ja neznam jel ovo neka zajebancia...a sta se tice kondoma takva situacija se i meni dogodila al sam imala srecu da nie bio jako duboko pa sam ga sama nekako izvadila,ali savjetujem ti idi ginekologu i popi tabletu..ali ovo gore je smijesno..i nemoj bit blesava!
lijepa&mlada is offline  
Old 04.01.2008., 00:54   #59
sutra ocekujemo scenarij:

"ah decki i cure ljesovci jel znate kaj, danas mi je dosel susedov pesek i pokaral moju pesekicu, i ja onako gledam, pa se cela napalila, pa dajte mi, cure i decki i ostali tu ovoga recite, ja mislila da ma znate vec..ovoga, da im skuham rucak, pa sta mislčite o tome? ha?
marko356 is offline  
Old 04.01.2008., 01:32   #60
Quote:
Mica-Maca008 kaže: Pogledaj post
Zatekla sam dečka s naj frendicom i naravno, poludila sam...no nakon te prve reakcije malo sam promislila promatrajući ih i zapitala se: "Pa zašto samo gledati?"
Moram priznati da me taj cijeli prizor napalio više no što sam očekivala. Sad ne znam šta da radim? Dali da prekinem s njim zato šta me varao ili da iskušam nešto novo? Zajedno smo već dugo i glupo mi je sve naše prekidati, isto tako s frendicom, a uostalom mislim da bi bilo zabavno u troje....makar ona nije moj tip! Šta mislite?



kakav iznenadan preobrat
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger