Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2007., 19:31   #1
Meksičke ili brazilske?

Koje vise volite, meksicke il brazilske?
Meksicke mi malo vuku na nase, niskobudzetne su jako, i losa gluma...

Evo sto wikipedia pise

Quote:
Compared to the toned-down Brazilian soaps, Mexican soaps are considered tacky and exaggerated, but during the 90s were a huge hit with lower-class people.
http://en.wikipedia.org/wiki/SBT
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 00:51   #2
Brazil ROCKS!
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 03:37   #3
Brazilske su dobre.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 00:56   #4
više volim brazilske... zanimljivije su mi... a i portugalski je prelijep jezik :-9

http://serije_1.bloger.hr
o_k_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 01:09   #5
Iako ne gledam sapunice, prije jesam normalno - ali prošla su mi ta vremena, moram reć da su mi brazilske 100 puta zanimljivije i bolje. Sjećam se da mi je Svijet slavnih bio OK.
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 11:05   #6
Svijet slavnih je stvarno bio ok... i amerika isto.... glavna glumica je bila prelijepa... i bila je još jedna brazilska na hrt1, ali davno... također odlična....

http://serije_1.bloger.hr
o_k_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 17:30   #7
eto da prekinem niz meni su Meksičke bolje, jezik mi se vise sviđa..
sad cete me popljuvat..
__________________
Besa me con tus labios de suenos... Besa me....
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 12:50   #8
Quote:
o_k_ kaže: Pogledaj post
Svijet slavnih je stvarno bio ok... i amerika isto.... glavna glumica je bila prelijepa... i bila je još jedna brazilska na hrt1, ali davno... također odlična....

http://serije_1.bloger.hr
Bile su dvije - Terra Nostra (Naša zemlja) i Terra Esperanza (Zemlja Nade).
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 23:25   #9
Meksičke jer su mi nekak glumci draži

ali i brazilske obožavam, a argetinske također

u Argentinskim mi je negativac svih vremena tako da ih stvarno volim sve 3 ali ipak Mexico je mexico
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 03:42   #10
Quote:
apolonia_3 kaže: Pogledaj post
Meksičke jer su mi nekak glumci draži

ali i brazilske obožavam, a argetinske također

u Argentinskim mi je negativac svih vremena tako da ih stvarno volim sve 3 ali ipak Mexico je mexico
i meni su mexički glumci draži vidim da nisam jedina
__________________
Besa me con tus labios de suenos... Besa me....
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 20:40   #11
necemo, svatko ima pravo na izbor
nije ovo diktatura
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 02:16   #12
Quote:
camundongo kaže: Pogledaj post
necemo, svatko ima pravo na izbor
nije ovo diktatura
odmah mi pao kamen sa srca.. znaci nema ni cenzure..
__________________
Besa me con tus labios de suenos... Besa me....
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 19:53   #13
meni su draže meksičke
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:33   #14
Meni su draze brazilske sapunice. Jer brazilci stvarno znaju snimati sapunice, odlicna glazba je kod njih. Posebno svidaju mi se sapunice Glorie Peres(O Clone, Pecado do capital) i Silvija de Abrea. Uvijek uzivam u brazilskima sapunicama. Brazilske sapunice imaju sve i humor i tragediju, meksicke sapunice uvijek imaju plac i patnje.
Ali meksicke isto nisu lose. Kod nas vise kupuju meksicke telenovele zbog toga i gledam ih.
Laisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:05   #15
Brazilske su definitivno bolje. Vidim da su nekima bolje meksičke jer - jezik je ljepši. Iskreno, jezik meni ništa ne znači. Brazilci imaju daleko bolju glumu, maštovitije priče (meksikanci sa svom današnjom tehnologijom ni remake telenovela iz osamdesetih ne znaju napraviti kako treba ) a i muzika im je odlična. U brazilskim možete naići na svakakve vrste likova dok su u meksičkima podijeljeni samo na dvije vrste : dobri i loši. Da ne govorim kako te dobre i loše likove upropaste, užas. Meksikanci ni osnovne stvari ne znaju napraviti kako spada.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 21:20   #16
meni meksicke malo previse vuku na hrvatske, dakle vidi se da glumci glume, a to mi je ocajno

kolumbijske i argentinske su jedino dobro sta valja iz spanjolskog govornog podrucja (i poneka venezuelanska )
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 19:58   #17
avi imamo različito mišljenje i šta god jedni drugim rekli mi mišljenje promjenit nećemo

BRAVO SVI!!!!
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 00:37   #18
Milsim da ovaj članak sve govori!

BRAZILSKE TELENOVELE NADILAZE MEKSIČKE!!!!!!!!!!!

Dok se u Mexicu slavi na sve strane sitnica poput 40% gledanosti telenovela poput La Fea Mas Bella i Destilando Amor, u Brazilu vlada strahuje od nestanka struje u citavoj zemlji zbog zadnje epizode telenovele Paraiso Tropical.

U Riju de Janeiru ministarstvo je morala pripremiti pricuve elektricne energije za dan prikazivanja posljednje epizode spomenute telenovele, da nebi citava zemlja ostala u mraku zbog preopterecenja. Strucnjaci sa Rede Globa tvrde da ce zadnja epizoda imat maksimalnu gledanost, sto zakljucuju iz cinjenice da tijekom cijelog emitiranja ove telenovele gledanost od pocetka nije padala ispod 90%, sto garantira vise od 186 milijuna gledatelja.

U Mexicu se ovaj fenomen dogodio daleke 1986. kad je prikazana zadnja epizoda telenovele Cuna de Lobos.
MedenaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 03:21   #19
joj tako je bila i koma kad se prikazivala zadnja epizoda Amerike,
svi su ocekivali poljubac izmedju Juniora i onog kauboja, ali je tv globo izrezala, iako je bio snimljen

isto tako su cenzurirali neke lezbijske scene u Mulheres apaixonadas
MOLOKAI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 10:29   #20
Sada ne mogu reci koje telenovele su bolje. Stvarno zadnja brazilska sapunica koju sam gledala je bila Mulheres apaixonadas i mala sam razocarala. Prije gledala sam Por amor i Lacos de familia, i ove telenovele su bile mi bili puno draži.
Posljie niskig reitinga MA naša televizija više ne kupova brazilske sapunice. Samo jedan kanal reprizira "O Clone".
Odavno nisam gledala brazilske sapunice. Nedostaje mi ove atmosfere koja je bila u ovima telenovelima. I brazilske sapunice imaju savakakve vrste likova, odličnu glazbu, spaju i tužne i smiješne scene.
U meksickim uvijek me je iritiralo da podijelini su samo na dvije vrste likova dobri i zli, glavna junakinja viječno cmizdra i nikad nema smiješnih trenutka. Ali isto su dobri. I priča ljubavi u meksickim uvijek je dobra i romantična. I gotovo svi moji najdraži glumci su iz Meksike.
Dakle, svi spunice su dobri.
Laisha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.