Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 23:24   #61
Ne vidim problem ako netko ide napraviti remake Rockya

Ben Hur se naravno čeka. Prva i druga verzija su i dan danas kvalitetne, nadam se da će biti i treća.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:30   #62
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ne vidim problem ako netko ide napraviti remake Rockya
Rečenice poput tvoje šokiraju ljude poput mene kao nekad pad Konstantinopola 1453-e.

Mislim da si ti samo potvrdio sve što ja napisah u prethodnom postu.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:34   #63
A što to?

Jel znaš da je Ben Hur iz 50-ih isto remake?
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 08:27   #64
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post

Bilo je ovakvih i prije mene što se tiče kulturne baštine još i prije samog filma, i vodjeni su bili emocijama, jer da nisu pola toga mi danas ne bi imali iz ljudske proslosti nego jebene replike i nadograde, kao i ovi shebani rimejkovi kulturne baštine filma, može ih biti sram, SRAM!

Ja ovaj film 2016 sigurno neću gledati, to vam obećavam ovdje svima, neću ga gledati nego samo nastavljati pljuvati nakon što izađe JER NEMAM ŠTO JA VIDJET u njemu... nemam... ne želim "TO" gledat... Da ja idem sa ženom gledat u kino JEDNO ODVRATNO SMEĆE POPUT OVOGA KOJE SE SPREMA ZA 2016?

JA koji sam ženu uvukao u svijet filma i pokazao joj sva remek djela i koja je počela cijeniti film kao umjetnost kakva jest, da ja sa njom ili nekom drugom dragom osobom idem gledati OVAKVU UVREDU po mene i sve nas koji volimo nešto iz prošlosti i dio je nas? Ma nema hebene šanse čovječe.

Vi koji ćete gledati ovo ruglo, samo izvolite, pogledajte ga... samo ne znam iz kog razloga ćete ga ići gledati, ja ga ne bi išao gledati čak ni iz kritičkog, jer kod mene je kritika već tu pa sad da bude eto film za osmicu ili devetku od ocjene, ja ga evo pljujem i pljuvat ću ga i kad izadje I NEĆU GA POGLEDAT, eto...

toliko od mene.
u nacelu nisam protiv remeka filmova...ali neke filmove nebi trebalo remejkat..nazovimo to kako ti kazes ''kulturnom bastinom'' ali opet cekaj malo..znam ljude kojima je Ben Hur,Kum kao i 7 Samuraja ''obican'' film..''nista posebno'' i sta sad?
ja sam za drasticnu metodu..50 god za film(dakle Benu je vrijeme) kao i 25-30 za film iz druge drzave..znam radikalno je.

ja mislim da ces ti pogledat Bena jer ti to struka nalaze makar i potajno..he he..
to je opijum za tebe..
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!

Zadnje uređivanje rokurota : 30.09.2014. at 08:51.
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 09:02   #65
Quote:
rokurota kaže: Pogledaj post
u nacelu nisam protiv remeka filmova...ali neke filmove nebi trebalo remejkat..nazovimo to kako ti kazes ''kulturnom bastinom'' ali opet cekaj malo..znam ljude kojima je Ben Hur,Kum kao i 7 Samuraja ''obican'' film..''nista posebno'' i sta sad?
ja sam za drasticnu metodu..50 god za film(dakle Benu je vrijeme) kao i 25-30 za film iz druge drzave..znam radikalno je.

ja mislim da ces ti pogledat Bena jer ti to struka nalaze makar i potajno..he he..
to je opijum za tebe..
Kolega Samuraju mogu ti samo jedno odgovorit na to sve, kao i svima ovdje:

El Cid Extended Ending HD

"For God, The Cid and Spain!!!" - "For God, The Cid & BEN HUR 59 and OLD HOLLYWOOD!!!"

"Heavenly father, open your arms to receive the soul of one who lived and died the purest knight (i za sve poštivatelje starih filmova kulturne baštine) of all"

Poz
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:40   #66
Jel' ovo reboot ili prequel?
Eh, kad bi samo snimili Ben Hur protiv Spartaka...ili Spartak protiv Ajkule...al' 3D...to bi bilo nešto!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 22:04   #67
Ben Hur 2: Sharktopus napada. E to bih pogledao.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 02:57   #68
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Jel' ovo reboot ili prequel?
Eh, kad bi samo snimili Ben Hur protiv Spartaka...ili Spartak protiv Ajkule...al' 3D...to bi bilo nešto!

Slažen se!
Klarion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:02   #69
Quote:
Klarion kaže: Pogledaj post

Slažen se!
E, da, zaboravi' reć': Obavezno 7.1 i 48 fps-a! Bez toga, ništa...
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 19:04   #70
Kako se sad čini, Gal Gadot će glumiti Ben-Hurovu ljubav Esteru dok će "Red Viper" Pedro Pascal glumiti Pilata.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:38   #71
Evo i trailera za novog Ben Hura. Naravno da će bit u 3D-u.

http://www.slashfilm.com/ben-hur-trailer/
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:45   #72
Ajme vid' Morgana

Ne znam jel ovo zajebancija ili je stvarno tako loše?
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:50   #73
Uffff.
Ovo će biti obični generični Blockbuster, ništa se drugo nije ni očekivalo.

Freeman sa dredovima, neka metal muzika na trci s konjima, pomorske scene kao da su ispale iz 300 2(ili kako se već zvao). Prekrasno.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:53   #74
Hahahahah, jel ovo ozbiljno

Morgan Freeman mi se još više zgadio. Ne podnosim njegov uspavljujući glas
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:58   #75
Ajme meni, evo što je redatelj rekao

"When we say “original Ben-Hur,” we have to be very concrete about which original version we are talking about. The are two big screen versions made, in 1926 and 1959. These are the two most famous ones. There was also a Broadway stage version at the beginning of the century. There have been a lot of television versions. The Ben-Hur story reminds me of “Romeo and Juliet,” “Hamlet,” and any story written by Chekhov. It is timeless, so every new generation wants to go back to it in order to adapt it for the new world. The screen version made in 1959 runs for four hours, and there is only a small number of people who can actually stay through the whole movie. It is about people different from us. And it’s normal, because people used to be different. The audience was different, too, as well as the cinema language the film was made in. The 1959 movie was about revenge, not about forgiveness."

Hm, ne. Siguran sam da bi i jedan dio današnje publike koji ne gleda baš starije filmove preferirao Wylerovu verziju nego ovu novu. Takav mentalitet sličnih redatelja i je razlog zašto se publika više ne može spojiti sa današnjim filmovima čast iznimkama.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:03   #76
Izgleda užasno dosadno i jeftino.
Ali zato sam se imao priliku prisjetit antoloških postova u ovoj temi
Quote:
tuk'bah kaže: Pogledaj post
Fali ti glumac za Isusa. Moj izbor bi bio Arnold Schwarzenegger. I da na križnom putu kaže "I'll be back.".
Quote:
Derek Trotter kaže: Pogledaj post
Nicole Kidman tu može glumiti jedino porculanski kip pored fontane u dvorištu !
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:05   #77
"First to finish, last to die"

?

Dođe mi da otvorim temu sa najgorim teglajnovima.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:07   #78
Kao iz nekog B horora 80-ih

Troma jebote
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:10   #79
Ovaj trailer se doima kao trailer za dosadni industrijski proizvod urađen potpuno mehanički.
Ovo će biti isti Ben Hur sa Charlestonom Hestonom samo sa modernim efektima i montažom i bezveznim nekarizmatičnim glumcima.
Morganu Freemanu bi trebalo zabraniti da glumi ovakve uloge. Kada sam ga vidio došlo mi je da puknem od smjeha- čovjek je postao hodajući kliše.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:18   #80
Morganu Freemanu bi općenito trebalo zabranit glumiti jer je dosadan ko drek i iskače ovih dana iz žitnih pahuljica a... ovo potpisuje Timur Bekmabetov? Strašno.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.