Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2008., 10:47   #201
Quote:
meegy18 kaže: Pogledaj post
ovo pišem dok sam još uvijek pod utjecajem speeda. sinoć sam ga prvi put probala i povukla 5 crta , danas 2. dosad sam samo pušila travu, tu i tamo, od svoje 16. (sad mi je 18). skroz mi je čudan osjećaj, nisam spavala nikako, muka mi je i gubim ravnotežu, tj. osjećam trnce u glavi i zamagli mi se sve na trenutak, a da ne govorim o suhim ustima, neusporedivo kao kad travu pušim, zatim palim cigar za cigarom, mislim da sam popušila 3 kutije od sinoć. znala sam nešto od ovoga, ali ne sve i budući da me slijedeći vikend čekaju bomboni, bilo me pomalo strah pa sam po netu tražila podatke. tako sam naišla na ovaj forum. zanima me sve što ćete mi reći. još samo da kažem da ovo nije za stalno, ljudi koji mi davaju su ljudi koje dobro znam, i rekli su da to oni rade u pauzama po mjesec, mjesec i pol i onda 3-4 dana za redom vuku, i da će tako i meni davati. i ide mi na živce što me ovoliko dugo drži.
ajme,ti si mislila da je tema za pohvalit se?

omg....
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 24.12.2008., 11:10   #202
marihuana je ok! I trebala bi imat status isto ko i alkohol. znaći nakon punoljetnosti dopuštena konzumacija,zabranjeno upravljanje vozilima itd....
ili druga opcija zabranit alkohol i marihuanu-a to naravno nije moguće pošto alkohol u nas stoljećima ne podrazumjeva nešto šta nije dobro! uz to država bi ubirala novac od toga i sjebavala sitne dilere! protiv jaćih droga sam izrićito protiv
ivec is offline  
Old 24.12.2008., 11:51   #203
Quote:
kalei kaže: Pogledaj post
da, da, da ... aj se javi kad te pusti pa nam reci kako se osjećaš



jebo vas, ovisi koje tablete. alkohol s nekim tabletama može biti
da, da, da? što je tu smiješno, ne razumijem. ako mi nešto korisno ne možeš reći, nemoj ništa govoriti. nisam se došla zajebavati niti koga ismijavati. čisto želim saznati sve što mogu. ma, baš sam si našla mjesto. 70% ljudi ovdje ili su neki manijaci koji nemaju drugog posla, neki se samo kur_e, čega si i ti dokaz jer da si ikad uzimao speed, ne bi te začudilo ništa od napisanog, jer sve je istina. i ne bi me tako "napao".

sad ću zamoliti nekog tko zna o čemu priča da mi odgovori: da li je moguće da mi se nešto loše dogodi ako u tjedan dana miješam i travu i speed i bombone? ne odjednom naravno. molim vas lijepo i hvala unaprijed.
meegy18 is offline  
Old 24.12.2008., 13:19   #204
Quote:
anthony9906 kaže: Pogledaj post
pa ove za psihu. a sa svima može biti cicikrep
pa i pretpostavila sam da je za psihu, ali ovisi da li je AD, i dijazepini ili nešto treće...

Quote:
meegy18 kaže: Pogledaj post
jer da si ikad uzimao speed, ne bi te začudilo ništa od napisanog, jer sve je istina. i ne bi me tako "napao".

sad ću zamoliti nekog tko zna o čemu priča da mi odgovori: da li je moguće da mi se nešto loše dogodi ako u tjedan dana miješam i travu i speed i bombone? ne odjednom naravno. molim vas lijepo i hvala unaprijed.
izarsti će ti rogovi

čuj mala đilkošice, jednom si se navukla nekog uličnog sranja a meni govoriš ''da si jednom probala speed'' ''najela'' sam se ja droge kolko je ti nećeš vidjeti u životu a ne pojest/pošmrkat/popušiti. Ali sad mogu reći NAŽALOST.
__________________
tri točkice...
kalei is offline  
Old 24.12.2008., 13:22   #205
Quote:
kalei kaže: Pogledaj post
pa i pretpostavila sam da je za psihu, ali ovisi da li je AD, i dijazepini ili nešto treće...



izarsti će ti rogovi

čuj mala đilkošice, jednom si se navukla nekog uličnog sranja a meni govoriš ''da si jednom probala speed'' ''najela'' sam se ja droge kolko je ti nećeš vidjeti u životu a ne pojest/pošmrkat/popušiti. Ali sad mogu reći NAŽALOST.

a neznan ja,AD i anksliotici u kombinaciji. kod mene. aaal ja popijem tu i tamo jednu kad me baš drmne. tako da se ne bojim cicikrep
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 24.12.2008., 13:24   #206
Quote:
meegy18 kaže: Pogledaj post
da, da, da? što je tu smiješno, ne razumijem. ako mi nešto korisno ne možeš reći, nemoj ništa govoriti. nisam se došla zajebavati niti koga ismijavati. čisto želim saznati sve što mogu. ma, baš sam si našla mjesto. 70% ljudi ovdje ili su neki manijaci koji nemaju drugog posla, neki se samo kur_e, čega si i ti dokaz jer da si ikad uzimao speed, ne bi te začudilo ništa od napisanog, jer sve je istina. i ne bi me tako "napao".

sad ću zamoliti nekog tko zna o čemu priča da mi odgovori: da li je moguće da mi se nešto loše dogodi ako u tjedan dana miješam i travu i speed i bombone? ne odjednom naravno. molim vas lijepo i hvala unaprijed.
ma neće ti bit ništa.

osim šta ćeš požalit za koju godinu.

al nećeš cicikrep.

ah,samo mala napomenica,informiraj se šta ti speed i eks i trava mogu napraviti psihi.

ma ne,neće se to tebi dogodit.neee
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 24.12.2008., 13:51   #207
meegy, neće ti ništa bit ako ih ne budeš miješala međusobno i sa alkoholom i ako uzimaš razumne doze, što će reć, prvo manje, pa ak te ne puca- više. i, naravno, ne češće od jednom mjesečno
mislim da si pretjerala malo s tim 'eksperimentima'. još si u razvoju i moraš biti opreznija.
Innocent is offline  
Old 24.12.2008., 14:19   #208
hvala, stvar je u tome da mi je naglo doslo. dosad sam samo travu pusila i frendica me neki dan pitala bi li probala speed, ja rekla ok. i kaze da ce za novu nabavit bombone. nisam to ocekivala, pogotovo jer nisam precesto ni travu pusila buduci da u skoli imamo testiranje pa sam morala paziti. sad sam punoljetna pa me nije briga. ali priznajem da me strah. ona kaze da je njoj super, da je sve u psihi. ako si ok u glavi, da ti ne moze biti los provod. drukcije je od osobe do osobe, ali eto. hvala
meegy18 is offline  
Old 24.12.2008., 14:25   #209
da, drugačije je, ali često uzimanje i miješanje sa alkoholom mogu podnijeti samo baždareni na to (a i takvi su rijetki), a ne ti.
ako već uzimaš povodom NG, onda barem izbjegavaj alkohol i duhan.
e,da, i pij vode!

Zadnje uređivanje Innocent : 24.12.2008. at 14:33.
Innocent is offline  
Old 24.12.2008., 16:03   #210
naravno, postoje iznimni slučajevi kada ljudima otkaže srce prilikom uzimanja veselih drogica...čak i ako je prvi put, tj. pogotovo ako je prvi put a ne zna se mjera. Ali cicikrep ( ) je i od npr. jednog ex-a ali to je 1:100 000 slučajeva.
__________________
tri točkice...
kalei is offline  
Old 24.12.2008., 17:29   #211
Quote:
meegy18 kaže: Pogledaj post
sad ću zamoliti nekog tko zna o čemu priča da mi odgovori: da li je moguće da mi se nešto loše dogodi ako u tjedan dana miješam i travu i speed i bombone? ne odjednom naravno. molim vas lijepo i hvala unaprijed.
Kako ne. Može ti se dogoditi najlošija stvar na svijetu, a to je da ti se svidi sve to.
nemoralan is offline  
Old 24.12.2008., 17:45   #212
prije par godina u vojsci bio sam svjedokom kad je frajer čvaknuo 3 ili 4 bombona odjednom,,,,cijelo lice mu se izobličilo i izgledao je kao da će iskočiti iz vlastite kože.
inače sam do sad samo pljugao weed,,nisam se nikad kretao u društvima di su neke jače droge bile aktualne a iskreno nije me to baš niti zanimalo.
N°1DraftChoice is offline  
Old 24.12.2008., 19:55   #213
jos jednom hvala. nije mi bila namjera s nikim se svađati ili bilo sto drugo. samo sam htjela da mi sve to rece netko tko je uzimao ili jos uzima ta cuda. jer, gledala sam po glupom netu i na svakoj str. pise razlicito. i kad sam naisla na forum, znala sam da ce bit par ljudi koji tocno znaju.
meegy18 is offline  
Old 25.12.2008., 12:27   #214
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Kako ne. Može ti se dogoditi najlošija stvar na svijetu, a to je da ti se svidi sve to.
upravo tako.a svidjet će ti se.18 ti je godina i još su praznici.mozak baj baj.
moj savjet ti je da ne pretjeruješ što zbog psihičkog što zbog fizičkog zdravlja.govorim iz iskustva.
ako češ nastavit tim tempom,malo samo malo se zapitaj u kakvom psihičkom stanju češ biti nakon par godina takvog života.eto,samo toliko.

kad si već na forumu,malo pogledaj topice nekih psih poremećaja gdje se ljudi bore sa njima jer nemogu funkcionirat u svakodnevnom životu a velika većina tih ljudi je nekada koristila droge kao što ti to sad radiš.

ak već to radiš,nemoj pretjerivat.moj savjet
andreina is offline  
Old 25.12.2008., 12:32   #215
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
kako mi je retardirano izgledala Jaca na Dnevniku u prilogu o spaljivanju droga u Našicama

a gledaj ovo
http://www.youtube.com/watch?v=EK3aXJvcr0E
andreina is offline  
Old 25.12.2008., 15:52   #216

hahaahah

a iza njega genocid
Innocent is offline  
Old 26.12.2008., 17:56   #217
kala me spid...nevolin ovu jezu.....nikako
__________________
jeftino plačemo po sprovodima
olovnajutra is offline  
Old 26.12.2008., 20:19   #218
Quote:
olovnajutra kaže: Pogledaj post
kala me spid...nevolin ovu jezu.....nikako
evo još jedan koji misli da je ovo tema za pohvalit se
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 27.12.2008., 07:55   #219
Quote:
meegy18 kaže: Pogledaj post
hvala, stvar je u tome da mi je naglo doslo. dosad sam samo travu pusila i frendica me neki dan pitala bi li probala speed, ja rekla ok. i kaze da ce za novu nabavit bombone. nisam to ocekivala, pogotovo jer nisam precesto ni travu pusila buduci da u skoli imamo testiranje pa sam morala paziti. sad sam punoljetna pa me nije briga. ali priznajem da me strah. ona kaze da je njoj super, da je sve u psihi. ako si ok u glavi, da ti ne moze biti los provod. drukcije je od osobe do osobe, ali eto. hvala
Dijete drago, jesi se ti ikad zapitala zašto ti uzimaš ta sranja? Jučer je trava, danas speed, sutra bonboni a preksutra pothodnik: "Imate kunu"? Pušit travu ponekad je prihvatljivo (makar ni to nije šta je nekad bilo). Al uzimat ecstasy i slične kemije jebe ti psihu nepovratno. Znam ljude iz srednje koji su "samo probavali" a danas "samo probavaju živjet".
FtW is offline  
Old 27.12.2008., 08:34   #220
Uglavnom mene zanima moze li cesta konzumacija marihuane ozbiljnije narusit psihicko stanje?[/QUOTE]

Konzumacija marihuane kao i ostalih sranja samo su pokazatelj da je najozbiljnije naruseno psihicko stanje konzumenta, sljedeće što se ima narušiti/srušiti je meso koje tu psihu nosa po svijetu, konzumenti su podle, lažljive i sebične mrcine, u pravilu dvospolci koji obmanjuju i sebe i druge i upropaštavaju sve čega god se dotaknu i prije nego riknu povuku sve oko sebe koji se ne mogu maknuti, bris od ovisnika.
Kod ovisnika mrzim sve, a osobito to što su lažljivi i iracionalni i nemaju muda za život već se napuše, naduvaju, nažvaču i aaaajmooooo, sebične mrcine!
Sve smeće koje ovdje prodaju nije samo već i povod da se neki nadležni zamisle.
Georgina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.