Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2013., 12:48   #681
Quote:
Vladik kaže: Pogledaj post
razlicito djeluje na svaku osobu. dosta je vazno i necije psihicko stanje, postoje osobe koje si zabriju neke stvari pa nemogu izbrijat rad s kojim se nisu jos susrele, a postoje osobe koje su kao predodredene za kemiju
u svakom slucaju, sto dalje od kemije to bolje.

Slazem s Vladikom, ja nista nisam probala a i da jesam mislim da bi odapela... meni su dali posli op. Morfij, ajme majko 5 dana nisam dosla sebi.... a neki dan sam popila Zaldiar, posto me ubila glava.. spavala sam ko klada.. mislim strasno kako na mene tako utjecu ljekovi, tako da ja mislim da bi me taj ex.. ili podigao skroz ili skroz umrtvio.. ali prije mislim umrtvio
Victoria0 is offline  
Old 18.01.2013., 13:11   #682
Quote:
Victoria0 kaže: Pogledaj post
Slazem s Vladikom, ja nista nisam probala a i da jesam mislim da bi odapela... meni su dali posli op. Morfij, ajme majko 5 dana nisam dosla sebi.... a neki dan sam popila Zaldiar, posto me ubila glava.. spavala sam ko klada.. mislim strasno kako na mene tako utjecu ljekovi, tako da ja mislim da bi me taj ex.. ili podigao skroz ili skroz umrtvio.. ali prije mislim umrtvio
samim time sto vec sada mislis da bi te umrtvio, djelovao bi tako na tebe i jos duplo jace te slomio. mislim da je to vecinom (ne kazem uvijek), ali vecinom stvar vlastite psihe.
a kad si sva nježna
Vladik is offline  
Old 18.01.2013., 13:58   #683
Victoria0, post o Helexu ti je premješten ovamo.
Almost Rosey is offline  
Old 18.01.2013., 14:07   #684
Da li na ovoj temi ima adrenalinskih ovisnika ili je ova tema isključivo rezervirana za korisnike opojnih droga?
jamesons is offline  
Old 18.01.2013., 14:13   #685
Quote:
annemaria kaže: Pogledaj post
i hvala sto mi zelite pomoc iako sam ex probala samo jedan put , ako je netko probo kak mu je bilo nek opise malo ?
Da se razumimo, nijedna droga nije dobra, i naravno da je ne treba nikome preporučit. Što se tiče exeva nakon podosta puta konzumiranja sve što imam za reći je kako je njegove štetnost preuveličana. Naprimjer puno pogubniji je speed od ecstasya, al se o njemu manje priča. A vidio sam mnogo ljudi kako to utječe na njihovu psihu. Ako bi ijednu drogu od ovih kemijskih trebalo svrstati medju lake onda je to "ex". Nije da ga branim, al ta istraživanja su velikom dijelom preuveličana. Zadnja nezavisna istraživanja govore da ako se nakon konzumacije ectasya radi pauza od 4 tjedna, da on nema nešto veću štetnost od redovitog pijančevanje vanka. A šta se tiče osjećaja na njemu, rastresenost, bliskot, euforija, svi znamo da je to stvoreno za party .
Sve ovisi o pojedinci, koliko sam sebe može iskontrolirati. Naravno nikad ne uzimati bilo šta od droga ako smo u kurcu, ako želimo kemijom "popraviti stanje", to tek onda može biti okidač za mnoge gore stvari....
krpolja is offline  
Old 18.01.2013., 14:28   #686
Quote:
krpolja kaže: Pogledaj post
Da se razumimo, nijedna droga nije dobra, i naravno da je ne treba nikome preporučit. Što se tiče exeva nakon podosta puta konzumiranja sve što imam za reći je kako je njegove štetnost preuveličana. Naprimjer puno pogubniji je speed od ecstasya, al se o njemu manje priča. A vidio sam mnogo ljudi kako to utječe na njihovu psihu. Ako bi ijednu drogu od ovih kemijskih trebalo svrstati medju lake onda je to "ex". Nije da ga branim, al ta istraživanja su velikom dijelom preuveličana. Zadnja nezavisna istraživanja govore da ako se nakon konzumacije ectasya radi pauza od 4 tjedna, da on nema nešto veću štetnost od redovitog pijančevanje vanka. A šta se tiče osjećaja na njemu, rastresenost, bliskot, euforija, svi znamo da je to stvoreno za party .
Sve ovisi o pojedinci, koliko sam sebe može iskontrolirati. Naravno nikad ne uzimati bilo šta od droga ako smo u kurcu, ako želimo kemijom "popraviti stanje", to tek onda može biti okidač za mnoge gore stvari....
Oh speed da. Ovo me podsjetilo na mlađe dane kad smo se urokali sa time i išli na neki party u ZG sa prijateljevim Fiat Tipom od 180 konja. Speed i 240 km/h na auto cesti daje strašne rusheve kojih se i danas sjećam. No postoje i moćnije stvari poput čistog sintetičkog adrenalina. Kad te to počne "prati" osjećaš se kao bik na koridi u doslovnom smislu. Ništa jače od toga do sada nisam probao.
jamesons is offline  
Old 18.01.2013., 17:37   #687
Quote:
krpolja kaže: Pogledaj post
Da se razumimo, nijedna droga nije dobra, i naravno da je ne treba nikome preporučit. Što se tiče exeva nakon podosta puta konzumiranja sve što imam za reći je kako je njegove štetnost preuveličana. Naprimjer puno pogubniji je speed od ecstasya, al se o njemu manje priča. A vidio sam mnogo ljudi kako to utječe na njihovu psihu. Ako bi ijednu drogu od ovih kemijskih trebalo svrstati medju lake onda je to "ex". Nije da ga branim, al ta istraživanja su velikom dijelom preuveličana. Zadnja nezavisna istraživanja govore da ako se nakon konzumacije ectasya radi pauza od 4 tjedna, da on nema nešto veću štetnost od redovitog pijančevanje vanka. A šta se tiče osjećaja na njemu, rastresenost, bliskot, euforija, svi znamo da je to stvoreno za party .
Sve ovisi o pojedinci, koliko sam sebe može iskontrolirati. Naravno nikad ne uzimati bilo šta od droga ako smo u kurcu, ako želimo kemijom "popraviti stanje", to tek onda može biti okidač za mnoge gore stvari....
Slažem se da je speed još 100 puta gore smeće, ali mislim da ne bi smio tako olako promovirati extasy i te fore "nije to tako štetno, to je isto kao da se napiješ". Kod te droge postoji opasnost od pregrijavanja tijela i smrti od toplinskog udara ili od prestanka rada srca. Pogotovo opasnost raste ako se konzumira zajedno sa alkoholom ili energetskim pićima.
lirla is offline  
Old 18.01.2013., 17:40   #688
Najgora je stvar kad bilo kakvu drogu uzimate s alkoholom. Nema goreg.
Vladik is offline  
Old 18.01.2013., 22:54   #689
Quote:
jamesons kaže: Pogledaj post
Da li na ovoj temi ima adrenalinskih ovisnika ili je ova tema isključivo rezervirana za korisnike opojnih droga?
ova tema nije registrirana za ovisnike nego korisnike i one koji bi to tek htjeli postati, dakle moze se pricat o svemu al koliko sam skuzio rade o posljedicama nego iskustvima

al svaka droga (hmmm, gotovo svaka) je bolja ako se malo zalije ne ?
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Old 18.01.2013., 23:56   #690
Quote:
Vladik kaže: Pogledaj post
samim time sto vec sada mislis da bi te umrtvio, djelovao bi tako na tebe i jos duplo jace te slomio. mislim da je to vecinom (ne kazem uvijek), ali vecinom stvar vlastite psihe.
a kad si sva nježna

hahhaha pa nisi daleko od istine, kao mimoza.. dr se boje meni davat ljekove, posto sam alergicna na njih milijardu i onda ti je to lutrija kad se meni daje lijek zato se ja uvik klonila tih sranja da izvinete na izrazu
Victoria0 is offline  
Old 19.01.2013., 17:04   #691
S obzirom da se ova tema polako pretvara u topic (manje ili više suptilnih) preporuka i sijelo rekreativnih korisnika opojnih sredstava, moderatori Psihologije odlučili su postojeću temu zaključati, te otvoriti novu. Lijepo molim da pročitate uvodne postove na novoj temi i da se pridržavate pravila. Hvala na razumijevanju
Almost Rosey is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.