Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 08:01   #4241
Jutro svi!
Iiii, opet smo na radnom tjednu. Uf, tako mi teško pada ovo čekanje godišnjeg.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 02.05.2012., 08:04   #4242
Jutro.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 02.05.2012., 08:05   #4243
Dobro jutro svima!!
Kad počinje godišnji, Eloise? Koliko još?
Sjećam se da mi je to bilo najdraže kad sam radila. ali kad bi se vratila znala bih da me čeka dupli posao...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 08:05   #4244
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Jutro.
Jutro!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 08:09   #4245
Jutro!
Crnjača is offline  
Old 02.05.2012., 08:15   #4246
Idući tjedan sam uzela godišnji, idemo na more kod njegovih. More! Godišnji!! :neubrojiva:
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 02.05.2012., 08:16   #4247
Nitko ništa ne priča, samo pozdravi frcaju... Ja ne znam više šta ovi imaju kositi svako jutro??? Svako jutro isti zvuk...k'o da na Beverly Hillsu živim...
Moram otići kupiti djeci sandale, sve su prerasle
Prije 10 dana kupila im nove patike jer 3 puta tjedno imaju tjelesni, kupila im baletanke jer sam mislila da će biti prijelazno razdoblje između čizama i japanki, a ono vani 30 stupnjeva... još ih muž jučer pita hoće li im kupiti kakve lipe japanke u Dubaiu. Rekla sam da, ali šta će sada nositi po kući i onda me svaki put pila o tome koliko obuće imamo. Čuvam ove njihove očuvane čizmice za najmlađu, ali bojim se da to nema smisla jer dok ona dođe u njihove godine to će se raspast od stajanja, ali možda se odvažim i sve odnesem u onaj kontejner za odjeću/obuću...Moje prijateljice imaju mušku djecu, niko nema cure tako da nemam kome ni proslijediti...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 08:18   #4248
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Idući tjedan sam uzela godišnji, idemo na more kod njegovih. More! Godišnji!! :neubrojiva:
Gdje idete? Gdje su njegovi? Mene su moje jučer izludile da ih vodim na Baće, ali me grlo bolilo i nisam nigdje išla...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 08:21   #4249
U Baški na Krku. Mama mu je od tamo, pa su se preselili prije neko vrijeme. I onako su u mirovini, svjedno im je gdje su. A mi imamo gdje otići dva puta godišnje.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 02.05.2012., 08:26   #4250
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
U Baški na Krku. Mama mu je od tamo, pa su se preselili prije neko vrijeme. I onako su u mirovini, svjedno im je gdje su. A mi imamo gdje otići dva puta godišnje.
Super! Mi imamo na Molatu (zadarski arhipelag) zemlju i kuću i tamo odemo 7 dana s djecom, a muž i ja sami odradimo par izleta ljeti.
Ovu zimu u 12.mj.sam bila na ljetovanju u Dubaiu i bilo je predobro.
Kakva skijanja, ne pada mi na pamet, rekla sam da ću i ovu zimu na ljetovanje, mislim da nećemo u Dubai, ali hoćemo negdje...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 08:37   #4251
Joj, ni mene skijanje ne privlači. Sad, da se ima novca pa da odemo jednom, ne bih imala ništa protiv da probam. Ali, kad već moram birati, radije bih 2 puta godišnje na more.
Ovaj proljetni odmor na moru bio mi je itkrivenje. Ne može se kupati, ali odmor je odmor... Šetnje, sladoled, istraživanja, izleti, uživancija na terasi, kava...
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 02.05.2012., 08:46   #4252
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Joj, ni mene skijanje ne privlači. Sad, da se ima novca pa da odemo jednom, ne bih imala ništa protiv da probam. Ali, kad već moram birati, radije bih 2 puta godišnje na more.
Ovaj proljetni odmor na moru bio mi je itkrivenje. Ne može se kupati, ali odmor je odmor... Šetnje, sladoled, istraživanja, izleti, uživancija na terasi, kava...
Vjeruj mi, sad je najbolje vrijeme za kupanje! Plaže su prazne, nema nikoga, more je onako malo prohladno i zašto ne?
Kad sam bila u 5.mj.trudnoće, ove starije bi odvela u vrtić, a ja na plažu. Divota!!!Bio je 5.mj. početak točnije.
Da mi muž ne radi šta radi, ne bih ni ja okusila ljetovanje po zimi.. Zato mi fali 6mj. u godini pa to smatram jednom od pozitivnih strana njegovog posla.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 08:59   #4253
Ah, probala sam. Svakog proljeća imam ritual močenja nogica u plićaku. Uhvati me grč od hladne vode, pa o kupanju ni ne mislim. Ali, svakako ću probati, s obzirom da je ove godine još toplije nego proteklih godina.
Malo se sunčam, da dobijem 'temeljnu' boju i uživam. Naspavamo se, odmorimo, napunimo baterije i to mi je dovoljno.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 02.05.2012., 09:03   #4254
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Ah, probala sam. Svakog proljeća imam ritual močenja nogica u plićaku. Uhvati me grč od hladne vode, pa o kupanju ni ne mislim. Ali, svakako ću probati, s obzirom da je ove godine još toplije nego proteklih godina.
Malo se sunčam, da dobijem 'temeljnu' boju i uživam. Naspavamo se, odmorimo, napunimo baterije i to mi je dovoljno.
Kako god, samo se ti nama odmori i izguštaj. Ja ću pričekati još tjedan dana jer me ove moje pilaju da idemo i gotovo. Srećom, plaža mi je 5minuta šetnje od kuće pa ću se bar otići sunčati. 12.05.imam jedno krštenje, crnu haljinu i jaaako bijele noge i sve ostalo pa da ne izgledam kao:
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 09:04   #4255
Jutro!
__________________
... my dreams are getting darker and darker...
Lucretia is offline  
Old 02.05.2012., 09:05   #4256
Jutro
Prosim dobru dušu da mi podastre kratak rezime ova zadnja dva dana. Nemam vremena čitat jer imam posla puuuno. Blagodarim
Gilda. is offline  
Old 02.05.2012., 09:09   #4257
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Jutro
Prosim dobru dušu da mi podastre kratak rezime ova zadnja dva dana. Nemam vremena čitat jer imam posla puuuno. Blagodarim
Začudo, jako se malo pisalo, mislim da nisi puno propustila.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 02.05.2012., 09:10   #4258
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem ti


Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Moram otići kupiti djeci sandale, sve su prerasle
Za djecu je najzdravije da hodaju bosa

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Jutro
Prosim dobru dušu da mi podastre kratak rezime ova zadnja dva dana. Nemam vremena čitat jer imam posla puuuno. Blagodarim
A malo su se babe počupale tam na prednjem dijelu, a sve sam ja to dovela u red

edit: zapravo, ko te šiša, nisi ni ti meni niš rekla
kiss me is online now  
Old 02.05.2012., 09:14   #4259
Je vidla sam. Moram sad to ić malo pažljivije pročitat. Al sto stvari me dočekalo mrzim dan nakon produženih vikenda
Gilda. is offline  
Old 02.05.2012., 09:16   #4260
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post



Za djecu je najzdravije da hodaju bosa




Ili da im zavežem boce od Coca-Cole na noge kao oni u Africi?!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.