Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 17:34   #21
Dakako od početka o svemu iskreno da bi si kasnije smanjio možebitne probleme na minimum, a sigurno će ih biti tokom suživota ali barem ti je jasno da si o svemu obaviješten pa ako želiš nastaviti samo naprijed i s tom osobom je vrijedno potruditi se nastaviti živjeti, dakako obostrani kompromisi su nužni za dobar suživot.

Ali za mene iskrenost i poštovanje nema cijene to nebi mijenjao za ništa iako naletiš na takvu osobu koja je sve spremna podijeliti čuvaj je kao "suho zlato" jako ih je malooo to spremno napraviti
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:36   #22
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Valjda planira kasnije?
To mi je smijesno. Od pocetka iskreno i to je jedino ispravno.
Ne smije imati teskih tema, to mi je red flag.

meni je vazno da me osobabprihvati takvog kakav jesam i ne skrivam nista od svoje proslosti iako se nekih stvari sramim.
Ako joj ne pase, siroko joj polje.
Trazim osobu za suzivot i da smo doma jedno s drugim, a to ukljucuje sve, dobro i lose.

Isto tako zelim i da ona dijeli moj stav oko toga.

Tesko je objasniti takve stvari nekome tko ne razmislja na taj nacin.
Dijelim tvoje mišljenje.
U startu pokažem tko sam. Ne da mi se glumatati pa kad nakon nekog vremena pokažem pravo lice poplašim lika koji pobjegne glavom bez obzira. Bolje da bježi u startu, a ja ne gubim vrijeme na gluposti.
Bila sam u situaciji kad je osoba u startu priznala da je napravila nešto što ne podržavam. Cijenila sam to, mogla ga prihvatiti onakvog kakav je.
S druge strane jedan je lagao tako neku banalnu stvar jer je mislio da ću tako imati bolje mišljenje o njemu. Gadno se prevario.
Očito oni koji vole skrivanje i igrice, vole da im se taji.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 03:07   #23
Iskrenost je po meni najbitnija. Ja sam upravo veceras prekinuo s curom zbog neiskrenosti (mada ona meni kaze ja sam s tobom davno prekinula), tko te jednom razocara i opet ce. Iako je volim, al jbg
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 07:16   #24
istina, istina i samo iskrenost ..

sve je (drugo) sranje .. osim pisanja . a i pisanje je sranje ako pisas u vjetar Neki Mao ocito vrlo iskren covjek

p.s. jebes takvog covjeka il partnera kojem smeta iskrenost odnosno nije dovoljno zreo da se nosi sa zivotom (zivot = istina).. sta je najtuznije .. takvi bas i budu jebeni

p.s.s. zamisli da moram lagati da bi te entko "volio" .. da bi jebo .. da bi bio prihvacen zbog nekih djetinjastih potreba ... pa kako je to iskustvo .. lazno .. prevareno .. neprihvaceno .. ama nisam nikada vidio i dozivio nista pozitivno osim narkomanske euforije kratkotrajnog uzitka "uspijeha" ... govorim o mojem subjektivnom dozivljaju promatranja drugih ljudi .. osobno se osjecam lose i prije nego sto krenem lagati .. valjda sam alergican na laz .. prirodno tako da nebi bilo da sam svetac jerbo sam iskren pa ugrozio male slatke lazljivce .. .. joj sta ste slatki ali mi zao sto toliko patite .. a drzite se lazi ko pijani plota a zivot = istina prolazi ... neiskoristen ... neiskusan ... jedinstveni ...

p.s.s.s. STRAH >> laganje >> patnja >> BOL >> BOLest

Zadnje uređivanje F.A.Q : 24.04.2017. at 08:06.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:22   #25
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post

I uostalom, koji klinac postavljati pitanja ako se sa odgovorom ne mozes ili ne znas nositi, bolje ti je ne znati
Bolje odma znat šta nije za tebe podržavam iskrenost
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:24   #26
Quote:
Sports kaže: Pogledaj post
Iskrenost je po meni najbitnija. Ja sam upravo veceras prekinuo s curom zbog neiskrenosti (mada ona meni kaze ja sam s tobom davno prekinula), tko te jednom razocara i opet ce. Iako je volim, al jbg
Bravo ... jedva čekam upoznat iskrenu osobu
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:47   #27
Netko je gledao onaj novi show od Jerry Springera
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:21   #28
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Bravo ... jedva čekam upoznat iskrenu osobu
I ja bi volio iskrenu upoznat, ali me sad nekako strah da li uopce postoji. Mislim trenutno i nemam volju da upoznam ijednu pogotovo nakon ovako ruznog iskustva i to prekid pred zaruke. Najgore je sto ljudi nemaju hrabrosti priznati nego govore u siframa i okolisavaju
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:09   #29
Ja se ne slažem. Ne kažem da treba lagati, ali apsolutno ne dijelim svoju prošlost, pogotovo onu nevažnu. Iskustva, loše i dobre procjene moja su stvar i tog muškarca i ničije više i sve me to dovelo do osobe kakva sam sad. Ja nikad ništa ne pričam. OK, prvi dečko i tako to, nešto duže ili značajnije, ali u principu ne. I apsolutno me ne zanima partnerovo. Mirnije živim u neznanju. Dakako, neka bivša žena, nešto što se ne može izbjeći, ali ostalo usputno stečeno znanje i imanje… Ne, hvala. Kakva iskrenost. Precijenjena je. To je poluhvalisanje, nešto kao voajerizam ali na slušnoj bazi. Ne vjerujem u to.
__________________
Ne mogu se previše družiti kada sam samo do neke mjere saopćiv...
kunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:13   #30
A iskrenost i poštovanje svakako. Ali tvoja prošlost je samo tvoja i od osoba s kojim si je dijelila. A kad jednom nešto započneš, svakako treba polako i oprezno. Ma tko bi htio odmah znati nečije nebuloze…? Pali, u 100% (mojih) slučajeva.
__________________
Ne mogu se previše družiti kada sam samo do neke mjere saopćiv...
kunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 14:04   #31
Quote:
kunda kaže: Pogledaj post
Ja se ne slažem. Ne kažem da treba lagati, ali apsolutno ne dijelim svoju prošlost, pogotovo onu nevažnu. Iskustva, loše i dobre procjene moja su stvar i tog muškarca i ničije više i sve me to dovelo do osobe kakva sam sad. Ja nikad ništa ne pričam.
Tebi bi djeljenje vlastitih iskustava bilo znak slabosti. Zato ti je problem rec ako si nesto ucinila ili dozivila lose u proslosti. Ja nikad nebi bija sa takvom osobom. Meni je ako neko nema muda priznat sta je bilo znak slabosti, nepoštovanja, laganja i znak za jos puno negativnih stvari

Quote:
kunda kaže: Pogledaj post
Mirnije živim u neznanju.
Opet znak slabosti, znak neimanja snage za prihvatit život takav kakav je

Quote:
kunda kaže: Pogledaj post
A iskrenost i poštovanje svakako. Ali tvoja prošlost je samo tvoja i od osoba s kojim si je dijelila. A kad jednom nešto započneš, svakako treba polako i oprezno. Ma tko bi htio odmah znati nečije nebuloze…?
Ovo je u kontradikciji sa drugim dijelom posta. Iskrenost kao, a zatajivanje bitnih momenata u proslosti koji su te odredili u zivotu. Pa kako ces tako nekoga uopce upoznat? Opet znak slabosti na kvadrat zbog više razloga

Quote:
kunda kaže: Pogledaj post
Pali, u 100% (mojih) slučajeva.
Ma kod koga to pali? Samo kod nedozrelih osoba...ono učinit ću sve za pičku pa i trpit svakakva sranja
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:03   #32
Quote:
Sports kaže: Pogledaj post
I ja bi volio iskrenu upoznat, ali me sad nekako strah da li uopce postoji. Mislim trenutno i nemam volju da upoznam ijednu pogotovo nakon ovako ruznog iskustva i to prekid pred zaruke. Najgore je sto ljudi nemaju hrabrosti priznati nego govore u siframa i okolisavaju
Postoje iskrene kao što postoje i one druge.

Koliko god ti iskustvo bilo ružno, budi sretan što je samo iskustvo iz veze, a ne iskustvo nakon propalog braka.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger