Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 14:39   #41
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
daj se odluči prvo jesi muško il žensko, jer po naslovu teme vidim da si u nedoumici
Fakat si me skuril stari tema je namijenjena i za druge ljude u mojoj situaciji

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Autore, napravio si nešto jako jako loše.
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Slazem se, iskoristio ju je umjesto pilule za preboljevanje bivse. To je jako lose zbog neiskustva date cure i zao mi je nje.
Realno, oboje smo u ranim dvadesetima i imam osjećaj kao da je htjela što prije to napravit, a ne zato što je "ludo zaljubljena" u mene. Bila je u vezi godinu dana prije mene i nije spavala s tim dečkom, a meni je dala nakon tjedan-dva izlazaka!!! Užas kakav cuck ovaj prije mene..

Mislio sam da ću se zaljubit jbg Zaista sam to i htio!... ali jednostavno nisam.. Život ide dalje
Europeanguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:23   #42
Quote:
Europeanguy kaže: Pogledaj post
imam osjećaj kao da je htjela što prije to napravit, a ne zato što je "ludo zaljubljena" u mene. Bila je u vezi godinu dana prije mene i nije spavala s tim dečkom, a meni je dala nakon tjedan-dva izlazaka!!! Užas kakav cuck ovaj prije mene..
Jel se ti namjerno samozavaravaš ili?
Ako je tako čim prije htjela to napravit - zašto nije spavala s ovim prije? Zašto je s tobom spavala tako brzo, a s tim nije ako se nije zaljubila u tebe?

Gle, došao si pitat što da radiš sada, nema načina da to što radiš učiniš ispravnim. Ti se trebaš maknut iz njenog života, grubo joj reći da ne osjećaš ništa prema njoj i nestati! I ako ti se onda bude nabacivala i plakala i ne znam što, htjela ostati s tobom pod svaku cijenu - ne popuštati, nego jednostavno spali sve mostove i nestani.

Ne vjerujem da si to u stanju, ali to bi bila jedina ispravna stvar prema toj curi. Vidi se da je tebi tvoj ego važniji od tuđih osjećaja.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 16:29   #43
A zašto joj to nisi rekao prije nego što si spavao s njom? Ovako je to ispalo jako ružno, sve i da je cura to "samo htjela što prije obaviti", u što čisto sumnjam.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:01   #44
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Gle, došao si pitat što da radiš sada, nema načina da to što radiš učiniš ispravnim. Ti se trebaš maknut iz njenog života, grubo joj reći da ne osjećaš ništa prema njoj i nestati! I ako ti se onda bude nabacivala i plakala i ne znam što, htjela ostati s tobom pod svaku cijenu - ne popuštati, nego jednostavno spali sve mostove i nestani.

Ne vjerujem da si to u stanju, ali to bi bila jedina ispravna stvar prema toj curi. Vidi se da je tebi tvoj ego važniji od tuđih osjećaja.
To mi i jest cilj, napisao sam jučer da sam joj preko poruke dao do znanja kako nisam siguran u nas. Namjeravam biti izravniji sada prvom prilikom uživo..
A kako se ona osjeća ni ja ne znam sa sigurnošću, a pogotovo ne random ljudi s foruma. U slučaju da je zaista riječ o ljubavi, definitivno prekidam sve odnose s njom kao što si i rekla!
No činjenica je da postoji šansa da joj je isto samo do seksa... Možda žali za izgubljenom godinom s ovim i sada želi iskušati novo za što joj je i vrijeme.

U slučaju da se meni pravi kako nije zaljubljena samo kako bi bila sa mnom, dok sam ja otvoreno samo za nešto "neemocionalno".. To je isključivo njen problem i iskreno se nadam da neće do toga doći.

No kako god da bilo, 99% odlazim od nje. Možda ju ne volim, ali stalo mi je do nje i do toga da ju ne povrijedim..i stoga joj ne želim gubiti vrijeme dok ju neki drugi može voljeti.

Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
A zašto joj to nisi rekao prije nego što si spavao s njom? Ovako je to ispalo jako ružno, sve i da je cura to "samo htjela što prije obaviti", u što čisto sumnjam.
Nisam znao da je djevica sve do zadnjeg trenutka.. Kada mi je rekla sam stao i otvoreno se dvoumio. Reko sam joj kako možda nije pametno da joj ja već budem prvi jer ne znam kako ona gleda na to i ne znam što će biti još od nas, da postoji šansa da ne uspijemo pa da ne želim ispast netko tko ju jebe i odjebe...
Na to je odgovorila da ne želi s bilo kim, ali opet ne znači da se moramo oženit il tak neš u smislu, i inzistirala je i dalje da to učinimo

Zašto je kod nas Hrvata/Balkanaca seks toliko "svet čin"? :Đ zašto ne možemo biti otvoreniji oko takvih stvari poput zapadnih zemalja??
Europeanguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:14   #45
Quote:
Europeanguy kaže: Pogledaj post
Nisam znao da je djevica sve do zadnjeg trenutka.. Kada mi je rekla sam stao i otvoreno se dvoumio. Reko sam joj kako možda nije pametno da joj ja već budem prvi jer ne znam kako ona gleda na to i ne znam što će biti još od nas, da postoji šansa da ne uspijemo pa da ne želim ispast netko tko ju jebe i odjebe...
Na to je odgovorila da ne želi s bilo kim, ali opet ne znači da se moramo oženit il tak neš u smislu, i inzistirala je i dalje da to učinimo

Zašto je kod nas Hrvata/Balkanaca seks toliko "svet čin"? :Đ zašto ne možemo biti otvoreniji oko takvih stvari poput zapadnih zemalja??
Ako si joj to rekao, onda ok, dobro si postupio. Ne znam iz čega si iščitao da je to "svet čin", radi se samo o osnovnom poštivanju osobe.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:34   #46
Quote:
Europeanguy kaže: Pogledaj post


Nisam znao da je djevica sve do zadnjeg trenutka.. Kada mi je rekla sam stao i otvoreno se dvoumio. Reko sam joj kako možda nije pametno da joj ja već budem prvi jer ne znam kako ona gleda na to i ne znam što će biti još od nas, da postoji šansa da ne uspijemo pa da ne želim ispast netko tko ju jebe i odjebe...
Na to je odgovorila da ne želi s bilo kim, ali opet ne znači da se moramo oženit il tak neš u smislu, i inzistirala je i dalje da to učinimo
Evo ovo mi govori da je ona definitivno više zagrijana, a možda čak i zaljubljena by now. Ti si zapravo od početka osjetio da se nećeš moći emocionalno angažirati oko nje i odmah si se ogradio rekavši joj to što jesi da nebi ispao gad poslije. Njoj si se jako svidio pa joj nije bilo bitno i htjela je s tobom krenuti u seks. Vjerojatno se nadala kako ćeš ti nakon seksa biti više njezin i malo će te lupiti osjećaji. Znaš ono kad ljudi sve naprave samo da zadrže osobu, tako nešto otprilike je bilo i ovdje. A još ti je jasno dala do znanja da ju zanimaš ti, a ne bilo tko.

A ne kužim kakve su sad to opcije da nastavite neemocionalni odnos, kakve su to nebuloze. Ili ste u ozbiljnoj vezi ili niste. Ako niste onda joj jasno daj do znanja da ste FF jer ipak je to ono na kaj ti ciljaš.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:48   #47
Dokle god si sam namećeš taj stav "imam loš osjećaj" jer sam joj prvi, a ne osjećam dovoljno - to te logično blokira i za razvijanje bilo kakvih osjećaja.

Ako uspiješ blokirati osjećaj krivnje i odgovornosti, a malo više se opustiti i ne misliti da si joj prvi, a ona se bude ponašala normalno prema tebi, a ne te previše uzdizala kao nekog super dečka, MOGLO bi ti i postati stalo.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:30   #48
Smanji doživljaj alienica i ostatak inkvizicije, da je lik to napravio više puta ili da u tome ne vidi ništa loše, onda bi mu se nešto moglo predbacivati.
Jedan mudar lik je jednom rekao da neki grijeh ne mogu počiniti samo oni koji su ga već počinili i onda se pokajali.
Dakle čemu moraliziranje, svi smo mi u osnovi sebični a oni koji vole bacati kamenje po susjedovom krovu i sami najčešće imaju krov od stakla

Poruka autoru da ode dalje, desi se, nešto je naučio o sebi-to stvara karakter, o životu ne učiš čitajući tuđe poruke po forumima, pogotovo ne one osuđivačkog tipa
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:55   #49
Nitko ne ulazi u bilo kakve odnose a da sa sigurnošću zna kako će se odviti. Postoji vjerojatnost da će netko biti povrijeđen ili odbijen, to svatko zna. A i ne treba o tome unaprijed razmišljati, već ići pomalo, upoznavati se. Nekad nismo možda ni svjesni nekih stvari, npr. da još imamo osjećaje prema bivšem/bivšoj poput autora.
Ja sam mislila da je on "zavaravao" curu, koja je usput bila i djevica, a onda se nakon seksa sjetio da ipak nije zaljubljen, ali eto, to ipak nije slučaj, tako da ne mislim da je učinio nešto krivo, to je i na curi, i nema se šta ljutit i biti povrijeđena. Iako možda i je jer se vjerojatno nadala drugačijem ishodu, da će se zaljubiti s vremenom i sl. A možda joj je autor samo bio jako zgodan i stvarno je samo htjela to obaviti
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 00:31   #50
Quote:
Europeanguy kaže: Pogledaj post
U slučaju da je zaista riječ o ljubavi, definitivno prekidam sve odnose s njom kao što si i rekla!
No činjenica je da postoji šansa da joj je isto samo do seksa... Možda žali za izgubljenom godinom s ovim i sada želi iskušati novo za što joj je i vrijeme.

U slučaju da se meni pravi kako nije zaljubljena samo kako bi bila sa mnom, dok sam ja otvoreno samo za nešto "neemocionalno".. To je isključivo njen problem i iskreno se nadam da neće do toga doći.

No kako god da bilo, 99% odlazim od nje. Možda ju ne volim, ali stalo mi je do nje i do toga da ju ne povrijedim..i stoga joj ne želim gubiti vrijeme dok ju neki drugi može voljeti.
Ti si joj prvi. Ako joj je bilo lijepo već je na pola zaljubljena. Žena je, nije stroj. Možda se ne radi o nekoj velikoj ljubavi, za sad, ali osjećaji postoje s njene strane i vremenom mogu postati samo još veći. I s tvoje strane osjećaji mogu postati veći, nemoj se zavaravati da se možda nećeš zaljubiti jer je to nešto na što ponekad ne možemo utjecati. Bio si fer i rekao si joj u startu što može očekivati pa je ona odgovorna što je izgubila nevinost s tobom. Nema se pravo žaliti. Vjerojatno ni neće, već će nastaviti ovo što imate i nadati se da ćeš se i ti vremenom zagrijati.
Budući da sad definitivno zna na čemu je i da ju ni na što ne prisiljavaš za sve posljedice će biti odgovorna jedino ona. Ne zamaraj se! Ne povrijede nas drugi više nego što sami sebe povrijedimo svojim izborom, neiskrenošću, glumatanjem i igricama, ali je uvijek lakše okriviti druge.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 00:53   #51
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Zamislila sam. I imam pitanje: kako je došlo do prekida u toj vezi kad sam imala 19? Jel on sam sebi rekao: "ok, ostat ću u vezi još dvije godine, tako da ona ne skuži da cijelo vrijeme nisam bio zaljubljen u nju, pa ću onda izmisliti neki razlog i započeti neku glupu svađu i to će mi biti izlika za prekid?" Reći ću joj da sam bio na početku zaljubljen, ali me ohladila s nekim svojim ponašanjem? Jel to bolje, pa da se cura poslije grize i predbacuje si?
Razlog za prekid je nebitan, ja ti garantiram da bi te s 30 godina bolio kurac (čini mi se da imaš manje) kakva ti je bila prva veza i s kim si izgubila djevičanstvo. Cijela ta fama prvog seksa bitna je samo kad si tinejdžer, a i većina izgubi djevičanstvo ne nakon nikakve romantične veze iz filma, nego pijana na tulumu. I svi se od toga oporave i 20 godina kasnije nije nikog briga za to nego je to tema za smijeh i pošalicu. Stavite stvari u kontekst. Par mjeseci nakon što te netko ostavi, ljudi se obično zaljube u drugog. Pogotovo netko u tim godinama. Jebala vas moralna inkvizicija.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 01:02   #52
Što će biti za par mjeseci, godinu, pet, deset godina je nebitno kad ti se život događa sad, osjećaš sad i slome ti srce sad. Nema te utjehe kad te netko opako povrijedi i ništa ti ne znači što ćeš se za X godina tome smijati.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 01:26   #53
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Što će biti za par mjeseci, godinu, pet, deset godina je nebitno kad ti se život događa sad, osjećaš sad i slome ti srce sad. Nema te utjehe kad te netko opako povrijedi i ništa ti ne znači što ćeš se za X godina tome smijati.

Via Tapatalk
Ako te ne tješi to da ćeš se tome kasnije smijati, ja ne znam što te tješi.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 01:32   #54
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Ako te ne tješi to da ćeš se tome kasnije smijati, ja ne znam što te tješi.
Ono čemu bi se ti smijao za par mjeseci, nekoga bi možda boljelo još 5 godina. Uostalom, tako onda možeš za sve. Sa 75 godina ćeš postat dementan, nećeš se niti sjećati svog života, šta te onda zaboli za to šta ti se danas dešava i kako se ponašaš prema ljudima.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 01:42   #55
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Ako te ne tješi to da ćeš se tome kasnije smijati, ja ne znam što te tješi.
U takvoj situaciji me apsolutno ništa ne tješi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 01:44   #56
Ako ti netko lijepo kaže da ne zna što će biti od vas, a ti i dalje želiš seks onda ta osoba nije kriva za tvoje osjećaje kasnije. Općenito govorim, nije nikome upućeno.
Žene se prečesto zavaravaju da će nekoga pridobiti seksom, ali ne događa se baš uvijek da se dotični zaljubi. Mogućnost postoji, ali to nikad ne može biti garancija.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 01:45   #57
Quote:
tukicaaa kaže: Pogledaj post
Ono čemu bi se ti smijao za par mjeseci, nekoga bi možda boljelo još 5 godina. Uostalom, tako onda možeš za sve. Sa 75 godina ćeš postat dementan, nećeš se niti sjećati svog života, šta te onda zaboli za to šta ti se danas dešava i kako se ponašaš prema ljudima.
A što ako je ta cura zapravo ružna i ovaj koji je prije bio s njom ju nije htio jebat jer mu se nije mogao dić na nju i zapravo je više bila frendica mu, al eto, bio je usamljen pa je bila s njim? I sad se konačno dočepala kurca koji se diže na nju i sad je vi želite uskratit za to jer znate bolje od nje što ona želi i kako će njoj bit? Mi na ovoj temi znamo samo autorovu poziciju, a ne znamo njenu, ali eto, svi pretpostavljaju da je ranjiva princeza koja će se mentalno raspast ako se jebe s tipom koji nije zaljubljen u nju.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 03:22   #58
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Iz nekog razloga, odgovorio si na moj upit Zekoslavu. Ja sam starteru topika rekao da će se osjećati kao idiot kad će mu faliti seks, ako s njom prekine. Zekoslav je rekao da oće. Onda ti uletavaš s hrpom nesuvislih pitanja, za koja sam ti ja odgovorio da ih ne razumijem u zadnjoj instanci, odnosno da ne razumijem zašto ti želiš da on prekine s njom. Moje godine su ovdje irelevantne, ali pretpostavljam da sam stariji od tebe jer obično ljudi mlađi od mene upotrebljavaju konstrukcije poput deco draga
nisi mi odgovorio na pitanja

Quote:
ili da bar imam 10 godina više nego što misliš da imam.
ne mislim koliko imas godina .. zato pitam i postavljam pitanje

Quote:
Sad, što tebe muči točno?
nemam nikakve mucnine
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 08:02   #59
Kakav tip!
Brani se od besplatnog sexa.
To još nisan vidila.
A ta njegova...nudi se krivome. Daj drugome paš vidit veselja!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 12:20   #60
da je nisi ti jeba, jebala bi je neka druga budala... na isto nadođe... ne opterećuj se...

to šta je godinu dana bila u toj bezveznoj vezi govori više o njoj jer očito nije bila zaljubljena u lika.

žene se brzo ''oporavljaju'' i za par godina il mjeseci bit ćeš neprisjećajuća prošlost

bolje joj je ovo iskustvo nego opet neki papak s kojim se neće ni pojebat kako treba.. nije da si i ti sad neki frajer, al ono.... mogla je i gore proć
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger