Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 19:41   #61
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zar je to povezano?
Razina privlačnost ne bi trebala utjecat na libido. Libido imaš kakav imaš, a sad da li se manifestira želja/potreba s tom konkretnom osobom ili ne, to je manje bitno.

I dalje mislim da ste svi ludi...
Pa na libido utječe sve živo, od stanja duha, posla, ostalih privatnih stvari itd., tako da i osjećaj u vezi može doprinijeti napetosti koju cura osjeća prema dečku. Ako jednostavno nije sretna u vezi, sve pada u vodu, pa se tako smanjuje i želja za seksom.

Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Pa ne sjećam se da smo baš previše pričale konkretno koliko puta se koja seksa, o masturbaciji i nismo pričale, to mi je nekako neugodno pričati, previše intimno, šta ja znam. Za jednu frendicu znam da su se ona i njen dečko navodno znali skoro uvijek po 5,6,7 puta u danu. Navodno, a sad ne znam jel je tako.. Nije inače neka hvalisavica pa da izmišlja to. Best frendica je znala imati seks-maratone, znači po 3-4x u sat, sat i pol, ne nam točno sad. Je da su ti maratoni trajali po 5,10, 15 min., tak je bar ona rekla, zato i ne znam zašto maratoni ali ajde dobro
Ali čitam tu ženske po forumu, tema o masturbaciji, onak - danas sam dvaput, jučer triput, i stalno tako nešto, pa se pitam jesam li ja normalna uopće

I da nađem nekog sličnog meni, opet se pitam u čemu je moj problem da nemam veću želju općenito. Samo bi se onda pitala za oboje, i mene i njega

A i ovo što kažeš da si čuo da neke znaju pauzirati, pa to valjda svakome dođe neka faza, ali onda nadoknade, pa eto, onda valjda nadoknađuju svaki dan, možda i po par puta. To ti je to o čemu pričam
5-7 puta u jednom danu, daj me nemoj jebat Ok ak se nisu vidli mjesec dana pa se ne skidaju jedan s drugog tog dana, al da je tako svaki put, to ti frendica priča bajke. Koliko imaš godina ako smijem pitat?

Kaj se žena na forumu tiče, pretpostavljam da ima puno trolera, tak da nije svakom baš za vjerovat

Nemoj zabrijavat da imaš bilo kakav problem, ne treba ti to
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:58   #62
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Pa na libido utječe sve živo, od stanja duha, posla, ostalih privatnih stvari itd., tako da i osjećaj u vezi može doprinijeti napetosti koju cura osjeća prema dečku. Ako jednostavno nije sretna u vezi, sve pada u vodu, pa se tako smanjuje i želja za seksom.
A zašto nebi bila sretna u vezi, odnosno, zašto bi bila u vezi ako nije sretna?

Podrazumijeva se da je. A uostalom, libido je takav kakav je. Naravno da razni faktori mogu dovest do varijacije, evo moje dugo suhovanje je rezultiralo očekivanim povećanjem libida, ali to bi se brzo vratilo u normalu kao šta obično i biva da se opet počnem seksat.

Quote:
5-7 puta u jednom danu, daj me nemoj jebat Ok ak se nisu vidli mjesec dana pa se ne skidaju jedan s drugog tog dana
Ljudi to rade ako se ne vide mjesec dana?

Pa jebote, ovaj forum će me uništit

Quote:
Nemoj zabrijavat da imaš bilo kakav problem, ne treba ti to
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 20:00   #63
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Pa ja sam naišla na takve, ne znam. A rekla bih da ih je dosta takvih, ako ne skoro svi. I to se smtra normalnim libidom. Ovo moje je niži libido, kako sam shvatila. Al moj problem je u tome što mi je onda teško naći nekoga tko je sličan kao ja u tome, da se uskladimo. Jer ovima gore spomenutima nije ok sa mnom..
Mozda zaista nisi nasla pravog?
Mozda se ne znas opustiti?
Tvoj libido je poprilicno normalan iako vjerujem da vecini takav ne odgovara.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 20:04   #64
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
ma to za aseksualca je trebala ispasti neka jadna polušala, al nije mi uspjelo možda bi izludila sa njim zbog premalo/bez seksa pa bi mi se naglo povećao libido zapravo se sprdam sa sobom jer ne znam više ni sama jesam li normalna ili nisam





Pa njemu je IDEALNO bilo oko jednom tjedno, ili dvaput tjedno najviše, ali seksao se on sa mnom i češće jer je morao šalim se, nije to bilo na silu da ne bi još netko zaključio tako, ali ono, njemu bi bilo ok i da je bio razmak oko tjedan dana izmeđju dva seksa



Slažem se, i ja tako mislim. Ne može meni netko drugi povećati ili smanjiti libido, možda mrvicu ono kao da ga potakne ako nam je jaka privlačnost, ali ništa više.

Haha, ja već odavno znam da sam luda
Moze se sigurno povecati libido uz dobrog partnera, ali postoje krute cure do kojih se jednostavno ne moze doprijeti.

Ne vidim kak je razgovor o masturbaciji preintiman?
Hoces reci da te sram o tome pricati s frendicama?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:10   #65
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Samo tjedan dana?
To bi značilo da mu je ok baš svaki tjedan.
Hm, pa to je rijetkost za muškog da mu je toliko dosta. I to od početka veze. Jest da je on bio u srednjim godinama ali veli da mu je tako više manje pasalo i od mlađih dana, ok onda malo češće nego sada ali tu negdje..

znam da ti voliš još rjeđe i da ti je i ovo prečesto, znam da si ovdje pisao
meni to nije bolesno ni nenormalno, samo kažem da je niski libido i nije uobičajeno, pa čak ni ovo svoje ne smatram baš najzdravijim libidom za svoje godine, ali eto šta ću sad
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:15   #66
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Pa na libido utječe sve živo, od stanja duha, posla, ostalih privatnih stvari itd., tako da i osjećaj u vezi može doprinijeti napetosti koju cura osjeća prema dečku. Ako jednostavno nije sretna u vezi, sve pada u vodu, pa se tako smanjuje i želja za seksom.



5-7 puta u jednom danu, daj me nemoj jebat Ok ak se nisu vidli mjesec dana pa se ne skidaju jedan s drugog tog dana, al da je tako svaki put, to ti frendica priča bajke. Koliko imaš godina ako smijem pitat?

Kaj se žena na forumu tiče, pretpostavljam da ima puno trolera, tak da nije svakom baš za vjerovat

Nemoj zabrijavat da imaš bilo kakav problem, ne treba ti to
Prvo sam i ja mislila da nas mulja, ali ne bi baš rekla, znamo se dugo i dobre smo si, nemamo potrebe za takvim dokazivanjem i pretjerivanjem Viđali su se često, skoro svaki dan.. ok, ne znam jel rekla da su se baš svaki put toliko puta, vjerojatno ne, ali često je bilo toliko nekako. Po njenim pričama. No dobro, to je jedan ekstremni primjer, to m je stvarno pretjerano ako je tako, ne bi ni htjela baš toliki libido imati, dosadilo i mi brzo

I uživo sam čula, za to masturbiranje kod cura, npr neke cure su se natjecale koja će više puta u danu, i neke su po 6-7x u danu, 'pobjednica' je oko 20-ak x, il blizu toga
to mi je netko pričao, makar nisam u tih 20x nikad povjerovala, to svatko može izmisliti.. ali ima ih koje mogu više puta i to svaki dan..

25 godina
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:28   #67
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mozda zaista nisi nasla pravog?
Mozda se ne znas opustiti?
Tvoj libido je poprilicno normalan iako vjerujem da vecini takav ne odgovara.
Haha hvala na brutalnoj iskrenosti, svjesna sam da većini ne bi odgovarao, zato i pišem tu

Nemam baš puno iskustva u vezama i seksu, priznajem, ali nekako nemam osjećaj da bi bilo što bolje i da nađem tog nekog super, pravog, ne znam.

Imam neke kočnice u seksu, da, i to priznajem, ali da je do toga, onda bi kad sam sama kad sam totalno opuštena imala veću želju barem da se sama sa sobom igram, zar ne? mislim to mi je logično
ali ja ni sama nemam želju ne znam koliko često, zavisi, ali najčešće ne.


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Moze se sigurno povecati libido uz dobrog partnera, ali postoje krute cure do kojih se jednostavno ne moze doprijeti.

Ne vidim kak je razgovor o masturbaciji preintiman?
Hoces reci da te sram o tome pricati s frendicama?
Možda se nekome i poveća libido uz partnera, stvarno ne znam, nisam to doživjela još.

Pa nije mi baš ugodno sa frendicama o tome, što je tu čudno? O seksu možemo, možda ne sad neke najdetaljnije stvari ali možemo o dosta toga generalno. O masturbaciji pričam sa partnerom.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
A zašto nebi bila sretna u vezi, odnosno, zašto bi bila u vezi ako nije sretna?

Ljudi to rade ako se ne vide mjesec dana?

Pa jebote, ovaj forum će me uništit



hahaha
ma ne rade svi toliko puta čak ni nakon mjesec dana

Bila sam zadovoljna u vezi uglavnom, bilo je nekih trzavica i neslaganja, nismo baš bili jedno za drugo ali eto opet nam je bilo stalo i viđali se dalje. Ali ne bi rekla da je to toliko utjecalo na ovo, mislim otpočetka veze kad je bilo sve super je meni tako bilo, tako da nije to.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 10:24   #68
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ljudi to rade ako se ne vide mjesec dana?

Pa jebote, ovaj forum će me uništit
A čuj, nisu svi takvi, vjerojatno se tolko troše i da bi si srušili prethodni rekord

Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Prvo sam i ja mislila da nas mulja, ali ne bi baš rekla, znamo se dugo i dobre smo si, nemamo potrebe za takvim dokazivanjem i pretjerivanjem Viđali su se često, skoro svaki dan.. ok, ne znam jel rekla da su se baš svaki put toliko puta, vjerojatno ne, ali često je bilo toliko nekako. Po njenim pričama. No dobro, to je jedan ekstremni primjer, to m je stvarno pretjerano ako je tako, ne bi ni htjela baš toliki libido imati, dosadilo i mi brzo

I uživo sam čula, za to masturbiranje kod cura, npr neke cure su se natjecale koja će više puta u danu, i neke su po 6-7x u danu, 'pobjednica' je oko 20-ak x, il blizu toga
to mi je netko pričao, makar nisam u tih 20x nikad povjerovala, to svatko može izmisliti.. ali ima ih koje mogu više puta i to svaki dan..

25 godina
Ma dobro, s 25 godina još uvijek istražuješ svoje tijelo, kolko sam upoznat, žene tek negdje u 30-ima počnu maksimalno uživat u seksu. Kažeš i sama da se ne znaš skroz opustit, to je i partnerova zasluga. Ništa se ne zamaraj, kad naiđe netko tko će znat što i kako s tobom, osjetit ćeš promjenu
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:22   #69
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
A čuj, nisu svi takvi, vjerojatno se tolko troše i da bi si srušili prethodni rekord



Ma dobro, s 25 godina još uvijek istražuješ svoje tijelo, kolko sam upoznat, žene tek negdje u 30-ima počnu maksimalno uživat u seksu. Kažeš i sama da se ne znaš skroz opustit, to je i partnerova zasluga. Ništa se ne zamaraj, kad naiđe netko tko će znat što i kako s tobom, osjetit ćeš promjenu
Pa al velim, i kad sam sama, kad sam skroz opustena, nije da mi je veca zelja. Zato mislim da nije to.

Ne znam, nisam tog stava da me partner treba opustati, povecavati libido i slicno, to je sve na meni.
A ako mi je ovako sad u ovim godinama, s vremenom se smanjuje, bit ce jos gore tek.. valjda se moram samo pomirit s tim pa mozda nadjem s vremenom nekog slicnog. Samo je tu problem sto me privuku oni dominantniji muskarci sa vecim libidom, a ne oni koji bi tu i tamo i nemaju neku veliku zelju.. mi zene uvijek moramo komplicirati
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:29   #70
Libido ti se s godinama smanjuje, nekom prije nekom kasnije, to je prirodna stvar.
Ja na sebi uočavam velike razlike između libida s 18 godina, 25 godina i sad s 30 godina.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:32   #71
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Libido ti se s godinama smanjuje, nekom prije nekom kasnije, to je prirodna stvar.
Ja na sebi uočavam velike razlike između libida s 18 godina, 25 godina i sad s 30 godina.
Ja ne za sad.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:33   #72
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja ne.
Ti si u kategoriji "nekom kasnije"
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:33   #73
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
A jel čudno za žensku osobu u srednjim dvadesetima da nema neki preveliki libido? Nisam nikad imala potrebu masturbirati svaki dan (ok, nekad se znalo zaredati par dana, čak par puta sam i 2-3x dnevno, ali to je jako rijetko bilo), nego u prosjeku svaki treći dan.
A seks mi isto najčešće ne paše svaki dan, nego svaki drugi, treći, znači pauza dan, dva između.
I nikad nisam imala potrebu za seks 3,4,5x u istom danu, čak ni kad je netko friški, novi u pitanju.
Problem mi je što muškarci najčešće žele nekoliko puta dnevno po mogućnosti, ili jednom ali svaki dan (sad ne ulazim u to ako se nema mogučnosti za to iz nekih razloga, ali oni žele i očekuju toliko).

Znala sam se tješiti da samo nisam naletila još na nekoga s kime bi osjetila toliku želju da bi htjela više, ali nisam više sigurna da je u tome stvar, nego da sam neka frikuša teška

Tu prema nekim upisima na forumu, dosta cura masturbira nekoliko puta dnevno, svaki dan
Meni to zvuci kao prosjecan, a ne nizak libido.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:54   #74
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Pa al velim, i kad sam sama, kad sam skroz opustena, nije da mi je veca zelja. Zato mislim da nije to.

Ne znam, nisam tog stava da me partner treba opustati, povecavati libido i slicno, to je sve na meni.
A ako mi je ovako sad u ovim godinama, s vremenom se smanjuje, bit ce jos gore tek.. valjda se moram samo pomirit s tim pa mozda nadjem s vremenom nekog slicnog. Samo je tu problem sto me privuku oni dominantniji muskarci sa vecim libidom, a ne oni koji bi tu i tamo i nemaju neku veliku zelju.. mi zene uvijek moramo komplicirati
Pa ok, možeš ti bit malo sramežljiviji tip cure, nije to ništa strašno. Al ako naiđeš na pravog partnera, možda ti on otkrije stranu za koju nisi ni znala da postoji. Vjeruj mi, takvo što je zaista moguće, i ne pričam samo iz osobnog iskustva
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:39   #75
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ti si u kategoriji "nekom kasnije"
On je u kategoriji "koristim"
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:48   #76
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
On je u kategoriji "koristim"
Znači libido mu je brutalan
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:55   #77
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni to zvuci kao prosjecan, a ne nizak libido.
Onizak

Nije za visokotestosteronske muskarce, a za takve pricaju da su najbolji.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 14:15   #78
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Znači libido mu je brutalan
Odakle zaključak?

Ali, evo i Flata, da ne pričamo o njemu
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 14:18   #79
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
On je u kategoriji "koristim"
Koristim dok mogu.

Nije pimpek sapun pa da se potrosi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 14:20   #80
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Koristim dok mogu.

Nije pimpek sapun pa da se potrosi.
A, kažeš, nije ni mišić da se bilda
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger