Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 05:07   #1
Da li je moguče nači curu bez da se išta direktno poduzme

Znam da naslov zvuči smiješno i blesavo, ali ja sam potpuno ozbiljan, več jako dugo vremena strašno patim jer nikad nisam imao curu, imam 21 godinu, previše sam sramežljiv da bi bilo što pokušavao poduzeti u vezi toga, također sam i vrlo ispod prosječnog izgleda, opčenito sam u životu nesretan u apsolutno svemu i volio bi imati neku voljenu osobu pored sebe koja me razumije, ako neko ima neki savjet zahvaljam unaprijed, i još jednom naglašavam znači ništa direktno isključivo pasivni pristup.
andro14 is offline  
Old 26.03.2017., 08:24   #2
Može ona tebe naći, ili vas neki prijatelji spojiti.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 26.03.2017., 09:47   #3
A cuj ovo

Gotovan

Ni zena manekenske ljepote ne bi nikoga nasla cmrljeci doma.
Odi na internet ako nista.
TincH is offline  
Old 26.03.2017., 10:06   #4
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Znam da naslov zvuči smiješno i blesavo, ali ja sam potpuno ozbiljan, več jako dugo vremena strašno patim jer nikad nisam imao curu, imam 21 godinu, previše sam sramežljiv da bi bilo što pokušavao poduzeti u vezi toga, također sam i vrlo ispod prosječnog izgleda, opčenito sam u životu nesretan u apsolutno svemu i volio bi imati neku voljenu osobu pored sebe koja me razumije, ako neko ima neki savjet zahvaljam unaprijed, i još jednom naglašavam znači ništa direktno isključivo pasivni pristup.
jedan nacin je da postanes bogat i slavan

drugi je da od sebe napravis drugaciju osobu
da si cura, bi li ti htio biti s nekim tko se opisao kao ti??
ZgSash is offline  
Old 26.03.2017., 10:18   #5
"imati pored sebe voljenu osobu koja te razumije" je teško i ljudima koji su lijepi i društveni. ne zavaravaj se da ćeš, čim sretneš curu koja će se htjeti s tobom ljubiti, dobiti i razumijevanje, toplinu i bliskost.
Stella PoP is offline  
Old 26.03.2017., 10:23   #6
Zaposli se,digni kredit,kupi polovni bmw i obilazi tramvajske i autobusne stanice.
Kad vidiš prvu koja je sama, stani pokraj nje i ponudi besplatan prijevoz ...
Dalje sigurno znaš sam
Darioki is offline  
Old 26.03.2017., 10:31   #7
Evo kao sta je vec netko savjetovao prvo nadji dobar posao, obogati se, kupi dobar auto, oblaci se moderno, nabi malo misice ako vec nisi prelijep, al nemoj se prenapuhnut ko buhtla, jedan lijep sportski izgled, izlazi sa prijateljima i vec ce se procut da si dobrog statusa, e sad naravno nije bit pronac sponzorusu koja ce trosit tvoje novce i sexsat se sastrane, vec neku kojoj ce biti stalo do tebe, a to ces prepoznat ubrzo ako uspijes stupiti u kakvu vezu.

To je jedan od nacina da bez tvoje inicijative netko tebi prvi pridje, a u danasnje vrijeme cure nekako vise prilaze nego ranije, ili je to samo moj dojam, neznam.
salevart is offline  
Old 26.03.2017., 11:50   #8
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post

Ni zena manekenske ljepote ne bi nikoga nasla cmrljeci doma.

pukne sliku na instagram ili face ili gdje vec i taaadaaam.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 26.03.2017., 11:54   #9
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Znam da naslov zvuči smiješno i blesavo, ali ja sam potpuno ozbiljan, več jako dugo vremena strašno patim jer nikad nisam imao curu, imam 21 godinu, previše sam sramežljiv da bi bilo što pokušavao poduzeti u vezi toga, također sam i vrlo ispod prosječnog izgleda, opčenito sam u životu nesretan u apsolutno svemu i volio bi imati neku voljenu osobu pored sebe koja me razumije, ako neko ima neki savjet zahvaljam unaprijed, i još jednom naglašavam znači ništa direktno isključivo pasivni pristup.

napraviš si hologram


pokušaj na kakvim dejting stranicama
anovi86 is offline  
Old 26.03.2017., 11:57   #10
Zasto mislis da bi neko hteo da bude sa osobom kakav si sada ti? Moras prvo na sebi i u sebi nesto da promenis.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Old 26.03.2017., 12:19   #11
Moraš poraditi na samopouzdanju i shvatiti da nije ni u izgledu sve... Što bi htio da ti padne s neba?
Josephine Anne is offline  
Old 26.03.2017., 12:43   #12
Rekao je Gobac: "Život nije bajka, život nije film..."

Zaboravi na ono što vidiš po filmovima gdje se žene vješaju o muškarce, to tako ne šljaka (osim ako se ne radi o vrlo rijetkim primjercima).
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 26.03.2017., 12:45   #13
Quote:
andro14 kaže: Pogledaj post
Znam da naslov zvuči smiješno i blesavo, ali ja sam potpuno ozbiljan, več jako dugo vremena strašno patim jer nikad nisam imao curu, imam 21 godinu, previše sam sramežljiv da bi bilo što pokušavao poduzeti u vezi toga, također sam i vrlo ispod prosječnog izgleda, opčenito sam u životu nesretan u apsolutno svemu i volio bi imati neku voljenu osobu pored sebe koja me razumije, ako neko ima neki savjet zahvaljam unaprijed, i još jednom naglašavam znači ništa direktno isključivo pasivni pristup.
Kupi si psa.
Joshua is offline  
Old 26.03.2017., 13:07   #14
Nosi uske hlace da ti se nazire veliki pimpek kroz njih.
Flat is offline  
Old 26.03.2017., 13:27   #15
kukaj tako svakoj koju sretneš jer postoje žene koje nude ševu iz samilosti. čak ih ima više nego što misliš
NiktaX is offline  
Old 26.03.2017., 13:30   #16
ja sam išao sa 15,16 na one norijade il kako se zove kad je kraj škole svima osim četvrtašima, stao bih onako uspravno i bio sladak(bilo me strah žena, nisam znao kako se ljubi i bari). jedna cura me zgrabila, bila je pijana, govorila kako sam joj sladak. imali smo vezu to ljeto onda sam prekinuo s njom jer me bilo sram da neko vidi u srednjoj da sam u vezi.
versilov is offline  
Old 26.03.2017., 13:33   #17
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ja sam išao sa 15,16 na one norijade il kako se zove kad je kraj škole svima osim četvrtašima, stao bih onako uspravno i bio sladak(bilo me strah žena, nisam znao kako se ljubi i bari). jedna cura me zgrabila, bila je pijana, govorila kako sam joj sladak. imali smo vezu to ljeto onda sam prekinuo s njom jer me bilo sram da neko vidi u srednjoj da sam u vezi.
U jebote!
Joshua is offline  
Old 26.03.2017., 13:38   #18
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
U jebote!
hahah, imao sam noćne more da sad moram preko odmora se s njom ljubackat i držat za ruku i svi će nas gledat... a cura zgodna i slatka bila, koji debil
versilov is offline  
Old 26.03.2017., 13:40   #19
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
hahah, imao sam noćne more da sad moram preko odmora se s njom ljubackat i držat za ruku i svi će nas gledat... a cura zgodna i slatka bila, koji debil
Mladost ludost. ALi ajde poduzeo si bar nekaj. Bio si stajao slatko.
Joshua is offline  
Old 26.03.2017., 13:42   #20
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Mladost ludost. ALi ajde poduzeo si bar nekaj. Bio si stajao slatko.
pa da treba se znat namjestit, tad su žene razdragane i pijane, pa ako si jebeni uplašeni mutavac metneš se bar, to je ko sad selfie opalit. i oblačio sam se u skandala
versilov is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger