Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2004., 20:25   #21
glupiraju se
 
Old 25.11.2004., 21:06   #22
Quote:
grizli kaže:
Nova akcija ministarstva školstva:
SEXOM PROTIV SOTONJARSTVA
Mogu ti reci da sam uvjeren kako klincima - sotonjarama fali i seksa i zena, jer sam tamo procitao i ovakve izjave:

'' da bi zena bila zena, mora prvo da bude chovek... mnoge nisu sposobne ni za prvo, a kamo li drugo... sve se svodi na kurve iz ochaja sa iluzijom moci..''
zebra is offline  
Old 25.11.2004., 21:15   #23
Bas taj pubertet mi je nanio sotonizam koj sam bila opterecena duge dvije godine.Kad nisam poznavla normalno,nisam poznavla sebe,ni druge ljude oko sebe ni prolaznike niti nista totalni mrak u kome sam zivjela i tonula druge dvije godine.

Sve je pocelo sa jednim frendom koji mise dugo svidao zivio je daleko od mene ali nas kontak se odrzavao pismima,telefonima.
Pocelo je sa silnim hard rock muzikom koju sam obozavala i dan danas je volim.Black Sabbath grupa,ac dc....

Tamna kosa,tamne obrve crna odjeca crn zivot.Period kad sam bila u zivom paklu sa mojima kad nisam imala kontakt sa drugima ni sa mojima.Spavala,jela,cutala iz ivjela izmedu cetiri zida u svojoj sobi sa svojom muzikom silnim knjigama koje su predstavljale mracne sile,sa kosturima zaljepljenim na zidu,uzas strava.

Jednostavno me je obuzelo sav taj pojma oko tih stvari.Dan noc,sve mi je bilo crno isperd ociju bjezla od svjetlosti.Svade preprike,nerazumjevanje sa mojima u kuci bjezanje od kuce,bjezanje od same sebe .

Jako negativna sam bila kad bi neko spomenuo boga pljuvala sam na njega bila je samo mracna sila oko mene i rijec sotona.

Glasna muzika silno mastanje,da se prikljucim u neku sektu,prva koja bi mi bila pod ruku.Tada su harali Jehovi svjedoci.

Uvjek sam trckala ka njima oko njih.Dvije paklene godine sa pentagramom oko vrata,u tamnoj odjeci i zivotu.

On me je povukao nasi razgovori su se svodili na masakre,predanja drugom zivotu,i rezanju vena.

Najvise smo pljuvali na roditelje svasta sam radila kad sam bila u takvom puberteckom ludilu.Vazda pjana,depresivna,vikala,drala se samo da sam sama i muzikom.Muyzika me je onda odrzavala omiljena pjesma mi je bila.

Paranoid
Hell bells
Grupa na koju sam padala u totalnom transu je bila Pantera






Gubila sams eu tom periodu pila tablete z asmirenje imala prividenja opcinjena mracnim silama.Psihicki sam pukla.

Dok me majaka nije provalila po pismima,tabletama,sve je nasla i procitala.

Tada sam skroz bila pukla padala u nesvjest,tresla se jer se nisam sama sa sobom pokusala izorit da je to prolazno nego da je to to.

On je u tome i ja cu biti.


Kasnije sve se smirilo,isla sam kod psihologa da pricam sa mojima sam jedvca uspostavila kontakt normalan,dobijala teske batine bilo je dosta scena.


Kasnije kad me to proslo shvatila sam da je to jedno odvratno iskusenje da zaista postoji nesto tako u sta se ja ne bi usudila uci.

Uvjek sam zudila za tim u pubertetu gledala u tarot.
Horor filmovi su mi bili pojam,naravno gdje ima davola gdje su oni glavni prestavnici olicenja zivljenja.

Predanja tjela na drugi svjet.

Ali izbavila sam se iz sranja koje je haralo u momjoj glavi i tjelu.

Uz pomoc roditelja,i ubjedivanja.

Kao da sam se lijecila od ovisnosti droge dug period .
 
Old 25.11.2004., 21:27   #24
Pa većina je takvih, no ima nas i "normalnih"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 25.11.2004., 21:33   #25
Quote:
ravana kaže:
Sad je jasno...

komunjara

Ah, ter znaš da volim pentagrame
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 25.11.2004., 21:36   #26
Bas!

Pogotovu ovdje na Duhovnosti ces naici na normalne cast izuzecima svi su neki frikovi.


Bas se pitam sta je to po tebi Normalno?
 
Old 25.11.2004., 21:48   #27
Zato i stavih normalno pod navodnike.

Ali ovo tvoje nema veze sa sotonizmom. To je samo mladenački bunt i podsvjesni mazohizam.

"Sotonizam" je bila samo maska za tvoje frustracije jer ovo što ti opisuješ je kao kada new-age-wiccan tvrdi da je njegova religija najstarija na svijetu ili kao kad hrvatskii političari tvrde da su katolici a bez srama lažu i kradu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 25.11.2004., 21:58   #28
Napisla sam samo moje iskustvo sa sotonizmom,koje je bilo jako lose.Ok to je tvoj neki pogled i misljenje ali zar treba pisati o sotonizmu kao pozitivnom cisto sumnjam.
 
Old 25.11.2004., 22:31   #29
Meni ih je iskreno žao......jadna djeca...traže prihvaćanje i moć....a neznaju....da će ih to koštati....njihove patnje...
__________________
mah...mah...
andjelina1 is offline  
Old 25.11.2004., 22:41   #30
Kao što rekoh...tvoje iskustvo ima veze sa sotonizmom kao i ja sa katoličkom crkvom.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 25.11.2004., 22:46   #31
Quote:
tisina kaže:
[B]Bas!
Pogotovu ovdje na Duhovnosti ces naici na normalne cast izuzecima svi su neki frikovi.
Tisina, hvala sto si nam ispricala svoje iskustvo, iskreno i posteno - nekom moze biti korisno !


Baphometa bih pitao sto su to tocno '' new-age-wiccani '' po njemu, ako moze, neka prosvjetli mene neukog.
zebra is offline  
Old 25.11.2004., 23:05   #32
Hvala ti Zebra.



Vidi se da nemas veze Baphometete sa tim.

Sa katolickom crkvom
 
Old 25.11.2004., 23:08   #33
Napisala sam to iz razloga da takva sranja mogu da te udalje od roditelja,i od svega sto je nazvano zivotom.Sam sebe onda ubijas i postajes negativac.
 
Old 25.11.2004., 23:58   #34
Wink Ako stigneš...

Quote:
Baphomet kaže:
Ah, ter znaš da volim pentagrame
...Napiši sve što znaš ili čime tekstualno raspolažeš o pentagramu.
 
Old 26.11.2004., 00:16   #35
kao prvo, Tisina, slažem se sa time što je Baphomet rekao. Za ono što se tebi događalo, ne mora glavnu ulogu igrati sotonizam, nego i bila koja druga sekta, i 'filozofija'. (Sjetite se samo gurua Rožmana ).

A Sotonizam.....

baš sam prije par dana imala u rukama Satanic Bible, by LaVey. Zanimljivo.
A ovo su glavna pravila Sotonizma:


1. Do not give opinions or advice unless you are asked.

2. Do not tell your troubles to others unless you are sure they want to hear them.

3. When in another’s lair, show him respect or else do not go there.

4. If a guest in your lair annoys you, treat him cruelly and without mercy.

5. Do not make sexual advances unless you are given the mating signal.

6. Do not take that which does not belong to you unless it is a burden to the other person and he cries out to be relieved.

7. Acknowledge the power of magic if you have employed it successfully to obtain your desires. If you deny the power of magic after having called upon it with success, you will lose all you have obtained.

8. Do not complain about anything to which you need not subject yourself.

9. Do not harm little children.

10. Do not kill non-human animals unless you are attacked or for your food.

11. When walking in open territory, bother no one. If someone bothers you, ask him to stop. If he does not stop, destroy him.





Što kažete na to?
 
Old 26.11.2004., 00:21   #36
Quote:
Oleander kaže:
kao prvo, Tisina, slažem se sa time što je Baphomet rekao. Za ono što se tebi događalo, ne mora glavnu ulogu igrati sotonizam, nego i bila koja druga sekta, i 'filozofija'. (Sjetite se samo gurua Rožmana ).


Rozman je napravio svakakvih budalastina, ali to je uglavnom iskoristavanje naivaca. Sumnjam da su njegova potrckala prolazila kroz tako negativna stanja kakva je Tisina opisala.
ravana is offline  
Old 26.11.2004., 00:27   #37
Quote:
ravana kaže:
Rozman je napravio svakakvih budalastina, ali to je uglavnom iskoristavanje naivaca. Sumnjam da su njegova potrckala prolazila kroz tako negativna stanja kakva je Tisina opisala.
Da, ali Tišinin problem je potekao iz nje same, a ne iz sotonizma. 'Sotonizam' je samo posljedica.
 
Old 26.11.2004., 00:30   #38
Quote:
Oleander kaže:
Da, ali Tišinin problem je potekao iz nje same, a ne iz sotonizma. 'Sotonizam' je samo posljedica.
Uzrok, posljedica, okidac, kanalizator... sto god bilo dio je te price i da je umjesto toga upala u neku vjersku organizaciju, iako ne mora bit, vjerojatno bi dosta drukcije stvar ispala.
ravana is offline  
Old 26.11.2004., 00:57   #39
Quote:
ravana kaže:
Uzrok, posljedica, okidac, kanalizator... sto god bilo dio je te price i da je umjesto toga upala u neku vjersku organizaciju, iako ne mora bit, vjerojatno bi dosta drukcije stvar ispala.
Trebala je nešto da je 'izlječi' (prije svega), a btw u takvom stanju i nije mogla samo_tako postati normalan član jedne normalne vjerske organizacije. Anyway, mislim da je ovo već prevelika digresija s topica o sotonizmu.
Vratimo se na početak....
 
Old 26.11.2004., 06:05   #40
Quote:
Oleander kaže:
kao prvo, Tisina, slažem se sa time što je Baphomet rekao. Za ono što se tebi događalo, ne mora glavnu ulogu igrati sotonizam, nego i bila koja druga sekta, i 'filozofija'. (Sjetite se samo gurua Rožmana ).

A Sotonizam.....

baš sam prije par dana imala u rukama Satanic Bible, by LaVey. Zanimljivo.
A ovo su glavna pravila Sotonizma:


1. Do not give opinions or advice unless you are asked.

2. Do not tell your troubles to others unless you are sure they want to hear them.

3. When in another’s lair, show him respect or else do not go there.

4. If a guest in your lair annoys you, treat him cruelly and without mercy.

5. Do not make sexual advances unless you are given the mating signal.

6. Do not take that which does not belong to you unless it is a burden to the other person and he cries out to be relieved.

7. Acknowledge the power of magic if you have employed it successfully to obtain your desires. If you deny the power of magic after having called upon it with success, you will lose all you have obtained.

8. Do not complain about anything to which you need not subject yourself.

9. Do not harm little children.

10. Do not kill non-human animals unless you are attacked or for your food.

11. When walking in open territory, bother no one. If someone bothers you, ask him to stop. If he does not stop, destroy him.





Što kažete na to?
Kažem da je neko prepisivao stvari na alt.fan.dragons Dobro da nisu počeli davati uputstva kako manikirati svoje pandže... Lair? Hyumans don't have lairs!
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.