Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 15:06   #41
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Tko je rekao da je loše i neobično? Najlakše za nju, nije ona problem nego njezin jalni dečko.
pa možda je i ona jer ga očito ne uključuje ni u šta, dakle ne uzima ga za ozbiljno. otvarao je sličnu temu prije nekog (dužeg?) vremena, tim još gore jer znači svo ovo vrijeme stvari su kod njih iste?

imam i ja bogatu frendicu pa je ona svog dečka od dana broj jedan vodila na skupa putovanja, koja je financirao njen stari (mislim njoj, a ona dečku)

dakle dvije slične situacije, ali potpuno različite slike

treba gledati kontekst
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:16   #42
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa možda je i ona jer ga očito ne uključuje ni u šta, dakle ne uzima ga za ozbiljno. otvarao je sličnu temu prije nekog (dužeg?) vremena, tim još gore jer znači svo ovo vrijeme stvari su kod njih iste?

imam i ja bogatu frendicu pa je ona svog dečka od dana broj jedan vodila na skupa putovanja, koja je financirao njen stari (mislim njoj, a ona dečku)

dakle dvije slične situacije, ali potpuno različite slike

treba gledati kontekst
Opet ne kužim zašto tvoje predavanje ide mene i meni.
Imam dovoljno stručnih usavršavanja na koja moram ići
Ali hvala na poduci anyway
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:27   #43
kako to misliš tebi? sve što ovdje napišem je diskusija upućena autoru, jer je on otvorio temu

ne razumijem što pišeš, a očito samu sebe ne razumiješ ni ti

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:33   #44
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kako to misliš tebi? sve što ovdje napišem je diskusija upućena autoru, jer je on otvorio temu

ne razumijem što pišeš, a očito samu sebe ne razumiješ ni ti

Mene si citirala kad si komentirala i onda postavila pitanje zašto je loše ili neobično što ona uživa u novcima svojih roditelja (iako ja to nisam ni spomenula), pa je onda dalje otišlo...
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:52   #45
https://www.forum.hr/showthread.php?t=947835

Tako neodoljivo podsjećaš na ovog forumaša.

Čak je bila još sličnija tema (ne mogu naći)..forumas je pisao u vrijeme dok je bila na odmoru, slala mu slike, dok je on bio u stanu igrao na igrice, bio ljubomoran i naravno nezaposlen.
Njeni ga naravno nisu željeli voditi..

Mislim da autor ima velikih problema sam sa sobom, cura tu ništa nije kriva, i bolje da se pozabavi traženjem posla i podizanjem samopouzdanja.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:22   #46
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=947835

Tako neodoljivo podsjećaš na ovog forumaša.

Čak je bila još sličnija tema (ne mogu naći)..forumas je pisao u vrijeme dok je bila na odmoru, slala mu slike, dok je on bio u stanu igrao na igrice, bio ljubomoran i naravno nezaposlen.
Njeni ga naravno nisu željeli voditi..
https://www.forum.hr/showthread.php?p=59652103

Ovo je ta druga tema.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:31   #47
nju je definitivno sram po ovome biti s njim, zato ga nije ni upoznala sa svojima
a drži ga eto reda radi, vjerojatno iz navike, komoditeta, sigurnosti
čim nađe sebi sličnog otkantat će ga
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:41   #48
Quote:
pijandura47 kaže: Pogledaj post
Bok ekipa, zanemarite nick, napravljen je vec davnih dana tek toliko da sam registriran na forumu pa da ne mislite da volim potegnuti po alkoholu tj da ne sudite meni po nadimku na forumu

u jednoj dilemi sam a ne mogu si pomoci, u vezi sam, uskoro ce nam biti godinu i pol dana. Volim ju kao i što voli ona mene, problem je u tome što sam znao vec i prije da ce biti problema (vezano za jedinu stvar).. a to je da je viša klasa od mene.. Pod tim mislim financijski, okej ona je uskoro zadnja godina faxa pa nema ona novaca nego njezini starci, ne kazem da su Rockefelleri ali imaju za vrlo pristojan život. Po zimi odu na skijanje, po ljeti odu na mj dana na moreno. Ja nisam bio na moru 5 godinu, a skijanje me ne zanima- ali da si mogu priuštit otisao bih da vidim kako je to.. Dobila je i auto( i uzasno me boli da mene cura vozi a ne ja nju, makar mi ponekad dopusti da joj vozim auto, ali nije to to) a naša obitelj je prodala auto jer nebi mogao proci na tehnicki pregled.. Da ne duljim shvatio sam da me svaki dan stalno podsjeca koliko zapravo ja malo imam. Naravno ne radi ona to namjerno..

Da se razumijemo nismo siromašni, ali trenutno nigdje ne radim te si ne mogu priuštiti neke lijepe stvari, dok njena obitelj može i idu svuda.. Nisam ljubomoran.. ali mi je krivo jer bi i ja malo uzivao.. Da li sam zbog toga "plitka" osoba?

Eto, trenutno su otisli u hotel sa 5 zvijezdica, poslala mi je slike
sobe/kupaone znaci "prokleto dobro" i priznajem krivo mi je ko psu, sto ne mogu ja biti tamo, i sto ne hodam po rivi, lizem sladoled, uzivam, a navecer sam u jacuzziju, te idem spavati u ogronnom velikom krevetu..

Problem je u tome kao sto sam i naveo gore u postu da me podsjeca koliko imam malo pa joj vracam tako da joj ne odgovoaram ponekad na poruke, ili joj saljem okej, uzivaj, cujemo se kasnije, na šta mi ona odgovara, sto se dogadja, zbog cega si ljut na mene itd.. I ja bi bio sretan da sam na moru, da sam u hotelu sa 5 zvijezdica i da uzivam i naravno da bi ja bio dobre volje a ne da su mi sve lađe potonule.. Osjecam se ko da nisam sretan radi svoje cure, a stvarno jesam, jer ako ne mogu ja uzivati zasto nebi mogla ona zar ne? Ali uvijek postoji onaj ali.. ponavljam nije ljubomora nego mi je krivo.. Priznajem..

Na kraju fakulteta ce dobiti i svoj stan, tj biti ce 100% vlasnik na papiru, nadam se da cu do tada smiriti svoj ego i prihvatiti jednostavno da ce uvijek imati više od mene i biti viša klasa..

Otvorio sam ovu temu tek toliko da vidim da li ste se nasli u slicnoj situaciji kao i ja, ako jeste kak je to utjecalo na vas? Na vasu vezu?
Ja sam bila u jednoj takvoj vezi, on nije zna di ce s tolikom lovom, Caca mu se stalno vukao po TV-u i novinama, stan tu i stan tamo, vikendica na otoku, vikend u Londonu, Austriji,..
Dok ja s druge strane sam morala sama zaraditi ako sam tila otic izvan grada za vikend.
I nije mi to smetalo. Valjda jer je lik bio prizeman i nije se k sa parama. Nekad bi me odveo na večeru nekad bi se mlatili po plazi.

Nisam imala neki osjećaj manje vrijednosti.
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:54   #49
Quote:
pijandura47 kaže: Pogledaj post
Otvorio sam ovu temu tek toliko da vidim da li ste se nasli u slicnoj situaciji kao i ja, ako jeste kak je to utjecalo na vas? Na vasu vezu?
Nisam ni sam neznam kako siromašan,ali sam nekako nalazio te više klase,kako je ti nazivaš.

S prijašnjom,rekao bi da je bila bolje situirana,ali su bili jbn štedljivi (i ja sam po prirodi takav),tako da nismo putovali na neka mjesta gdje sam ja bio u nezavidnoj situaciji.

Sad sam u vezi s puno bogatijom curom,ali je i ona na zemlji kao i njena obitelj,ali nismo baš imali previše vremena za neke skuplje stvari,doduše i ja zarađujem jako dobro u zadnje vrijeme tako da možemo dosta toga (da ima vremena) mada mislim da nećemo...

Ali znam kako se osjećaš,jer sam viđao/viđam poznanicu s kojom sam nešto pokušavao (malo je starija od mene) i kad sam imao nikakve prihode skoro,isto je htjela putovanja,uživanje a ja nisam mogao to-niti sam nikada tražio roditelje išta takvo.

Sad sam svašta napisao,ali poanta je da vi dvoje morate biti u istoj klasi,odnosno ona mora tebe prihvatiti tebe takvoga (valjda je u godinu i pol),a tebi to treba biti insipracija za višu zaradu.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 22:01   #50
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Dal si ti već otvorio ovakvu temu s drugim nickom?
i meni je to odma sinulo, čim sam pročitala
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:46   #51
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Slazem se.

Ja sam bila s covjekom koji se osjecao inferiorno pored mene. Ne zbog bogatstva, ali moji su imali vise od njega, plus totalno drukciji (urbani) background, ja sam studirala a on nezaposlen, jedva zgotovio srednju itd.

Njega je to sve smetalo ali nije stao na neodgovaranju na poruke vec je s vremenom nasao milijun nacina kako ce me spustiti i uciniti da se osjecam lose, od moje frizure koja 'ne valja' do pljuvanja po mom faksu 'koji je sranje', mom zivotu, preferencijama, navikama, i opcenito obezvrijedjivanja svega sto sam JA.
Kako je latentno mrzio sebe, tako nije mogao probaviti da ga ja prihvacam kakav jest, pa je imao dodatni razlog vise da me spusta.

Dugo mi je trebalo da shvatim da su razlog tome njegovi duboki kompleksi, srecom ostavila sam ga prije nego me psihicki totalno ubio u pojam.

Nakon njega nasla sam decka kojem nista od toga nimalo nije smetalo, cak dapace (realno, zasto i bi). Sad mi je muz.

I btw, autore: vi niste tu da se natjecete i ljubomorite jedno na drugog, ako je veza prava.
Na tvom mjestu razmislila bih ozbiljno kakav je uopce moj stav prema toj curi i sto ona za mene predstavlja.
Imala sam sličnu situaciju, bivši lagano iskompleksiran razlikom, sadašnji koji nije ekstremna razlika od mene što se materijalnog tiče, ali ipak ima manje nikad mu ne smeta, štoviše još se zeza da će se bogato priženit i da je imao sreće. No ipak šalu na stranu, što se tiče autora mislim da mora razmisliti što njega muči i što želi od svog života a kad to smisli onda nek se zamara svojom curom i njezinim materijalnim statusom. Jer ako je "ljubav" stvarna i može se nositi i rješit ljubomore onda nema razloga da prekine, a ako ga to previše "boli" nek prekine.
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:16   #52
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zaposli se.
upravo ovo, umjesto da plačeš na forumu nađi jebeni posao i učini nešto po svom statusu jadne i napaćene siromašne duše

imam 27g i rintam od 8h do 18h, nikakvu financijsku pomoć nemam od nikoga niti ću je ikad trebat zato što sam odrasla osoba koja je napravila nešto po tom pitanju, u situaciji sam di su roditelji od mog dečka imućni, idu na krstarenja i skijanja, on i ja nismo takvi, rintamo za svoje i pržimo se na betonu i kaj sad, volimo se i duramo bez obzira kaj se ja za svoju lovu pomučim, a on baš ne mora, nije stvar u razlici staleža nego mentalitetu ljene guzice, lakše je sjedit doma, kukat na forumu i bit šupak prema njoj, nadam se da će te nogirat
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:25   #53
Je, dobro plaćeni poslovi padaju s neba.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:31   #54
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Je, dobro plaćeni poslovi padaju s neba.

ne padaju, nego digneš dupe i napraviš nešto po tom pitanju , kukanje na forumu i bit šupčina prema curi koja igrom slučaja ima više para neg on def nije riješenje
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:35   #55
Lik se mogao bogato priženiti a kuka.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:50   #56
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
upravo ovo, umjesto da plačeš na forumu nađi jebeni posao i učini nešto po svom statusu jadne i napaćene siromašne duše

imam 27g i rintam od 8h do 18h, nikakvu financijsku pomoć nemam od nikoga niti ću je ikad trebat zato što sam odrasla osoba koja je napravila nešto po tom pitanju, u situaciji sam di su roditelji od mog dečka imućni, idu na krstarenja i skijanja, on i ja nismo takvi, rintamo za svoje i pržimo se na betonu i kaj sad, volimo se i duramo bez obzira kaj se ja za svoju lovu pomučim, a on baš ne mora, nije stvar u razlici staleža nego mentalitetu ljene guzice, lakše je sjedit doma, kukat na forumu i bit šupak prema njoj, nadam se da će te nogirat
Ovo sam i ja rekao.Ti si izabrala njega (ili on tebe) i bitno je kako se vi razumijete,a ne tko šta ima.Naravno,to može biti problem,ali problemi su tu da se rješavaju.

Ovo drugo.Savjet je prirodan i normalan.Ali očekivati da svi mogu imati dobre poslove,prihode i to još u ovoj zemlji koja je daleko od neke perpsektivne je malo u rangu ovog političkog ozračja koje traje trenutno

Pritom,to ne znači suprotno,da cijele dane trkeljati po forumu i žalite se.Dobro je jedino za dušu,ne i novčanik :P
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 01:13   #57
Ja sam bio u takvoj situaciji kao i ona, dijete bogatih roditelja. Svakog sam prihvacao normalno i nikad nikog nisam cijenio po onome sto ima. Imao sam najskuplja auta, i sve zivo ostalo i svako je imao komplekse kao Pijandura47 (no offense). Iako sam radio u firmi roditelja u jednom trenutku sam jednostavno otkantao sve, dao otkaz, i otisao vani gradit svoju karijeru sam. Posteno sam se namucio, i uspio i nije mi krivo. I vratim se doma sad odjednom svi nesto extremno cijene bla bla jer kao nesto pored bogatih roditelja napravis sam. Sve je to jedno tesko sranje. Pazi okolina te osudjuje jer nesto imas, jal na maksimum, eto to smo mi Hrvati. Deckic je kao manje vrijedan jer neko nesto ima pa pizdi po curi. Boze sacuvaj filma u glavi. Ucini njoj i sebi uslugu i ostavi je...samo budi iskren, nemoj joj prodavat sranja da je to zbog ovog ili onog nego reci joj ovo sto si napisao
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 09:27   #58
Svaka ptica svome jatu leti.
Ariela___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 10:23   #59
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
upravo ovo, umjesto da plačeš na forumu nađi jebeni posao i učini nešto po svom statusu jadne i napaćene siromašne duše

imam 27g i rintam od 8h do 18h, nikakvu financijsku pomoć nemam od nikoga niti ću je ikad trebat zato što sam odrasla osoba koja je napravila nešto po tom pitanju, u situaciji sam di su roditelji od mog dečka imućni, idu na krstarenja i skijanja, on i ja nismo takvi, rintamo za svoje i pržimo se na betonu i kaj sad, volimo se i duramo bez obzira kaj se ja za svoju lovu pomučim, a on baš ne mora, nije stvar u razlici staleža nego mentalitetu ljene guzice, lakše je sjedit doma, kukat na forumu i bit šupak prema njoj, nadam se da će te nogirat
This time next year you'll be millionaire. Ili ipak ne, patetika heroja radničke klase u punom sjaju.
Joaquin_Sanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:02   #60
Pijanec, trolaš ha?

Ako ti je dzojstik ok uvali joj ga u ruke, pa nek ona vodi.
Dok ide ide.

Ma uvali joj ga. Cesto i afirmativno.
Gregorjanec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger