Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 12:13   #21
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Ja sam bome godinu dana bila s tipom s kojim sam bila nekompatibilna u svakom pogledu osim u sexu.
Vrlo brzo je meni postalo jasno da si nismo suđeni i pokušala sam i ranije prekinuti, ali on je mislio ozbiljno, a meni je sex bio tako super da sam odustala od prekida.
Situacija je cesce obrnuta pa se u dobrim vezama seksualnost uglavnom ohladi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:13   #22
Ne kužim kaj znači da se 'u dobrim vezama sekualnost ohladi'?
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:40   #23
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Ne kužim kaj znači da se 'u dobrim vezama sekualnost ohladi'?
Seks uglavnom postane kilav i izgubi se zar.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:07   #24
Je li?
Nemam takav dojam, ali nemam ni širu sliku kako je kod drugih.
BiNebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:59   #25
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Ja sam bome godinu dana bila s tipom s kojim sam bila nekompatibilna u svakom pogledu osim u sexu.
Vrlo brzo je meni postalo jasno da si nismo suđeni i pokušala sam i ranije prekinuti, ali on je mislio ozbiljno, a meni je sex bio tako super da sam odustala od prekida.
veoma poznato, desilo mi se. isto trajalo godinu dana. seks vatromet, izvan spavaće sobe dva svijeta, veze s vezom. normalno da mi se, dok je seks trajao, činilo da nije tako te da smo jako sličnog "temperamenta", pogleda na svijet i stila humora, što se naravno uspostavilo da ništa nije točno već da mi je seks i sva ta kemija dala takvu percepciju u glavi
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:01   #26
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Situacija je cesce obrnuta pa se u dobrim vezama seksualnost uglavnom ohladi.
ovo mi isto nije jasno što znači

seks se pali i gasi sam od sebe, ne znam baš da je više ili manje u dobrim vezama
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:55   #27
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ovo mi isto nije jasno što znači

seks se pali i gasi sam od sebe, ne znam baš da je više ili manje u dobrim vezama
Htio sam reci da je seks jedan od cescih problema i da cesto narusi zajednicu koja bi bila dobra da je seks bio dobar.
Seks je vazan koliko i sve drugo i vazno je da su oba partnera zadovoljna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:57   #28
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Htio sam reci da je seks jedan od cescih problema i da cesto narusi zajednicu koja bi bila dobra da je seks bio dobar.
Seks je vazan koliko i sve drugo i vazno je da su oba partnera zadovoljna.
upravo smo ti dale primjere gdje je seks bio fantastičan, i dok je zajednica bila nikakva. i ostala je takva nikakva, pa je to presudilo prestanku seksa (iako je bio fantastičan)

što misliš o tome?
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 16:04   #29
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
upravo smo ti dale primjere gdje je seks bio fantastičan, i dok je zajednica bila nikakva. i ostala je takva nikakva, pa je to presudilo prestanku seksa (iako je bio fantastičan)

što misliš o tome?
Mislim da ste se dobro seksale dok je bilo puno pocetne kemije i da ste dosle k sebi dok je to popustilo i dok su vam se oci otvorile.

Cesto sw dogodi da sve ostalo stima i da se onda osoba probudi s trideset i kojom i skuzi da je seks u kurcu i postane nezadovoljna.

I jos sto drugih kombinacija, ali seks je cesti kamen spoticanja.

Mene dobro servisiraj i ja sam sav cici mici pomirljiv.
To mi znaci da sam voljen, zeljen, privlacan i da joj je stalo.
Bez seksa nisam dobro niti sam dobar i nemrem si pomoci. Nisam ni los, ali uz dobar seks sam zaljubljen kao na pocetku.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:11   #30
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mislim da ste se dobro seksale dok je bilo puno pocetne kemije i da ste dosle k sebi dok je to popustilo i dok su vam se oci otvorile.

Cesto sw dogodi da sve ostalo stima i da se onda osoba probudi s trideset i kojom i skuzi da je seks u kurcu i postane nezadovoljna.

I jos sto drugih kombinacija, ali seks je cesti kamen spoticanja.

Mene dobro servisiraj i ja sam sav cici mici pomirljiv.
To mi znaci da sam voljen, zeljen, privlacan i da joj je stalo.
Bez seksa nisam dobro niti sam dobar i nemrem si pomoci. Nisam ni los, ali uz dobar seks sam zaljubljen kao na pocetku.
opet nisi odgovorio na moje pitanje. kod mene je seks bio dobar, i ništa mu falilo nije, i bila sam zadovoljena, po njegovim riječima i on, čak je on više naglašavao kako je prezadovoljan seksom, ali sam i dalje vidjela koliko je ta osoba daleka od mene u svim drugim pitanjima. tako da u mom slučaju seks ima samo ograničenu moć, nikako apsolutističku kako ti to doživljavaš
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:40   #31
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Situacija je cesce obrnuta pa se u dobrim vezama seksualnost uglavnom ohladi.
A kad se ohladi ručak, što činiš?
Ako se partneri međusobno vole, slažu i uvažavaju, seks je uvijek dobar jer u tom slučaju on nije tjelovježba, već izražavanje ljubavi i bliskosti...

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Seks uglavnom postane kilav i izgubi se zar.
S ovim se ne slažem. Ovisi kakve su osobe u pitanju. Istina je da "dvoje kilavih" nemaju perspektive, "jedno kilavo, drugo vatreno" imaju šanse da im se seks ne pretvori u žabokrečinu, dok "dvoje vatrenih" uopće ne dođe do mlakosti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 17:43   #32
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
upravo smo ti dale primjere gdje je seks bio fantastičan, i dok je zajednica bila nikakva. i ostala je takva nikakva, pa je to presudilo prestanku seksa (iako je bio fantastičan)
U boldanom je poanta.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger