Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 13:41   #1
Reci joj ili ne?

Volio bih mišljenje žena. Ne znam šta da radim, sestra mi se se preselila u drugu državu zbog posla i ostavila dečka u kojeg je još zaljubljena ovde, odnosi između njih su zahladili zbog svega toga ali ona se još uvijek nadala da ce se vratiti i da ce biti zajedno.
Taj dečko je u užem krugu mojih prijatelja i ženi za drugu ovih dana i ja ne znam da li da joj išta govorim ili ne? I kad je pravo vrijeme prije ili poslije?
nominiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:47   #2
Odmah. Kad god joj kazes, svakako ce boljeti. Ali napravi to kao sto skidas flaster. Sto se prije prestane zanositi idejom da ce opet biti skupa, to bolje.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:50   #3
Problem je što je ona tamo sama i jako je osjetljiva mislim da ce ju to jako uzrujati a nema nekog nacina da sazna to osim ako joj ja prenesem. A s druge strane ja bih bio dežurni krivac što ništa nisam rekao a znao sam ukoliko i kad tad sazna.
nominiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:16   #4
Boljet će ju puno više ako sazna nakon vjencanja od nekog trećeg.
Koliko god da teško bilo za nju i tebe, bolje je da joj kažeš ti i to bez okolišanja.
__________________
"Sretni smo sam onda kada od sutrašnjega dana ništa ne tražimo, a od današnjeg sa zahvalnošću primamo sve ono što nam donosi." H. Hesse
DačiKa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:24   #5
Reci joj radije. Bolje saznat od brata nego od nekog drugog, ili sam na fejsu ili negdje.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:42   #6
reci joj što prije ,tako da psihološki ima dojam da još uvijek ima situaciju pod svojom kontrolom : može ga nazvati , porazgovarati s njim -možda mu čak priznati svoje emocije jer je stjerana pred zid a minute do sudbonosnog " da " teku.
Tako će imati svoj "završetak" tog odnosa koji je puno prirodniji, nego da joj izbiješ dah iz pluća činjenicom koja je konačna - on je oženjen !

Mislim da bi se tada osjećala kao da si joj zabio nož u leđa jer si znao kako se osjeća ...
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:09   #7
Quote:
nominiran kaže: Pogledaj post
Problem je što je ona tamo sama i jako je osjetljiva mislim da ce ju to jako uzrujati a nema nekog nacina da sazna to osim ako joj ja prenesem. A s druge strane ja bih bio dežurni krivac što ništa nisam rekao a znao sam ukoliko i kad tad sazna.
Gledaj, kako god okrenes, boljet ce. I ona se mora suociti s tim. Prezivljavaju ljudi i gore stvari, proci ce i to. A mozda joj bas I treba to da je trgne. Kad napokon zatvori to poglavlje, mozda se otvori za mogucnost da bude sretna s nekim drugim.
U svakom slucaju, najgore bi bilo "drzat je u mraku". Tvoje odgadjanje da joj kazes nece promijeniti cinjenicno stanje...da covjek kojeg voli zeni drugu.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:31   #8
Cekaj, covjek je dosao do toga da se zeni a ona jos uvijek ne zna da ima drugu? Nisi joj rekao ako je pitala za njega da je u vezi s drugom ili? Totalno debilna situacija. Reci joj odmah.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:45   #9
Ne moze izbjeci da ce bit povrijedjena .
Ono covjek se zeni nije to neka bas mala stvar..
Ja da sam na tvom mjestu bih rekla kako se ono kaze"uradi juce,ne danas"

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 15:49   #10
Ak joj ne velis ti, vec ce nekako saznati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 18:10   #11
Quote:
nominiran kaže: Pogledaj post
Problem je što je ona tamo sama i jako je osjetljiva mislim da ce ju to jako uzrujati a nema nekog nacina da sazna to osim ako joj ja prenesem. A s druge strane ja bih bio dežurni krivac što ništa nisam rekao a znao sam ukoliko i kad tad sazna.
ko ju jebe, ostavila ga je najvjerojatnije zbog standarda. nek brise suze eurima.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 18:58   #12
Pripremi govor i neustrašivo se ustani nakon: "Ako netko ima nešto protiv neka kaže sada ili neka zauvijek šuti".

Drmni rakijicu i nemoj se uplašiti kada te kum napadne.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 20:22   #13
Definitivno joj reci,barem ce imati prilike,ujedno i sebi dati sansu da tamo upozna nekoga bolje stojeceg
Da ne ispadne na kraju da si zapravo ti kriv sto je sve odbijala a znao si situaciju.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nek brise suze eurima.
Haha :klap:
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 20:59   #14
svakako joj reci što prije...idealno bi bilo da njega nagovoriš da joj se javi i sam joj kaže ali nekako sumnjam da će to učiniti s obzirom da je on očito krenuo dalje čim se tvoja sestra preselila i odmah ju prekrižio
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 22:40   #15
Mislim da si joj tebao reći kada je prohodao s tom curom.
Ovako će se ona osjećati jako glupo jer se ona nadala nećemu kada se vrati a još ako se on oženi a ona nema pojma..
Mislim, i ovako je to već ''gotov čin'', ali biti će puno gore i za vaš odnos ako joj kažeš tek kada se oženi jer ''što si čekao do sada?!''
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 23:18   #16
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Cekaj, covjek je dosao do toga da se zeni a ona jos uvijek ne zna da ima drugu? Nisi joj rekao ako je pitala za njega da je u vezi s drugom ili? Totalno debilna situacija. Reci joj odmah.
Ovo

Kaj se on u roku 5 dana odlucio ozenit
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 02:21   #17
Nisam zena, ali imam misljenje.
Brat si joj. To sve govori.
S druge strane, pa ona ga je ostavila zbog okolnosti takve kakve jesu.
S tim u paketu ide i ovo sta ide.
Tesko je, naravno, ali sta se mora mora se. Od nadanja nema kruha.
To sam shvatio vec odavno, pa sam jos uvijek ziv. I mnogi drugi. Tako ce i ona.
Po mojem skromnom misljenju, sve bi bilo bezbolnije da su se oni dvoje vjencali, s obzirom da ga voli. Ali jbg nisu.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 08:27   #18
A zasto se ona i dalje nadala?
Jesu bili u kontaktu?
Svakako joj moras rec, sto prije, to bolje.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 08:35   #19
Ja to ne bih spominjao jer se ne miješam u ljubavne živote braće i sestara niti oni/one u moj.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:54   #20
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A zasto se ona i dalje nadala?
Jesu bili u kontaktu?

Svakako joj moras rec, sto prije, to bolje.
Baš sam to htjela pitati. Koliko su to morali zahladiti odnosi između njih dvoje da je došlo do toga da se on ženi drugom? Zapravo mi se čini da "zahlađenje" znači "prekid", jer da su ostali u kontaktu znala bi.
I kako autor zna da se sestra nada? Možda je i ona krenula dalje, ali ne priča o tome.

Kad odeš, ostavljaš...to je tako.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger