Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2006., 17:45   #1
Otvaranje racuna u banci??

Evo ovako prije nego zapocnem rekao bih da imam 17 i po godina te nisam punoljetan ,stara mi je odlucila otvoriti racun u banci tocnije zagrebackoj i uplacivati odredjeni iznos mjesecno koji bi ja dizao sam kartice,inace par frendova mi ima tekuce i ziro racuna u bankama...i tako moja stara odu danas u svoju poslovnicu zabe gdje i sama ima racun, te joj sluzbenica veli da ja posto nisam punoljetan nemogu otvoriti racun
e sada jel to samo kod zabe i jel se moze kod drugih banaka , frend mi ima u zabi pa znam
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 18:03   #2
ja sam lani kćeri otvorila tekući i žiro u ZABA-i staroj kao ti zbog isplate honorara
morate zajedno otić u banku, oboje sa osobnim i sa tvojim krsnim listom kao dokazom da ti je mama
nisam sigurna da li postoji ogranićenje starosti krsnog lista, mi smo imali friški vađen u druge svrhe
da li možeš dobiti karticu kojom bi dizao novce sa bankomata ne znam

procedura je u svim bankama ista
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 19:30   #3
evo otisao sam prije sat vremena sam jel je frend rekao kada je on isao sam izvadio bez ikakvih problema u zabi i platio 20 kuna karticu cekao tjedan dana, odem tamo i zena mi sad provali drugu pricu kao da ja to ipak izvaditi(inace je ista zena) ali netko od roditelja mora samnom i nakraju nebi dobio karticu

bum otisao sutra u pbz pa tamo pitao, jel mi je ovo malo cudno
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 13:58   #4
Quote:
Shpaolin kaže:
evo otisao sam prije sat vremena sam jel je frend rekao kada je on isao sam izvadio bez ikakvih problema u zabi i platio 20 kuna karticu cekao tjedan dana, odem tamo i zena mi sad provali drugu pricu kao da ja to ipak izvaditi(inace je ista zena) ali netko od roditelja mora samnom i nakraju nebi dobio karticu

bum otisao sutra u pbz pa tamo pitao, jel mi je ovo malo cudno
NIsi punoljetan dakle ne odgovaraš za svoje postupke, pa na računu mora bit upisan staratelj (uglavnom roditelj). Da bi se to obavilo trebate zajedno otići u banku i potpisati se na prava mjesta...
wapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 17:02   #5
hvala puno na odgovorima
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.