Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 15:13   #21
Quote:
jedinstvena kaže: Pogledaj post
Ajmo strijelci, svi na okup

Dakle, što kažu astrolozi o nama: bezbrižni smo, veseli, nasmijani i društveni. Ljubazni, dobri prijatelji, darežljivi i veliki branitelji svoje slobode. Ne podnosimo nepravdu. Ne volimo lagati. Površni smo, volimo ljude gnjaviti savjetima i sve moguće komentirati. Znamo biti neodgovorni, nemarni i lijeni. Često ulazimo u nepotrebne rasprave. Idealisti, širokih pogleda na život. Najveća težnja nam je da se uzdignemo moralno i duhovno i u tom segmentu smo vrlo optimistični; uvjereni smo da ćemo uspjeti prije ili kasnije.

Koliko vas se našlo u ovome?
Ja više manje
Eto ja sam KAO strijelac i baš nisam takav,kakve ih opisuju,..drugim riječima,to je sve sranje u bojama
__________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
cloud-xz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 15:14   #22
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
E, ne znam kakvi su drugi strijelci, ali kod mene često fali impulzivnosti... bilo bi dobro da malo manje razmišljam o nečem prije nego to odlučim napraviti
ista stvar i kod mene...
__________________
figurica bez žiga...
Bezdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 18:58   #23
ja sam strijelac. u puno toga sam se nasla ovdje ali i u puno toga nisam.
mislim da su svi ovi opisi preopsirni i da bi se svaka osoba mogla naci u necemu ovdje napisanom.
ne citam dnevne, mjesecne, godisnje ili tako neke lijeve horoskope jer mislim da su sve to bullshitovi kojima ljudi bezveze trose svoje dragocjeno vrijeme.
astrologija je puno puno vise od takvih gluposti ali nazalost ljudi to ne znaju, pa sa time niti ne cijene tu prekrasnu znanost.
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:43   #24
Strijelac & ostali sunčevi znaci (zabava/copy s neta)

Strijelac i Strijelac

Po nekim astrološkim istraživanjima idealan partner za Strijelca je uvijek i samo drugi Strijelac, ma koliko se mi slagali s time ili ne. Čini se da si ovo dvoje ljudi idealno odgovara, i po karakteru i po navikama, a jednako tako i u krevetu i u svakodnevnom životu. Nisu ljubomorni, ne traže previše pažnje, ne više od one količine koju i daju, nisu posesivni i ne traže ekskluzivno pravo na svojeg partnera što im oboma ostavlja dovoljno prostora za sve ostale ljude u njihovom životu kojih se oni nikada ni po koju cijenu neće odreći. Oboje su vrlo slobodoumni, neovisni, dovoljno inteligentni da shvate da ako daju dovoljno slobode drugoj strani i sami neće nikada biti s ničime ograničavani i da će ih to održati dovoljno dugo zajedno da mogu reći da imaju uspješan i dugotrajan brak. Njihovi osjećaji jednog prema drugom, neće nikada biti dovedeni u pitanje, pa njih dvoje i dugo vremena kada se i ako se rastanu, ostati vezani jakim prijateljstvom i zajedničkim prijateljima.
Vrlo dobra, čak i idealna kombinacija dvaju znakova koji doslovno, pripadaju jedan drugome.


Strijelac i Jarac

Već na samom početku ovo dvoje ljudi shvatiti će da nisu jedan za drugoga, da si ne odgovaraju ni 15 %, ali ipak neće naći dovoljno razloga da se ipak ne upuste u vezu, barem u neku kratkotrajnu avanturu. Strijelca će odmah privući ozbiljnost i hladnokrvnost kojom Jarac zrači, pa će se odmah pri prvom susretu Strijelac baciti na svoju novu žrtvu sa svim svojim raspoloživim sredstvima zavođenja, a Jarac ne bi bio Jarac kada ne bi prihvatio igru lovine koju mu tako slatko sprema njegov Strijelac. Iako je Jarac usamljenik i dobro je poznat po svojoj tvrdokornosti i nepristupačnosti koju ima prema ljudima, on će uvijek dozvoliti jednom prpošnom i zabavnom Strijelcu da ga nasmije do suza, pričajući mu o svojim posljednjim seksualnim iskustvima sa neobičnim ljudima na neobičnim mjestima, što će mu sigurno, ako ništa drugo onda uljepšati njegov dan i popraviti mu raspoloženje. Nitko ne može nasmijati Jarca kao Strijelac, a Strijelca ne može nitko tako dobro spustiti na zemlju kao Jarac i ako se uspiju prilagoditi mogu dugo ostati zajedno.
Mogućnosti za dobru vezu su male, ali ako ništa drugo ovo dvoje ljudi će se uvijek jako dobro zabavljati.


Strijelac i Vodenjak

Ako itko zna uživati u životu, pogotovo ako se radi o životu u dvoje, onda su to sigurno Strijelac i Vodenjak, dva znaka koja obožavaju život i sva njegova velika ali i mala zadovoljstva koja im donosi. Oboje će se odmah prepoznati, čim se prvi puta upoznaju, znati će da su stvoreni jedno za drugo, jer je bitna samo jedna stvar koju će odmah podijeliti jedan sa drugim, a to je ogromna strast prema životu i avanturama. Oboje su vrlo inteligentni, nemirni, avanturistički raspoloženi, sa spremljenim koferima da u slučaju dobitka na lotu odmah otputuju na drugi kraj svijeta u potrazi za novim uzbuđenjima. Oni će zajedno otkrivati nove stvari, svaki zarađeni novčić koji im nije nužno potreban stavljati će na poseban račun upravo namijenjen njihovim strastima za putovanjem i avanturama, pa ćete ih češće naći u avionu, nego u tramvaju, ili prije na biciklu nego u automobilu. Oboje su i veliki kockari, pa se često u životu nađu u dugovima zbog te svoje slabosti, no jedan drugome uvijek sve opraštaju, pogotovo svakodnevno koketiranje sa kolegama, jer su jedan drugome u srcu uvijek vjerni i odani.
Vrlo dobra, čak i savršena veza koja će trajati dugo vremena, pa makar bili i samo prijatelji.


Strijelac i Ribe

Ovo je kombinacija na koju astrolozi često nailaze i jedna je od češćih koje se pojavljuju u obliku trajne i stabilne veze. Ribu će uvijek Strijelac uspjeti zavesti, ne samo svojom inteligencijom, elokventnošću i seksualnošću, već i svojom životnom snagom koju zrači, a i svojim velikim životnim iskustvom sa kojim se voli hvaliti. Riba je pak visoko duhovno biće, pa će se svaki Strijelac odmah uhvatiti za njezinu predivnu dušu i zaljubiti se u njezinu nježnost, mekoću i osjetljivost, pa će mnogi od njih zapravo shvatiti da su upravo našli zagubljeni dio sebe u osobi u koju su se upravo zaljubili. Iako zapravo nadopunjuju jedno drugo, jer je Strijelac u dubini svoje duše vrlo romantičan, nježan i željan ljubavi i pažnje, pitanje je zapravo, koliko će mu Riba te ljubavi moći i dati. Na kraju krajeva i ona je sama željna te iste ljubavi, pa bi moglo doći do sukoba među njima, jer će oboje previše toga tražiti za sebe, a možda premalo davati a da toga neće biti svjesni. Strijelac je uz to i previše slobodoljubiv za Ribu i nije baš vjeran po prirodi, pa bi ga imalo interesantnija osoba mogla vrlo lako odvući od Ribe.
Nemirna li i kvalitetna veza koja može uspjeti ako se partneri odmah prilagode jedan drugom.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 06.07.2007. at 13:15.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:53   #25
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Strijelac i Vodenjak
Vrlo dobra, čak i savršena veza koja će trajati dugo vremena, pa makar bili i samo prijatelji.
To je zaista dobar odnos. Baš, nekako, lagan.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:01   #26
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Strijelac i Ribe

Ovo je kombinacija na koju astrolozi često nailaze i jedna je od češćih koje se pojavljuju u obliku trajne i stabilne veze. Ribu će uvijek Strijelac uspjeti zavesti, ne samo svojom inteligencijom, elokventnošću i seksualnošću, već i svojom životnom snagom koju zrači, a i svojim velikim životnim iskustvom sa kojim se voli hvaliti. Riba je pak visoko duhovno biće, pa će se svaki Strijelac odmah uhvatiti za njezinu predivnu dušu i zaljubiti se u njezinu nježnost, mekoću i osjetljivost, pa će mnogi od njih zapravo shvatiti da su upravo našli zagubljeni dio sebe u osobi u koju su se upravo zaljubili. Iako zapravo nadopunjuju jedno drugo, jer je Strijelac u dubini svoje duše vrlo romantičan, nježan i željan ljubavi i pažnje, pitanje je zapravo, koliko će mu Riba te ljubavi moći i dati. Na kraju krajeva i ona je sama željna te iste ljubavi, pa bi moglo doći do sukoba među njima, jer će oboje previše toga tražiti za sebe, a možda premalo davati a da toga neće biti svjesni. Strijelac je uz to i previše slobodoljubiv za Ribu i nije baš vjeran po prirodi, pa bi ga imalo interesantnija osoba mogla vrlo lako odvući od Ribe.
Nemirna li i kvalitetna veza koja može uspjeti ako se partneri odmah prilagode jedan drugom.
E ovo je sve istina. Moj dečko i ja!

Ja sam strijelica, a on ribica.

Eto ja sam netaktična, otvorena, nisam zlonamjerna, druželjubljiva, pomalo egoistična... a volim putovati, kave, avanture...
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:21   #27
strelice, navek sam ih sretal po bregovima trekingima dalekim putovanjima i slicno
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:23   #28
Ako itko zna uživati u životu, pogotovo ako se radi o životu u dvoje, onda su to sigurno Strijelac i Vodenjak, dva znaka koja obožavaju život i sva njegova velika ali i mala zadovoljstva koja im donosi. Oboje će se odmah prepoznati, čim se prvi puta upoznaju, znati će da su stvoreni jedno za drugo, jer je bitna samo jedna stvar koju će odmah podijeliti jedan sa drugim, a to je ogromna strast prema životu i avanturama. Oboje su vrlo inteligentni, nemirni, avanturistički raspoloženi, sa spremljenim koferima da u slučaju dobitka na lotu odmah otputuju na drugi kraj svijeta u potrazi za novim uzbuđenjima. Oni će zajedno otkrivati nove stvari, svaki zarađeni novčić koji im nije nužno potreban stavljati će na poseban račun upravo namijenjen njihovim strastima za putovanjem i avanturama, pa ćete ih češće naći u avionu, nego u tramvaju, ili prije na biciklu nego u automobilu.

stima...kak mrzim aute..te skucene stvari, daju ti privid slobode...za malo smrti koju kupish..i do glavnih mesta te nigdar dopeljati nemru.

prave strelice ne primecuju aute.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:59   #29
Cudno.....znam dvoje strijelaca koji su oboje daleko kucevniji i dosadniji od mene po tom pitanju, sto se kaze nisu neki od avanture, nikad bili, slabo putovali, relativno. Ono u svojim dvadesetim su bili za mir, brak, porodicu, standardni zivot kuca-posao.....a ja sam Jarica i bila sam daleko nemirniji duh.....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 22:29   #30
ah...to budu poslje nesretni strelci.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 22:35   #31
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
ah...to budu poslje nesretni strelci.
Ja ih jos uvijek poznam i ne mogu reci da su nesretni,.sad su zreli ljudi u kasnim tridesetim...naprotiv imam osjecaj da savrseno vode svoje zivote u skladu sa svojim karakterom i prirodom....jednostavno nikad nisu niti ce imati afiniteta za odredjene stvari.....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 11:50   #32
mozda su rakovi u podznaku ili tako nesto
znam zenu strijelchicu i sjecam je se iz perioda dok je bila djevojka i tad je bila prava strijelcica i izgledom i ponasanjem...a onda se udala, rodila dijete i totalno se pretvorila u zenu raka Cak izgleda skroz rakovski sad. Na zalost ne znam njenu natalku pa ne mogu reci koji su tu josh jaki uticaji pridonijeli takvom obrtu
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:17   #33
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
mozda su rakovi u podznaku ili tako nesto
znam zenu strijelchicu i sjecam je se iz perioda dok je bila djevojka i tad je bila prava strijelcica i izgledom i ponasanjem...a onda se udala, rodila dijete i totalno se pretvorila u zenu raka Cak izgleda skroz rakovski sad. Na zalost ne znam njenu natalku pa ne mogu reci koji su tu josh jaki uticaji pridonijeli takvom obrtu
Ko ce ih znati....nemam pojma....ali sa moje tocke gledista ne narocito zanimljivi i vjetropirasti tipovi....doduse cura je bila vise drustvena i vesela nego tip ali nikakva posebna osoba, kod nje je sve bilo standardno....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:23   #34
istina svaki strijelac je avanturist, sve koje ja znam opasno su zaluđeni putovanjima i uzbuđenjima.
mislila sam da moj brat (koji je isto strijelac čak i u podznaku) nema nikakve crte strijelca dok nije jedan dan došao i mami rekao da se seli na drugi kraj svijeta što je u roku tjedan dana i napravio.
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:37   #35
je. tak je. neki ispune strelca v sebi, a neki ne!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 22:01   #36
Ja za ovo dvoje bi rekla da su ono sto jesu.....prema tome ne vjerujem u to generaliziranje oko znakova.....eventualno kad bi se sagledao svaki aspekt u necijoj natalnoj karti, da ja znam tu osobu jako dobro, tad bi mogla potvrditi ima li tu istine ili ne.....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 15:19   #37
Quote:
baloncic kaže: Pogledaj post
Bližim proucavanjem Strijelca, odmah se otkriva toplina njegovog karaktera, koja ga cini punim razumijevanja i pristupacnim za svakog. On uvijek filozofski prihvaca život, i pun je obzira za sve koji ga okružuju. Ne prate ga nepredvideni dogadaji, jer se zna s optimizmom prilagoditi, a to mu pomaže da prebrodi najteže trenutke i dostigne najviše ciljeve. Želja da uzdigne svoj život ne navodi ga, medutim, da zatvara prolaz drugima; naprotiv, uvijek je dobre volje prema svima, ljubazan je i zna pokazati iskrenu privrženost i veliku širokogrudnost. Nezavisno od toga, Strijelac je izraziti branitelj svoje slobode i ne trpi ogranicavanja. Progresivan je i entuzijast. Rijec je o izuzetnoj licnosti, cak i kad se ukažu skrivene strane ovog karaktera: u dubini duše voli mir i sve su njegove snage usmjerene da ih zadrži, izbjegavajuci svaku nesuglasicu ili uzaludno raspravljanje. Ono što omogucava ovoj licnosti da živi uvijek spokojno je vjera koju ona ima za svoju „sretnu zvijezdu".
.........

kao da si mene procitao..eto sad se jos vie ponosim sto sam strijelac!

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 25.07.2007. at 19:11. Reason: ogromni quote
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 11:59   #38
Negdje sam bio čuo na TV-u da je neka astrologinja nešto govorila o znakovima, i uglavnom sam zapamtio da je strijelac najpozitivniji horoskopski znak, dok je škorpion najmračniji horoskopski znak.

I jedino su strijelac i vodenjak mitološki znakovi, sve ostalo postoji u životu

I još malo oko slaganja i ne slaganja znakova. Uglavnom se slažemo sa znakovima koji nam nisu susjedni, pa tako na preskokce.

Znači ako smo strijelac, onda se u praviliu slažemo sa vodenjakom (jarac je preskočen), pa sa ovnom (riba je prskočena), pa sa blizancima (bik je preskočen) . . .
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 15:03   #39
Kao strijelac, vjerujem da se najbolje slazem s djevicama
plavuša20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 14:44   #40
evo da se i ja službeno učlanim u strijelački ''Hvalite me usta moja'' klub

moja skromna procjena je da smo jedni od boljih ljudi, naravno ima i kod nas smradova, ali bože moj, to je zanemariva manjina, kojoj je vjerojatno strijelački utjecaj smanjen od nekih drugih aspekata

dakle, živjeli strijelci


p.s. tko je rekao da je skromnost vrlina?!
__________________
fensi šmensi
messed_up is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.