Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2008., 11:13   #221
Ma ako nekog doista želiš to se osjeti, miris, dekolte i manire su samo bonus. To barem žene znaju, a ženi je rijetko kad problem zamađijati nekoga, makar na jednu noć, to je minimum. Kakva god ona bila.
Nije to vaša uloga, bez brige..
A ako ćemo o tome, i to o čemu govoriš i jest TA magija.

No, djetelinu u dvorište zakopavat neću... i slično
I slati joj vibracije snovima.. to isto neću.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 12:14   #222
Quote:
MlinarevSin kaže: Pogledaj post
Nećeš si dopustiti to duže vrijeme. Mag djeluje u prikladnom trenutku. Ako se stvar upropasti, onda postoji i magija popravljanja. Nepente djeluje jače nego što mnogi mogu i misliti. Ja sam svjedokom zadnjih dana da ljudi koji su me mrzili odjednom, nakon što je prošlo puno vremena, iznenada ispoljavaju ljubav. Oči se zatvore, ali ih vrijeme otvori. A magija može to vrijeme skratiti.
To što te vole sad, a iz nekog razloga su te mrzili može biti odlika tvoje magije ali i njihove veličine, zar ne. Ja osobno ne želim popravljati magiju niti otvarati oči onima koji to ne žele. Popravci i zakrpe kompliciraju stvari još gore. Magiju vidim prvenstveno kao sredstvo da sebi otvorim oči, ne drugima.

Quote:
Ljubav je sve samo ne slobodna volja. Sve je to manipulacija. Kada staviš maskaru, i namažeš usne, zapravo počinješ manipulaciju.
Kada govoriš milozvučno, i partneru pričaš ugodne laži, to je manipulacija.
Kada zapališ svijeće, i piješ s njim šampanjac, događa se manipulacija.
Vlatka Pokos, koja grabi ovih dana mistera Hrvatske, ne radi ništa drugo nego manipulira (dajem njezin primjer jer je svima vidljiv, budući je ona javna osoba). A rezultat je da je dečko uvjeren da se zaljubio u nju, a ni na kraj pameti mu nije da ga je ona zaljubila.
Ljudi se, bar ja mislim, srede prvo radi sebe a onda radi drugih. Taština...??? Meni se cura ne mora šminkati ni sređivati radi mene i to ona zna, pa svejedno to radi bez poriva da bari mene ili druge (bar se nadam za druge ) već zato jer se ona bolje osjeća. Ljubav nije slobodna volja ali ja govorim o ljubavi pod slobodnom voljom obadvije strane. Ako obadvije strane to ne osjećaju već samo jedna koja onda "voli" i za drugu onda je to meni poprilično nalik silovanju.

Quote:
To su samo lijepe riječi i ništa više.
Jel tako da su lijepe
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 12:41   #223
Quote:
adarelh kaže: Pogledaj post
To što te vole sad, a iz nekog razloga su te mrzili može biti odlika tvoje magije ali i njihove veličine, zar ne.
Nebitno za raspravu. Želio sam samo reći da se oči nakon što su se zatvorile mogu i otvoriti. Čija je to veličina, apsolutno je nevažno.

Quote:
Ja osobno ne želim popravljati magiju niti otvarati oči onima koji to ne žele. Popravci i zakrpe kompliciraju stvari još gore. Magiju vidim prvenstveno kao sredstvo da sebi otvorim oči, ne drugima.
Uzalud ti otvorene oči kada tebe nitko ne vidi. Evo malo off...na politici se vodi tema o nuklearkama. Uzalud strateški plan, ako narod neće.



Quote:
Ljudi se, bar ja mislim, srede prvo radi sebe a onda radi drugih. Taština...???
Taština svakako. Ali je često i nužnost. I ne samo da je nužnost i taština, nego je prečesto i sama taština nužnost.

Quote:
Meni se cura ne mora šminkati ni sređivati radi mene i to ona zna, pa svejedno to radi bez poriva da bari mene ili druge (bar se nadam za druge )
Ni jedna to ne radi radi poriva. Sve je to automatizam, koji je naučen, a kada je bio učen, bila je to čista taština. Ti sada samo bereš njezine plodove.

Quote:
već zato jer se ona bolje osjeća.
Hoćeš reći: ima manjak samopouzdanja i pouzdanja u svoj prirodan izgled?


Quote:
Ljubav nije slobodna volja ali ja govorim o ljubavi pod slobodnom voljom obadvije strane.
To ne postoji. Postoje samo grublje i finije metode manipulacije.

Quote:
Ako obadvije strane to ne osjećaju već samo jedna koja onda "voli" i za drugu onda je to meni poprilično nalik silovanju.
Silovanje je samo ekstrem te manipulacije.

Quote:
Jel tako da su lijepe
Nebitno.
MlinarevSin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 13:10   #224
Quote:
MlinarevSin kaže: Pogledaj post
Nebitno za raspravu. Želio sam samo reći da se oči nakon što su se zatvorile mogu i otvoriti. Čija je to veličina, apsolutno je nevažno.
Važno je ako ti utječeš na drugoga

Quote:
Uzalud ti otvorene oči kada tebe nitko ne vidi. Evo malo off...na politici se vodi tema o nuklearkama. Uzalud strateški plan, ako narod neće.
A zašto bi me gledali, ja ću proć pored ljudi i nikada u životu neće znati zašto se osjećaju dobro ili loše u tom trenutku. Ja nosim svijetlo sa sobom ali ne želim nikoga forsati da ga vidi. Ako ga treba viditi, vidit će ga, ako ne...neće

Quote:
Taština svakako. Ali je često i nužnost. I ne samo da je nužnost i taština, nego je prečesto i sama taština nužnost.
Nužnost jedino ako izlaziš s erekcijom vani u potrazi za ženom. Postoji stvar koja se zove samokontrola, taština nikad nije bila nužnost.

Quote:
Ni jedna to ne radi radi poriva. Sve je to automatizam, koji je naučen, a kada je bio učen, bila je to čista taština. Ti sada samo bereš njezine plodove.
Berem plodove njenog šminkanja Meni je lijepa i bez toga i sasvim mi je svejedno. Da nije tako onda bi mi se sviđala samo kad se sredi, pa bi mi bila priležnica ljubavnica, a ne cura.

Quote:
Hoćeš reći: ima manjak samopouzdanja i pouzdanja u svoj prirodan izgled?
Zar bogataš koji ulaže u novi posao i zaradi još više to radi iz manjka samopouzdanja?? Ne, jer ako smatraju da može bolje, onda to i pokušaju. Isto taština doduše.. ali nikako manjak samopouzdanja


Quote:
To ne postoji. Postoje samo grublje i finije metode manipulacije.
Pa ti stari manipuliraj do mile volje. Ja ću voljeti u međuvremenu. Svjestan moguće manipulacije od druge strane. Kad je vidim, nasmijem se, a vidim je...bez problema

Quote:
Silovanje je samo ekstrem te manipulacije.
Ta manipulacija je ekstremno silovanje jer je puno dublja od samog fizičkog maltretiranja.


Quote:
Nebitno.
Istina Ego je stvarno nebitna stvar....jednom kad ga postaneš svijestan
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 14:13   #225
Quote:
adarelh kaže: Pogledaj post
Važno je ako ti utječeš na drugoga
Nebitno. Nije tema o meni.
Quote:
A zašto bi me gledali, ja ću proć pored ljudi i nikada u životu neće znati zašto se osjećaju dobro ili loše u tom trenutku. Ja nosim svijetlo sa sobom ali ne želim nikoga forsati da ga vidi. Ako ga treba viditi, vidit će ga, ako ne...neće
Nećeš proći. U tome je poanta. Zaustavljat će te. Nije svijet samo tvoj pa da možeš prolaziti kako te volja. probaj samo proći aerodrom kuda želiš. Izgled je bitan. U nekim afričkim i arapskim zemljama, ne možeš uopće preživjeti ako im se ne sviđaš.

Quote:
Nužnost jedino ako izlaziš s erekcijom vani u potrazi za ženom. Postoji stvar koja se zove samokontrola, taština nikad nije bila nužnost.
Ne bih o tome raspravljao. Dođi bez taštine ženi, i smatrat će da nemaš samopouzdanja. Nije dobro imati je ni previše, ni premalo.

Quote:
Berem plodove njenog šminkanja Meni je lijepa i bez toga i sasvim mi je svejedno. Da nije tako onda bi mi se sviđala samo kad se sredi, pa bi mi bila priležnica ljubavnica, a ne cura.
Ja se slažem. Ni meni nije važno. Ali njoj jest.

Quote:
Zar bogataš koji ulaže u novi posao i zaradi još više to radi iz manjka samopouzdanja?? Ne, jer ako smatraju da može bolje, onda to i pokušaju. Isto taština doduše.. ali nikako manjak samopouzdanja
Iz pohlepe i prisile. U modernom kapitalizmu, ako ne ideš naprijed, gubiš sve. Strah od bankrota tjera ga dalje. A oni koji se ne boje bankrota idu dalje iz pohlepe, jer se osjećaju kao bogovi i žele sve!


Quote:
Pa ti stari manipuliraj do mile volje. Ja ću voljeti u međuvremenu. Svjestan moguće manipulacije od druge strane. Kad je vidim, nasmijem se, a vidim je...bez problema
I ja. Na mene manipulacije ne pale onako kako bi manipulatori očekivali. Ostanu zbunjeni. I to je zapravo moj način manipuliranja. Napravim tako da oni sami izmanipuliraju sebe.

Quote:
Ta manipulacija je ekstremno silovanje jer je puno dublja od samog fizičkog maltretiranja.
Za silovanje, kao i ljubav, potrebno je dvoje.
MlinarevSin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 14:34   #226
ok , zavrtili smo se u krug, ali ovo za silovanje ti stvarno nije trebalo
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 17:12   #227
tek sad kuzim ko je to.

hi hi....mazohizam_X
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 17:55   #228
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Fascinantno mi je kako ljudi zaborave da stoje na zemlji i usto imaju nekakva fizička tijela.

Najbolji način slanja ljubavnih vibracija je upoznavanje, i iskren pristup. Naravno fizički. Zagrljaj nije na odmet, kao ni treptanje okicama i nekakav dekolte usput, i fini miris. Dobro dođe opuštenost i smijeh. Bogati ženo, pa nemoj sramotit naš rod
u biti ja bi se potpuno slozio sa oovim...opisao sam svoj slucaj a ako je u tome bilo magijskog djeelovanja bome meni nije otvorilo oci kao sto Mlinarev sin kaze...je,bio sam zaludjen,bio sam lud..neka sila me je vodila nenzam ni sam..ali sam u svakom trenutku znao da je nevolim i da nece biti nista od nas...znaci niakva magija nije meni otvorila oci..
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 17:57   #229
Quote:
MlinarevSin kaže: Pogledaj post


Za silovanje, kao i ljubav, potrebno je dvoje.
hmm..bas me zanima bi li tako pricao da i tebe netko siluje...cudni su ti stavovi..
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 20:43   #230
Quote:
Full loaded kaže: Pogledaj post
Opet greška. Nije u pitanju internet veza (za mene nešto što sam samo gledala u filmovima Toma Hanksa i Meg Ryan) nego osoba, od krvi i mesa, iz moga okruženja, ali do koje ne mogu ( i to ne iz razloga koe je pominjao Dejjan). Što uopće ne znači da za par tjedana ili mjeseci neću moći.
Ne radi se ni o kakvoj iluziji, prestara sam za takvo nešto, znam koga volim i zašto ga volim, očarao me je onako kako nisam mogla vjerovati da će me itko još moći očarati.
To je sve.
Može li konkretan odgovor na moje pitanje?
Vrlo je bitno vidjeti osobu, jer se mnogi znaju razočarati kada se susretnu, a i više se da isčitati iz komunikacije kakav je zaista tko. No budi sretna daleko je veće razočaranje kada zaista spoznaš osobu koja Ti se dopada i onda je upoznaš u pravom svjetlu. Samo tijelo stari, a mi djeca zauvijek ostajemo ako ne izgubimo sebe.
Prvu si štengu prešla, dođi mu pred vrata sa porukom "uzmi me".
Ako to ne shvati nije vrijedan Tvojeg vremena.

Uvjeren sam da je ovo vrlo konkrevetan odgovor.
ARTETUREN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 22:12   #231
Mislim da to "slanje ljubavnih vibracija" ovisi o tome koliko ih je osoba koja ih salje sposobna poslati, i koliko ih je druga strana spremna-sposobna primiti. Npr. dzabe mi sta ih saljem ako je druga strana gluha-nesposobna to primiti, mogu se ja ubit od slanja... Probao sam nesto slicno par puta i nijednom nije urodilo plodom, tako da mislim da su to jako rijetki slucajevi...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 22:58   #232
[QUOTE=MlinarevSin;17154954

Za silovanje, kao i ljubav, potrebno je dvoje.[/QUOTE]

poštujem tvoja razmišljanja,no stvarno si grub primjer uzeo...razlika je velika u silovanju i ljubavi i kako to dvoje u njima sudjeluju...ovakav kraj ti nije trebao

Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Mislim da to "slanje ljubavnih vibracija" ovisi o tome koliko ih je osoba koja ih salje sposobna poslati, i koliko ih je druga strana spremna-sposobna primiti. Npr. dzabe mi sta ih saljem ako je druga strana gluha-nesposobna to primiti, mogu se ja ubit od slanja... Probao sam nesto slicno par puta i nijednom nije urodilo plodom, tako da mislim da su to jako rijetki slucajevi...
iz osobnog iskustva mogu reči da slanje ljubavnih vibracija je moguće,no za ovo je potrebno dvoje!
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 00:03   #233
Quote:
NIKY27 kaže: Pogledaj post
slanje ljubavnih vibracija je moguće,no za ovo je potrebno dvoje!
na koji nacin osjecas te vibracije?
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 00:12   #234
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
na koji nacin osjecas te vibracije?
opet te G točke...cccc
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 01:27   #235
primati ljubav na takav način,ujedno je i dati,to je najlijepši dar šta čovijek može dobit..naravno i jedna i druga strana treba sudjelovati,jer sve drugo nema smisla..i naravno ne mislim na sexy maštarije..ljubav u najuzvišenijem pogledu
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 01:35   #236
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
na koji nacin osjecas te vibracije?
znaš da takve vibracije osjećam i od tebe
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 02:17   #237
Quote:
NIKY27 kaže: Pogledaj post
znaš da takve vibracije osjećam i od tebe
osjetila sam te niky sa tvojim prvim postom.
imala sam osjecaj da mi se zelis predati.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 02:42   #238
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
osjetila sam te niky sa tvojim prvim postom.
imala sam osjecaj da mi se zelis predati.
da,sve me vuklo tebi,sve dok ti se u potpunosti nisam približila..
i sad svaki djelić mene želi pripadat tebi..
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 15:30   #239
Full loaded, Poznato mi to što pišeš...i samoj mi se nekoliko puta to dogodilo, dosta sam razmišljala o tome, wtf odkuda sad to...ali skontah da mi se takve stvari događaju u trenucima kada se unutarnja očekivanja ne ispoljavaju prema van onako kako smo mi to sebi očekivali u glavi...uglavnom, mislim da smo svi mi duboko u sebi stalno zaljubljeni, ali samo tražimo osobu prema kojoj ćemo usmjeriti tu zaljubljenost... iz nekih nepoznatih igra podsvijesti ( bilo film koji si gledala u tom preiodu ili neka knjiga )..u stanju smo tu zaljubljenost i ta očekivanja usmjeriti na neku osobu koja nam je recimo nepoznata ili nedostupna.....kao da na neki način um pod svaku cijenu želi održati te naše unutarnje nade i tlapnje, pa ih imaginarno usmjerava prema ne baš tako dostupnim ciljevima..... ali takve stvari obično brzo prođu
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 16:35   #240
Quote:
Witchy kaže: Pogledaj post
Full loaded, Poznato mi to što pišeš...i samoj mi se nekoliko puta to dogodilo, dosta sam razmišljala o tome, wtf odkuda sad to...ali skontah da mi se takve stvari događaju u trenucima kada se unutarnja očekivanja ne ispoljavaju prema van onako kako smo mi to sebi očekivali u glavi...uglavnom, mislim da smo svi mi duboko u sebi stalno zaljubljeni, ali samo tražimo osobu prema kojoj ćemo usmjeriti tu zaljubljenost... iz nekih nepoznatih igra podsvijesti ( bilo film koji si gledala u tom preiodu ili neka knjiga )..u stanju smo tu zaljubljenost i ta očekivanja usmjeriti na neku osobu koja nam je recimo nepoznata ili nedostupna.....kao da na neki način um pod svaku cijenu želi održati te naše unutarnje nade i tlapnje, pa ih imaginarno usmjerava prema ne baš tako dostupnim ciljevima..... ali takve stvari obično brzo prođu
Witchy u pravu si za ovaj dio posebno, i sama sam iskusila kao tinejdžerka ili dijete onu strastvenu, trenutnu očaranost nekim glumcem ili nogometašem ili sl, pa bogami moram reći i u nedostatku nekih interesantnijih i uzbudljivijih primjeraka muškog roda okolo sebe
Ali ovo o čemu sada govorim nema veze s tim, sada sam sigurna u to, jer sam već zagazila u treći mjesec, intenzitet osjećaja se ne smanjuje (i sama sam si mislila, ha bože pa koliko to uopće može trajati ako je na prisilno platonskoj ravni, shvataš), ali eto vidjela sam da može...ne, nije to ta užasna potreba za usmjerivanjem te ljubavne energije bar prema nekome, pa bar je dostupnih muškaraca još oko mene, ne to je prema njemu i samo njemu, a sam će ga bog znati zašto
Samo znam da ga očajnički želim, evo jutros sam se probudila i u mojem gradu je bilo očajno, tmurno vrijeme kao iz crtića Addams family, ali meni je to bilo svejedno, pomislila sam na njega i bilo bi mi svejedno i da se sprema tsunami ili polarna noć od 6 mjeseci.
Full loaded is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.