Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2008., 14:45   #101
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Apsolutno



Ja sam rekla da ću radije ući u kredit, posuditi ili nešto za to nego za porod u privatnom, recimo - ovo je ipak nešto za cijeli život.

Al sad razmišljam (budući da bi morala posuditi, možda i ja doniram).

Al u svakom slučaju bolje išta nego ništa
Tocno!
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 14:54   #102
Quote:
luve kaže: Pogledaj post
Htjeli mi dati klistir u mokracni mjehur bez pitanja....

Anatomija ti baš ne ide ili si se malo zeznula u pisanju?
Fala Bogu na ovakvima kao ti na Forumu..
..imam dijete 10dana staro pa pokusavam isfurati dojenje I tipkanje.. Mozda kome pomogne moje iskustvo.. A nekome I koja moja greska...

Misiz S.. Sve si saznala u medjuvremenu..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 14:58   #103
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Fala Bogu na ovakvima kao ti na Forumu.. ..imam dijete 10dana staro pa pokusavam isfurati dojenje I tipkanje.. Mozda kome pomogne moje iskustvo.. A nekome I koja moja greska...

Misiz S.. Sve si saznala u medjuvremenu..
Zanemari
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 15:42   #104
Hvala Leone... Moju primjedbu možeš shvatiti kao kompliment jer znači da sam pažljivo čitala tvoj post. A sad stvarno pitam... Je si li odbila kateterizaciju mokraćnog mjehura ili klistiranje? Znam da je uobičajena praksa predložiti klistiranje prije poroda, a ne kateterizaciju.
luve is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 15:51   #105
..klistir
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 19:27   #106
Leonee hvala za iskustvo...kako je to individualno, neke su zadovoljne sa babicama na porodu, neke sa babinjačama, neke nisu zadovoljne ...isto tako i sa rooming in-om...

u svakom slučaju, drago mi je vidjeti kad netko ima pozitivno iskustvo..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 20:02   #107
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
Leonee hvala za iskustvo...kako je to individualno, neke su zadovoljne sa babicama na porodu, neke sa babinjačama, neke nisu zadovoljne ...isto tako i sa rooming in-om...

u svakom slučaju, drago mi je vidjeti kad netko ima pozitivno iskustvo..
Tocno to. Volim znati kako to ustvari je.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 09:43   #108
Ako se odlučite za dobrovoljno darivanje matičnih stanica, postoji mogućnost i da ih oni ne pohrane. Budući da imaju sa sada ograničena sredstva, a testiranje i pohrana tih uzoraka puno košta, oni izabiru samo najkvalitetnije matične stanice. Dakle veća je vjerojatnost da ih oni uopće ne pohrane nego da ih netko prije vas iskoristi ako Vam ne daj Bože budu trebale.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:41   #109
Ja imam jednu nedoumicu oko prisustva oca na porodu...

Moj dr. na SD mi je rekao da je svejedno gdje idemo na tečaj,a danas sam zvala u DZ Grižanska i teta mi je rekla da oni ne daju nikakve potvrde o završenom tečaju,pa se ja pitam kako ću dokazati da je to moj muž završio kad bude pred rađaonom
Više me toliko nerviraju s tim budaleštinama
Da bar kažu plati toliko i toliko tu i tu i točka,a ne ovako da ja gubim vrijeme tražeći gdje ću dobiti tu potvrdu...
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 14:36   #110
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Ja imam jednu nedoumicu oko prisustva oca na porodu...

Moj dr. na SD mi je rekao da je svejedno gdje idemo na tečaj,a danas sam zvala u DZ Grižanska i teta mi je rekla da oni ne daju nikakve potvrde o završenom tečaju,pa se ja pitam kako ću dokazati da je to moj muž završio kad bude pred rađaonom
Više me toliko nerviraju s tim budaleštinama
Da bar kažu plati toliko i toliko tu i tu i točka,a ne ovako da ja gubim vrijeme tražeći gdje ću dobiti tu potvrdu...
Ne znam za druge ali mi smo u dz vrapce dobili
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 20:51   #111
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Moj dr. na SD mi je rekao da je svejedno gdje idemo na tečaj,a danas sam zvala u DZ Grižanska i teta mi je rekla da oni ne daju nikakve potvrde o završenom tečaju,pa se ja pitam kako ću dokazati da je to moj muž završio kad bude pred rađaonom
daju, mi išli tamo
štoviše, dat će ti i ako ne odslušaš sve nego samo se pojaviš, nisu strogi uopće
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 21:06   #112
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
daju, mi išli tamo
štoviše, dat će ti i ako ne odslušaš sve nego samo se pojaviš, nisu strogi uopće
e super baš ti hvala,jer ja sam jučer zvala i baš se patronažna iznenadila kad sam je pitala za potvrdu

kakav ti je bio tečaj?
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 22:01   #113
meni baš ok i vrlo korsitan
osim onog dijela o trudnoći (mislim, oko 30. tjedna nema više smila da slušam o tome što se događa u trudnoći)
držala je jedna starija patronažna ugodnog izgleda, vrlo ljubazma i draga
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 11:49   #114
Doc. Bekavac? - Sv. Duh

zanima me jel netko bio kod te doktorice na kontroli? kak je proslo? tj. jel ok ili...? prije sam isla kod svoje doktorice, al posto sam sad u 38. tjednu poslala me na sv. Duh gdje cu i roditi, narucila sam se i sestra na telefonu mi je rekla da dodem kod te doktorice.
puno hvala na svim informacijama!
dalia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:22   #115
Ja sam na Sv Duhu bila samo na uzv, a kako stvari stoje vjerojatno cu i na ctg. Mozda jos zajedno zavrsimo u rodilistu.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:41   #116
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
Ja sam na Sv Duhu bila samo na uzv, a kako stvari stoje vjerojatno cu i na ctg. Mozda jos zajedno zavrsimo u rodilistu.

Ak si mislila na mene tj. ak je ovaj post namjenjen meni, necu ti ja tak skoro, a ti si kolko vidim vec u 41. tjednu pa se ipak nadam da ces prije mene

rekla mi je doktorica prosli tjedan da je jos dosta tvrd cerviks i da je to sve jos visoko, tak nesto, uglavnom da necu skoro, a sad mi i ne pase ovaj tjedan, imam jos radove po stanu hehe, kad bi to mogle planirati

al jutros mi se trbuh cini ko da se nekak spustio i skockastio ok, ovo je sve malo off topic...

jel ima ko kakvih iskustva sa sv.Duha u zadnje vrijeme, jel stvarno tak tesko biti s bebacom cijelo vrijeme? jel pomazu sestre ista? kak je sa posjetama? di je beba za vrijeme posjeta?
dalia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:46   #117
Ma ja se samo salim, mali nece vani pa kazem da ceka proljece. Za iskustva ne znam bas, ali budem sigurno napisala svoje kada dodem iz bolnice. Ako ti ne bude kasno tada.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:49   #118
Quote:
dalia123 kaže: Pogledaj post
zanima me jel netko bio kod te doktorice na kontroli? kak je proslo? tj. jel ok ili...? prije sam isla kod svoje doktorice, al posto sam sad u 38. tjednu poslala me na sv. Duh gdje cu i roditi, narucila sam se i sestra na telefonu mi je rekla da dodem kod te doktorice.
puno hvala na svim informacijama!
Ja idem sutra kod nje. Naime moj je dr, Hafner, na bolovanju. Slomio nogu
Pitaj me sutra - naručena sam u 8h (samo pregled, bez UZV-a).
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:51   #119
ja sam u 10 narucena, tak da sumnjam da ces mi stic ista odgovorit

a jel znas jel cu sad na svaku iducu kontrolu ici kod nje, ili kak me potrefi koji dan?
dalia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:52   #120
Quote:
dalia123 kaže: Pogledaj post
jel ima ko kakvih iskustva sa sv.Duha u zadnje vrijeme, jel stvarno tak tesko biti s bebacom cijelo vrijeme? jel pomazu sestre ista? kak je sa posjetama? di je beba za vrijeme posjeta?
Od jedne tete koja radi kod mene na poslu je snaha rodila prije tjedan dana tamo.
Prva reakcija je bila ne daj Bože nikome tamo roditi. Al onda su shvatili da kad je mali plakao po noći to je bilo jer je bio gladan. Al i sestra ga je uzela na par sati da se mama naspava. Tako da je na kraju ispalo da je super tamo.
E sad, na stručnu pomoć ne računam previše. Bitno je doći obrazovan - koliko god to bila nebuloza, ali...

Ja jedva čekam
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.