Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 12:21   #81
pozdrav

Pozdrav curke
ako mi netko moze reci za dr Rena Volga,,naime ginc mi preporucio nju ali kad sam ju trazila na netu vidim da je ona privatnica,,,a na forumu nisam nikog cula da je netko isao kod nje i kakva je i da li radi preko hzzo,
ako netko nesto zna,,,puno hvala
jetflash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 13:52   #82
Quote:
jetflash kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke
ako mi netko moze reci za dr Rena Volga,,naime ginc mi preporucio nju ali kad sam ju trazila na netu vidim da je ona privatnica,,,a na forumu nisam nikog cula da je netko isao kod nje i kakva je i da li radi preko hzzo,
ako netko nesto zna,,,puno hvala
Mi smo bili kod nje kad je naša bila na godišnjem tako da očito radi i preko HZZO-a.

Meni se nikako nije svidjela, ali mislim da nisam mjerodavna s obzirom da je moj dojam subjektivan (bili smo kod nje samo jednom).

Nadam se da će ti netko reći nešto objektivnije.
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 15:16   #83
Quote:
jetflash kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke
ako mi netko moze reci za dr Rena Volga,,naime ginc mi preporucio nju ali kad sam ju trazila na netu vidim da je ona privatnica,,,a na forumu nisam nikog cula da je netko isao kod nje i kakva je i da li radi preko hzzo,
ako netko nesto zna,,,puno hvala
ja ju poznam, ona ti je starija doktorica, vrlo ugodna za razgovor, i koliko ja znam radi preko HZZO-a, ali mi nismo njeni pacijenti, pa je dobro i da se raspitaš kod nekog takvog.........

btw, ona vodi bebi fitnes na Kantridi, u bolnici, a i preko nje ide i bebi plivanje.......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 21:16   #84
A cula sam da vodi plivanje,,,ali nigdje nikoga tko je kod nje vodio bebaca,,sada mi je ipak malo lakse kad cujem da je ipak netko bio kod nje,,,mozda se jos netko javi s kakvim iskustvima,,,
hvala cure
jetflash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 21:44   #85
Quote:
jetflash kaže: Pogledaj post
A cula sam da vodi plivanje,,,ali nigdje nikoga tko je kod nje vodio bebaca,,sada mi je ipak malo lakse kad cujem da je ipak netko bio kod nje,,,mozda se jos netko javi s kakvim iskustvima,,,
hvala cure
mi smo kod nje, radi preko HZZO, ugodna ženskica, možda će ti se činiti na prvu malo čudna. Nama je sa dva mjeseca rekla da izbacimo noćni obrok, što nije prošlo. Uglavnom dosta pojednostavljuje stvari i srdačna je ful. Forsira bazen, mi idemo i ni jednom nisam požalila, malac je oduševljen. Dok za sestru pripremi čelične živce, jer se ponaša ko svadljiva tinejđerica.
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 22:37   #86
Quote:
BUBBLE JET kaže: Pogledaj post
mi smo kod nje, radi preko HZZO, ugodna ženskica, možda će ti se činiti na prvu malo čudna. Nama je sa dva mjeseca rekla da izbacimo noćni obrok, što nije prošlo.
frendici je rekla na prvoj kontroli sa mjesec dana da izbaci noćni obrok...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 12:20   #87
Hvala vam na informacijama,,ne zvuci lose,,mislim svaki doktor-ica ima neke svoje muhe ,,,sta vi mislite kada da se ja uopce javim njoj tj. bilo kojem pedijatru,,trebam rodit za tjedan dana pa sam mislila prije naci pedijatra,,,jel to ok vasa misljenja,iskustva sta je najpametnije,,
pozdrav
jetflash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 22:08   #88
mi bili prekjucer prvi put kod dr sanjina kilvaina i to je prestrasno! mislim ok je on i sestra je otkacena,lajava ali guzva,od podne i 15 do 15h skoro bili,uzas..sa bebom od mjesec dana.i bila bolesna djeca sa zdravom.pazim ga doma,rekla ljudima da mi ne dolazi nitko ni prehladjen a tamo bolesni,kaslju.primao je 3 pacijenta od jednom,jel se kao jednoj mami zurilo na posao,drugoj je dijete trebalo na inhalator i sve to uz mog malog koji je lezao vise od pol sata gol na stolu,i jedno 6,7 puta kad ga je poceo pregledavat je isao pricat na telefon,zasjeo bi se i pricao dao nam je da vadimo krv i urinokulturu,jel to ima obicaj svakom davat ili?posto ima tek mjesec dana.
zna mozda tko koliko se ceka za narucit na kantridi za snimanje kukica sutra moramo ici narucit se
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 23:23   #89
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
mi bili prekjucer prvi put kod dr sanjina kilvaina i to je prestrasno! mislim ok je on i sestra je otkacena,lajava ali guzva,od podne i 15 do 15h skoro bili,uzas..sa bebom od mjesec dana.i bila bolesna djeca sa zdravom.pazim ga doma,rekla ljudima da mi ne dolazi nitko ni prehladjen a tamo bolesni,kaslju.primao je 3 pacijenta od jednom,jel se kao jednoj mami zurilo na posao,drugoj je dijete trebalo na inhalator i sve to uz mog malog koji je lezao vise od pol sata gol na stolu,i jedno 6,7 puta kad ga je poceo pregledavat je isao pricat na telefon,zasjeo bi se i pricao dao nam je da vadimo krv i urinokulturu,jel to ima obicaj svakom davat ili?posto ima tek mjesec dana.
zna mozda tko koliko se ceka za narucit na kantridi za snimanje kukica sutra moramo ici narucit se
Ne znam što ti reći, meni je ovo koma
Kod naše se strogo pazi da su zdrava odvojena od bolesne djece i zdravu uvijek naručuju, znači ne možeš banuti na pregled samo tako, uvijek naruče za sistematski, cijepljenje i ostalo. Znači znaš dan i trebaš doći u termin za zdrave. I paze koliko njih naruče da ne bi morali predugo čekati jer onda već počinju i bolesni dolaziti.
A naša isto zna uzimati po dvoje na sistematski. Dvije su prostorije odvojene/povezane međusobno vratima u koje se može ravno iz čekaone. U jednoj je baš doktorica a u drgoj sestra vađže, mjeri, daje cjepivo. Dok ona ne zove pedijatricu, doktorica riješi koga može u svojoj ordinaciji pa onda još tamo ode.
Uglavno se pacijenti ne vide niti čuju, to ok funkcionira

I da naša doktorica se ni ne javlja na telefon ako joj sestra ne prespoji što je teško jer je i sestra stalno u poslu. pa se često nitko ne javlja....
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 09:50   #90
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
mi bili prekjucer prvi put kod dr sanjina kilvaina i to je prestrasno! mislim ok je on i sestra je otkacena,lajava ali guzva,od podne i 15 do 15h skoro bili,uzas..sa bebom od mjesec dana.i bila bolesna djeca sa zdravom.pazim ga doma,rekla ljudima da mi ne dolazi nitko ni prehladjen a tamo bolesni,kaslju.primao je 3 pacijenta od jednom,jel se kao jednoj mami zurilo na posao,drugoj je dijete trebalo na inhalator i sve to uz mog malog koji je lezao vise od pol sata gol na stolu,i jedno 6,7 puta kad ga je poceo pregledavat je isao pricat na telefon,zasjeo bi se i pricao dao nam je da vadimo krv i urinokulturu,jel to ima obicaj svakom davat ili?posto ima tek mjesec dana.
zna mozda tko koliko se ceka za narucit na kantridi za snimanje kukica sutra moramo ici narucit se
Cekaj bili ste naruceni????AKo da niste trebaali cekat!!Mi smo bili 5 puta na sistematskom i nismo cekali ni 5 min na red, primljeni i obavljeni na vrijeme..prije 2 tjedna smo bili i bolesni dosli na pocetak termina za bvoelsne i bili 3. na redu cekali ni pola sata..
Ovo za vadenje krvi urinokulturu nama nije nikada spominjano ni radjeno do sada, najavio nam je sa 6 mj.
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:09   #91
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
mi bili prekjucer prvi put kod dr sanjina kilvaina i to je prestrasno! mislim ok je on i sestra je otkacena,lajava ali guzva,od podne i 15 do 15h skoro bili,uzas..sa bebom od mjesec dana.i bila bolesna djeca sa zdravom.pazim ga doma,rekla ljudima da mi ne dolazi nitko ni prehladjen a tamo bolesni,kaslju.primao je 3 pacijenta od jednom,jel se kao jednoj mami zurilo na posao,drugoj je dijete trebalo na inhalator i sve to uz mog malog koji je lezao vise od pol sata gol na stolu,i jedno 6,7 puta kad ga je poceo pregledavat je isao pricat na telefon,zasjeo bi se i pricao dao nam je da vadimo krv i urinokulturu,jel to ima obicaj svakom davat ili?posto ima tek mjesec dana.
zna mozda tko koliko se ceka za narucit na kantridi za snimanje kukica sutra moramo ici narucit se


ja sam kod njega, nije nikad bilo tako.

ako dođem na sistematski, odmah bi me primili jer je beba, nisam nikad čekala ispred ordinacije duže od 15 min.
a roditelji s bolesnom dolaze, ali zadnji put ih je odbio primiti. uvijek se ljute zbog toga, kad to nije do njih nego roditelja

mi nismo vadili krv / urinokulturu.

na kantridi se čeka prilično, ja sam zvala sredinom srpnja, dobila termin u rujnu. u međuvremenu smo otišli u medico, platiti 250 kn i bili na miru, a onda smo u rujnu išli na kantridi kao kontrolu da je sve ok.
s tim da ne moraš ići na kantridu, možeš mailat / faksirat uputnicu pa će ti poštom javiti kad si dobila termin (obavezno pošalji i adresu, ako nije na uputnici)
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:17   #92
kod obersnelice je uzv 200 kn, pa ovisi šta je kome bliže.
a i na vežici kod tete rože ima neka ordinacija koja radi uzv kukova, la nisam siguna koliko love je kod njih
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:58   #93
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
kod obersnelice je uzv 200 kn, pa ovisi šta je kome bliže.
a i na vežici kod tete rože ima neka ordinacija koja radi uzv kukova, la nisam siguna koliko love je kod njih
Možda misliš na poliklniku Ahel..da tamo je uz 150kn,bar bio prije nekih par mjeseci
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:58   #94
E,da čula sam da ima i u medicu,ali ne znam koliko para
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 11:12   #95
Quote:
osvojena kaže: Pogledaj post
Možda misliš na poliklniku Ahel..da tamo je uz 150kn,bar bio prije nekih par mjeseci
da, da- ahel.
viš, nisam znala da je tamo još jeftinije nego kod obersnelice, ne bih išla kod nje inače.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 11:27   #96
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
da, da- ahel.
viš, nisam znala da je tamo još jeftinije nego kod obersnelice, ne bih išla kod nje inače.
da,nisam htjela kod Obrsnel jer su mi rekli da bolje da pogleda ortoped,pa smo prvi put čak išli na Kantridu..ma sve je to ista pašta...samo se cijene razlikuju
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 15:23   #97
bili smo naruceni ,nismo toliko cekali vani,nekih 15ak min mozda nego unutra jel je primao vise njih odjednom,ako bio je petak stalno je njurgao nesto da mu je dosta danas da jedva ceka da zavrsi dan...sestra je rekla da je rekla kao da ne dolaze bolesni akd i zdravi ali da neki ne slusaju a da ako ih odkanta da ce ju gledat popreko i onda lijepo ih primila i kraj mog malog pustila ,kaslju,kisu ma uzas tako me strah da sta ne pokupi.a vec mi nekako smrce cini mi se....
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:39   #98
OOOO, takvo iskustvo kod Kilvajna imam i ja...Sa bebom 4mj sam čekala 4 sata na naručenu sistematiku Zato sam i otišla od njega, stručnost gore ili dole...Ima i drugih stručnih doktora u Rijeci kod kojih su malo bolje organizirani jer ono kod njega je kaos. A ja sam sa najmladjim stalno kod doktora jer imamo probleme sa ušima i n emogu ni zamisliti da moram barem jednom do dva puta tjedno tako čekati...I smetalo mi je da kada sam ga zvala na telefon ga nisam mogla nikako dobiti. Grrr...
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 16:41   #99
A za kukiće na Kantridi - mi nismo ništa narućivali, samo smo došli i bili odmah primljeni. To je bilo u 9mj 2009, tako da nemam pojma dali je sada potrebno naručivanje.
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 19:27   #100
Quote:
altermama kaže: Pogledaj post
A za kukiće na Kantridi - mi nismo ništa narućivali, samo smo došli i bili odmah primljeni. To je bilo u 9mj 2009, tako da nemam pojma dali je sada potrebno naručivanje.
a nazalost je,i to po mjesec,dva se ceka...ja bila danas narucit se i rekli nek sutra zovem i da cu tek pocetkom travnja negdje doci an red
a ne znam kako ce to dalje biti kod kilvaina ali prestrasno je.ako budem svaki put tako cekala luda kuca! sestra vice,on simo tamo seta,telefon jedan za drugim zvoni,pacijenti kucaju,jedni ulaze drugi izlaze,propuh bio,mali mi lezao koliko vremena skroz gol na stolu,ma poludila sam,a doma ga pazim ko blesava.dobro da sam ga barem sa pelenom ogrnula sta sam uzela da ga polegnem na to
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.