Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 00:44   #641
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Jebemu Shivu, mogao bi stajati i Micky Maus.
.
PFC koji za razliku od tebe piše lijepe i konstruktivne postove, ti je postavio legitimno pitanje.
Iznađi minimum kulture pa odgovori normalno, o poveznici Shive ispredCena i Cerna, malo dublje, ili su tebi Shiva i Miki jedno te isto ?
Znam da možeš.

PFC, Rotchildi su se preselili u Indiju, zamisli ti to.
Ima li to kakve veze sa darovima iz Indije Cernu.
Baš su stavili toga Shivu, zanimljivo, ispred Cerna.
A tek ona đavolska ceremonija...ono kazalište nekih letećih vragova...sotonske igre...
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:12   #642
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
PFC koji za razliku od tebe piše lijepe i konstruktivne postove, ti je postavio legitimno pitanje.
Iznađi minimum kulture pa odgovori normalno, o poveznici Shive ispredCena i Cerna, malo dublje, ili su tebi Shiva i Miki jedno te isto ?
Znam da možeš.

PFC, Rotchildi su se preselili u Indiju, zamisli ti to.
Ima li to kakve veze sa darovima iz Indije Cernu.
Baš su stavili toga Shivu, zanimljivo, ispred Cerna.
A tek ona đavolska ceremonija...ono kazalište nekih letećih vragova...sotonske igre...
A da manje zajebavaš?
PFC uglavnom piše pizdarije.
Je, Rori, Shiva i Micky Maus isti je drek...no postoji razlika u godinama.
Pitaj Rotchilde imaju li utjecaj na indijsku vladu. Vražja ceremonija bila je povodom otvaranja tunela a to što ne razumije umjetnost tvoj je problem. Ne razumiju ljudi ni Frljića pa pizde zbog njega.
__________________
drogom protiv sporta

Zadnje uređivanje Biljka : 25.09.2017. at 10:33.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:44   #643
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
De mi "naučnik" reci - Šta ispred CERN-a radi SHIVA ?!

Cemu taj religiozni okultizam ispred jedne jel naucne ustanove tog ranga?

.
Možda zbog ovog:

Quote:
The depiction of Shiva as Nataraja (Sanskrit: naṭarāja, "Lord of Dance") is popular.
The two most common forms of the dance are the Tandava, which later came to denote the powerful and masculine dance as Kala-Mahakala associated with the destruction of the world. When it requires the world or universe to be destroyed, Shiva does it by the Tandava
izvor
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:05   #644
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Možda zbog ovog:



izvor
I što bismo mogli zaključiti iz ovoga ?
Da su oni u pokušaju uništenja planete možda ?
Da su zato postavili tog Shivu ?
I dive se vlastitom pokušaju uništenja ?
Ne bi me čudilo nimalo, to su ionako sotonizirani umovi.
A i kolega Biljka112 zna da se radi o, kako on sam kaže o "Vražjim ceremonijama".
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:26   #645
Evo harpuju sad i dubrovnik

Hvala im što su mi kuću preskočili
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:15   #646
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
I što bismo mogli zaključiti iz ovoga ?
Da su oni u pokušaju uništenja planete možda ?
Da su zato postavili tog Shivu ?
I dive se vlastitom pokušaju uništenja ?
Ne bi me čudilo nimalo, to su ionako sotonizirani umovi.
A i kolega Biljka112 zna da se radi o, kako on sam kaže o "Vražjim ceremonijama".
Ja bi prije pomislila da pokušavaju biti duhoviti na crnohumorni način. Oliti, što bismo rekli na vorumu, trolaju nas.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:22   #647
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja bi prije pomislila da pokušavaju biti duhoviti na crnohumorni način. Oliti, što bismo rekli na vorumu, trolaju nas.
Moguće, no ko zna.
Vražja posla ionako.
"Zatim iz tog vlaka izlazi demonski pali anđeo, beba koja ima lice Lucifera.
Od tog trenutka, događaj se pretvara u svobuhvatnu sotonističku ceremoniju.
Kakve to ima veze s izgradnjom tunela? "
Kod okultne elite je sve u svezi moći i simbolike. Svečana ceremonija otvaranja tunela je oboje.

Kroz ceremoniju otvaranja najdubljeg i najdužeg svjetskog tunela, okultno elita je poručila svijetu da oni kontroliraju svjetske resurse i radnu snagu. Drugim riječima, oni su jedini koji mogu napraviti takve projekte, jer oni kontroliraju politiku, financije i poslovanje.
Osim toga, stvaranjem otvorenog javnog okultnog obreda, elita poručuje svijetu: “To je ono u što vjerujemo, to je ono što mi mislimo o vama i ne postoji ništa što možete učiniti u svezi toga.”
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:03   #648
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Moguće, no ko zna.
Vražja posla ionako.
"Zatim iz tog vlaka izlazi demonski pali anđeo, beba koja ima lice Lucifera.
Od tog trenutka, događaj se pretvara u svobuhvatnu sotonističku ceremoniju.
Kakve to ima veze s izgradnjom tunela? "
Kod okultne elite je sve u svezi moći i simbolike. Svečana ceremonija otvaranja tunela je oboje.

Kroz ceremoniju otvaranja najdubljeg i najdužeg svjetskog tunela, okultno elita je poručila svijetu da oni kontroliraju svjetske resurse i radnu snagu. Drugim riječima, oni su jedini koji mogu napraviti takve projekte, jer oni kontroliraju politiku, financije i poslovanje.
Osim toga, stvaranjem otvorenog javnog okultnog obreda, elita poručuje svijetu: “To je ono u što vjerujemo, to je ono što mi mislimo o vama i ne postoji ništa što možete učiniti u svezi toga.”
Rori, opet pizdiš o tunelu i čudnoj predstavi, da ne velim vražjoj, prilikom otvaranja.
Gle, ne treba tražiti simboliku ako ne razumiješ umjetnost. Ne razumijem je ni ja pa ne pizdim jer su ovi izveli neku mračnu predstavu.
Šta bi onda rekao na pokojnog Toma Gotovca koji se davnih dana gol prošetao Ilicom.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:49   #649
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Pa da...sasvim logicno...posto ovi u CERN-u tripuju da stvaraju novi svet, otkrivaju "Bozije cestice" i sl, a sve su prilike da ce i da ga uniste...
.
stari ne znam tko je ovdje na tripu ali mi se nekako cini da si ti i to na zescem. ono sto mene zanima je sljedece. kako ce to "ovi u CERN-u" unistiti svijet?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:14   #650
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
stari ne znam tko je ovdje na tripu ali mi se nekako cini da si ti i to na zescem. ono sto mene zanima je sljedece. kako ce to "ovi u CERN-u" unistiti svijet?
Biće da si ti.
A da bi ovo drugo shvatio, trebao bi pogledati što su namjeravali.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:01   #651
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Biće da si ti.
A da bi ovo drugo shvatio, trebao bi pogledati što su namjeravali.
A kaj su namjeravali?
Napraviti crnu rupu?
Saberi se.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:31   #652
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Biće da si ti.
rori, znas da ne smijes biti drzak...
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
A da bi ovo drugo shvatio, trebao bi pogledati što su namjeravali.
rori ne budali.
mozda bi mi ti zelio objasniti sto ce se dogoditi? ili jednostavnije rjesenje za tebe da se opet ne pokaze kako si totalna neznalica, pitaj svog prijatelja Paara (koji istina ne zna da ti je prijatelj) moze li se ista dogoditi. vjerojatnost je 1 da ce ti se nasmijati u lice...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 23:26   #653
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
mozda bi mi ti zelio objasniti sto ce se dogoditi? ili jednostavnije rjesenje za tebe da se opet ne pokaze kako si totalna neznalica, .
Pokazalo se tko je neznalica i to lijepo, kada nisi znao niti autore knjiga iz kojih si učio, i hvalivši se mehanikom fluida, no nisi znao da se iza aviona stvara turbulentno gibanje.
Problem ti stvara povezivanje činjenica o novim pojavama i analiziranje drugih složenih i apstraktnih pojmova, što te dovodi do toga da kreneš komunicirati putem uvreda i izmišljotina, i to dovoljno govori.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:49   #654
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Pokazalo se tko je neznalica i to lijepo, kada nisi znao niti autore knjiga iz kojih si učio, i hvalivši se mehanikom fluida, no nisi znao da se iza aviona stvara turbulentno gibanje.
Problem ti stvara povezivanje činjenica o novim pojavama i analiziranje drugih složenih i apstraktnih pojmova, što te dovodi do toga da kreneš komunicirati putem uvreda i izmišljotina, i to dovoljno govori.
rori, hajde budi dobar i ne budali, nemoj pricati/pisati o necemu sto ne shvacas i sto ne mozes shvatiti.
mozda da nam pojasnis kako ce to sudari elementarnih cestica u CERN-ovom akceleratoru unisitit svijet? ali mozda da si prije toga postavis pitanje, ako mozes, kako to da se do sada nije nista desilo?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:28   #655
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
mozda da nam pojasnis kako ce to sudari elementarnih cestica u CERN-ovom akceleratoru unisitit svijet? ali mozda da si prije toga postavis pitanje, ako mozes, kako to da se do sada nije nista desilo?
Da si malo upućen, znao bi da su govorili o možebitnom oslobađanju jakih nuklearnih sila pri izvođenju CERN pokusa u acceleratoru.
Tvoje misli zecopas nisu podložne korekciji, nemaš uvida i ne vidiš nikakvu njihovu neispravnost pošto postavljaš tako sumanuta pitanja i oligofrene upise.
To bi eventualno mogao objasniti, neke od mogućih scenarija, nuklearni fizičar, no nipošto niti ti Zecopas, koji si dokazao da neznaš niti autore knjiga koje si čitao.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:02   #656
Jaka nuklearna sila nije nikakva opasnost. Osim za Rorija.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:31   #657
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Da si malo upućen, znao bi da su govorili o možebitnom oslobađanju jakih nuklearnih sila pri izvođenju CERN pokusa u acceleratoru.
Tvoje misli zecopas nisu podložne korekciji, nemaš uvida i ne vidiš nikakvu njihovu neispravnost pošto postavljaš tako sumanuta pitanja i oligofrene upise.
To bi eventualno mogao objasniti, neke od mogućih scenarija, nuklearni fizičar, no nipošto niti ti Zecopas, koji si dokazao da neznaš niti autore knjiga koje si čitao.
rori, pa zar opet? zar opet zelis pokazati kako pises o necem sto ne znas, ne razumijes, a ni ne mozes razumjeti jer...
osim toga moje pitanje je sasvim legitimno s obzirom da je tvoj prijatelj napisao da ce "u CERN-u unistiti svet". ne mozes pratiti sto se pise po temi ili imas neki drugi problem?
rori, jaka nuklearna sila je sila kratkog dosega (pitaj svog prijatelja Paara koji ne zna da ti je prijatelj) pa ces uvidjeti da sam u pravu. jaka nuklearna sila djeluje unutar atomske jezgre, a ovdje se pricalo o sudarima elementarnih cestica. razumijes li razliku cestica-jezga? retoricko pitanje.
nadalje, jezgra je puno teza od same elementarne cestice (nadam se da ti je bar to jasno)...
uglavnom rori, hajde ne budali.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:31   #658
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
?
rori, jaka nuklearna sila je sila kratkog dosega (pitaj svog prijatelja Paara koji ne zna da ti je prijatelj) pa ces uvidjeti da sam u pravu. jaka nuklearna sila djeluje unutar atomske jezgre, a ovdje se pricalo o sudarima elementarnih cestica. razumijes li razliku cestica-jezga? retoricko pitanje.
nadalje, jezgra je puno teza od same elementarne cestice (nadam se da ti je bar to jasno)...
uglavnom rori, hajde ne budali.
Budališ zecopas i pričaš besmislice, i ponovno se samo praviš pametan zecopas.
Tko je reko da nije kratkog dosega ?
Tebi bi problem bilo objasniti što bi se dogodilo prlikom sudara dviju lubenica, a kamoli to što se upuštaš u nuklearnu fiziku.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:04   #659
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Budališ zecopas i pričaš besmislice, i ponovno se samo praviš pametan zecopas.
rori, mozes li napisati koju sam besmislicu napisao? tak toliko da vidimo o cemu ti pises ili si opet poceo lagati.
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Tko je reko da nije kratkog dosega ?
ti sigurno nisi nista rekao jer nemas sto niti reci o tome...
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Tebi bi problem bilo objasniti što bi se dogodilo prlikom sudara dviju lubenica, a kamoli to što se upuštaš u nuklearnu fiziku.
pa kad se vec nudis, mozes li mi pojasniti sto se događa prilikom sudara dviju lubenica?
hvala
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:27   #660
osvrt:

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Pokazalo se tko je neznalica i to lijepo, kada nisi znao niti autore knjiga iz kojih si učio, i hvalivši se mehanikom fluida, no nisi znao da se iza aviona stvara turbulentno gibanje.
Problem ti stvara povezivanje činjenica o novim pojavama i analiziranje drugih složenih i apstraktnih pojmova, što te dovodi do toga da kreneš komunicirati putem uvreda i izmišljotina, i to dovoljno govori.


stvarno si nedostižan u bedastoćama, stvaraju se iza svakog objekta koji prolazi kroz fluide (Fizika 1) no bitno je da je laminarno po stijenkama objekta. Opet nisi ništa shvatio Rorione što ti je zecopas napisao ... apstiniraj.
Previše si naučio nedavno iz "naših" postova i to je to pa si se našao uvređen.
Znaš li možda na kojoj frekvenci HAARP radi/emitira .... brojčekima ... kulike mega ciklusa ili ... kladim se da niš od odgovora. Tu haj ha?
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.