Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 15:01   #121
inace,
zeni s malim djetetom jos pod hormonima
se srusio zivot,
i sigurno to sto je ljuta, jadna i povrijedjena
znaci da ce tatu zvati kurvisem, a novu ljubu kamenovati...
ne projicirati svoj zivot na svaku temu
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:02   #122
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa dobro, žena nije još došla k sebi. A koliko vidim ni mnogi već dulje razvedeni koji se pojave na ovakvim temama. Savjetuju autorici dostojanstveno rješavanje problema unutar svoja četiri zida, čemu se i ja svakako pridružujem, ali baš ne primjećujem da su i oni te Gandijevske vrijednosti primijenili na svoj bivše koje ne propuštaju profiltrirati kroz skoro svaku temu, pa i ovu.


U biti treba gledati i tko ti šta piše. Neki još nisu riješili svoje demone koje vuku mjesecima, godinama, ali drugima prebacuju jer su neracionalni dok im se trenutno sranje događa.

Ženi se urušio svijet, al ajmo je ispljuckat da će biti kuja od bivše koja će filovat svoje dijete protiv oca.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:02   #123
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ma dobro...čak ni ja...kraljica "boli me kurac" ne mogu biti realna u ovoj situaciji.
Beba je malena...pa nije to vrijeme za varanje, pas mater više i varanju.
Mogao je sačekati barem neko normalno vrijeme...beba je malena i zahtijeva posebnu njegu, trebaju joj mama i tata i sva njihova ljubav da bi se razvila u normalno dijete. Mogao je ipak malo potisnuti svoje "potrebe" i biti uz dijete i ženu, ne bi mu kurac otpao.
A njoj savjetujem kada je već takva situacija....što manje blaćenja...pretežno te to blato nepovratno povuče za sobom. Budi jaka...za bebu i sebe.
sve znam,
eno napisala dolje,
ovo su savjeti za neko malo buduce vrijeme
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:05   #124
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa kaj se ne preseliš u neku zemlju koja poštuje šerijatski zakon? Tamo lijepo piše da preljubnike treba kamenovati do smrti što njihovi sudovi redovito i s veseljem provode.
Zato što oboje znamo da se to odnosi samo na žene 😉
A šta si se ti našao prozvanim?
Pa nemaš zašto, jednoj si uništio život i zamijenio ju drugom, i ti sad uživaš a ona se grize.
Baš je super biti muško i gaziti sve pred sobom, ili raditi sranja iza leđa, umjesto imati muda i biti iskren. Ali za takvo što je ipak potreban pravi muškarac, a takvih je danas malo 🙄
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:06   #125
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo, lik je gnjida svoje vrste.
Ne bih joj bila u koži sad baš.
Pretpostavljam da jest. Kaj veli Hardi, jebiga, da je najgora vještica na svijetu, beba je mala i mogao ga je još neko vrijeme držat u gaćama.
Razumijem i da je žena sluđena, ali nadam se da će zbog djeteta biti iznad toga što joj se dogodilo.
Djeca nisu zaslužila biti poligon za naše opravdane ili neopravdane frustracije i ako i postigne to da dijete sa svojih 7+ godina mrzi oca, ne znam kakve će točno koristi imati od toga. Itko.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:08   #126
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Srecom podrsku imam. I svoje i njegove obitelji. Svima se gadi to sto je ucinio, sve nas je razocarao i svi su na strani mene i naseg djeteta. Ne mogu se sjetiti apsolutno nijedne osobe koja ce u ovom trenutku stati uz njega, na njegovu stranu. Ostat ce sam.
Zalosno ali sam si je to priustio. Cak mi ga je malo i žao. Necu mu otezati situaciju, nisam osvetoljubiva, ali necu mu niti olaksati.
...
ta podrška ima rok trajanja, s vremenom će se svi naviknuti na novu situaciju i... neće on ostati sam, nemaš ga zbog čega žaliti
dok imaš podršku, iskoristi je da za dijete i sebe stvoriš što bolje uvjete življenja, a njemu s radošću poželi sretan put

Quote:
Najgore je sto ce i ovo dijete, jednog dana kad poraste, saznati zasto je tata otisao, a kad donese svoj sud o tome sumnjam da ce biti pozitivan za njega, da ce mu lako oprostiti...
ti budi ta koja će mu pomoći da oprosti
vjerujem da ti je teško ali ne tovari svoj teret djetetu na leđa, zabit ćeš si autogol
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:08   #127
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo, lik je gnjida svoje vrste.
Ne bih joj bila u koži sad baš.
Lik nije gnjida nego debil. mada bi Oskara moga dobiti laganini. sa te strane- jbt dijete ti je majusno, a tebi se bas u tom trenu desava svemirska ljubav. Ono, brate,pij brom
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:08   #128
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zato što oboje znamo da se to odnosi samo na žene 😉
A šta si se ti našao prozvanim?
Pa nemaš zašto, jednoj si uništio život i zamijenio ju drugom, i ti sad uživaš a ona se grize.
Baš je super biti muško i gaziti sve pred sobom, ili raditi sranja iza leđa, umjesto imati muda i biti iskren. Ali za takvo što je ipak potreban pravi muškarac, a takvih je danas malo 🙄

U iranskim je zatvorima trenutačno 12 osoba koje čekaju izvršenje smrtne kazne kamenovanjem, a posljednji slučaj datira iz 2009. kad je zbog preljuba kamenovan muškarac u mjestu Rašt na sjeveru Irana.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:21   #129
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da jest. Kaj veli Hardi, jebiga, da je najgora vještica na svijetu, beba je mala i mogao ga je još neko vrijeme držat u gaćama.
Razumijem i da je žena sluđena, ali nadam se da će zbog djeteta biti iznad toga što joj se dogodilo.
Djeca nisu zaslužila biti poligon za naše opravdane ili neopravdane frustracije i ako i postigne to da dijete sa svojih 7+ godina mrzi oca, ne znam kakve će točno koristi imati od toga. Itko.
Neće, da.
To je glas razuma. I dobro djeteta.

Njemu bih slupala sve što ima umjesto pričanja po 'selu'.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:29   #130
inace,
bez obzira na sav jad i tugu,
ja bih bila sretna da sam se rijesila
tipa kojem se svemirska ljubav desila
u trenutku kada se radjalo nase dijete...
zena se muci mjesecima sa sumnjom,
znaci trudna i s tek rodjenom bebom...
ono, daj si uzgoji kicmu, fuj
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:46   #131
Pa kad je njegovo ponašanje tak super,onda čega se ima sramiti?
Dijete će i tak i tak saznat.
Zakaj bi mama opće trebala govorit?

Nek tatica kaže: gle zlateko dok si bio/la beba i mama te vodila po pregledima za neurorizičnu djecu i čuvala,ja sam hodal kod neke tete malo na sex.

Al nisam ja kriv. Kriva je mama jer se usudila brinut o tebi,a ja jadničak zapostavljen.
Znaš da nije ni skinula sve kile u mjesec dana.
A kad čisti/kuha/presvlači tebe nije u štiklama,halterima,nalarfana sa super frizurom.
To je jednostavno nepodnošljivo! Mislim užas.
Jadan ja.

Evo stvarno sam ga moral stavljat u neku žensku rađe nego pomoć tvojoj mami i provodit vrijeme s tobom.
Sorkač
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:47   #132
Eto
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:48   #133
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
U iranskim je zatvorima trenutačno 12 osoba koje čekaju izvršenje smrtne kazne kamenovanjem, a posljednji slučaj datira iz 2009. kad je zbog preljuba kamenovan muškarac u mjestu Rašt na sjeveru Irana.
A taj podatak je bitan, zašto? Radi neku razliku? Misliš da žene koje tamo počine preljub prođu blaže?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:48   #134
Ma dajte,molim vas!Već vidim dotičnog kako skrušeno moli za oprost kad shvati (kad mu dođe iz k.... u glavu) da je zbog avanture izgubio obitelj.Mislin da će ta velika ljubav koju osjeća prema ljubavnici ispariti kao jutarnja rosa.Iskreno se samo nadam da House's neće pasti u napast i oprostiti mu!Mislim,sve ja razumijem.Ljudi se mogu zaljubiti pa odljubiti,oženiti pa rastati...Itd,ALI muškarac,otac malenog djeteta(još neurorizićnog) koji se ovako ponaša,ma fuj,.....Ne treba njega pljuvati i ni pribijati na stup srama,život sve vrati, ovako ili onako.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:52   #135
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Pa kad je njegovo ponašanje tak super,onda čega se ima sramiti?
Dijete će i tak i tak saznat.
Zakaj bi mama opće trebala govorit?

Nek tatica kaže: gle zlateko dok si bio/la beba i mama te vodila po pregledima za neurorizičnu djecu i čuvala,ja sam hodal kod neke tete malo na sex.

Al nisam ja kriv. Kriva je mama jer se usudila brinut o tebi,a ja jadničak zapostavljen.
Znaš da nije ni skinula sve kile u mjesec dana.
A kad čisti/kuha/presvlači tebe nije u štiklama,halterima,nalarfana sa super frizurom.
To je jednostavno nepodnošljivo! Mislim užas.
Jadan ja.

Evo stvarno sam ga moral stavljat u neku žensku rađe nego pomoć tvojoj mami i provodit vrijeme s tobom.
Sorkač
a da mama i tata uopce ne govore o tome?
razisli smo se, ali te volimo najvise na svijetu..end of story
treba li dalje od toga?
zasto?
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:57   #136
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
a da mama i tata uopce ne govore o tome?
razisli smo se, ali te volimo najvise na svijetu..end of story
treba li dalje od toga?
zasto?
Pa sad i neće govorit jer je beba jel tak?
A ni sljedećih ne znam kolko.
Al ak misliš da dijete neće saznat kad tad-varaš se.
Ne mora od roditelja.
Ima hrpa random ljudi koji jedva čekaju da ti nekaj kažu.

A ovo sam pisala više ko neku ironiju.
Zato kaj ne podržavam tog lika uopće i nemam pojma koji bi bio njegov razlog.
Niti se isti može s ičim opravdat.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:57   #137
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
a da mama i tata uopce ne govore o tome?
razisli smo se, ali te volimo najvise na svijetu..end of story
treba li dalje od toga?
zasto?


I ja bi se složila s ovim. Nije kao da klinac sad ima 6 godina pa konta šta se događa i mora mu se pošto poto dat neko objašnjenje. Nije išlo, nije išlo.

Rekla bih da znam za tri dva takva slučaja u RL i da su se očevi sami pokazali kao nikakvi. Ali baš
Nisu djeca glupa, znaju i osjete štošta, a autorica ima dovoljno sljedećih godina da se posloži i procjeni što će reći i koliko istine dijete treba znati
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 15:58   #138
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
A taj podatak je bitan, zašto? Radi neku razliku? Misliš da žene koje tamo počine preljub prođu blaže?
Ma ne mislim nego samo cisto kao odgovor na tvrdnju da samo zene kamenuju. Nis vise
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:00   #139
Brezia zasto mislis da dijete nece saznati ovako ili onako sto se dogodilo? Jel nije bolje da sazna od roditelja i da oni objasne nego ovako okolo?
Ljudi vole tracati, di ces boljeg traca od ovako necega.

Edit: sad vidim gore da su neki slicno napisali.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:03   #140
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Pa sad i neće govorit jer je beba jel tak?
A ni sljedećih ne znam kolko.
Al ak misliš da dijete neće saznat kad tad-varaš se.
Ne mora od roditelja.
Ima hrpa random ljudi koji jedva čekaju da ti nekaj kažu.

A ovo sam pisala više ko neku ironiju.
Zato kaj ne podržavam tog lika uopće i nemam pojma koji bi bio njegov razlog.
Niti se isti može s ičim opravdat.
skuzila sam ironiju, ali mi nije sjela...
vuce mi na previse uvlacenja djece u vlastiti obracun,
to ne podnosim,
ako ce saznati tu se ne moze nista,
to ionako ide na savjest onih koji se pacaju u tudji
zivot, vjerojatno jer svoj ni nemaju,

ali roditelji u tome ne bi trebali sudjelovati
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.