Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2011., 13:02   #121
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Wiiii! Moje omiljene i nikad prežaljene crne traperice bile su iz Wit boya. Raspale su se nakon nekoliko godina intenzivnog nošenja. :prisjeća se s nostalgijom:
Je da su kostale traperice tamo, ali su i trajale i bile u odlicnom stanju koliko god ih se nosilo! Na kraju mi je krojacica rekla da ce uspjeti prekrojiti taj trapez s tim da ce zbog toga morati rasiti cijeli unutarnji dio traperica. Zaracunala mi 70kn sto je nista s obzirom da ih jaaaako zelim opet nositi! Zena ce se i naraditi oko toga tako da mi nije bed dati i vise. Mozda vec danas budu gotove

OT O kisi i nadi da vise nece biti onako vruce jer sam vecinu ljetne garderobe preselila u drugi ormar u drugu sobu.
__________________
You take me in, no questions asked, you strip away the ugliness that surrounds me...
Sweet, sweet surrender...
RebelTouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 11:33   #122
O tome kako moram danas rijesiti sve one boce iz podruma, a uopce mi se ne ide na drugi kraj grada. eto što se dešava kad si najmodavac

__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 12:05   #123
Hoće li se javiti?
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 12:46   #124
o tom kolko novaca planiram danas potrošiti
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 14:41   #125
I made a mistake in my life today, everything I love gets lost in drawers. I want to start over, I want to be winning way out of sync from the beginning.

Ah.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:57   #126
Već smišljam goodbye poklon kolegici a još nisam ni otišla.
Planiram kako ću ujutro u mali shopping. Sama. I hoću da bude uspješan.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 22:27   #127
Joj, o svemu i svačemu -uglavnom teška filozofska pitanja na koje nikad nemam odgovor.
Ready For Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 13:05   #128
Zašto, o zašto je sat morao zazvoniti baš u trenutku kad sam sanjala da me strasno poljubio i prevalio preko nekog stola da me spopadne?
Bilo je tako intenzivno da mi je trebalo pola sata da se razbudim.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 15:37   #129
O rodjendanskom poklonu. Danas nisam nasla nista dobro tako da potragu prebacujem za sljedeci tjedan.
__________________
You take me in, no questions asked, you strip away the ugliness that surrounds me...
Sweet, sweet surrender...
RebelTouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 16:04   #130
hoću li izać večeras
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 20:14   #131
Koji je vrag ovim ljudima da nam nisu pustili grijanje u zgrade??? Temperatura nije išla preko 10 stupnjeva, što se čeka??? Minus!?!
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 11:35   #132
O tome kako mi psić još uvik piški vanka novina i kako da ga naučim da se popiški na novine i o tome kako jedva čekam kada će piškit vanka
__________________
Prvo reci ne onda pregovaraj !
full007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 13:38   #133
jos maaaalo i idem radit
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 08:38   #134
Kako mi se ovdje pružaju neke nove mogućnosti a ja samo hoću otići. Pliz, zovite me već jednom!
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 16:14   #135
Je li danas taj dan?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 08:18   #136
Da joj kažem?
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 17:50   #137
O našem ovome, što god da jest.
Ready For Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 18:10   #138
o financijama i tome kako sve izfinancirat
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 19:21   #139
Što je bilo - bilo je
Nema potrebe spominjati neke stvari koje su se odvijale u prošlosti i koje bi samo mogle još više isticati vašu razliku u godinama. Izbjegavajte primjedbe poput: 'Imala sam deset kada si ti diplomirao.' Tako nešto bi vaš partner mogao shvatiti kao nesigurnost zbog toga što je on stariji, iako vi uopće niste htjele izazvati takvu reakciju.

Držite se dalje od uloge djeteta
Da razjasnimo nešto jednom zauvijek - on nije i nikada neće biti vaš otac. Iako ste mlađi, trebale biste biti neovisni i ne tražiti partnera koji će se brinuti o vama. I zato se pobrinite da mu to date do znanja. Osim toga, dajte mu na znanje kako želite da se prema vama odnosi ravnopravno, a ne da vas kontrolira. Ako vaš partner to ne može shvatiti - vrijeme je da ga napustite.

Raspravljajte o životnim ciljevima
Bilo bi poželjno da težite istim ciljevima. Ako vi želite djecu, a on ih već ima sa bivšom suprugom i ne pada mu na pamet prolaziti kroz tu fazu još koji put u životu - vaša veza nema budućnosti. Ako želite ozbiljnu vezu vaš partner bi trebao htjeti isto što i vi.

Budite ono što jeste
Vrlo vjerojatno se upustio s vama u vezu zbog onoga što mu se kod vas svidjelo i zato nema potrebe sada to mijenjati. Ako konstantno pokušavate živjeti prema njegovim očekivanjima i mijenjate sebe zbog njega, vaša je veza, nažalost, osuđena na propast.

Nemojte se bojati sazrijevanja
Svi mi s vremenom 'rastemo', o kakvom god se odnosu radilo. Ni u vezi o kojoj je ovdje riječ ne bi trebalo biti drugačije. Vaš je partner vjerojatno već prošao kroz neke faze u životu koje su tek pred vama i ima puno više iskustva od vas, ali vi svejedno morate proći kroz neke situacije i on bi to trebao razumjeti. Dokle god postoji komunikacija i razumijevanje s obje strane, sve bi trebalo biti u redu.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 22:06   #140
O tome kako opet izgledam kako ne želim
Dulcis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.