Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 16:52   #61
Lepi

http://www.gloria.com.hr/intervju/showpage.php?id=16009
batgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 17:12   #62
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
michael na snimanju filma the counselor

Fantastičan je!
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 19:37   #63
Michael Fassbender među 10 najseksi muškaraca !!

http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/...a-svijeta.html

I onda vidim Lokija iz Avengersa,i mislim si ko bira ove tipove.Ok,Johni,Bobi,(za moje fanove) ali Lautner(Tay) ili .Benedict Cumberbatch??!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 01:51   #64
Fin frajer, dobar glumac, ali nikako, nikako mi se ne dopada u "Jane Eyre". Šta ću kad je mesto u mom srcu već zauzeo jedan drugi Rochester...
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:54   #65
Quote:
Artemiana kaže: Pogledaj post
Fin frajer, dobar glumac, ali nikako, nikako mi se ne dopada u "Jane Eyre". Šta ću kad je mesto u mom srcu već zauzeo jedan drugi Rochester...
U Jane Eyre je već prije zauzeo Toby Stevens, kao Rochersters ili Chirian Hinds ili kao Georg .C Sccot.Meni naj upečatljiviji Cirian Hinds i Samantha Morton.Fassy i Mia mi baš nisu bili nešto,ona je bila nek a bledunjava i bez krvi,inače mi nije neka glumica.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:01   #66
Christian Grey...
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:16   #67
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
Christian Grey...
To je onaj iz Fifty shades of gray?Bilo je glasina da će on (Fassy igrat Graya) ali ne vjerujem to je viđe za Pattsiona,Skargarda ili Eda Westvika.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:21   #68
ma znam, al meni su ti lijepušni dečkići neuvjerljivi. fas je otrov.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 01:06   #69
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
U Jane Eyre je već prije zauzeo Toby Stevens, kao Rochersters ili Chirian Hinds ili kao Georg .C Sccot.Meni naj upečatljiviji Cirian Hinds i Samantha Morton.Fassy i Mia mi baš nisu bili nešto,ona je bila nek a bledunjava i bez krvi,inače mi nije neka glumica.
Naravno, ko drugi do Toby.

Nije meni Fassbender u ovom filmu toliko loš, koliko mu Mia nije par. Da je neka druga glumica, možda bi bolje bilo... nema hemije među njima (a seti se samo kako je ekran hteo da eksplodira od Toby/Ruth kombinacije).

Ja bih Fassyja da vidim u nekom drugom kostimiranom izdanju, kao nekog detektiva, nešto...
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:16   #70
Quote:
Artemiana kaže: Pogledaj post
Naravno, ko drugi do Toby.

Nije meni Fassbender u ovom filmu toliko loš, koliko mu Mia nije par. Da je neka druga glumica, možda bi bolje bilo... nema hemije među njima (a seti se samo kako je ekran hteo da eksplodira od Toby/Ruth kombinacije).

Ja bih Fassyja da vidim u nekom drugom kostimiranom izdanju, kao nekog detektiva, nešto...
Prvo,potpis do neba,drugo isto tako.Iako sam gledala neki photo sesion sa Miom Wasilovskom i Fassyem i bilo je kemije
Evo imas tu slike pa pogledaj:
http://www.tumblr.com/tagged/mia-was...ore=1341791403

http://www.google.hr/imgres?q=mia+wa...r:12,s:0,i:105

http://www.google.hr/imgres?q=mia+wa...9,r:7,s:0,i:89
Treća slika prejebeno izgledaju!
Ne znam zašto ali mislim da je Fassy na svim ovim premjerama totalno pijan.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 01:19   #71
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Prvo,potpis do neba,drugo isto tako.Iako sam gledala neki photo sesion sa Miom Wasilovskom i Fassyem i bilo je kemije
...
Treća slika prejebeno izgledaju!
Ne znam zašto ali mislim da je Fassy na svim ovim premjerama totalno pijan.
Uf, dobre fotke! A ne znam, možda je do fotografa, možda je umeo da uhvati trenutak... mada iskreno, meni je u filmu malo zasmetao make-up deo. Ona mi je previše, ali previše bledunjava, on izgleda kao da su mu nalepili onu kosu.... Treća slika

A ovo za premijere - urnebesan mi je, ali zato ga gotivim.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 20:26   #72
Obožavam ga!!Koji talent,ima ponekad tako bolesne uloge,ali ih tako dobro odglumi da je to nevjerovatno!Ovo za primjere je totalno istina ,na premjeri Dangerus method je plesao sa svima valcer po prostoriji i onda zajahao nekog svog frenda i tako su otišli.
Bonita barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 20:59   #73
http://www.youtube.com/watch?v=dFQm2...eature=related
Odlična pjesma ,uloga Vraga ko stvorena za njega!Malo su pretjerali sa olovkom ispod očiju ali boja kose je pogođena(inače je više smeđokos sa crvenkastim odsjajem).
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 17:55   #74
njah,ništa posebno mi nije
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 20:09   #75
michael i natalie portman na setu snimanju nekog filma,valjda glume par





...

lola će pop*zdit
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 17:57   #76
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
michael i natalie portman na setu snimanju nekog filma,valjda glume par





...

lola će pop*zdit
Zašto će Lola popizdit??Tip je super glumac itd zgodan ,seksi ,ali nisam tijneđerica od 17 pa da sam zaljubljena u njega jer to bi bi bilo glupo.Iako bi ja za njega stavila neku puno karizmatičniju glumicu,od ove.Možes mislit koja je ura kad mi je Kirsten Stwert karizmatičnija od nje.Ima jedan dobar video sa njime i Portmanicom stavim kasnije.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 20:48   #77
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Zašto će Lola popizdit??
pa zato što si rekla da je ne podnosiš
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 21:27   #78
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
pa zato što si rekla da je ne podnosiš
Koga ne podnosim?Portmanicu?Ima par glumica koje ne podnosim ,Portmanica mi se ne ubraja u glumice,ali niti smrdi niti miriše.Ne kužim zašto ali Fassbenderu dodjeluju uvijek neke lijeve partnerice(Wasilovska,Portman) da bi mu barem jednom dali neku sa talentom i ljepotom.Ali ipak nije to za popizdit.Možda samo nezadovoljstvo.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 21:51   #79
a rooney mara? ili christina hendricks? isti film


Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 21:53   #80
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a rooney mara? ili christina hendricks? isti film


Ne baš.Hebote ,koliko partnerica on ima u tom filmu?O čemu se uopće radi?Hendriks mi ima prvelikje sise ali ima preljepo lice ali joj one sisurine zaklanjaju lice.
Evo našla nešto o filmu:
http://www.imdb.com/title/tt2062700/
Bale je isto u njemu,ali me tema neš ne privlači.Ja čekam Prometej 2 dio i njegov Hitler-jugend look.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.