Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2024., 21:35   #1
Što je za vas poziv na spoj ?

Kad je osoba slobodna, ta granica nije toliko bitna i vjerovatno smo manje opterećeni.

Ali, što kada smo u vezi/braku?

Gdje neki poziv na kav/razgovori počinju kada su u pitanju kolege s kojima radite, poslovni partneri-kolege i nekakvi poslovni ručkovi,večeri pogotovo 1 na 1.

Gdje postaje ta granica spoja odnosno flerta koji je previše ? Znam da je individualno pa će što više odgovora biti bolje.

Hvala
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2024., 23:41   #2
Jako je individualno i ovisi od osobe do osobe
Kolege s posla u konačnici nisu stranci, nego ljudi s kojima provodiš barem 8 sati dnevno, a u jednom trenutku života postanu možda i jedini ljudi koje viđaš.

Prije nekoliko godina je netko od mojih kolega ispričao kako je netko nekog pozvao doma, povela se rasprava i svi su onda zdušno branili kako je poziv na solo druženje doma isključivo prijateljski s čim se osobno baš i ne bih složila ako se stvarno ne radi o dobrim starim prjateljima.
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 00:08   #3
Meni obično poziv u stan znači poziv na seks.

Iako ne mora biti, ali...

Da li je kava samo kava ili nešto više, obično se skuži iz konteksta.
I tu nema nikakve veze je li netko zauzet (nije onda oduzet), ili ne.
Tuđi partner/ica je tuđi problem.

Sam povlačiš crtu do koje ti paše.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 09:41   #4
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Kad je osoba slobodna, ta granica nije toliko bitna i vjerovatno smo manje opterećeni.

Ali, što kada smo u vezi/braku?

Gdje neki poziv na kav/razgovori počinju kada su u pitanju kolege s kojima radite, poslovni partneri-kolege i nekakvi poslovni ručkovi,večeri pogotovo 1 na 1.

Gdje postaje ta granica spoja odnosno flerta koji je previše ? Znam da je individualno pa će što više odgovora biti bolje.

Hvala
Kad smo u vezi ( ma i kad nismo), jako dobro svatko od nas zna kako i zašto komunicira s nekim.

Kad je čovjek potpuno čist sam sa sobom i u komunikaciji, uopće se neće dovesti u situaciju koja bi mogla dovesti u neki klinč.

Ne moš se slučajno nabost na nečiji penis, a svi znam kad flertamo da to radimo, nema tu nesvjesnih radnji.
__________________
Dobro je !
blues4lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 09:42   #5
Tamo gdje se osjeti da se ne radi samo o kavi ili ručku. Inače nemam nekih posebnih granica.

U stan zovem ljude cijeli život. Još nilad nikog nisam pozvala u stan na seks.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 11:16   #6
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Tamo gdje se osjeti da se ne radi samo o kavi ili ručku. Inače nemam nekih posebnih granica.

U stan zovem ljude cijeli život. Još nilad nikog nisam pozvala u stan na seks.
Što je ok.
Mislim da smo imali ovu raspravu i na drugim temama.
Tvoje ponašanje je manjinsko, većina ljudi će poziv u stan protumačiti kao nešto više.
Naravno, bitan je kontekst.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 13:25   #7
Kontekst. Kontekst je kralj.

Nije isto pozovem li kolegicu da dođe navečer kod mene na laganu degustaciju vina i homemade paštu ili zovem kolegu jer mi treba pomoć montirati 75" televizor na zid.

Neverbalna komunikacija isto igra ulogu. Postura, facijalna ekspresija, tonalitet glasa. Ista rečenica, istoj osobi, za istu aktivnost (kava u bircu poslje posla) može prenjeti dvije vrlo različite namjere.
__________________
“There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.”
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 13:35   #8
sama ženska:

poziv na kavu znači da će servirati i svoju crnu rutavicu...

ženska s obitelji (bilo svojta tj. muževi, bilo njezini roditelji):

vesela večer provedeno u razgovoru...
__________________
Izrasli smo u one ljude na koje su nas roditelji upozoravali kad smo bili djeca...
StricJura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 13:46   #9
Ne mora biti.
Ovo što je rekao Grimko.

To što je cura zauzeta, ne znači da je oduzeta.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 13:52   #10
Quote:
Grimko kaže: Pogledaj post
ili zovem kolegu jer mi treba pomoć montirati 75" televizor na zid.
A kad dodje i pita di je taj TV, kazes mu da si ti taj televizor.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 15:49   #11
Kroz rad / druženja se s nekim ljudima povežemo više s nekima manje.
S bliskim osobama na poslu sam šaljiva, dvosmislena - ponekad, koketna s dozom ironije. Ali nikada poziv na kavu, izlet ili nešto treće nisam koristila sa skrivenim naumom niti su te osobe to shvatile kao poziv na sex. Ili ako bi poziv došao od druge strane. Odeš, popiješ piće i to je to. Bez skrivenih motiva.
Otvoreno komuniciram i nikada, baš nikada ne bi dala da od flerta preraste u nešto više jer misao vodilja mi je: ne seri di jedeš.
Tako sam funkcionirala kao slobodna i sada kao ubračena.
__________________
Neka srca zadrže svoje tajne...
wildwind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 17:44   #12
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Kad je osoba slobodna, ta granica nije toliko bitna i vjerovatno smo manje opterećeni.

Ali, što kada smo u vezi/braku?

Gdje neki poziv na kav/razgovori počinju kada su u pitanju kolege s kojima radite, poslovni partneri-kolege i nekakvi poslovni ručkovi,večeri pogotovo 1 na 1.

Gdje postaje ta granica spoja odnosno flerta koji je previše ? Znam da je individualno pa će što više odgovora biti bolje.

Hvala
Tamo gdje ti postavis granicu, vrlo je jednostavno.

Ako te zanima da li te je kolega pozvala na dejt ili samo na pice, doznat ces kad pristanes i vidis gdje razgovor vodi. Puno osobnih pitanja su istrazivanje tebe kao osobe, kenjkanje po sefu znaci da joj treba saveznik
__________________
I know what you'd pay to feel.
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 19:22   #13
Ne “spojeve” ne izlazim ni slobodna ni zauzeta. Spoj ili dejt je za djecu.
Mogu izaci na pice ili veceru.
Granica je gdje osjetim da je, zavisi, ko je sve pozvan, mjesto, vrijeme…
Mada se svojski trudim posao ostaviti na poslu, i sve vezano za to ukljucujuci i kolege. Telefoni se gase poslije smjene a privatni ostaje upaljen…takodje se trudim nikada nikome ne davati povoda za flert ili bilo sta ako sam zauzeta.
Slobodna ili zauzeta granica mi je ista…
__________________
And in a bad times , i fear myself….
isabelle12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 19:42   #14
A doma?
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 20:10   #15
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
A doma?
Ne. Moj dom je moja intima. Tu ko udje, znaci da mi je vrlo blizak….
__________________
And in a bad times , i fear myself….
isabelle12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 22:13   #16
Kad sam s nekim onda sam s njim. Nema drugih, nema flerta, kava i sl. Tocka
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 23:44   #17
čitajući ta sva silno važna zanimanja, imam osjećaj da ste svi u najmanju ruku brokeri na menhetnu
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2024., 00:19   #18
Kad kaže - Hoćeš da se vidimo? - znam da me zove na spoj, nije bitno je li to kava po danu ili klopa ili cuga navečer.

Da pita malo drugačije mi nebi bilo toliko jasno. Sve je to jako suptilno, ali se kuži namjera.

No, ako ekipa koja je u vezi često ispija kave s ciljem flerta za dizanje ega, nekaj ozbiljno ne valja.
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2024., 01:14   #19
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
čitajući ta sva silno važna zanimanja, imam osjećaj da ste svi u najmanju ruku brokeri na menhetnu
provaljeni su minhauzeni ....večina
Mtrankilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2024., 05:19   #20
elk i ja se spontano nađemo u parku (nakon sto su nas potjerali ispred dućana) , svako sa svojom flašom, i uopće ne razbijamo glavu time ko je koga pozvao..., već raspravljamo mnoge stvari i kužimo svijet
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger