Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2014., 08:59   #1
Sve o rastegnutoj koži na trbuhu (i ne samo tu) i strijama - porađajte se na vlastitu odgovornost!

i onda kad netko veli da dobro izgleda za svoje godine i jednu (1!) trudnocu i porod ...

cemu uopce sluzi abdomenoplastika? zatezanje koze, sto li? znaci, uz sav njen trud, njegu i vjezbanje, ipak se nije uspjela "odrza(va)ti"

mislim, nes ti problema sa 40 i nesto sitno godina jos jako dobro izgledat uz onoliko treniranja ... a njoj ne uspijeva bez noza ...

... eno pogledajte na oronulosti elle mcpherson s 50 - je, vidi se da vise nije proljetni cvijetak al TO meni znaci izgledati dobro za svoje godine, a ne ove sevke, nikoline i njima slicne (doduse, ne znam jel elle pribjegavala kakvim zahvatima; al ak i je, dobro su odradjeni i nis se ne vidi - iako ja osobno vjerujem da je, bar sto se tijela tice - au naturel - ono, uvijek je vjezbala, oduvijek je imala dobro tijelo, a i geni su tu ...).


Izdvojeno s Trača.

Zadnje uređivanje Amelie : 21.07.2014. at 12:59.
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 09:31   #2
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
cemu uopce sluzi abdomenoplastika? zatezanje koze, sto li? znaci, uz sav njen trud, njegu i vjezbanje, ipak se nije uspjela "odrza(va)ti"

mislim, nes ti problema sa 40 i nesto sitno godina jos jako dobro izgledat uz onoliko treniranja ... a njoj ne uspijeva bez noza ...
micanje viska koze, speka...
bez uvrede forumskim rodiljama al abdominoplastika bi trebala 80% zena nakon poroda (barem prema onom sto se moze vidjeti po plazama)
nema tog vjezbanja koje moze vratiti razvucenu kozu nakon trudnoce na mjesto
"pametne" zato dogovore carski mjesec dana prije termina. za sve ostale tu je noz
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 09:34   #3
zašto mjesec dana prije termina? da elien ne stigne narasti prevelik?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 10:20   #4
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
zašto mjesec dana prije termina? da elien ne stigne narasti prevelik?
Da. Najvise se izdeformiras zadnji mjesec.
Ja ne kuzim kako se to dopusta uopce
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 10:53   #5
Quote:
Liberthy kaže: Pogledaj post
Možeš se samo zabavljat s njim. Al slabo ćete ženit.

jedino ako nisi Belma, Lejla ili Alma.

pitanje je drži li se toga i sin, i ima li jedna Ana šanse.

Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Da. Najvise se izdeformiras zadnji mjesec.
Ja ne kuzim kako se to dopusta uopce
Ima smisla.
svašta se dopušta. Kad bi vam rekla da se ranim uzimanjem plodne vode (u trudnoći staroj 2 mjeseca) može i te kako viditi spol i da ima onih koji nakon toga traže AB... Pa mole Boga da u drugoj T dođu do spola bebe koji žele.
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 12:19   #6
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
zašto mjesec dana prije termina? da elien ne stigne narasti prevelik?
aha.
zadnjih mjesec dana se bebe samo debljaju, trbuh raste, koza puca...
vidi koliko je manekenkica, zena nogometasa i sl rodilo bas na termin a koliko je kod podobnika dogovorilo carski 3-4 tjedna prije termina

Quote:
drvopija kaže: Pogledaj post
Ti vjerojatno nikda nisi rodila pa pises bajke. Sve je u kretanju i vjezbanju, za vrijeme i poslije poroda.
Ovo sto si rekla za 80% majki mozes reci i za 80% ljudi opcenito.
aha
kretanje i vjezbanje ce vratiti na mjesto visak koze

naravno, za 80% onih koji u par mjeseci uzgoje kuglu od par kila u trbuhu
jedino ak rodis k'o tinejdzerka ima sanse da se koza vrati donekle u pocetno stanje
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 12:22   #7
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
aha.
zadnjih mjesec dana se bebe samo debljaju, trbuh raste, koza puca...
vidi koliko je manekenkica, zena nogometasa i sl rodilo bas na termin a koliko je kod podobnika dogovorilo carski 3-4 tjedna prije termina


aha
kretanje i vjezbanje ce vratiti na mjesto visak koze

naravno, za 80% onih koji u par mjeseci uzgoje kuglu od par kila u trbuhu
jedino ak rodis k'o tinejdzerka ima sanse da se koza vrati donekle u pocetno stanje
ti si sigurno rodila, pa zato lupaš ovakve činjenice
ako se zdebljaš 45 kila, naravno da ti neće višak kože nestati sam od sebe.
ako se zdebljaš 12 kila (kao ja , recimo) koža će vratiti natrag, pod uvjetom da vježbaš i ne prežederavaš se. ja sam vratila svoju težinu i kožu skupa s njom 6 mjeseci nakon poroda a bome nisam tinejdžerka.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 12:27   #8
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ti si sigurno rodila, pa zato lupaš ovakve činjenice
ako se zdebljaš 45 kila, naravno da ti neće višak kože nestati sam od sebe.
ako se zdebljaš 12 kila (kao ja , recimo) koža će vratiti natrag, pod uvjetom da vježbaš i ne prežederavaš se. ja sam vratila svoju težinu i kožu skupa s njom 6 mjeseci nakon poroda a bome nisam tinejdžerka.
ajd rodi jos jedno pa javi kakvo je stanje s kozom na trbuhu
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 12:39   #9
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
aha.
zadnjih mjesec dana se bebe samo debljaju, trbuh raste, koza puca...
vidi koliko je manekenkica, zena nogometasa i sl rodilo bas na termin a koliko je kod podobnika dogovorilo carski 3-4 tjedna prije termina


aha
kretanje i vjezbanje ce vratiti na mjesto visak koze

naravno, za 80% onih koji u par mjeseci uzgoje kuglu od par kila u trbuhu
jedino ak rodis k'o tinejdzerka ima sanse da se koza vrati donekle u pocetno stanje
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ti si sigurno rodila, pa zato lupaš ovakve činjenice
ako se zdebljaš 45 kila, naravno da ti neće višak kože nestati sam od sebe.
ako se zdebljaš 12 kila (kao ja , recimo) koža će vratiti natrag, pod uvjetom da vježbaš i ne prežederavaš se. ja sam vratila svoju težinu i kožu skupa s njom 6 mjeseci nakon poroda a bome nisam tinejdžerka.
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ajd rodi jos jedno pa javi kakvo je stanje s kozom na trbuhu

Nisam rodio, ali sam par djece porodio.
To sto neke prate modu ne znaci da su u pravu, jer su to vecinom one koje idu na sve moguce opercije.
One su mi kao budale po kafancugama koje traze tuce i onda se hvale oziljcima kao odlicjima.
Svaka zena koja hoce izgledati prije trudnoce mora trudnocu prihvatiti kao zdravlje, a ne neku bolest, i raditi sve sto je radila i do tad, najmenje do 7. mjeseca. Tad moze smanjiti inenzitet "kretanja", ali i povecati njegovu duzinu.
Poslije trudnoce je malo slozenije, ali najjednostavnije je pratiti u tome potrebe djeteta.
Sorry, ovo izlazi iz okvira tracanja, pa necu dalje o trudnicama na ovaj nacin.
Uglvnom, sve se moze kad se hoce i zna.
Kretanje je zivot, sve ostalo je celulit.
drvopija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 12:50   #10
prestanite.uplašit ćete mi ksenu
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 12:56   #11
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ti si sigurno rodila, pa zato lupaš ovakve činjenice
ako se zdebljaš 45 kila, naravno da ti neće višak kože nestati sam od sebe.
ako se zdebljaš 12 kila (kao ja , recimo) koža će vratiti natrag, pod uvjetom da vježbaš i ne prežederavaš se. ja sam vratila svoju težinu i kožu skupa s njom 6 mjeseci nakon poroda a bome nisam tinejdžerka.
Ma nije ti koža ista i ne može ti biti ista.
Sve moje frendice koje su rodile, a ima među njima i onih koje su rodile jedva s 20 i koje su dobile i malo i puno kila - ni jednoj više koža nije zategnuta ko prije.
Jedna frendica je fakat freak što se tiče vježbanja , ali jednostavno kad primiš kožu na tom dijelu, razvučeš je bez beda
Tako da vjerujem da si vratila liniju u smislu neimanja škembe, ali ti koža nije jednako zategnuta koliko god ti sebe uvjeravala da je..
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:07   #12
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
prestanite.uplašit ćete mi ksenu


bas citam neke bas zvuce kao da se nasladjuju.. nekak mi to zvuci kao one kaj tvrde da u trudnoci moras dobiti barem 20 kg.

kod mene jos sve na mjestu, strija jos nema, uskoro cu osmi mjesec..strah me sto me ceka, a carski ne bum dogovarala...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:08   #13
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ajd rodi jos jedno pa javi kakvo je stanje s kozom na trbuhu


potpisujem! U prvoj T mi se istog trena stanje vratilo u normalu ali sad nakon druge T nije baš tako...

slažem se i s ostalim što si napisala... ono za privatno zakazane carske u 37tj!
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:09   #14
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma nije ti koža ista i ne može ti biti ista.
Sve moje frendice koje su rodile, a ima među njima i onih koje su rodile jedva s 20 i koje su dobile i malo i puno kila - ni jednoj više koža nije zategnuta ko prije.
Jedna frendica je fakat freak što se tiče vježbanja , ali jednostavno kad primiš kožu na tom dijelu, razvučeš je bez beda
Tako da vjerujem da si vratila liniju u smislu neimanja škembe, ali ti koža nije jednako zategnuta koliko god ti sebe uvjeravala da je..
a vrlo važno, jebo ga patak, kome to može biti toliko važno osim poremećenoj tuki! šta će joj savršeno zategnuta koža na trbuhu ako nema 2 grama mozga?!!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:10   #15
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma nije ti koža ista i ne može ti biti ista.
Sve moje frendice koje su rodile, a ima među njima i onih koje su rodile jedva s 20 i koje su dobile i malo i puno kila - ni jednoj više koža nije zategnuta ko prije.
Jedna frendica je fakat freak što se tiče vježbanja , ali jednostavno kad primiš kožu na tom dijelu, razvučeš je bez beda
Tako da vjerujem da si vratila liniju u smislu neimanja škembe, ali ti koža nije jednako zategnuta koliko god ti sebe uvjeravala da je..
koža mi nije zategnuta ko kad sam imala 25 al je stvarno ista ko prije trudnoće, nit sam strije dobila, nit su mi se cice objesile, a dojila sam godinu dana..al tak je i s mojom mamom bilo, bit će da je genetika presudna
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:12   #16
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
koža mi nije zategnuta ko kad sam imala 25 al je stvarno ista ko prije trudnoće, nit sam strije dobila, nit su mi se cice objesile, a dojila sam godinu dana..al tak je i s mojom mamom bilo, bit će da je genetika presudna
Ko da sebe slušam od prije 2 godine.
kao što su ti već rekle! Probaj roditi još jednom!
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:23   #17
Opće je poznato da se poslije petog djeteta koža na trbuhu žena vraća u potpunu normalu
Liberthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:27   #18
ma to je do genetike, moje babe su skroz različito prošle, fakat nema pravila. ali pizdarije su to i stvarno nemrem vjerovati ovo za carski.
gzeno, ne opterećuj se.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:27   #19
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
glupe poremećene krave.


samo poremećena krava može mjesec dana prije termina tjerati dijete van, jer po čitave dane promatra u ogledalu svoju guzicu i bokove i brine da joj se ne bi koža na trbuhu previše razvukla. svijet je pun debila, nije da nisam navikla, ali šteta što debili imaju djecu.
a kad su nekima bitniji djevojački bokovi, nego iznjeti trudnoću do kraja
to što je djetetu svaki dan u podstanarstvu bitan....ma koga to brine, bitno da mama može peti dan na špicu......i onda se svi čude što je broj carskih u privatnim klinikama nekoliko puta veći od prosjeka
__________________
bolje je šutjeti i pustiti ljude da misle kako si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 13:29   #20
Mama mi se zdebljala u trudnoći skoro 40kg (sa 49 na 88)... Nepune 2 g. Nakon toga ima slike u bikiniju sa mnom u plićaku a strukic uzak i trbuh lijepi ravni (opet na 49 kg)... Rodila me je na carski u terminu radi komplikacija a na skidanje koze sigurno nije išla....a nije ni sumanuto trenirala....jednostavno nečija genetika i gradja se lakše dovedu nečije teze i s puno vise truda.
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.