Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 00:08   #2581
TRI velike nogometne zvijezde planiraju javno priznati da su homoseksualci i tako će postati prvi aktivni nogometaši koji su to učinili, otkrio je član parlamenta Škotske nacionalne stranke John Nicolson te dodao kako se savjetuju s nogometnim savezom o sljedećem koraku.

"Trojica nogometaša pregovaraju sa savezom o tome da 'iziđu iz ormara'", rekao je John Nicolson.
Predsjednik engleskog saveza Greg Clarke dobio je brojne negativne komentare nakon što im je savjetovao da to ipak ne učine jer društvena klima još nije povoljna da to otkriju.

Ministrica sporta Tracey Crouch (na fotografiji) bila je izuzetno razočarana njegovim stavom te ga smatra štetnim za ljude koji žele javno otkriti svoju seksualnost.

"Podržavam taj potez i poručujem svim sportašima koji žele 'izaći iz ormara' kako je pravi trenutak za to. To je osobna odluka, ali imaju punu podršku sportskih institucija", rekla je ona.

"Ali kad čelni ljudi nogometnog saveza pričaju ovakve gluposti, nije ni čudo da toliko njih taji svoju seksualnost", dodala je.

"Mnogi premierligaški nogometaši mogli bi biti osramoćeni ako javno otkriju da su homoseksualci", rekao je u listopadu Greg Clarke.

Justin Fashanu 1990. godine bio je prvi nogometaš u Engleskoj koji je otkrio da je homoseksualac, ali osam godina kasnije oduzeo si je život i nijedan nogometaš nakon njega nije odlučio da će ponoviti njegov čin.

http://www.index.hr/sport/clanak/tri...ci/937730.aspx
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 10:07   #2582
pozdrav svima......
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 10:11   #2583
Pozdrav i tebi

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 10:15   #2584
Novi sam u svemu ovome...i moram priznati da sam totalno razočaran.....u svijest ljudi na ovim prostorima...bilo gay, bilo hetero.....ili što li već...sve su to konzerve ili kurve.....
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 10:16   #2585
Kužim te...nisi jedini razočaran

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 10:19   #2586
ali bit će bolje ...kažu ......
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 10:20   #2587
i tako to........vrijeme je za .......čaj

Zadnje uređivanje koloplet : 19.12.2016. at 10:37.
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 12:53   #2588
evo ...sjedim i razmišljam....gdje upoznati normalnog muškarca......jedino očito tu preko neta.....ali kako svako upoznavanje krene sa koliki ti je...dlakavost i to ..prođe me volja....čast izuzecima...i onda se pitam čemu sve...trošit ću se sam sa sobom....tak je najlakše. i najbezbolnije. i najzdravije. neznam ni zašto sam se tu logirao.....ali viva pozitiva
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 10:32   #2589
Quote:
koloplet kaže: Pogledaj post
evo ...sjedim i razmišljam....gdje upoznati normalnog muškarca......jedino očito tu preko neta.....ali kako svako upoznavanje krene sa koliki ti je...dlakavost i to ..prođe me volja....čast izuzecima...i onda se pitam čemu sve...trošit ću se sam sa sobom....tak je najlakše. i najbezbolnije. i najzdravije. neznam ni zašto sam se tu logirao.....ali viva pozitiva
Hahahhaaa tako ti je to online, tamo su obicno zadnji luzeri, luzerke (mislim i na pojedince i parove) koji u real life nemaju sta traziti (cast izuzecima) ili se skrivaju pa pecaju online, nada zadnja umire i tako je kako je Svi su kao uni, a u biti hardcore prikriveni pasivci koji samo zele pusito k.
Ekvivalent muskaraca koji online traze ribe, a u najboljembslucaju od 1-10, u 90% slucakeva su, u najboljembslucaju solidne cetvkrke ili ako se nekom posreci petice, i to je prava istina. Svaki hetero tip moze vani maci punooo bolju.
Samo sam brutalno kritican, ne zamjerite
intrigantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:54   #2590
istina intrigantni....istina
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 07:44   #2591
Quote:
koloplet kaže: Pogledaj post
istina intrigantni....istina
U biti, dvije su istine, jedna jeste da tamo rijetko tko lici na nesto (vrijedi i za muskarce i zene i parove), iako zene vole baciti fotke u sexy robici pa se cini uauuu, ali kad dodjes tamo sok. A druga je istina da se ljudi ne znaju sexati, a rekao bih da je to u nekoj vezi s prvom istinom. Sta to znaci? Pa znaci kao, malo da si drkamo jedan drugome, malo pusimo itd, iako je to vise kompromis, ti meni pa ja tebi, a kissing, cuddling i predigra ne znaima nikoga, bitno da popuse kurac i to je to, a najbolje vidis po pitanjima; imas auto, da se nadjemo negdje vani itd (iako je temp ispod nule, znaci, nasli bibse i ma snijegu u Gorskom kotaru samo da mogu popusiti). Nije nit sa zenama bolja situacija. I oonda imas one hardcore promiskuitetne lasivce aktivce i uni tipove, i sve u svemu, to online jeste neka opcija gdje ces se tesko usreciti, pogotovo u nasem drustvu. I sad, namece se pitanje, zasto bih se ja nasao s nekim; tko nebizgkeda dobro, ne zna se sexati, laze o preferencijama i jos nisi siguram tko je i sta je (ako se zajebes, nema nazad)... I onda to uvijek bude katastrofa, za tebe naravno, ne za onoga drugoga, njemu je super, jer taj samo hoce popusiti, a drugo ga zaboli
Uglavnom, nije kako se cini na prvu, da je med i mlijeko. Opet, sve zavisi od tvojih mjerila i ocekivanja, ako nisi izbirljiv i sirovina si, onda ces se snaci vec. Ekvivalent heteroseksualaca kojima je rupa rupa, ato jel zenska zadnji gabor, nije bitno, bitno da ima picku
intrigantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 07:51   #2592
Ali, dobro je i tu skolu proci, puno naucis, skuzis kako stvari funkiconiraju, ne gajis iluzije itd... I najvaznije, naucis se opreznosti, jer ima puno laznjaka i lovaca na identitete, i nakon jednog ili vise zajeba, nedas se vise navuci.
intrigantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 12:45   #2593
Sta to znači lovac na indetitete?
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 16:35   #2594
Quote:
intrigantni kaže: Pogledaj post
U biti, dvije su istine, jedna jeste da tamo rijetko tko lici na nesto (vrijedi i za muskarce i zene i parove), iako zene vole baciti fotke u sexy robici pa se cini uauuu, ali kad dodjes tamo sok. A druga je istina da se ljudi ne znaju sexati, a rekao bih da je to u nekoj vezi s prvom istinom. Sta to znaci? Pa znaci kao, malo da si drkamo jedan drugome, malo pusimo itd, iako je to vise kompromis, ti meni pa ja tebi, a kissing, cuddling i predigra ne znaima nikoga, bitno da popuse kurac i to je to, a najbolje vidis po pitanjima; imas auto, da se nadjemo negdje vani itd (iako je temp ispod nule, znaci, nasli bibse i ma snijegu u Gorskom kotaru samo da mogu popusiti). Nije nit sa zenama bolja situacija. I oonda imas one hardcore promiskuitetne lasivce aktivce i uni tipove, i sve u svemu, to online jeste neka opcija gdje ces se tesko usreciti, pogotovo u nasem drustvu. I sad, namece se pitanje, zasto bih se ja nasao s nekim; tko nebizgkeda dobro, ne zna se sexati, laze o preferencijama i jos nisi siguram tko je i sta je (ako se zajebes, nema nazad)... I onda to uvijek bude katastrofa, za tebe naravno, ne za onoga drugoga, njemu je super, jer taj samo hoce popusiti, a drugo ga zaboli
Uglavnom, nije kako se cini na prvu, da je med i mlijeko. Opet, sve zavisi od tvojih mjerila i ocekivanja, ako nisi izbirljiv i sirovina si, onda ces se snaci vec. Ekvivalent heteroseksualaca kojima je rupa rupa, ato jel zenska zadnji gabor, nije bitno, bitno da ima picku

pa ja nudim kavu za prvi susret pa nitko nema muda!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 18:09   #2595
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pa ja nudim kavu za prvi susret pa nitko nema muda!
Kako, ako si u Kanadi?


Enivejz, sretan Bozic svima!
Saljem tople pozdrave iz hladne Norveske.
Shadow807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 19:35   #2596
Quote:
Shadow807 kaže: Pogledaj post
Kako, ako si u Kanadi?


Enivejz, sretan Bozic svima!
Saljem tople pozdrave iz hladne Norveske.
pa nisam (trenutno) u Kanadi
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 19:57   #2597
Sretan Bozic misko!
Shadow807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 20:05   #2598
Quote:
Shadow807 kaže: Pogledaj post
Kako, ako si u Kanadi?


Enivejz, sretan Bozic svima!
Saljem tople pozdrave iz hladne Norveske.
evo tebi 2 pjesme iz NOR:

https://www.youtube.com/watch?v=QrX98Kf1w-E

https://www.youtube.com/watch?v=6qqOI04uo_c
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 20:07   #2599
Quote:
Shadow807 kaže: Pogledaj post
Sretan Bozic misko!
i tebi isto i sve naj u novoj godini
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 16:40   #2600
sretan Bozic djecaci
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger