Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2017., 00:04   #1
Unhappy Sviđa mi se profesorica s faksa...

Student sam, u ranim dvadesetima, i zadnjih godinu dana me jako privlači jedna profesorica koja je nekih petnaestak godina starija od mene. I sad ja, mlad i neiskusan, naravno, ne znam što bih učinio. Pogotovo s obzirom na to da sam djevac i još nikad nisam imao curu, te mi je u neku ruku možda i teže pokušati nešto sa starijom ženom s obzirom da dosad nisam imao sreće s vršnjakinjama.
Ta profesorica mi više ne predaje, i, kako sad stvari stoje, neće mi predavati ni u budućnosti, tako da s te strane nema nekih strahova u vezi eventualnih problema na nastavi. No premda se više ne susrećemo na nastavi, još uvijek smo u kontaktu, ovaj semestar sam joj par puta bio na konzultacijama pa smo se tu dosta zapričali o svemu i svačemu, te sam u zadnje vrijeme zapravo i više razgovarao s njom nego s curama svojih godina, a osim toga i razmijenili smo par mailova manje formalnog karaktera, premda smo si još uvijek na Vi (nije ništa ljubavnog tipa ili sl., da se razumijemo).
S druge strane, ona inače zna održavati kontakte s bivšim studentima i imati ovako, dosta "frendovske" odnose s njima, pa i ne znam koliko sam i jesam li joj uopće draži/posebniji od ostalih - međutim, to su uglavnom cure, a i na tim razgovorima smo došli do zaključka da imamo neke zajedničke osobine, te ima i još nekih stvari zbog kojih bih mogao zaključiti da sam joj možda nešto draži, al neću sad u detalje da ne otkrivam previše.

E sad, stvari koje otežavaju situaciju, pored očite razlike u godinama, su sljedeće:
- čuo sam od jedne kolegice da profa navodno ima dijete - premda osim toga nisam nikad ni od koga drugoga čuo ništa o tome, a ni ona nije nikad spominjala nikakvu djecu, muža, dečka, zaručnika ili išta slično, niti nosi prsten na ruci - a i nekako imam osjećaj da ne bi baš imala vremena za višesatne razgovore sa studentima da ih ima.
- nekako mi se čini da nas studente ipak pomalo gleda kao klince, pa i da je pomalo konzervativna i preozbiljna da se sad upušta u vezu s nekim tko je toliko mlađi, čak i ako je sama single
- s obzirom da mi je (sad bivša) profa, nekako se ne mogu baš tek tako družiti s njom - tj., premda smo u dosta dobrim odnosima, nekako mi je bed tek tako joj upadati na konzultacije samo radi druženja ili joj poslati mail pa pitati kad ćemo na kavu i sl. (al ajd da budem iskren - to mi je uvijek bio problem i s curama mojih godina)

Dakle, ono što bih prvo htio je naći neki način da saznam je li u vezi ili braku (a u slučaju da je, odustao bih od bilo kakvih ljubavnih pokušaja s njom), a da se pritom odmah ne skuži da imam interes za nju, te neki način da se počnemo češće družiti, a da ne budem prenaporan (a s obzirom da imam još neko vrijeme do diplome, nije mi baš praktično da čekam dok ne završim faks pa se onda ko stari student javim profi da se opet vidimo nakon dugo vremena)...
Bilokakvi drugi savjeti i prijedlozi, kao i iskustva drugih koji su (bili) u vezi sa svojim profama ili starijim ženama općenito su također dobrodošli. Hvala.
DeFlorax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 00:36   #2
e vala Deflorax, mogla bi te deflorirati i neka iskusnija vršnjakinja. ima ih tvojih godina što su prošle sito i rešeto, posebno rešeto

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:02   #3
ajde da se potrudim (iako nisam sigurna da nisi troll ?!) :
Po meni ovdje nema kruha, iako smo po novinama viđali i strane i domaće primjere ovakvih priča.
Budući da je riječ o klasičnoj "wet dream" situaciji, lijepo se osami, odradi svoje sa sobom, iscijedi to iz sebe i nađi si vršnjakinju. Ili stariju ženu izvan konteksta faksa ili danas sutra posla.

Najprije ne kakiš ondje gdje jedeš. Time si stvoriš samo komplikacije.
Ne znam baš zašto bi žena riskirala potencijalni skandal zbog bilo kakvog seksa, pa bio on i svemirski. Malo je previše uložila u sebe da je sutra prozovu (konzekvence mogu biti raznorazne, naravno, neki puta ih i nema, ali čemu riskirati ?).

Mogu razumjeti da su ti privlačne starije žene, ali onda si je nađi izvan ovog konteksta. U ovoj priči smrdi upravo činjenica da ona u ovoj situaciji ima "moć". I iako faks nije odgojno-obrazovna ustanova, jer se pretpostavlja da je čovjek koji može glasati već "odgojen", ipak bi stigma bila isključivo na njoj.
Ako te i to pali, onda se radije opet lati "role play" s bilo kojom izvan takvih koordinata.

Isto tako, "neformalnost" ne bi trebalo nužno tumačiti kao želju za... Može biti susretljiva, otvorena ali to ne znači da želi u krevet s tobom. Da se razumijemo, može i koketirati i to opet ne znači da se "obećala".

I kakve sada ima veze da li ona ima dijete ili nema ? Pa što bi ti točno onda s njom ?!
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:37   #4
Hm, dvije različite perspektive. Tvoja i njena. Budući da si ti - ti, a ne ona, htio - ne htio moraš od sebe krenuti. Odrasli su ljudi kroz neizbježno iskustvo "žuljavih ruku" pod pritiskom da paze na sebe. Naučili su tražiti i živjeti temeljne i uzvišene porive lagano maljavo, skrivenije... Da sam na njenom mjestu godila bi mi tvoja pažnja (ako ju pokažeš), ali se ne bih petljao s tobom.

Da sam na tvome mjestu i da sam drama queen, bolilo bi me uvo. Ako nisi grabežljivac, proći ćeš i bez stigmi i bez konkretnih posljedica (a i ona). Bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi to izgledalo da nešto pokušaš. Probaj pa javi.

Budući da je to pitao mladić, a ne profesorica, čemu se stavljati u njenu poziciju?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:48   #5
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Hm, dvije različite perspektive. Tvoja i njena. Budući da si ti - ti, a ne ona, htio - ne htio moraš od sebe krenuti. Odrasli su ljudi kroz neizbježno iskustvo "žuljavih ruku" pod pritiskom da paze na sebe. Naučili su tražiti i živjeti temeljne i uzvišene porive lagano maljavo, skrivenije... Da sam na njenom mjestu godila bi mi tvoja pažnja (ako ju pokažeš), ali se ne bih petljao s tobom.

Da sam na tvome mjestu i da sam drama queen, bolilo bi me uvo. Ako nisi grabežljivac, proći ćeš i bez stigmi i bez konkretnih posljedica (a i ona). Bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi to izgledalo da nešto pokušaš. Probaj pa javi.

Budući da je to pitao mladić, a ne profesorica, čemu se stavljati u njenu poziciju?
Hm, da, ja se instinktivno stavila u poziciju te "starije žene" (prema njemu). Ne znam, malo mi je prekasno da se pokušam ufurati u njegovu (u glavi listam potencijalne kandidate među starijom gospodom kojima se divim. Možda nešto rodim sutra ?!).
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:57   #6
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Hm, da, ja se instinktivno stavila u poziciju te "starije žene" (prema njemu). Ne znam, malo mi je prekasno da se pokušam ufurati u njegovu (u glavi listam potencijalne kandidate među starijom gospodom kojima se divim. Možda nešto rodim sutra ?!).
Brzo glavu u lavor hladne vode! Wannabe profesorice, ti kojima se ti diviš više nisu s nama. Odavno.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:59   #7
zakazes slijedece konzultacije.
dan prije posaljes mail: profka, prognoza za sutra 11 Celzijevaca, suncano, terasa gradske kavane okupana suncem mami jace od konzultacija. mozemo li promijeniti termin?
ili mjesto konzultacija.
(pretpostavka je da su prethodni dani bili hladni, oblacni)
(pretpostavka je da ste "bliski" da mozes takvo sto napisati bez opasnosti od neugodnih iznenadjenja)

sa dvadeset navuci 35-ogodisnju koku. neprocjenjivo
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:01   #8
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Brzo glavu u lavor hladne vode! Wannabe profesorice, ti kojima se ti diviš više nisu s nama. Odavno.
Pa najlakše se diviti onima koji nisu više s nama. Živi spomenici uvijek smrduckaju.

Hm, ili bi autor trebao intervenirati, ili nam treba netko u ovoj raspravi tko neće biti "glas razuma"... inače će tema brzo u vječna lovišta...
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:04   #9
Ja znam slučajeve gdje su profesori brijali sa studenticama, kao i obratno, jedna od tih veza je duže i potrajala, s tim da su se do kraja faksa dobrano skrivali.

Ovisi i kakav je faks i kakvo je okruženje na faksu. Al dobro, to je što se tiče statistika.

Po mom iskustvu, starije koke (dobro, ne nužno starije) naprave te ključne poteze pa ti ili odlučiš igrati po njihovim pravilima ili igra ni ne započinje. To vrijedi baš u takvim škakljivim situacijama gdje još ti ni ne znaš kako ispipati teren s jednom malo starijom sam izvisio jer nije bio dobar tajming, dok sam kod druge (malo više starije) pratio svaki korak i dobio nešto o čemu neki mogu samo sanjati.

Uglavnom, u tvojem bih slučaju suptilno dao neki znak da me zanima (malo više nego) prijateljski, a sve ostalo prepustio njoj. Nisi bez šansi, al ovakvome bez iskustva ne bih ti preporučio da kindness krivo procijeniš kao flirt.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:05   #10
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
zakazes slijedece konzultacije.
dan prije posaljes mail: profka, prognoza za sutra 11 Celzijevaca, suncano, terasa gradske kavane okupana suncem mami jace od konzultacija. mozemo li promijeniti termin?
ili mjesto konzultacija.
(pretpostavka je da su prethodni dani bili hladni, oblacni)
(pretpostavka je da ste "bliski" da mozes takvo sto napisati bez opasnosti od neugodnih iznenadjenja)

sa dvadeset navuci 35-ogodisnju koku. neprocjenjivo
Ok. Plan zvuči odlično.
Ali kako bi on to trebao skočiti iz gradske kavane na navlačenje/natezanje, nisam baš shvatila... ? Naravno, uvijek profa može na onu Bandićevu stazu da se malo guze smrznu od Kaptola do gradske kavane...
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:06   #11
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Ja znam slučajeve gdje su profesori brijali sa studenticama, kao i obratno, jedna od tih veza je duže i potrajala, s tim da su se do kraja faksa dobrano skrivali.

Ovisi i kakav je faks i kakvo je okruženje na faksu. Al dobro, to je što se tiče statistika.

Po mom iskustvu, starije koke (dobro, ne nužno starije) naprave te ključne poteze pa ti ili odlučiš igrati po njihovim pravilima ili igra ni ne započinje. To vrijedi baš u takvim škakljivim situacijama gdje još ti ni ne znaš kako ispipati teren s jednom malo starijom sam izvisio jer nije bio dobar tajming, dok sam kod druge (malo više starije) pratio svaki korak i dobio nešto o čemu neki mogu samo sanjati.

Uglavnom, u tvojem bih slučaju suptilno dao neki znak da me zanima (malo više nego) prijateljski, a sve ostalo prepustio njoj. Nisi bez šansi, al ovakvome bez iskustva ne bih ti preporučio da kindness krivo procijeniš kao flirt.

covjeku treba savjet. opisi kako to izgleda
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:08   #12
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Ok. Plan zvuči odlično.
Ali kako bi on to trebao skočiti iz gradske kavane na navlačenje/natezanje, nisam baš shvatila... ? Naravno, uvijek profa može na onu Bandićevu stazu da se malo guze smrznu od Kaptola do gradske kavane...
kakvo navlacenje
pa nece joj valjda odmah reci : daj Mare pizde
najprije ispipavanje terena. ako se pojavi na toj terasi, dobice slijedeci savjet
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:08   #13
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
covjeku treba savjet. opisi kako to izgleda
"Profesorice ja bih s Vama o ovome najradije pričao uz malo lozovače." I onda kes. Nek' si ona misli jel ju zafrkava ili ne.

Iz njene će reakcije sve saznati.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:10   #14
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
"Profesorice ja bih s Vama o ovome najradije pričao uz malo lozovače." I onda kes. Nek' si ona misli jel ju zafrkava ili ne.

Iz njene će reakcije sve saznati.
bas lozovaca?!. prvo me puca slika kako mi bazdi po rakijetini, bljuv
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:12   #15
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
bas lozovaca?!. prvo me puca slika kako mi bazdi po rakijetini, bljuv
A gle, ja bih rekao lozovača. Ja bih bio spreman na različite reakcije i ne bih se predao. Znam. Netko ne može reći lozovača nego mora reći nešto "finije". Ovisi o karakteru.

Al' ako bude bio pretenciozan, na njenom mjestu bih mu lupio ćušku.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:14   #16
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
covjeku treba savjet. opisi kako to izgleda
Pa nema pravila, kod mene je bilo uglavnom kroz razgovor. Krene se opušteno o nečemu i pratiš kak diše glede nekih tema. Ili saznaš neke sitnice iz privatnog života ili preko stvari koja ona voli, oćeš od filmova, glazbe ili drugih interesa.

Al ovisi i kakav je karakter. Ak se voli opušteno zezati sa studentima, pogotovo ak je opičena, može se kroz zezanciju osvrnuti na neke ljubavne/poluljubavne teme pa sutpilno podbadati na tu shemu. Ili bilošto drugo što bi moglo graničiti s lascivnošću, možda prije ubaciti neki kompliment, stvarno ovisi.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:20   #17
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Pa nema pravila, kod mene je bilo uglavnom kroz razgovor. Krene se opušteno o nečemu i pratiš kak diše glede nekih tema. Ili saznaš neke sitnice iz privatnog života ili preko stvari koja ona voli, oćeš od filmova, glazbe ili drugih interesa.

Al ovisi i kakav je karakter. Ak se voli opušteno zezati sa studentima, pogotovo ak je opičena, može se kroz zezanciju osvrnuti na neke ljubavne/poluljubavne teme pa sutpilno podbadati na tu shemu. Ili bilošto drugo što bi moglo graničiti s lascivnošću, možda prije ubaciti neki kompliment, stvarno ovisi.
mlad je i neiskusan, profka je stara kuraba. u dugackim pricama njemu ce pocet drhtat glas, ulovice mu grc u zelucu (i medju preponama) prepoznace u njemu napaljenog djecarca pa ce ga samo na suho rajcati (podizati svoj ego)

on bi trebao biti na svom terenu ( neutralnom) sa kratkom ali jasnom tematikom, inace bi se moglo dogodit da svrsi iako mu je kais cvrsto zakopcan.

e jbg di je zenik. ozenismo ga skoro a on pod plastom sjena
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:22   #18
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
"Profesorice ja bih s Vama o ovome najradije pričao uz malo lozovače." I onda kes. Nek' si ona misli jel ju zafrkava ili ne.

Iz njene će reakcije sve saznati.
I ona se nasmije i održi mu predavanje o zlokobnom utjecaju alkohola i opijata. Ne u Gradskoj kavani. I još ga pita da li treba stručno savjetovanje
Mislim da bi bilo kakvo spominjanje alkohola bio krivi potez, jer prebrzo "žmiga" na nešto I nije bit da li je loza ili trava ili neki "fini" alkohol. Profa je profa, ali je i žena A bit je da joj mora sugerirati nešto što je, recimo, "izvan okvira".
Treba nam ovaj kojemu je uspjelo to detaljnije opisati.
Mislim da je njegov adut njegova neumješnost, a ne da ide glumiti "frajera" pred njom. Ispasti će samo smiješan. No dobro, možda profa voli komične ?!
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:26   #19
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
mlad je i neiskusan, profka je stara kuraba. u dugackim pricama njemu ce pocet drhtat glas, ulovice mu grc u zelucu (i medju preponama) prepoznace u njemu napaljenog djecarca pa ce ga samo na suho rajcati (podizati svoj ego)

on bi trebao biti na svom terenu ( neutralnom) sa kratkom ali jasnom tematikom, inace bi se moglo dogodit da svrsi iako mu je kais cvrsto zakopcan.

e jbg di je zenik. ozenismo ga skoro a on pod plastom sjena :rofl:
Hm, ne bih baš upotrijebila tvoje epitete, ali dobro, s boldanim se slažem.
Ajde onda objasni dečku (možeš i meni) što je "kratka ali jasna tematika" ?
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:27   #20
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
ajde da se potrudim (iako nisam sigurna da nisi troll ?!) :
Po meni ovdje nema kruha, iako smo po novinama viđali i strane i domaće primjere ovakvih priča.
Budući da je riječ o klasičnoj "wet dream" situaciji, lijepo se osami, odradi svoje sa sobom, iscijedi to iz sebe i nađi si vršnjakinju. Ili stariju ženu izvan konteksta faksa ili danas sutra posla.

Najprije ne kakiš ondje gdje jedeš. Time si stvoriš samo komplikacije.
Ne znam baš zašto bi žena riskirala potencijalni skandal zbog bilo kakvog seksa, pa bio on i svemirski. Malo je previše uložila u sebe da je sutra prozovu (konzekvence mogu biti raznorazne, naravno, neki puta ih i nema, ali čemu riskirati ?).

Mogu razumjeti da su ti privlačne starije žene, ali onda si je nađi izvan ovog konteksta. U ovoj priči smrdi upravo činjenica da ona u ovoj situaciji ima "moć". I iako faks nije odgojno-obrazovna ustanova, jer se pretpostavlja da je čovjek koji može glasati već "odgojen", ipak bi stigma bila isključivo na njoj.
Ako te i to pali, onda se radije opet lati "role play" s bilo kojom izvan takvih koordinata.

Isto tako, "neformalnost" ne bi trebalo nužno tumačiti kao želju za... Može biti susretljiva, otvorena ali to ne znači da želi u krevet s tobom. Da se razumijemo, može i koketirati i to opet ne znači da se "obećala".

I kakve sada ima veze da li ona ima dijete ili nema ? Pa što bi ti točno onda s njom ?!
A gdje sam ja spomenuo da neformalnost tumačim kao želju za ičim? Samo spominjem da dam neke informacije o situaciji...Da se zna da joj nisam samo neki "kolega xy" kojeg jedva pozna a koji se napalio na nju.
Dobro znam da neformalnost i otvorenost ne mora ništa značiti.

Ako ima dijete logično da ima muža, tj. logično da se onda neću petljati s njom (pa čak i ako bi ona to htjela).

Rekao sam već, ne predaje mi više, niti će (a i to što mi je predavala je izborni predmet), tako da je "skandaloznost" tu blaža (možda malo glupo zvuči kad to ovako kažem al ne znam kako da se drukčije izrazim); nije baš da smo tu u nekom nepotizmu.

Nije sad da se ja nešto posebno palim na starije (palim se na zgodne žene neovisno o dobi, jbg ), nego se jednostavno radi o tome da je žena predivna osoba i nekako, kad pričam s njom, razgovor jednostavno teče i uglavnom završimo prekinuti nekim vanjskim silama, nema onih "pauza" od tipa 10 minuta kad ljude sjede i šute ali im se ne da otići...
A s druge strane opet nekad mi pada na pamet misao da mi se sviđa jer mi fali kontakta s vršnjakinjama pa imam osjećaj neke lažne zaljubljenosti jer mi poklanja više pažnje od njih...
DeFlorax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger