Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2017., 17:39   #1
Virgin fetish ili nevinost kao kriterij

Zanemarimo ogroman ego iza toga i prijeđimo odmah na realizaciju, kako se nositi s jednim takvim osjećajem kada su ti partneri s iskustvom degutantni?
Ima li još netko takvu zahtjevnu preferencu?

Jedino se osjećam dobro ako spavam s nekim tko je imao jako mali broj partnera ili uopće nije. Inače, grozan osjećaj čak i ako je sami seks bio dobar. I imam filing kao da sam jedina koja ima ovakve probleme.
Ako je osoba imala puno veza ili usputnog seksa, ne mogu ih poštivati u seksualnom smislu i imam dojam da uopće nemaju samopoštovanje ili standarde.
Dok ljudi koji se "čuvaju" me odmah zainteresiraju i privuku i užitak je biti s njima.

To ne bi bio toliki problem, no danas je stvarno teško naći ovu drugu kategoriju. Čudi me jer se stvarno motam oko mladih frajera, ali oni i sa 18 kilometražu imaju za 30.
Gdje ih naći? Gdje i kako malo više ciljano tražiti neiskusne frajere jer ovaj sistem "kad mi se potrefi" nije jako učinkovit. Bez preporuka da hodam po srednjim školama i hvatam malce jer nisam predator, ja bi više da sami dođu


iskustva, mišljenja, savjeti, spuštanja i sprdnje ahoy?
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:50   #2
Pa tu imaš dva problema. Prvi je problem definicije tog neiskustva, jel. A i ljudi jednostavno mogu lagati.
Drugi je problem što želiš da ti sami priđu. A obično su ljudi tvojih godina koji nemaju puno iskustva nenametljivi, sramežljivi, socijalno neprilagođeni, itd.

Trebaš pogledati u čemu je točno izvor tog groznog osjećaja. Da li se možda bojiš da takve osobe koje su imale puno partnera nisu za vezu pa ne želiš biti samo zarez na nečijem remenu?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:52   #3
evo ja sam ti idealan za tebe, ne moraš dalje tražit
Romanticni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:56   #4
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post


iskustva, mišljenja, savjeti, spuštanja i sprdnje ahoy?
Na srednjem dijelu foruma pod šifrom US.chat djevaca! Ja ti istog trena prodam povoljno dvojicu!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 17:59   #5
Ali ti sa svakim partnerom postajes sve izlizanija i pohabanija pa makar bio svaki od tih partnera djevac.
Zamisli koliko si tek ti gadna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 18:02   #6
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Na srednjem dijelu foruma pod šifrom US.chat djevaca! Ja ti istog trena prodam povoljno dvojicu!
Ja nisam zainteresirana za kupnju ali imam slican kriterij. Samo sto to meni ne predstavlja problem, vise mi je kriterij po sistemu 'slicno se slicnom raduje'.

Ne znam sto bih sa onim koji seks dozivljavaju kao vrstu razgibavanja. Na drugi nacin se razgibavam.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 18:06   #7
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ja nisam zainteresirana za kupnju ali imam slican kriterij. Samo sto to meni ne predstavlja problem, vise mi je kriterij po sistemu 'slicno se slicnom raduje'.

Ne znam sto bih sa onim koji seks dozivljavaju kao vrstu razgibavanja. Na drugi nacin se razgibavam.
slican kriterij?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 18:11   #8
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
slican kriterij?
Turn off mi je kad je lik imao veliki broj partnerica/letecih vezica. Ne mogu ga dozivjeti za ozbiljno, a ako to ne mogu - ne mogu nista.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 18:43   #9
Neznam zasto bi sex s nekim tko je mozda imao jednu dvije bio bolji i uzitak?
Prije obratno.
Bio bi tehnički lošiji,mozda ukočeniji i traljav..
Kada sam zaista bila s deckom koji je nevin,ne mogu reći da je bio baš zadovoljavajući..
Stoga teorija o neiskusnom mi je npr odbijajuca i da sam cura vjerojatno me ne bi interesovalo..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 19:01   #10
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Zanemarimo ogroman ego iza toga i prijeđimo odmah na realizaciju, kako se nositi s jednim takvim osjećajem kada su ti partneri s iskustvom degutantni?

Ima li još netko takvu zahtjevnu preferencu?



Jedino se osjećam dobro ako spavam s nekim tko je imao jako mali broj partnera ili uopće nije. Inače, grozan osjećaj čak i ako je sami seks bio dobar. I imam filing kao da sam jedina koja ima ovakve probleme.

Ako je osoba imala puno veza ili usputnog seksa, ne mogu ih poštivati u seksualnom smislu i imam dojam da uopće nemaju samopoštovanje ili standarde.

Dok ljudi koji se "čuvaju" me odmah zainteresiraju i privuku i užitak je biti s njima.



To ne bi bio toliki problem, no danas je stvarno teško naći ovu drugu kategoriju. Čudi me jer se stvarno motam oko mladih frajera, ali oni i sa 18 kilometražu imaju za 30.

Gdje ih naći? Gdje i kako malo više ciljano tražiti neiskusne frajere jer ovaj sistem "kad mi se potrefi" nije jako učinkovit. Bez preporuka da hodam po srednjim školama i hvatam malce jer nisam predator, ja bi više da sami dođu





iskustva, mišljenja, savjeti, spuštanja i sprdnje ahoy?


Koliko ti imas godina i koliko si imala partnera?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 20:47   #11
Ovo je jedini fetiš odurniji od scata.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 21:53   #12
A i ljudi lažu ...
Pa ne stave štambilj na onu stvar sa svakim novim partnerom ... Nije to pasoš ...
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 22:19   #13
meni si tipovi koje bi moj stari nazvao "kurvisima" krajnje odbojni. nemrem si pomoc. ako mi se cini da je tip koji sevi sve kaj hoda, nije mi fora i bok. da bas mora biti nevin, ne mora. ali ne mora bit ni dijametralno suprotan.

al inace ne pitam za broj, nit volim da me se pita.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 23:39   #14
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Pa tu imaš dva problema. Prvi je problem definicije tog neiskustva, jel. A i ljudi jednostavno mogu lagati.
Drugi je problem što želiš da ti sami priđu. A obično su ljudi tvojih godina koji nemaju puno iskustva nenametljivi, sramežljivi, socijalno neprilagođeni, itd.

Trebaš pogledati u čemu je točno izvor tog groznog osjećaja. Da li se možda bojiš da takve osobe koje su imale puno partnera nisu za vezu pa ne želiš biti samo zarez na nečijem remenu?
Evo iz mog iskustva, teško se o tome laže. Tu je ta neka stvar psihološke procjene, ja rijetko pitam za broj, jednostavno znam. Za neke sam znala da su friški bez da su mi išta rekli, također se primjeti ako dižu brojeve.

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Neznam zasto bi sex s nekim tko je mozda imao jednu dvije bio bolji i uzitak?
Prije obratno.
Bio bi tehnički lošiji,mozda ukočeniji i traljav..
Kada sam zaista bila s deckom koji je nevin,ne mogu reći da je bio baš zadovoljavajući..
Mene baš to jako pali, kad se osjeti da se dečko uopće ne snalazi na teritoriju i kad ja njemu sve objašnjavam i pokazujem kako, šta, gdje
kad te primi ovako neki iskusni prvo što mi pada na pamet je koliko je cura prije mene isto ovako dirao i zgadi mi se sve u sekundi makar fizicki i pasalo

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko ti imas godina i koliko si imala partnera?
Evo ti. 18 godina, 5 partnera. Prvi iz znatiželje, drugi iz zaljubljenosti, treći iz ljubavi, četvrti zbog dizanja ega i peti zbog kemije. Not proud.
Ovaj osjećaj je postao izraženiji baš zbog ovog petog, on je najveći kurviš do sad koji mi je uletio u krevet i jako osjetim razliku. Plačem za trećim jako, ja sam njemu bila prva, a on meni najdraži
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 01:42   #15


Prije par godina završio srednju.

9 muških u razredu, s 18 godina samo je jedan bio na broju 2, dvojica na 1 i ostali 0, jedan freak koji se nije družio s nama, za njega ne znam, a za ostale sam bio 99% da ne lažu.
Cleary is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 01:55   #16
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Mene baš to jako pali, kad se osjeti da se dečko uopće ne snalazi na teritoriju i kad ja njemu sve objašnjavam i pokazujem kako, šta, gdje
što se ovdje sve može pročitati

Quote:
Evo ti. 18 godina, 5 partnera. Prvi iz znatiželje, drugi iz zaljubljenosti, treći iz ljubavi, četvrti zbog dizanja ega i peti zbog kemije. Not proud.
Ovaj osjećaj je postao izraženiji baš zbog ovog petog, on je najveći kurviš do sad koji mi je uletio u krevet i jako osjetim razliku. Plačem za trećim jako, ja sam njemu bila prva, a on meni najdraži
iii onda ispadne da si ti mala droljica. kad si krenula kad si već imala i zaljubljenost i ljubav i kemije i sve?
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 03:30   #17
Pet muškaraca do 18e? Pa ti si stara iskusnjara.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 09:56   #18
Ovo je smjesno..
Trazis neiskustvo,a vec si s petoricom se sexala,s tek 18g...
I sad bi ti da su oni fini dobri dečkići koji na prvom sastanku pitaju smiju li te poljubiti?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 09:57   #19
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post

Evo ti. 18 godina, 5 partnera. Prvi iz znatiželje, drugi iz zaljubljenosti, treći iz ljubavi, četvrti zbog dizanja ega i peti zbog kemije. Not proud.
Ovaj osjećaj je postao izraženiji baš zbog ovog petog, on je najveći kurviš do sad koji mi je uletio u krevet i jako osjetim razliku. Plačem za trećim jako, ja sam njemu bila prva, a on meni najdraži


i sve to "nijansiranje" si uspjela doživjeti do svoje 18-te?!? i kaj ti sad dalje preostaje...
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 10:23   #20
Mislim da si na temelju petog dobila nerealnu sliku o mladim muškarcima. Takvih kao on nema previše, opusti se.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger