Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2011., 10:18   #21
+ 20 kn biljega uz Zahtjev.
manco1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 18:30   #22
Quote:
komar kaže: Pogledaj post
Da, to je tajna dobre suradnje.
Kad dođem službenici na vrata nit me ne čuje što govorim jer ima posla. Atraktivnom muškarcu objašnjava i objašnjava da na kraju čovjek nije shvatio. Nije si sirota kriva ako radi po duši i sviđanju a plača joj ide!
Ja imam isto samo riječi hvale za svog savjetodavca.
Međutim, u razgovoru sa njim objasnio mi je da ga plača država i da je dužan pomoći svima a ne samo seljacima sa intenzivnom proizvodnjom. Kaj znači da puno više vremena provede na telefonu sa hobi poljoprivrednicima, nego sa nama. Pošto je HZSS pripojen komori pa uz to još i rješavaju arkod, pomažu kod upisnika, najvjerojatnije zaštitari nebuju izlazili na teren koliko do sada.
Savjetodavne službe barem nešto rade(barem ih možeš vidjeti) za razliku od gospode u ministarstvu.
Ja si režem pišu, ako ih u ministarstvu nema barem 50% viška, koji su došli po babi i stričevima, na radno mjesto koje ne postoji ali se uvijek može otvoriti neki novi odjel unutar istog. Čovjek je načelnik odjela "zurenja u sunce", u odjelu kojem je on jedini zaposlenik i kojeg ne možeš dobiti jer aktivno obavlja svoj posao-zuri u sunce.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 20:10   #23
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Ja imam isto samo riječi hvale za svog savjetodavca.
Međutim, u razgovoru sa njim objasnio mi je da ga plača država i da je dužan pomoći svima a ne samo seljacima sa intenzivnom proizvodnjom. Kaj znači da puno više vremena provede na telefonu sa hobi poljoprivrednicima, nego sa nama. Pošto je HZSS pripojen komori pa uz to još i rješavaju arkod, pomažu kod upisnika, najvjerojatnije zaštitari nebuju izlazili na teren koliko do sada.
Savjetodavne službe barem nešto rade(barem ih možeš vidjeti) za razliku od gospode u ministarstvu.
Ja si režem pišu, ako ih u ministarstvu nema barem 50% viška, koji su došli po babi i stričevima, na radno mjesto koje ne postoji ali se uvijek može otvoriti neki novi odjel unutar istog. Čovjek je načelnik odjela "zurenja u sunce", u odjelu kojem je on jedini zaposlenik i kojeg ne možeš dobiti jer aktivno obavlja svoj posao-zuri u sunce.
Svaka čast takvim savjetodavcima, al ima ih premalo.Puno njih ja osobno znam da u svojim uredima ne rade ništa samo meditiraju.Pretpostavljam da ćemo poljoprivrednu komoru financirati mi poljoprivrednici, pa ćemo ih ganjat da rade.
U ministarstvu nema 50% viška,nego 80%. Načelnik odjela "zurenja u sunce" ima svojih nekoliko "fikusa"( tajnica,savjetnik vozać idr.). Puna ih je zgrada ko št.....

Zbog toga ne bum pil ! POZDRAV!
JOHABI is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 01:55   #24
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Čovjek je načelnik odjela "zurenja u sunce", u odjelu kojem je on jedini zaposlenik i kojeg ne možeš dobiti jer aktivno obavlja svoj posao-zuri u sunce.
Koliko ima takvih odjela u lijepoj našoj koooliko

Hrana je osnova svakog života - bez hrane nema: zdravlja, društva, obitelji i dok se ne shvati da nije temelj i zdravlje našeg društva NOVAC, SABOR, VLADA, INA, PLIVA... nego roditelj pa idu za njim poljoprivrednik i stočar - nekako mi se čini da
komar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 12:50   #25
Lako za hranu.
U Hrvatskoj i svijetu najviše fali morala.
Primjer, reci mi jednog moralnog političara, gospodarstvenika,novinara ili javnog djelatnika koji je moralna osoba.
Jebote još dobro izgledamo kakovi su nam uzori.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 23:18   #26
danas počela škola na području Zagrebačke županije u Velikoj Gorici za zvanje povrčara! upisuje se u radnu knjižicu! to če biti potrebno za sve koji se bave uzgojem povrča i koji su u upisniku OPG-a.
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 13:48   #27
Quote:
oktopusy kaže: Pogledaj post
danas počela škola na području Zagrebačke županije u Velikoj Gorici za zvanje povrčara! upisuje se u radnu knjižicu! to če biti potrebno za sve koji se bave uzgojem povrča i koji su u upisniku OPG-a.
kad već velite da se mora školovati onaj tko se želi baviti proizvodnjom povrća - onda evo i operativnog plana lijepe naše (jel je on ikada zaživio kod nas i jel ima neki novi danas?): http://www.mps.hr/UserDocsImages/pub...ovrcarstva.pdf - u obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima živi i radi dosta bakica, djedova i vrijednih ljudi koji cijeli život hrmbaju za koru kruha - baš me zanima jel budu i oni morali u školu jer im nije dosta rad, obiteljsko i tradicijsko iskustvo.

Kad budu upisali u radnu knjižicu da si povrćar i u skladu sa prijavom u OPG sigurno budu brisali takve sa liste nezaposlenih. Sve će napraviti da bude što manje nezaposlenih!!!!

Zadnje uređivanje komar : 15.02.2011. at 13:53.
komar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.