Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 19:01   #81
Zakinuta u smislu moje pažnje...
Iako mm smatra da to nije razlog....da je u pitanju nešto drugo.
Njegovo je mišljenje da se ne ponižavam tražeći njezinu pažnju, jer da je željela izgladiti odnose ona bi već to učinila.
Ukoliko bi joj se htjela njoj javiti, po njegovom mišljenju, ću trebati zagristi govno kako bi zatitrala oko nje i kako bi se osjećala valjda bitnom.
Po njemu nemamo više 20 godina pa da se durimo, šutimo itd već smo bliže 40-oj kada si odrastao i trebao bi znati jasno i glasno reći ako te što smeta, pogotovo prijatelju.
Dvoumime sa da joj pinovo pišalhem poruku, ali nekako imam osjećaj kao da joj se ulizujem.

Mislim da u ovoj situaciji nema pobjednika, i nema pravoga savjeta.....i nekako sam mišljenja da se kojim slučajem i "pomirimo" (iako nemam pojma zbog čega smo u prekidu komunikacije) da to više neće biti isti odnos već površan.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:07   #82
Zakaj muz od autorice teme ne skuha i ne opere. Sestro istreniraj to. Istreniraj i da prihvati impromptu "hej muzu jako sam nadrkana i trebam s frendicama na pivo ajde pliz skupi klince i saj im jest". Kako tesko moze biti?

Mislim ne sprdam se nego pitam, po opisu obaveza autorice teme, sve to pada na nju a muz ima "s oje hobije i obaveze".
E jebiga onda.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:15   #83
Mm i te kako pomaže po kući i sudjeluje u mnogim obavezama.....ono što jedino ne zna je kuhanje.
Tako da molim da se po njemu ne pljuje.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:18   #84
Jel zna onda naručiti dostavu za jedan dan?
Podgrijati nešto što skuhaš dan ranije?
Kupiti u pekarni burek na putu s posla?

Nije kuhanje rad s Elonom Muskom, to je prilično bitna stvar za preživljavanje. uglavnom ljudi skuže da znaju pripremiti hranu, ako moraju.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:33   #85
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Jel zna onda naručiti dostavu za jedan dan?
Podgrijati nešto što skuhaš dan ranije?
Kupiti u pekarni burek na putu s posla?

Nije kuhanje rad s Elonom Muskom, to je prilično bitna stvar za preživljavanje. uglavnom ljudi skuže da znaju pripremiti hranu, ako moraju.
Sjetilo me. Neki dan sjedim s većim društvom na kavi, frendice od frendice, nakon šetnje i jedna priča kako bi kupila nešto u što se druga bolje razumije. Druga ponudi da će poći s njom, samo da zovne muža da dođe po bebu koja je bila s njom. Jer maloj je vrijeme za večeru, kupanjac i spavanac. Dođe muž, uzme bebu, njih dvije odu u šoping a ekipa što je ostala sva u čudu, nije mužu rekla šta da maloj da jest, kad ju je presvukla i gdje uopće stoji šampon. Ja se čudim koji im je, one meni da ne znam kako je to jer nemam djecu.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:38   #86
ja se više uopće ne čudim ljudima s kojima ti provodiš slobodno vrijeme
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:39   #87
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja se više uopće ne čudim ljudima s kojima ti provodiš slobodno vrijeme
Je, trebam i ja prestat.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:48   #88
Nisam citala nista osim uvodnog posta i ne znam zasto se uvijek pise o "ima i ona zivot" i te spike, ali meni je ptvenstveno pizdunski tako nestati. Pa da je imala jebeni razlog.

Prijateljski odnos je odnos kao i svaki drugi. Jednako kao sto mislimo za frajera s kojim si u vezi i odjednom se ne javlja pola godine i nestane, da je govno, tako je meni i ta frendica govno.
Pa makar joj i dosadilo druzenje s mamama/stres na poslu/doktori.

Drzim da u zivotu treba skupit muda i biti jasan i direktan, a ne se pokrit dekom prek glave i nadat se da ce ovaj drugi skuzit da ti ide na kurac.

Jeste vi prekidale svoje veze ili ste samo nestajale? Zar je problem reci "cuj, ne odgovara mi sad druzenje, imam problema i trebam se maknut".
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 19:52   #89
Ja kuzim ovo o cemu Gzena prica i to stoji, obo sto ne kuzim je cemu drama.
Curi se vise ne druzi s ovom 5 prvom il je poludila il joj je dopizdila il ima nekih svojih problema ili kajgod. Kako se nekome tko ima obitelj, djecu j obaveze da razglabati o tome sama sasobom a kamoli s svekolikim forumskim pucanstvom.
Ako ti fali i nije ti jasno, posaljes poruku "cuj stara di si falis mi nije mi jasno, jel sve u redu".
Ako ova ima problema, a prijateljice ste, podjelit ce il fe rec "imam problema aj oliz pusti me".
Ako ova ne odgovara, a bokte pusa cao bok, sad najbolje mjesecima dalje razbijat glavu i smisljat odgovore/optuzbe/razloge/isprike. Ako su prave prijateljice, ova ce se javit. Ako nisu nece i jbg, prebolis nju ko sto prebolis i frajera. Kajjaznam. Meni je to sve tako predramaticno

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:02   #90
Ja nisam davila frendicu kad mi se to dogadjalo, nisam otvarala temu na forumu (ali zasto ne), ali da sam patila - jesam. Puno bih manje patila da sam znala na cemu sam, zatvorila bih to poglavlje i bok. Ovako se to razvlacilo.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:15   #91
Možda svi to moramo proć da bi poslije manje dramili. I ja sam s dvadesetak godina, i dan danas ne znam koji joj je vrag bio da me prekriži preko noći. I dugo patila ali nikad se više za jedno prijateljstvo toliko vezala. I bolje, zdravija su i kvalitetnija.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:00   #92
Možda da drugi put probaš malo smanjiti egocentričnost, pa ili samo pustiti osobu na miru bez da histeriziraš, ili samo reći da se nadaš da je sve ok i da si tu.

I, ovaj, ako netko radi preko 70 sati tjedno, možda mu poziv da dođe k vama i da joj skuhate večeru, ti i tvoj muž koji nije u stanju bez opsežnih psihofizičkih priprema djetetu napraviti paštu sa sirom i narezati paradajz, baš i nije primamljiv. Đastsejin.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:12   #93
Meni je ovaj dio gdje se muž ne može pobrinuti za dijete poslije vrtića nevjerojatan. Kaj bi bilo da te strefi auto na cesti i završiš u bolnici? Dijete bi ostalo do sutra u vrtiću ili bi eventualno, da ga otac pokupi, plakalo od gladi doma? Dajte žene, ne radite si to.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:18   #94
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Dajte žene, ne radite si to.
To je jako bitan element percipiranja vlastitog života bitnim i smislenim. Ako netko drugi jednako dobro zna pokupiti dijete iz vrtića i dati mu nešto da pojede, je li ona uopće bitna? Treba li ikome? Ima li joj život smisla?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:24   #95
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Zakinuta u smislu moje pažnje...
Iako mm smatra da to nije razlog....da je u pitanju nešto drugo.
Njegovo je mišljenje da se ne ponižavam tražeći njezinu pažnju, jer da je željela izgladiti odnose ona bi već to učinila.
Ukoliko bi joj se htjela njoj javiti, po njegovom mišljenju, ću trebati zagristi govno kako bi zatitrala oko nje i kako bi se osjećala valjda bitnom.
Po njemu nemamo više 20 godina pa da se durimo, šutimo itd već smo bliže 40-oj kada si odrastao i trebao bi znati jasno i glasno reći ako te što smeta, pogotovo prijatelju.
Dvoumime sa da joj pinovo pišalhem poruku, ali nekako imam osjećaj kao da joj se ulizujem.

Mislim da u ovoj situaciji nema pobjednika, i nema pravoga savjeta.....i nekako sam mišljenja da se kojim slučajem i "pomirimo" (iako nemam pojma zbog čega smo u prekidu komunikacije) da to više neće biti isti odnos već površan.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
zašto ga onda ne poslušaš?
ah, da, zato što će onda ispasti da se ulizuješ.

daj pogledaj kako podozrivo pišeš o njenom životu, 'samo' 7 mjeseci je radila udarničkim tempom, starci joj održavaju kućanstvo, a ženska radi ko' konj...ono, stvarno? pa tvoj problem je što ti muž ne zna ispeći jaje ili kupiti sendvič, ne njen.

a čak i da ona klati pola dana sa sve 4 u zraku, poprilično je ružnim tonom opisuješ za nekoga do koga ti je navodno jako stalo.

isto tako, kažeš da je ona zahladila, a napisala si da si ti prva zahladila odnos.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:28   #96
Ja sam ta koja je "pizdunski nestajala". Znale su mi poslije dugo vremena doći poruke da i dalje ne kuži što se desilo a nepoznat broj. I ne nije bilo bezveze, niti sam ja mislila da će tu osobu to toliko boljeti, nisam nikog namjerno povrijedila. Samo nakon niza nečeg, jednog dana mi se samo prelomilo i nisam više imala potrebu ni riječ reći o tome. Sebično ili ne jebi ga.

I meni je jedna tako "nestala". No drama. Skužila sam da se ne javlja na poruku i više nisam pilila. Ha šta sad, ne dao bog većeg zla. Život je takav, možda nas opet spoji, možda ne.

Baš gledam kako se ne može otići poslije posla na cugu zbog kuhanja. Pa ja sam totalna nemajka, ali dobro, mene bi ubijalo da se moram doma pojaviti uvijek u isto vrijeme radi kuhanja ali nekog to jako ispunjava, uostalom i kontekst je bitan, obiteljska dinamika i to uistinu poštujem.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:29   #97
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Nisam citala nista osim uvodnog posta i ne znam zasto se uvijek pise o "ima i ona zivot" i te spike, ali meni je ptvenstveno pizdunski tako nestati. Pa da je imala jebeni razlog.

Prijateljski odnos je odnos kao i svaki drugi. Jednako kao sto mislimo za frajera s kojim si u vezi i odjednom se ne javlja pola godine i nestane, da je govno, tako je meni i ta frendica govno.
Pa makar joj i dosadilo druzenje s mamama/stres na poslu/doktori.

Drzim da u zivotu treba skupit muda i biti jasan i direktan, a ne se pokrit dekom prek glave i nadat se da ce ovaj drugi skuzit da ti ide na kurac.

Jeste vi prekidale svoje veze ili ste samo nestajale? Zar je problem reci "cuj, ne odgovara mi sad druzenje, imam problema i trebam se maknut".
Pročitaj malo i ostale autoričine upise pa će ti možda biti jasnije zašto se ženska povukla. Moraš biti dobar komad mazohiste da se svojevoljno prepustiš tolikoj količini egocentrizma i uobraženosti a sve pod plaštom prijateljstva.
Ja sam 99% sigurna da joj je autorica toliko počela ići na živce da je ova samo presjekla to. Jer i sama autorica kaže kako joj je frendica u zadnje dvije godine bila "tmurna". Znači kuhalo se to u njoj dugo i ne vjerujem da je to nagla odluka. Druga stvar je što to ova nije na vrijeme primjetila, odnosno njeno loše raspoloženje je prepisivala poslu. Jer nije ni mogla pomisliti da možda nešto ne štima s njom.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:32   #98
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Nisam citala nista osim uvodnog posta i ne znam zasto se uvijek pise o "ima i ona zivot" i te spike, ali meni je ptvenstveno pizdunski tako nestati. Pa da je imala jebeni razlog.

Prijateljski odnos je odnos kao i svaki drugi. Jednako kao sto mislimo za frajera s kojim si u vezi i odjednom se ne javlja pola godine i nestane, da je govno, tako je meni i ta frendica govno.
Pa makar joj i dosadilo druzenje s mamama/stres na poslu/doktori.

Drzim da u zivotu treba skupit muda i biti jasan i direktan, a ne se pokrit dekom prek glave i nadat se da ce ovaj drugi skuzit da ti ide na kurac.

Jeste vi prekidale svoje veze ili ste samo nestajale? Zar je problem reci "cuj, ne odgovara mi sad druzenje, imam problema i trebam se maknut".
pročitaj temu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:34   #99
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Pročitaj malo i ostale autoričine upise pa će ti možda biti jasnije zašto se ženska povukla. Moraš biti dobar komad mazohiste da se svojevoljno prepustiš tolikoj količini egocentrizma i uobraženosti a sve pod plaštom prijateljstva.
Ja sam 99% sigurna da joj je autorica toliko počela ići na živce da je ova samo presjekla to. Jer i sama autorica kaže kako joj je frendica u zadnje dvije godine bila "tmurna". Znači kuhalo se to u njoj dugo i ne vjerujem da je to nagla odluka. Druga stvar je što to ova nije na vrijeme primjetila, odnosno njeno loše raspoloženje je prepisivala poslu. Jer nije ni mogla pomisliti da možda nešto ne štima s njom.
Meni je super ovaj dio gdje su ostale njene frendice stale na stranu autorice i osudile ovu, a i muž joj drži leđa. Jer je svima morala ispričat da joj potvrde da je ona u pravu. Lako je bit u pravu kad izneseš samo svoju stranu priče i ispričaš je na način na koji ti odgovara.

Svejedno, to joj nije bilo dosta pa je morala doć i na forum po potvrdu.

Možda jer negdje duboko je kopka to da jako pretjeruje?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:46   #100
Ja sam jednom imala par mjeseci neki period sa jednom od.bff-ica, nemam pojma ni sta je bilo, na par mjeseci smo se "rastale". Kako ja nisam.od tih koje vode emo-rasprave do dugo u noc, uopce se nesjwcam oko cega je to sve bilo. Naprosto smo dopizdile jedna drugoj valjda i prestale pricat, odfrendale se na fejsu i to sve. Onda smo se vidjele nakon par mjeseci na godisnjici mature izgrlile, i krenile pit. Ostale zadnje i birtiji, skakale po stolovima. Bez ikakvih rasprava, samo smo nastavile po starom. Dakle, ako se volite, kad tad cete se ponovo srest. Ako ne, pa onda je tak svejedno.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.