Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 22:51   #21
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Sve me strah nastavka; najavljuju Dwayne Johnsona kao glavnog negativca
njima je najbitnije dovuć zvučna imena
ali neka,volim to kod njih
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 11:48   #22
Meni je solidan nastavak, slabiji od keca ali opet mi je bio zabavan.

Jedino što im baš zamjeram, slijedi spoiler.

SPOILER

Merlinova smrt mi je bila baš bezveze. Jebeno dobro je bilo kada pjeva prije toga i moćno mi je odrađeno, ali su svejedno to mogli puno bolje odraditi ako su već željeli ići u tom smjeru tj mogli su to odraditi na drugi način a da svejedno poberu emocije kod gledatelja.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 23:44   #23
Pa meni je film bio baš zabavan, malo razvučen ali još uvijek zanimljiv. Zanimljiva mi je ta ideja Poppy.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 10:40   #24
vrlo lose u odnosu na prvi dio, cim je manje collina firtha a vise svedske princeze koja je potpuno suvisna
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:31   #25
Meni je bilo zabavno, svakako lošije od prvog ali simpatično i gledljivo, ima nekog šarma. Mislim da su očekivanja bila prevelika pa je i hejt pretjeran. Ali da je moglo bolje - je.
Ako je prvi film za 8/10, ovaj je mi je između 6 i 7.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:38   #26
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
vrlo lose u odnosu na prvi dio, cim je manje collina firtha a vise svedske princeze koja je potpuno suvisna
I glavne negativke koja je nezanimljiva i neprimjetna u filmu, predosadnog i nepotrebnog Elton Johna, bezvrijedne smrti jednog od likova koje nemaju nikakav efekt, te completno neiskoristene ekipe Statesmena.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:09   #27
a i psi roboti su me zivcirali, zapravo da nema firtha i stronga u filmu bio bi potpuno negledljiv
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 18:57   #28
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I glavne negativke koja je nezanimljiva i neprimjetna u filmu, predosadnog i nepotrebnog Elton Johna, bezvrijedne smrti jednog od likova koje nemaju nikakav efekt, te completno neiskoristene ekipe Statesmena.
Ne diraj Eltona. Vrijedi više od svih ostalih zajedno

Film mi je za 6/10
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 01:21   #29
Meni je ovo i dalje super. Pogledala sam oba nastavka u komadu (da znam, moj preveliki grijeh, ali hbg tek je doslo na red), i moram priznat da mi dvojla jednako dobro funkcionira kao i jedinica.
Storyline je u oba filma prekrasno sulud, casting je odlican, alciha odlicna, zbilja ima tog nekog sarma. Mr.Darcy je sve ikad i iako zbilja drzi jedno 80% filma, apolutno mogu zamislit da se ohrabre čak i nastavit franšizu bez njega. Samo je pitanje koliko će imat ideja za nove sulude pizdarije koja u ovakvom filmu nekim čudom bez problema funkcioniraju.
Ja im želim sreću, jer je ovo naprosto urnebesno zabavno.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 01:42   #30
Ti filmovi su prema stripu. Imat će ideja ako budu radili.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:13   #31
Prvi je bio ugodno iznenadjenje i po mom misljenju jedan od boljih akcijskih filmova u zadnjih par godina. Nastavak zeli biti veci, luđi i zabavniji ali nazalost ne uspijeva na niti jednoj razini.

U ovom filmu su fulali toliko stvari da ne znam otkud bih krenuo. Dodatno, nije da je cijeli film tako los, ima tu i dobrih stvari, tako da je jos veca steta da je dobar dio filma ovoliko uzasan. Kad je dobar, onda je ok i relativno zabavan akcijski film. I dalje su mi bili ok neki likovi i glumci i dalje ima nekih odlicnih i kreativnih akcijskih scena sa zanimljivom kamerom, iako su i one pokvarene s previse CGI-a. Ali kad je los, onda je brate bas uzasan i jedva podnosljiv film. Ima toliko scena koje su bas otisle previse u parodiju, ko da gledam Austin Powersa. Je, i prvi je djelomicno parodirao James Bonda al s nekakvim ukusom dok su ovdje bas pretjerali - te scene niti mozes shvatit ozbiljno a opet niti su smijesne niti zabavne.

Glavni negativac, odnosno negativka, je jedan od gorih villaina u zadnjih par godina. Al nisu ni drugi glumci nesto puno bolji - bridges i berry su dosli pokupit placu a elton john, kojeg ni inace ne cijenim, je potpuno grozan.

Preskocit.

4 / 10
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 15:06   #32
Super zabavan ,ali mu nedostaje par brutalnih makljaža kao u crkvi prvog djela(vrtio sam jedno 10 puta taj masakar),previše klišeja,glavni protagonisti praktički neranjivi(koliko god se mlate nikome ni usnica da prokrvari)a smrt Merlina potpuno nepotrebna jer su mogli potamanit one čuvare prije nego je bombu aktivirao i opet onako frajerski ući na glavna vrata pucajući(moj klinac:A zakaj si nisu zeli one mitraljeze sa prigušivačima i puno metki)i kako mi sad stvari stoje tražim odjelo veličine 128/134 za klinca koji eto želi biti Kingsman za maškare-ima pištolj,naočale,kišobran,djed mu dao jednu staru sktovku koju pokušavamo napraviti da se onako otvori u štit.
Nije mi jasno zašto su u konačnici htjeli ubiti Poppy,samo je radila uslugu čovječanstvu,rješavanje ljudskog šljama
__________________
there is only one truth
archangel711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 21:53   #33
Kad je skočio u kanalizaciju, po prvi put sam poželio prekinuti gledanje. Kad se metalna ruka uštekala u komp, definitivno sam odustao.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:03   #34
Quote:
ulceroz kolitis kaže:
Prvi je bio ugodno iznenadjenje i po mom misljenju jedan od boljih akcijskih filmova u zadnjih par godina. Nastavak zeli biti veci, luđi i zabavniji ali nazalost ne uspijeva na niti jednoj razini.

U ovom filmu su fulali toliko stvari da ne znam otkud bih krenuo. Dodatno, nije da je cijeli film tako los, ima tu i dobrih stvari, tako da je jos veca steta da je dobar dio filma ovoliko uzasan. Kad je dobar, onda je ok i relativno zabavan akcijski film. I dalje su mi bili ok neki likovi i glumci i dalje ima nekih odlicnih i kreativnih akcijskih scena sa zanimljivom kamerom, iako su i one pokvarene s previse CGI-a. Ali kad je los, onda je brate bas uzasan i jedva podnosljiv film. Ima toliko scena koje su bas otisle previse u parodiju, ko da gledam Austin Powersa. Je, i prvi je djelomicno parodirao James Bonda al s nekakvim ukusom dok su ovdje bas pretjerali - te scene niti mozes shvatit ozbiljno a opet niti su smijesne niti zabavne.
Quote:
fgzcvijetic kaže:
Kad je skočio u kanalizaciju, po prvi put sam poželio prekinuti gledanje. Kad se metalna ruka uštekala u komp, definitivno sam odustao.
Ovo je i mene zamalo odvuklo od gledanja filma do kraja. Uvodna akcijska sekvenca bila je katastrofalna, jedna od najgorih koje sam ikad gledao, Fast and Furious tip sranja.

Prvi film bio je pravo osvježenje u spy-akcijskom žanru. Ali ovaj je brate mili stvarno pretjerao u svakom pogledu, sve su stavili x3: tri puta više "fuck", tri puta više scena sa švedskom princezom, tri puta više akcijskih scena, tri puta više CGI-futurističkih pizdarija iz 2150. Smeće nad smećima. Jedino što cijenim u filmu su kvalitetno snimljene akcijske scene (osim uvodne), solidan soundtrack i onaj ludi predsjednik (odvalio sam od smijeha na njega).
I skoro zaboravih, fakin Elton John ima veću minutažu u filmu od Tatuma i Bridgesa

Znajući da će The Rock vrlo vjerojatno biti glavni baddie u trećem, već točno znam na koju ovisnost će film ciljati da isprovocira milijunski pokolj.
Kingsmanu treba novi redatelj, netko više down-to-earth, a zabavniji. Edgar Wright je odradio maestralan posao u Baby Driver, a njegov stil bio bi savršen da podigne potencijalno kvalitetnu franšizu iz blata.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.