Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 14:30   #3681
Pročitala sam onu gore raspravu i par stvari mi je upalo u oko, pa nevezano za to moram nešto pitati. Isprike na off-u. Da li bi u slučaju pramenova s blajhom, ali ne od tjemena već kao nekakav balayage (na tjemenu mi je prirodna boja, koja je svijetlo smeđa pa se to stopi s pramenovima) bio obavezan preljev? Odkad sam počela tu frizuru raditi frizerka mi ne želi staviti preljev, iako sam ga zadnji put zatražila. Kaže da je meni prirodno ta pepeljasta nijansa i da preljev nema smisla na to. Drži li to vodu ili pokušava uštediti na meni? Jer vidim da se gore piše da se blajh uvijek treba staviti kod pramenova, osim ako to klijent izričito ne želi.

Drugo, što me više muči. Čim mi završi s radom pramenova, odmah ide ispirati donji sloj. Nakon toga čekam desetak minuta pa mi pere gornji. Znam da mi se pramenovi brzo hvataju ali sjećam se da sam u bivšem salonu ipak duže čekala. Vidim da se cura iznad isto žalila na to, iako su ih njoj ispirali i tokom samog nanošenja. Pokušavam skužiti po tome koristi li ova moja prejaki postotak blajha, ipak ne želim preagresivni tretman ako to mogu izbjeći...a isto miješa boje u prostorijici sa strane gdje ja ništa ne vidim pa ne mogu biti sigurna. Ne razumijem se baš u to, pa sam zahvalna na mišljenjima...
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:52   #3682
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Pročitala sam onu gore raspravu i par stvari mi je upalo u oko, pa nevezano za to moram nešto pitati. Isprike na off-u. Da li bi u slučaju pramenova s blajhom, ali ne od tjemena već kao nekakav balayage (na tjemenu mi je prirodna boja, koja je svijetlo smeđa pa se to stopi s pramenovima) bio obavezan preljev? Odkad sam počela tu frizuru raditi frizerka mi ne želi staviti preljev, iako sam ga zadnji put zatražila. Kaže da je meni prirodno ta pepeljasta nijansa i da preljev nema smisla na to. Drži li to vodu ili pokušava uštediti na meni? Jer vidim da se gore piše da se blajh uvijek treba staviti kod pramenova, osim ako to klijent izričito ne želi.

Drugo, što me više muči. Čim mi završi s radom pramenova, odmah ide ispirati donji sloj. Nakon toga čekam desetak minuta pa mi pere gornji. Znam da mi se pramenovi brzo hvataju ali sjećam se da sam u bivšem salonu ipak duže čekala. Vidim da se cura iznad isto žalila na to, iako su ih njoj ispirali i tokom samog nanošenja. Pokušavam skužiti po tome koristi li ova moja prejaki postotak blajha, ipak ne želim preagresivni tretman ako to mogu izbjeći...a isto miješa boje u prostorijici sa strane gdje ja ništa ne vidim pa ne mogu biti sigurna. Ne razumijem se baš u to, pa sam zahvalna na mišljenjima...
Blajh izbjeljuje kosu i nakon njega se posvijetljena kosa nijansira u zeljeni ton a to se postize preljevom.

Moguce je da ti frizerka koristi prejaki blajh i ocito je jedna od onih old school frizerki koja smatra da je preljev glupost a tu je totalno u krivu- recimo ako zelis neku jednolicno medenu boju to moras nijansirati preljevom jer kako ces ju inace dobiti., isto vrijedi i za ove moderne divlje boje za koje se u pravilu koriste ili pigmenti ili preljevi (ovisi sto je dostupno u kojem salonu).

Ali opet neki rade pramenovi i bojim ali to opet ovisi koja je boja prirodne kose i sto se zeli postici.

Postoji vise tehnika ali te tehnike bolje da opisuju oni koji su se za to skolovali tj. oni koji to rade.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:45   #3683
Wedding, hvala na pojašnjenju. A i meni se čini da je ta moja old school tip frizerke...Mislim da ću sljedeći put otići kod nekog drugog, čisto da probam kad već kod nje nisam 100% zadovoljna.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:06   #3684
Pozdrav! Kakva su iskustva sa frizerskim salonom "Studio Marcela" ? Vidjela sam da imaju popuste na ponudi dana.. Konkretno misljm na onaj salon na Sigečici,jer mi je najbliže.. Hvala ��
Tinas97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 11:43   #3685
Quote:
Tinas97 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Kakva su iskustva sa frizerskim salonom "Studio Marcela" ? Vidjela sam da imaju popuste na ponudi dana.. Konkretno misljm na onaj salon na Sigečici,jer mi je najbliže.. Hvala ��
ja nisam bila zadovoljna (bila sam u Ilici) - znam da im se tim cesto mjenja i zbog toga gube i musterije ali i od kada sam bila kod njih stalno pratim njihove akcije i vidim da su stalno na portalima za popust + sto stalno imaju akcije i na facu - to mi nimalo ne ulijeva nadu.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:47   #3686
ne preporučam marcelu, bila sam nekoliko puta u ilici kad je još josip križnjak radio, je on dobar, ali tamo je ko na traci, svakih 10 minuta obrađuje te drugi zaposlenik (a ima ih desetak u malom prostoru), ona iritantna napirlitana šefica se stalno prešetava... radije nemojte.


ima ko iskustva s kevin murphy bojama za kosu? ne znam dal da odem na bojanje u salon koji koristi njih ili u salon koji koristi keune
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:01   #3687
Thumbs down

Nista onda od njihove ponude.. nisu mi obecavajuci s obzirom na to da ni vi niste bile zadovoljne.. Ne volim to kad te rade ko na traci
Tinas97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:31   #3688
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
ima ko iskustva s kevin murphy bojama za kosu? ne znam dal da odem na bojanje u salon koji koristi njih ili u salon koji koristi keune
Nemam pojma za boje, ali meni je inače sve njihovo jako dobro.
Znaš li da li još neki saloni osim Frizeraja (Medulićeva) i Opiuma (Kaptol centar) i onog u ul. Jure Kaštelana, Fabula de Forma (oni su zastupnici i distributeri) koriste Kevin Murphy proizvode?

Ako znaš još neke, pliz napiši.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:59   #3689
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
ne preporučam marcelu, bila sam nekoliko puta u ilici kad je još josip križnjak radio, je on dobar, ali tamo je ko na traci, svakih 10 minuta obrađuje te drugi zaposlenik (a ima ih desetak u malom prostoru), ona iritantna napirlitana šefica se stalno prešetava... radije nemojte.


ima ko iskustva s kevin murphy bojama za kosu? ne znam dal da odem na bojanje u salon koji koristi njih ili u salon koji koristi keune
joj ta zena mi je grozna
Mene je tamo najvise zasmetalo tracanje musterija i to na nacin da zaposlenice skupa sa seficom tracaju musterije pred ostalima.

i ta guzva pa te stalno seljakaju sa stolice na stolac
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:45   #3690
Da napišem svoje iskustvo sa salonom Royal u Središću, s famoznim Ivanom. Naime, napravila sam valjda najveću grešku i grijeh prema svojoj kosi, a to je da sam, jer je moj frizer bio na godišnjem, a ja sam eto luda jer sam išla u Pariz, hitno htjela šišanje, otišla kod Ivana. Kao, dobar je on s bob frizurama.

Imala sam savršen lob, ali su mi dojadili dulji dijelovi kose sprijeda i htjela sam te prednje pramenove poravnati s ostatkom kose. Dakle, kosa duljine do ramena, iste dužine sa svih strana. POkazala sam mu fotku, rekla mu da sam dva mjeseca ranije napravila drastično skraćivanje kose, kosa nije bila ispucana i sve što sam tražila jest da mi samo skrati i poravna te prednje pramenove. Naglasila sam da imam dosta neposlušnu kosu, a donji dio kose je sklon kovrčanju. Tj. donji sloj kose mi je stvarno kovrčav te ne želim undercut.

Nijednu jedinu stvar nije ispoštovao! Ošišao me je tako kratko da sam skoro zaplakala kad sam izašla iz salona! Napravio mi je geometrijski ravan bob dužine do uha! Počeo je na stražnjoj strani, tako da čim je napravio prvi rez, reagirala sam, ali već je bilo prekasno! Još sam mu jednom rekla da mi ne radi undercut, a on je samo rekao: "neću puno, samo malo, bolje će izgledati". Reko, ajd ok, valjda zna. Frizura mi je živi očaj i tjednima se mučim masažama vlasišta, pripravcima od ulja, maskama od jaja ne bih li kosu čim prije vratila na prijašnju dužinu. Kada mi se donji sloj kose nakovrča, cijeli taj prokleti bob mi se napuhne, a vrhovi samo strše na sve strane. Nikakvih stapanja pramenova, nikakvog lijepog pada, ništa! Samo ravno odrezana gusta, valovita kosa. Užas!

Još jedna stvar koja me užasno iziritirala jest što je stalno zezao nekog mladog djelatnika tamo, uopće nije bio usredotočen na šišanje (tipa stane i gleda malog kak slaže časopise i onda ga zeza),stalno prekidao šišanje ne bi li mi nešto rekao (boli me k šta mi imaš za reći i di ćeš na godišnji), a vrhunac je bio kada je stao u pola šišanja, odložio škare i na svom mi mobitelu pokazivao svoje polugolišave/golišave fotke s profi fotografiranja (rekla sam mu da se bavim fotografijom pa je očito osjetio potrebu pokazati mi to). Dakle, lik leži na pijesku, uske kupaće gaćice, neke gay poze i izrazi lica, nauljeno tijelo, on zagrljen s nekim jednako tako nauljenim likom i on to meni pokazuje dok me šiša!!!!

Uz to, kako mi kosa raste, vidim da mi lijeva i desna strana uopće nisu jednake dužine. Sve u svemu, veliki NE za Ivana Skendera i Royal u Središću!
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:12   #3691
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Da napišem svoje iskustvo sa salonom Royal u Središću, s famoznim Ivanom. Naime, napravila sam valjda najveću grešku i grijeh prema svojoj kosi, a to je da sam, jer je moj frizer bio na godišnjem, a ja sam eto luda jer sam išla u Pariz, hitno htjela šišanje, otišla kod Ivana. Kao, dobar je on s bob frizurama.

Imala sam savršen lob, ali su mi dojadili dulji dijelovi kose sprijeda i htjela sam te prednje pramenove poravnati s ostatkom kose. Dakle, kosa duljine do ramena, iste dužine sa svih strana. POkazala sam mu fotku, rekla mu da sam dva mjeseca ranije napravila drastično skraćivanje kose, kosa nije bila ispucana i sve što sam tražila jest da mi samo skrati i poravna te prednje pramenove. Naglasila sam da imam dosta neposlušnu kosu, a donji dio kose je sklon kovrčanju. Tj. donji sloj kose mi je stvarno kovrčav te ne želim undercut.

Nijednu jedinu stvar nije ispoštovao! Ošišao me je tako kratko da sam skoro zaplakala kad sam izašla iz salona! Napravio mi je geometrijski ravan bob dužine do uha! Počeo je na stražnjoj strani, tako da čim je napravio prvi rez, reagirala sam, ali već je bilo prekasno! Još sam mu jednom rekla da mi ne radi undercut, a on je samo rekao: "neću puno, samo malo, bolje će izgledati". Reko, ajd ok, valjda zna. Frizura mi je živi očaj i tjednima se mučim masažama vlasišta, pripravcima od ulja, maskama od jaja ne bih li kosu čim prije vratila na prijašnju dužinu. Kada mi se donji sloj kose nakovrča, cijeli taj prokleti bob mi se napuhne, a vrhovi samo strše na sve strane. Nikakvih stapanja pramenova, nikakvog lijepog pada, ništa! Samo ravno odrezana gusta, valovita kosa. Užas!

Još jedna stvar koja me užasno iziritirala jest što je stalno zezao nekog mladog djelatnika tamo, uopće nije bio usredotočen na šišanje (tipa stane i gleda malog kak slaže časopise i onda ga zeza),stalno prekidao šišanje ne bi li mi nešto rekao (boli me k šta mi imaš za reći i di ćeš na godišnji), a vrhunac je bio kada je stao u pola šišanja, odložio škare i na svom mi mobitelu pokazivao svoje polugolišave/golišave fotke s profi fotografiranja (rekla sam mu da se bavim fotografijom pa je očito osjetio potrebu pokazati mi to). Dakle, lik leži na pijesku, uske kupaće gaćice, neke gay poze i izrazi lica, nauljeno tijelo, on zagrljen s nekim jednako tako nauljenim likom i on to meni pokazuje dok me šiša!!!!

Uz to, kako mi kosa raste, vidim da mi lijeva i desna strana uopće nisu jednake dužine. Sve u svemu, veliki NE za Ivana Skendera i Royal u Središću!
mislim da ivan vrhunski farba i miješa boje, meni je super pogodio i načelno sam s te strane jako zadovoljna, ali da, moram se ovdje složit s nekim stvarima. i meni je pokazivao slike s instagrama + i mene je skratio više nego što sam htjela
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:42   #3692
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
mislim da ivan vrhunski farba i miješa boje, meni je super pogodio i načelno sam s te strane jako zadovoljna, ali da, moram se ovdje složit s nekim stvarima. i meni je pokazivao slike s instagrama + i mene je skratio više nego što sam htjela
Ne znam za farbanje, ali šišanje je očajno. Nikad nisam bila gore ošišana. Ajde da mu nisam rekla da pazi na način šišanja jer mi je kosa valovita i da ni pod koju cijenu ne želim ravni rez, nego pramenove koji će ulaziti jedan u drugi, a on mi je napravio sve suprotno, plus što mi je skinuo dobrih 7 cm kose! Još sam mu lijepo rekla da ne želim više skraćivati, nego samo poravnati i da želim i dalje vezati kosu u rep. Danas, 3 mjeseca nakon, još uvijek mi ispada na sve strane kada svežem kosu. Napravio mi je baš jako kratak undercut i kada se ti ionako kratki pramenovi još nakovrčaju, izgleda očajno. Kada sam počešljana, donji sloj kose je rupičast i prazan baš zbog tih nakovrčanih, kratkih pramenova. Užas! Svaki puta kada se firziram, proklinjem dan kada sam išla kod njega. I taj njegov ležeran pristup je nekome možda ok, ali meni nije nimalo profesionalan i stvarno mi je too much!
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:12   #3693
ja se pak kunem u njega, ne mijenjam ga već 8 godina. i mene je predzadnji put ošišao malo više, ali realno mi je i trebalo, pa ok, ali ne volim to generalno.
jesi li se žalila na kraju?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:01   #3694
Ja sam isto primjetila njegovu opuštenost kad sam bila tamo, i to mi se nije svidjelo niti malo. Ne mogu komentirati njegov rad jer me šišao Stiven (on je odličan. ugodno društvo i priča s tobom točno onoliko koliko ti želiš i na kojoj razini ti paše, a super šiša i radi prekrasne frizure ), ali atmosfera koju je Ivan radio mi je bila nelagodna.
Primjerice, komentirao je poprilično s visoka izgled nekih klijenata koji su bili na redu prije mene i netom izašli iz salona. Meni je to neprofesionalno i mislim se što li je tek rekao o meni kad sam izašla. I to za ne mali novac koji sam ostavila tamo
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:54   #3695
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja se pak kunem u njega, ne mijenjam ga već 8 godina. i mene je predzadnji put ošišao malo više, ali realno mi je i trebalo, pa ok, ali ne volim to generalno.
jesi li se žalila na kraju?
Meni stvarno nije imao šta šišati jer mi vrhovi nisu uopće bili ispucani, a i par tjedana prije njega sam se i ošišala iz duge kose u lob. Jedino što je trebao jest izravnati prednji dio s ostatkom. Bila sam savršeno ošišana,kosa je lijepo padala, pramenovi su ulazili jedan u drugog. Od sramote me sram pojaviti se kod svog frizera i ne mogu si oprostiti što sam bila nestrpljiva i nisam čekala da se vrati s godišnjeg. Šta bih dobila žaljenjem? To mi ne bi vratilo svu kosu koju je odrezao. No bio je i više nego svjestan da mi se ne sviđa jer nisam uopće skrivala da mislim da mi je prekratko. S tim da je on mene još ispeglao i tad je kosa bila do uha! Kada sam ju oprala i kada se prirodno još malo digla, oplakala sam pošteno.

Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Ja sam isto primjetila njegovu opuštenost kad sam bila tamo, i to mi se nije svidjelo niti malo. Ne mogu komentirati njegov rad jer me šišao Stiven (on je odličan. ugodno društvo i priča s tobom točno onoliko koliko ti želiš i na kojoj razini ti paše, a super šiša i radi prekrasne frizure ), ali atmosfera koju je Ivan radio mi je bila nelagodna.
Primjerice, komentirao je poprilično s visoka izgled nekih klijenata koji su bili na redu prije mene i netom izašli iz salona. Meni je to neprofesionalno i mislim se što li je tek rekao o meni kad sam izašla. I to za ne mali novac koji sam ostavila tamo
Užasno je bahat. Da, još je govorio kako ne ide na te kongrese i usavršavanja jer mu kolege misle da se bahati, al njega kao baš briga. Ja to isto mogu reći- bahat i umišljen. Meni je bilo neugodno koliko je onog klinca zezao, a i dizalo mi je tlak što je svako malo prekidao šišanje da bi njega zezao, ili mi pokazivao svoje golišave fotke! Mogu reći da sam bila i u blagom šoku. Prvo sam mislila da se šali s tim fotkama... Ne razumijem čemu to?? Kakav komentar očekuje? "Wow, kak dobro tijelo?" Wtf?!?!?
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:14   #3696
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Meni stvarno nije imao šta šišati jer mi vrhovi nisu uopće bili ispucani, a i par tjedana prije njega sam se i ošišala iz duge kose u lob. Jedino što je trebao jest izravnati prednji dio s ostatkom. Bila sam savršeno ošišana,kosa je lijepo padala, pramenovi su ulazili jedan u drugog. Od sramote me sram pojaviti se kod svog frizera i ne mogu si oprostiti što sam bila nestrpljiva i nisam čekala da se vrati s godišnjeg.
Oprosti, možeš li mi reći kod koga se inače šišaš? Isto sam u fazi puštanja, neki lob pa bi da mi netko to lijepo uredi
fgm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:55   #3697
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Meni stvarno nije imao šta šišati jer mi vrhovi nisu uopće bili ispucani, a i par tjedana prije njega sam se i ošišala iz duge kose u lob. Jedino što je trebao jest izravnati prednji dio s ostatkom. Bila sam savršeno ošišana,kosa je lijepo padala, pramenovi su ulazili jedan u drugog. Od sramote me sram pojaviti se kod svog frizera i ne mogu si oprostiti što sam bila nestrpljiva i nisam čekala da se vrati s godišnjeg. Šta bih dobila žaljenjem? To mi ne bi vratilo svu kosu koju je odrezao. No bio je i više nego svjestan da mi se ne sviđa jer nisam uopće skrivala da mislim da mi je prekratko. S tim da je on mene još ispeglao i tad je kosa bila do uha! Kada sam ju oprala i kada se prirodno još malo digla, oplakala sam pošteno.



Užasno je bahat. Da, još je govorio kako ne ide na te kongrese i usavršavanja jer mu kolege misle da se bahati, al njega kao baš briga. Ja to isto mogu reći- bahat i umišljen. Meni je bilo neugodno koliko je onog klinca zezao, a i dizalo mi je tlak što je svako malo prekidao šišanje da bi njega zezao, ili mi pokazivao svoje golišave fotke! Mogu reći da sam bila i u blagom šoku. Prvo sam mislila da se šali s tim fotkama... Ne razumijem čemu to?? Kakav komentar očekuje? "Wow, kak dobro tijelo?" Wtf?!?!?

Baš mi je žao za tvoja iskustva.
Pretpostavljam da je taj mali kojega je zezao bio Stiven. Šteta da te on nije radio, mali stvarno ima zlatne ruke.

Ali bez obzira na to koliko je Stiven genijalan, nećkam se oko ponovnog odlaska tamo baš zato što mi netreba pored dobrog frizera neki gazda da mi se bahati i gleda me s visoka u salonu, pod krinkom kako je sve to opušteno. Ne, nije opušteno rugati se svojim klijentima i zaposlenicima, a pogotovo ne za neke stvari za koje nisu sami krivi nego im je majka priroda dala takve stvari. To je otrovno.
Užasno mi je kad netko pokušava uzvisiti sebe ponižavanjem drugih.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:09   #3698
Cure zna li možda neka od vas je li se Petra Etra vratila s porodiljnog? Na FB piše da se u rujnu trebala vratiti, sad sam zvala i telefonska sekretarica kaže da je još uvijek na njemu. To znači do sljedećeg rujna?
Ako da, tko bi joj bio dostojna zamjena (trebam samo šišanje)?

Inače sam išla i kod Marine u ZGAT, ali i ona je na porodiljnom, ne znam je l se ona možda vratila
vanhaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:21   #3699
Quote:
fgm kaže: Pogledaj post
Oprosti, možeš li mi reći kod koga se inače šišaš? Isto sam u fazi puštanja, neki lob pa bi da mi netko to lijepo uredi
Pisala sam već o njemu i nakon ovog debakla više nikada neću napraviti takav grijeh pa ići u ruke nekoga drugoga, osim njemu. Šiša me Mario Vidaček - Vida hairdressing na Vrbanima. Nije baš najjeftiniji (srednji cjenovni rang), ali sada sam se uvjerila da doista vrijedi svake lipe.

Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Baš mi je žao za tvoja iskustva.
Pretpostavljam da je taj mali kojega je zezao bio Stiven. Šteta da te on nije radio, mali stvarno ima zlatne ruke.

Ali bez obzira na to koliko je Stiven genijalan, nećkam se oko ponovnog odlaska tamo baš zato što mi netreba pored dobrog frizera neki gazda da mi se bahati i gleda me s visoka u salonu, pod krinkom kako je sve to opušteno. Ne, nije opušteno rugati se svojim klijentima i zaposlenicima, a pogotovo ne za neke stvari za koje nisu sami krivi nego im je majka priroda dala takve stvari. To je otrovno.
Užasno mi je kad netko pokušava uzvisiti sebe ponižavanjem drugih.
To si dobro rekla. Meni se želudac okreće čim se sjetim toga dana. Stvarno ne razumijem šta si je lik umislio. Ide u teretanu pa para nosom oblake? Hraniš svoj ego ponižavanjem drugih u čijim cipelama nisi hodao? Ne znam... A dečka mi je bilo baš žao i meni je već bilo neugodno koliko ga je ovaj zezao. Najgore mi je što mi fakat nisu jednake dužine lijeva i desna strana. U svakom slučaju, bahati se bez pokrića i svima koje znam ću reći da ne idu kod njega. Kako se on ponaša je van svake pameti i nimalo profesionalno.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:48   #3700
Potpisujem ovo za dozu neprofesionalizma u Royalu naspram ostalim zaposlenicima (prema onoj curi na pultu i prema Stivenu) i meni to granici s neukusom.
Predpostavljam da je to njihov stil :nezna:

Sisala sam se i farbala i kod jednog i kod drugog, Stiven me bolje ofarbao, Ivan bolje osisao (precizno sam mu rekla sta hocu i sta necu) tako da sam li-la sta se ukupnog dojma tice.

S druge strane Stiven mi je napravio najbolji balayage al sisanje mi se nije svidjelo obzirom na moju valovitu kosu i cekala sam mjesecima da izraste.


Zakljucak cijele price je da generalno tesko nalazim dobrog frizera koji ce znati s mojom blago valovitom kosom a da je na podrucju Novog Zg. Moj dugogodisnji frizer je dao petama vjetra i otisao van lijepe naše a ja otad lutam u nadi da cu naici na nekog ko ce zadovoljiti sve moje(ne pretjerano visoke) kriterije:
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.